Jump to content
Dogomania

hotelterier5

Members
  • Posts

    580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hotelterier5

  1. Sporo teraz poszukiwaczy psiaka, ale niestety na Sonię I JEJ SZCZENIORKI chętnych brak. Nie wiem czego im brakuje, może po prostu szczęścia? Jakiś czas temu pół dnia zachwalałam pewnej sympatycznej rodzince. Ale oni chyba tylko zrobili sobie wycieczkę. Może powinnam sprzedawać bilety? Byłyby dodatkowe pieniądze na utrzymanie psiaków?
  2. Burajek w dobrej kondycji. Jutro mam nadzieję wygospodarować trochę czasu na zrobienie zdjęć. Pozdrawiamy wszystkich przyjaciół psiaka! Myslę, że w bezgrzejnikowych warunkach tej zimy Buraj mógłby nie przeżyć.
  3. bardzo tu sympatycznie, a ja czekam jutro na Dorkę niecierpliwie. Miejsce przygotowane.
  4. Dzięki Aga dotarły adresy wątkowe. mam nadzieję że jutro uda się wkleić coś. Dzisiaj padamy wszyscy na PYSK...Dekster jest nierealnie sLODKI. Sama przyjemność gościć takiego psiaka. Mieszka z Talesem, spanielem specjalnej troski, trochę jest zazdrosny, ale mimo, że ma swoje posłanie i ciepły grzejnik, śpi zawsze przytulony do staruszka.
  5. Dzisiaj miał Grubcio zdecydowanie więcej siły, sam wstawał, mimo, że ma przerwę z lekami i minę miał pogodniejszą. Tak to z nim teraz jest, jednego dnia boimy się czy przeżyje do rana, a następnego zaczepia szczeniaki.
  6. [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8638/dsc0414fr.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8638/dsc0408hb.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/4048/dsc0402bx.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/4966/dsc0399l.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/6779/dsc0428eb.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/7558/dsc0440q.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/9333/dsc0437xt.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/7998/dsc0196zj.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2435/dsc0180y.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/9348/dsc0209a.jpg[/IMG]
  8. Pregusek taki bardzo rasowy się zrobił. Ale jako mix był równie fantastyczny.
  9. na ostatnim zdjęciu guz pod palcem (moim), z którym wg doktorów trzeba sobie i Grubciowi odpuscić.
  10. myślę, że zaczął się lepszy okres na oglaszanie. jest więcej telefonów, na razie nie konkretne, ale jednak...do Żabci nikt ostatnio jednak nie dzwonił w hoteliku. Na szczęście chyba ma to w nosie. Czas jej upływa na szaleństwach z Rastim i chrapaniu na podusi.
  11. pozdrawiam od Barnisia i potwierdzam wpłatę pani ALINY; 8.02 - 200ZŁ, wspaniała Babka. Barniś ma szczęście mimo wszystko, no i z niezłą laską mieszka. Moja Taszka nie chce wracać do domu, woli towarzystwo Barniego,niestety. do domu wchodzi na chwilkę przywitać się ze wszystkimi i zaraz pędzi do budy Barnaby- Kaska świadkiem.
  12. Mocuś śmiga niczym wiatr.Silny, zdrowy i jak zwykle jurny, biseksualnie oczywiście.
  13. NO Kaska- czekamy te ogoniaste i bez...Faktycznie nie wyobrażam sobie hotelu bez Aresa i MARSA. ale innym psiakom jakoś udało się wydostać, to im tymbardziej trzeba szukać energicznie. Ludziska zaczęli dzwonić-jest dobry moment na ogłaszanie moim zdaniem.
  14. Piszesz i masz. postaram się o szczepienie do czwartku. a potem czekamy 2 tygodnie?
  15. Koni boi się dzieci bardziej niż dorosłych.
  16. W piątek obie laski zostały zaszczepione. Koni trzeba było na siłę wyciągnąć z ukochanej budki, a jest bardzo silna...Dla nas jest cudowna, ale nadal dzikusek w nowych sytuacjach. spacerki po miescie to raczej z Elzą i dzieckiem nieco starszym.Elza jest żywiołowa.
  17. słabiutki dzisiaj Grubcio, trzeba pomagać mu przy wstawaniu, ale sporo śpi na ciepłym legowisku. w piątek odwiedził go pan doktor, oglądal jeszcze raz guziola, nie chce psiaka dręczyć pod koniec żywota...Mało ostatnio je, ale smakuje mu rosołek
  18. A za Rysiem tęsknią moje kocinki, dzikie zabawy sie skończyły, za to z misek nikt już im nie wykrada. zapomniałam wspomnieć, że jak Rysiowi kończy się woda w miseczce, to szybko uzupełnia na żółto...jest w tym perfekcyjny, więc nie ma żadnego problemu:)
  19. a koszt badań to 50zl[ 100 zł przed rabatem]. mokry nochal od Lennona!
  20. wyniki mam nadzieję wrzucić jutro, dzisiaj coś się nie udaje; w normie , czasami niegrożnie na granicy. Po domowej sprzeczce z Sonią, Lennon został na kilka dni tylko z Bunią, ale psiaki teskniły za sobą, dlatego znowu są razem.
  21. wczoraj wróciłam z LIPKI, przewalam stosy papierów. codziennie ciągam się po urzędach i końca nie widać. jutro następna debata z projektantami. Na szczęście mam dzielnych pomocników, więc psiaki nie narzekają.
  22. Burajek trzyma się, chociaż wyjątkowo nie lubi zimy i mrozu. ma bardzo wrażliwe łapki. Czekamy na wiosnę. Jak pomyslę o tej poprzedniej wiosence, to jednak ta zima nie wydaje się taka straszna. czekamy zatem na statystycznie normalną wiosnę dla Burajka. [niestety nie wiem co się dzieje z bankiem, możliwe, że powinnam wynieść się z bph-u]
  23. Dzisiaj znowu rozmawiałam o Grubciu z wetem. sugeruje biopsję. próbkę wysyłają do Wrocławia . Koszt badania ok50 zł. wysiadaja znowu tylne łapki, możliwe, że trzeba będzie częściej podawać metakam. Jeżeli jutro mu się nie poprawi, to rano znowu do weta. Dzisiaj mial problem znowu ze wstawaniem, dlatego ma teraz wygodniejsze miejsce i porządny koc z wielbłąda.
  24. bo jeszcze trochę i moje córcie rozpuszczą ją jak dziadowski bicz. od początku niezła z niej hrabianka, ale przynajmniej nie walczy o swoje podusie. zajmuje, co wolne. 80 zł za karmę w przypadku Żabci wystarczy na półtora miesiąca.(60-mc) a dla hrabianki dom z secesyjnym kominkiem.
×
×
  • Create New...