Jump to content
Dogomania

mshume

Members
  • Posts

    6121
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mshume

  1. pewnie szprucują ją sterydami i tyle :(
  2. Oj, Daszeńko, zmartwiłam się.Wiesz, może ona miała za dużo wrażeń w ostatnich dniach: sterylka, jazda do Warszawy, 2 dni dwa domy... A pije?
  3. Wysłałam malutkiej algi morskie :) Macie już jej wyniki krwi? Jak się sunia czuje?
  4. tak, panna u mnie też szybko do domku ciągnęła. Biedna,już się wymarzła w swoim życiu. To jest taka mądra psinka,zawsze bezdomna, zachowuje się jak pies salonowy:loveu:
  5. Aga, dobrze,że nie zamierzasza się poddać.Ja też, mimo że z Warszawy, oglądam dokładnie mijane westciki. Wczoraj parę domów dalej, zobaczyłam na podwórku yorka, nowy nabytek, ale nie szczeniak. Skąd go mają?:angryy:
  6. Malagos, jak tam brunetka sie miewa?
  7. To u kogo mała będzie na DT? Może ona komuś zginęła :( Jak to sunia w typie szitsiaka, to one mają niestety bardzo wymagającą sierść, wystaraczy,że w te błoto błąkała się z 10 dni :(.
  8. Psiaki cudne.Podobają mi się te wiosenne kolory. A teraz tylko :dzwońcie domki :)
  9. :Rose:Wielkie podziękowania dla Ewy za przewiezienie suńki
  10. To Daszka juz w DT, dziękuję Ci Malagos :) Czadowe jej wdzianko wymodziłam ,wiem ;) Ona karmę (tą, co była zawinięta w sreberko) chrupała w nocy, bo sporo ubyło. Wydaje mi się, że ją jeszcze boli po tej sterylce, taka jest troszkę zgięta w pół. Milutkie z niej stworzenie, tyle już biedna przeszła. Poleciłam ją już na kilku wątkach w 'przygarnę psa'. Jak myślisz, ile Daszka waży?
  11. Czy Daszka już dotarła? Dałam trochę karmy.
  12. Neriska jest cudna :) Tak pięknie wyczesana i radosna.
  13. No widzisz,tak mi powiedziano (ale nie jest tez duza ;) za to chudzinka z niej straszna :( Jest śliczna, tylko potrzebuje wyczesania i kąpieli.Jutro jej zrobie allegro.
  14. Szwy ładne, wokół nie ma zaczerwienienia czy obrzęku. Pytałam,czy ona tak ma być bez ubranka, pan który ją przywiózł powiedział,że tak.Ja jednak zrobiłam jej na noc kaftanik z podkoszulka zawiązanego na plecach.
  15. Takie śliczności szybko domek znajdzie :) Poproś dziewczyny o ogłoszenia - są takie, co mają wprawę.
  16. Sunia jest u mnie. Bardzo grzeczna, cichutka i wystraszona. Daszeńka ładnie chodzi na smyczy i świetnie jeździ autem :) prawdziwa dama. Uwielbia dzieci.Dasza sięga mi do kolana, więc nie jest taka malutka. Nie chciała jeść. Oto zdjęcia: [URL=http://img41.imageshack.us/i/a398.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/4256/a398.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img638.imageshack.us/i/a397.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/2126/a397.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img140.imageshack.us/i/a396.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/8320/a396.jpg[/IMG][/URL]
  17. mix ratlerek/pinczerek mozna oglaszac?
  18. Ciotka, zrobie jej allegro :) Ile cudo lat? Sterylka? szczepienia?
  19. Wszystko umówione, Daszka spędzi u mnie wieczór i nockę i rano jedzie do cioci Malagos :) Dziekujemy EVA2406 za pomoc :)
  20. Wskakuj Fiziu, może ktoś cię wypatrzy :)
  21. PILNIE poszukujemy transportu dla Daszeńki (błąkającej się po wsi małej kudłatej suni) na wtorek lub środę (ostatecznie innego dnia) z Warszawy do Makowa Mazowieckiego, także za zwrot kosztów podróży. Sunia jedzie na DT do Malagos. [URL="http://www.dogomania.pl/181288"]http://www.dogomania.pl/threads/181288[/URL] -DASZA-maA-a-puchata-i-kochana-BA-AE-KA-SIAE-PO-WSI-Zbieramy-150-zl-m-c-DT?p=14247058#post14247058
  22. PILNIE poszukujemy transportu dla Daszeńki (błąkającej się po wsi małej suni) na wtorek lub środę (ostatecznie innego dnia) z Warszawy do Makowa Mazowieckiego, także za zwrot kosztów podróży. Sunia jedzie na DT do Malagos. [url]http://www.dogomania.pl/threads/181288[/url] -DASZA-maA-a-puchata-i-kochana-BA-AE-KA-SIAE-PO-WSI-Zbieramy-150-zl-m-c-DT?p=14247058#post14247058
  23. PILNIE poszukujemy transportu dla Daszeńki na wtorek lub środę (ostatecznie innego dnia) z Warszawy do Makowa Mazowieckiego, także za zwrot kosztów podróży. Sunia jedzie na DT do Malagos.
×
×
  • Create New...