Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
to jeszcze tylko dwa tygodnie - mam nadzieję, że się uda :) -
[quote name='Pyrdka']U nas w łóżku duże zagęszczenie : ja, Tz i 2 psiaki. Będziecie miały dużo miejsca. Super.[/QUOTE] a ja co mam powiedzieć?? ja,TZ i trzy psy, z czego każdy chce być pod kołdrą, każdy na podusi, każdy się rozpycha...
-
osobna kołderka dla pannicy - suuuper :) będzie zyła jak królewna ;)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
podaj mi kochana wymiary tego ubranka :) zobacze, czy bedzie pasowało na mojego Borka :) -
Julcia się przyzwyczai do nowego trybu życia :) Pyrdka - pamiętaj, żeby Julcię zwazyć u weta, bo jak się okaże że ją utuczyłaś za bardzo, to na bank o 1 w nocy będziesz z nią dookoła bloku biegać, by kilogramy zgubiła i mogła z nową mamusią w samolocie lecieć jako pasażer :)
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Dianka - jeszcze troszkę :) cierpliwości :) niedlugo będziesz już dopieszczana i głaskana i spacerki bedą :) -
miałam nadzieję, że dzisiaj będę w stanie podjechać i na własne oczy zobaczyć sunie, ale niestety przeliczyłam swoje siły - nie dałam rady. Może w piątek Cleopatrax pojedzie, żeby mieć jeszcze kilka zdjęć... trzeba szybko małą się zajać - zawiadomiona już Oris... wspólnymi siłami i dzięki dobrej współpracy z Romanem z przytuliska, który w takich sytuacjach od razu nas alarmuje - na pewno mała szybko będzie bezpieczna :)
-
hehe ale będzie walka o Julcię :) super, że ona ma już taki fajny domek zaklepany :) tyle biednych psinek jeszcze czeka na nowe domki...
-
Kubusiu - zaciskam kciuki za nowy domek, tyle ogłoszeń - mam nadzieję, że ktoś chłopaka zauważy i doceni jego charakterek cudowny.
-
[SIZE=4]POST ROZLICZENIOWY:[/SIZE] [B][SIZE=3]Wpływy:[/SIZE][/B] 19.11.2011 r. NataZG - 100 zł JoannaP - 100 zł Tosio Miłośnicy Zwierząt z FB - 60 zł ---------------------------------------- 24.11.2011 r. przekazano od Boni (w porozumieniu z Burbel - główną sponsorką Boni) - 215,00 Ewa H. z FB - 100 zł ---------------------------------------- 02.12.2011 r. NataZG - 100 zł ---------------------------------------- 09.12.2011 r. Penny - 14 zł ---------------------------------------- 12.12.2011 r. bazarek Akrum: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218297-Zako%C5%84czony.-ROZLICZAMY%21-Ksia%C5%BCkowisko"]http://www.dogomania.pl/threads/218297-Zako%C5%84czony.-ROZLICZAMY!-Ksia%C5%BCkowisko[/URL] - 135,75 zł ---------------------------------------- RAZEM: 824,75 zł [B][SIZE=3]Wydatki:[/SIZE][/B] szczepienie p-ko wściekliźnie,odrobaczenie, czip - 75 zł transport do BDT - 220 zł (Penny - 100 zł + Yorija 120 zł) -------------------------- 28.11.2011 r. Antybiotyk Enrobioflox + Enteroferment - 20 zł Majtki cieczkowe - 13 zł mielony len + podpaski 10,73 zł preparat witaminowy wzmacniający i Dezo-tabs - 60 zł sucha karma - 43,61 gotowane jedzonko - 29,42 --------------------------- 29.11. - 07.12.2011 r. 19,32 - ćwiartki kurczaka 19,90 - ryż 34,90 46,98 - karma w puszkach --------------------------- 09.12.2011 r. 2 kg karmy Nutra + smaczki = 29,54 ćwiartki kurczaka - 15,51 --------------------------- paragony z 13-17.12.2011 r. sucha karma + puszki + ćwiartki kurczaka = 140,80 zł RAZEM: 778,72 zł [COLOR=red][B]W skarpecie suni mamy aktualnie: 824,75 zł - 675 zł = 46,03 zł [/B][/COLOR](na moim koncie). Kwotę 46,03 zł przekazano w spadku na Sambę, która zbiera na sterylizację i opłaty hotelikowe:4 [url]http://www.dogomania.pl/threads/214887-Samba-prosi-o-wsparcie-na-karm%C4%99-i-sterylizacj%C4%99./page6[/url]
-
[FONT=Georgia][SIZE=4] Kolejna psia tragedia... Właśnie dostałyśmy telefon od Romana z przytuliska, że trafiła tam wczoraj sunia dobermanka, około 8 miesięczna, kopiowane uszy i ogon, niestety w fatalnym stanie - zagłodzona. Ponoć wygląda gorzej niż bokserka Kalisia, która trafiła swego czasu mega chuda do przytuliska. Roman powiedział, że sunia jest mega przyjazna do ludzi i do innych psów, łagodna, i mimo swojego stanu w miarę radosna. Póki co zdjęć nie mamy, bo jak pisałam wyżej - informacje uzyskałam telefonicznie (ale będą później). Ale jedno jest pewne - gdy dostajemy taki telefon, to psiak musi być w naprawdę złym stanie. Na gwałt szukamy suni DT, w warunkach przytuliskowych w takim stanie będzie jej ciężko, wychudzona, w nocy już są minusowe temperatury :-(:-(:-( Jeśli się znajdzie jakiś DT, to od razu możemy ją zabierać... POMOCY!!! [/SIZE][/FONT]
-
Młodziutka mix donka Kora z Opalenicy we wspaniałym dnowy domku :)
Akrum replied to beka's topic in Już w nowym domu
Coś Kora nie ma szcześcia - same nieodpowiednie domki się o nią pytają :) jak będzie tekst, zrobimy jej ładne allegro :) -
i tak też robimy :) aczkolwiek - kilka domków, którym malizny podesłałam - w ogóle już się nie odezwało...
-
Dolar ponoć nadal siedzi w przytulisku :( bez sensu... A jak się miewa Lalunia?? były jakieś telefony w jej sprawie?? A B-Bis już wszystko dobrze?? zamieszkał ponownie z Lalunią naszą??
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Sambulek za to jedzonko najlepszej jakości ma, to i Dianka będzie karmą rozpieszczana, dobrą na stawy, sierść i metabolizm - karmą z najwyższej półki :) dzięki wielkie Penny :) -
[quote name='mmd']Moja ptasia stołówka cieszy się coraz większym powodzeniem - dzisiaj już nie tylko rano, ale nawet teraz siedzą i jedzą. TZ kupił jakąś mieszankę, chyba coś dobrego :) Pierwszy rok tak się bawię i już mi się spodobało. Dokarmiajcie ptaszki, one coraz biedniejsze będą.[/QUOTE] haha u mnie też już niedługo karmnik zawiśnie jak co roku na trzepaku :) w zeszłym roku duuuużo ptaków przylatywało, przeważnie sikorki i wróbelki, ale większe też się znalazły i na darmowe jedzonko przylatywały :) najbardziej im słonecznik smakował i oczywiście słoninka :) ale inne rarytasy też dostawały :) a jaki ubaw miały moje koty - siedziały w kuchni na parapecie i się przyglądały i śmieszne odgłosy wydawały i czasami też niestety polowały jak były na dworze :(
-
andzia_F napisała, że przelała 100 zł na konto poprzedniego skarbnika - miejmy nadzieję, że pieniążki uda się odzyskać. kolejne pieniążki pod koniec listopada prześle już na konto Nikusa.
-
Sylwiuś - a mogłabyś mi podać, wiem że o tym rozmawiałyśmy jak byliśmy u Ciebie, ale już nie pamiętam - kwotę, za jaką u Was sterylizują sunie??