Jump to content
Dogomania

mshume

Members
  • Posts

    6121
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mshume

  1. Fizia ma podobno około 2 lat :) Odżyła, rządzi towarzystwem w boksie ;)
  2. Kiedy wizyty przedadopcyjne dla ślicznoty :)?
  3. Jak tam nasza 'Oaza spokoju' się miewa?Ranka już lepiej?
  4. Jak to mówi mój TZ, Filonek wygląda jak 'maskota na baterie' ;)
  5. Oj, to mnie zmartwiłaś :(
  6. Boguś,to pewnie fan Sawyer'a czarusia i rozrabiaki, jak on ;)
  7. Biedny Bogumiłek, taki zdominowany przez inne psy i okrutna omałoco Pańcia od panny odwołująca. I nawet ostatni odcinek Lost do bani był, nie Boguś?
  8. Okolo 20 km, najlepiej sprawdź na maps google.
  9. trzymam kciuki. Jak możnaby Kropy nie chcieć, ona jest cudniasta :loveu:
  10. Biedny dredzik :( Ale i tak cudny jest. On chyba jest mały?
  11. Bianca żyje jak królewna, w domu, w którym wszystko jest jej 'podporządkowane' ;) O operacji już zapomniała. Przed nią wiele wspaniałych lat życia :) Mam nadzieję,że niedługo będę mogła pokazać jakieś świeże fotki.
  12. Już? Jak to dobrze. Ja tak czułam,że wszystko się uda. Teraz już tylko będzie lepiej. Dziękuję Wam za opiekę nad Tasieńką :Rose:
  13. Jak Pusia, to Pusia ;) Tak ją będziemy ogłaszać. Cieszę się,że już lepiej się brunetka czuje. Jak ranka się goi?
  14. Podobnokuracja działa i Fizia już odrasta. Ale to, co ona tam je, na pewno nie pomaga na piękną sierść :(
  15. Ale super, wiedziałam,że będą wydzwaniać po piękności:cool1:
  16. Malagos, jak dobrze,ze Daszka jest właśnie u Ciebie. Pewnie jakaś infekcja rany sie zaczynała...
  17. Maleńka, jaka ta skóra poraniona. :( Będzie dobrze. Czy sunia ma już imię?
  18. Boze, zeby to nie bylo jakies paskudztwo, ona przeciez nie ma szczepień :(
  19. Aga: książeczki, wpisy, naklejki wszystko podrabiają :(
  20. ta szorstkowłosa do Bajeczki podobna, prawda?
  21. Tylko większa ;) fajnie,że zajrzałaś Leni.
  22. [url]http://www.dogomania.pl/threads/181288[/url]
×
×
  • Create New...