No i nie nacieszyłam się malizną :p SISI MA DOM :multi:Po ogłoszeniu w Metro zasypali mnie telefonami , jest kilka fajnych domków w spadku (będzie jeszcze trochę dla innych malizn). A drobinka pojechała do Pani Małgosi, mieszkanie na Woli. Mieszka tam już trójłapka z Palucha i kotka. Rezydentki przyjęły bardzo przyjaźnie Sisi.Pani Małgosia to bardzo ciepła osoba, już na wcześniejszej emeryturze, dzieci z domu wyfrunęły a ona cały czas poświęca zwierzakom :loveu: