Asiorku,
jesli byś go chciała na DT to ja pomogę w organizacji transportu[quote name='Asior']o jezuuuu już go kocham!!! cudny jest!!!!!!!!
szkoda, ze tak daleko od krakowa jest :( bo bym go na tymczas zgarnęła!!! pewnie w tri miga by domek znalazła!!![/QUOTE]
jest tu jakiś wolontariusz z Krotoszyna? Są tam takie okruszki:
Dropsik
[URL]http://krotoszyn.schronisko.net/adopcja-id-51430.html[/URL]
Mimi
[URL]http://krotoszyn.schronisko.net/adopcja-id-59729.html[/URL]
Mikrusek
[URL]http://krotoszyn.schronisko.net/adopcja-id-56822.html[/URL]
Muszka
[URL]http://krotoszyn.schronisko.net/adopcja-id-52700.html[/URL]
Pasja :(
[URL]http://krotoszyn.schronisko.net/adopcja-id-37088.html[/URL]
Matko, ten piesio ma afro jak bolonczyk :( Nie wiesz, jak ona do kotów i ile wazy?[quote name='lika1771']Ten pudelek ma 4 lata.
Został kupiony jako szczeniaczek - resztę już znacie...
Standard.
Teraz nie ma się Nim kto opiekować, nie ma czasu na psa.
Dlatego Jego Państwo zgłosili się do mnie z prośbą o pomoc...
Chłopak jest wychowywany przy małym dziecku - więc z dziećmi problemu nie ma. Ładnie chodzi na smyczy. Nauczony czystości.c
Zostaje sam w domu. Z tego co Pani mówiła, to problemu z innymi psami nie ma.
Zdjęcia są koszmarne.
Bo przesłane przez właścicielką mms-em...
Kiepsko je widzę w ogłoszeniach...
Jakby ktoś mógł pomóc w ogłoszaniu będę bardzo wdzięczna.
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/513/6182108be631c515med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/513/49889c6405da25b3med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/513/68518d534c4f9d7e.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/513/50c8551117fa5b5cmed.jpg[/IMG][/URL]
Kontakt do mnie:
tel: 785 549 189
mail: [email][email protected][/email][/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE][/QUOTE]