Pani Wando, to jakis wyjatkowy pech, ze tak piękna, młodziutka sunia (bardzo w typie hawanczyka) nie znalazla jeszcze swojego domku. Jest co prawda pieskiem nieufnym, wycofanym, ale nie takie trudne przypadki znajdowały właściciela.Czy ona jest agresywna? Wie Pani, jak reaguje na dzieci? Zrobię małej wyróżnione Allegro, może to pomoże. Przypomnę też o niej na wątku kudłaczy.