-
Posts
6121 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mshume
-
Jeżeli wolontariusz działał w imieniu fundacji, niejako na służbie to Fundacja odpowiada za jego działania a osoby trzecie mają prawo domniemywać,że działały 'w umocowaniu Fundacji', szzególnie, ze były to działani w zgodzie ze statutem. Dlatego chcą,żeby to podpisać i mieć podkładkę.NICZEGO NIE PODPISUJCIE !
-
Dziewczyny, a ile mają wasze psiaki,że robią na matę? I gdzie tą matę się rozkłada? Pytam, bo mój roczniak zawsze chodzi na dwór, ale jakbym wróciła do pracy na 8-10 godzin, to moze musiałabym wspomóc się tą matą...
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
mshume replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam w sprawie tej kudłatki nr627 z Inowrocławia, jeszcze jest na kwarantannie. Podobno pani, która ją przyprowadziła przymierza się do jej adopcji (jeśli zgodzi się z jej psem).Byłoby super. Sprawdzę po 2.03, czy sunka ma już domek. -
Absolutnie nie :cool3: to psy klonują?:crazyeye:
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
mshume replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Elinka, a widziałaś tę sunię, jakiej jest wielkości: mała czy średnia? -
BIANCA bolonczyk/pudel toy, księżniczka już śpi na puchu w DS
mshume replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Operacja będzie w przyszły piątek, trzymajcie kciuki. -
BIANCA bolonczyk/pudel toy, księżniczka już śpi na puchu w DS
mshume replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Daję fanty na bazarek, który zrobi rodzice, tylko w ten sposób mogę dołożyć do transportu. -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mshume replied to mru's topic in Już w nowym domu
Życzę jej,żeby ją tak zostawił.Co za bezwolna baba, narzeczony oddał psa, którego ona tak kochała (podobno). Fajne życie jej się szykuje:angryy: -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mshume replied to mru's topic in Już w nowym domu
Mój pies Max (za TM), znajdek, też był bardzo agresywny do innych psów, raz jednego mało nie zagryzł, ale kochaliśmy go nad życie. Myślicie,że go porzuciła?Może zwiał (mój też uciekał). -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mshume replied to mru's topic in Już w nowym domu
A jak skojarzyliście,że to ta osoba? [quote name='mru']zobaczcie to: [URL]http://www.forumowisko.pl/topic/119147-moj-pies-to-morderca-co-mam-zrobic/[/URL] oraz to: [URL]http://www.forumowisko.pl/topic/117407-jak-kochaja-wasze-zwierzeta/page__view__findpost__p__2079407[/URL] sierpień 2009 Sed faktycznie jest agresywny do psów, ale siedzi w boksie z sunią Diną i nie wykazuje żadnej agresji wobec niej...[/QUOTE] -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
mshume replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
A czy Mitzi ma widoki na DS? -
Tiaaaa a metryka pewnie PKPR. Niestety istnieje coś takiego, jak hodowle kenelowe :(
-
Nie wierzę, to bardzo inteligentne psy.Wiesz, wychowanie psa wymaga pewnego wysiłku. Wejdź na podforum wychowanie.
-
No to nie wiadomo czy cieszyć się czy płakać :( takie ryzyko istnieje zawsze, właściciel ma prawo odebrać psa do 3 lat :( A może domek otworzyłby serce dla Pixi, bardzo podobnej do Santi,ze schroniska w Łodzi?
-
Jak to szczeniaki ;) trzeba im znaleźć zajęcie.Z miłością i stanowczością wychowywać.Moja hodowczyni ma bolonczyki i bichony frise, podobne charaktery i wygląd (ale nie jeśli bichon jest strzyżony na wystawę).Chętnie się uczą, kiedyś były atrakcją w cyrkach. Mój robi po 3 piruety na raz ;) Często są mylone z pudelkami, bo to rzadka rasa. Bolonczyk ma sierść białą i loczki afro a bichon firse ma sierść świetliście białą i loczki 'jak mongolska koza', bolonczyk ma bardziej psylwetke w kwadracie a bichon w prostokąie - tak je porównał słynny hodowca Bonnano :)
-
bichony jako grupa, czy rasa bichon frise? Grupa bichonów to psy wyjątkowo łagodne, przytulaśne, pozbawione agresji. Mój w domu w ogóle nie szczeka :) Bichony (czyli maltanczyk,bolonczyk, hawanczyk, bichon frise, cotton de tulear, lwi piesek - to chyba wszystko) od starożytności były psami do towarzystwa i pewne zachowania w genach się utrwaliły.Tak jak yorki mają włos a nie sierść, wymagają pielęgnacji.Z tego, co mówiła mi hodowczyni, nie są chorowite (oczywiście mowa o rodowodowych bichonach) i żyją nawet 16 lat. Natomiast yorki to teriery, hodowane kiedyś do polowań na szczury. Mają 'charakterki' i ich powierzchowność może być myląca. Z moich obserwacji yorki są szczekliwe. Mam nadzieję,że pomogłam :)
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
mshume replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Dogo, ta sunia, co rodzice napisała jest puchata, w typie hawańczyka. A może morelowy pudelek z Poznania, po stylizacji byłby cudny.Pixi też ślicznotka.jest jeszcze puchata Nell, o ją oddali bo 'leżała jak dywan' :angryy:[quote name='Dogo07']Już po wizycie w domku w Katowicach. Pani starsza mocno zaawansowana wiekiem ale bardzo sprawna i energiczna. Pani to zwierzolub :). Kocha psiaki, z czułością wspominała swojego pupila, miała i sznaucerka i pudelka. Szuka kudłatego , bardzo kudłatego psiaczka, żeby łapki też miał kudłate bo takie pieski puchate lubi :). Powinien być łagodny, i nie dominujący, bo Pani pewnie go rozpuści, więc żeby nie było potem problemów to jakiś miły ugodowy psiaczek/sunia byłby wskazany. Pani się zastanawiała nad Cekinkiem ale na wątku coś pisze że on ząbkami macha. Pani narazie wyjeżdża na kilka tygodni, wszystko się zobaczy jak wróci. Pani również szuka pieska na własną rękę. Ale dobrze byłoby żeby można było jej jakoś pomóc, doradzić, może psiaczka już sprawdzonego z dt/hoteliku jej polecić.[/QUOTE] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
mshume replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Chcialabym dowiedzieć się cos więcej o tej suni. Jaki ma stosunek do dzieci? Chodzi na smyczy? w jakiej jest kondycji zdrowotnej?Czy przed wydaniem ze schroniska może być wysterylizowana?[quote name='ata']Kopiuję ze strony inowrocławskiego schroniska [IMG]http://www.schronisko.cowinie.pl/images/stories/455male.jpg[/IMG] Nr psa: 627 Płeć: Suczka Wiek: ok. 8 lat Data przyjęcia: 16.02.2010 Ta urocza suczka nie zaznała w życiu ciepła ani miłości. Nie wie co znaczy słowo - bezpieczeństwo. Została wychowana przez człowieka, który po wielu latach wyrzucił ją na ulicę. Sunia trafiła do schroniska, gdzie wszystko jest dla niej obce. Jest trochę zdezorientowana. Nie wie dlaczego się tutaj znalazła. Jest łagodna i spokojna. Pozwala się głaskać i bardzo się cieszy na widok ludzi. Widać, że potrzebuje nowego przyjaciela. Suczka jest bardzo ładna! Należy do typu piesków "ozdobnych" - do towarzystwa. Wystarczy ją wykąpać, dobrze wyczesać i zrobić kiteczkę na czubku głowy, a będzie wyglądała niczym rasowy shih tzu czy lhasa apso. Ta mała dama czeka na nowego pana, który się nią dobrze zaopiekuje. [IMG]http://www.schronisko.cowinie.pl/images/stories/4555.jpg[/IMG][/QUOTE] -
Na pierwszej stronie brak Mejzi i Dejzi ;)
-
ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!
mshume replied to aga34's topic in Już w nowym domu
No to przepraszam, ja ostatnio strasznie podejrzliwa się zrobiłam ;) -
ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!
mshume replied to aga34's topic in Już w nowym domu
Mam wrażenie,że bawisz się cudzym kosztem... Przykre. -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
mshume replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Pudelek nr8 przyjeżdza do Warszawy na DS w sobotę, nie róbcie już nowych ogłoszeń. -
Pudelek 12 lat JEST d\DS SZUKAMY MA DOM
mshume replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Justyna, dlaczego nie napisalaś,że transport już załatwiony, ja tu wiszę na telefonie, umawiam z Pati-C i robię z siebie głupka... A moze ta osoba co dowiezie bialaska zabralaby w droge powrotna psa od obraczus do Chrzanowa? Tak mial wygladac łączony transport. -
BIANCA bolonczyk/pudel toy, księżniczka już śpi na puchu w DS
mshume replied to mshume's topic in Już w nowym domu
sie robi.:p Ciotka, umowilas juz?