hotelterier5
Members-
Posts
580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hotelterier5
-
Sonia i jej trójka dzieciaków prosza o pomoc w ogłaszaniu!!i
hotelterier5 replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Sporo teraz poszukiwaczy psiaka, ale niestety na Sonię I JEJ SZCZENIORKI chętnych brak. Nie wiem czego im brakuje, może po prostu szczęścia? Jakiś czas temu pół dnia zachwalałam pewnej sympatycznej rodzince. Ale oni chyba tylko zrobili sobie wycieczkę. Może powinnam sprzedawać bilety? Byłyby dodatkowe pieniądze na utrzymanie psiaków? -
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
hotelterier5 replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Burajek w dobrej kondycji. Jutro mam nadzieję wygospodarować trochę czasu na zrobienie zdjęć. Pozdrawiamy wszystkich przyjaciół psiaka! Myslę, że w bezgrzejnikowych warunkach tej zimy Buraj mógłby nie przeżyć. -
Dora ma swój prawdziwy dom w Bielsku-Białej!
hotelterier5 replied to iwop's topic in Już w nowym domu
bardzo tu sympatycznie, a ja czekam jutro na Dorkę niecierpliwie. Miejsce przygotowane. -
Dzięki Aga dotarły adresy wątkowe. mam nadzieję że jutro uda się wkleić coś. Dzisiaj padamy wszyscy na PYSK...Dekster jest nierealnie sLODKI. Sama przyjemność gościć takiego psiaka. Mieszka z Talesem, spanielem specjalnej troski, trochę jest zazdrosny, ale mimo, że ma swoje posłanie i ciepły grzejnik, śpi zawsze przytulony do staruszka.
-
Kochany Grubcio już za TM........[*]
hotelterier5 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj miał Grubcio zdecydowanie więcej siły, sam wstawał, mimo, że ma przerwę z lekami i minę miał pogodniejszą. Tak to z nim teraz jest, jednego dnia boimy się czy przeżyje do rana, a następnego zaczepia szczeniaki. -
Elza i Koni w swoich własnych domkach
hotelterier5 replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8638/dsc0414fr.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8638/dsc0408hb.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/4048/dsc0402bx.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/4966/dsc0399l.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/6779/dsc0428eb.jpg[/IMG] -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
hotelterier5 replied to red's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img34.imageshack.us/img34/7558/dsc0440q.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/9333/dsc0437xt.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/7998/dsc0196zj.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2435/dsc0180y.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/9348/dsc0209a.jpg[/IMG] -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
hotelterier5 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na ostatnim zdjęciu guz pod palcem (moim), z którym wg doktorów trzeba sobie i Grubciowi odpuscić. -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
hotelterier5 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
hotelterier5 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pozdrawiam od Barnisia i potwierdzam wpłatę pani ALINY; 8.02 - 200ZŁ, wspaniała Babka. Barniś ma szczęście mimo wszystko, no i z niezłą laską mieszka. Moja Taszka nie chce wracać do domu, woli towarzystwo Barniego,niestety. do domu wchodzi na chwilkę przywitać się ze wszystkimi i zaraz pędzi do budy Barnaby- Kaska świadkiem. -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
hotelterier5 replied to red's topic in Już w nowym domu
NO Kaska- czekamy te ogoniaste i bez...Faktycznie nie wyobrażam sobie hotelu bez Aresa i MARSA. ale innym psiakom jakoś udało się wydostać, to im tymbardziej trzeba szukać energicznie. Ludziska zaczęli dzwonić-jest dobry moment na ogłaszanie moim zdaniem. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
hotelterier5 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Piszesz i masz. postaram się o szczepienie do czwartku. a potem czekamy 2 tygodnie? -
Elza i Koni w swoich własnych domkach
hotelterier5 replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
Koni boi się dzieci bardziej niż dorosłych. -
Elza i Koni w swoich własnych domkach
hotelterier5 replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
W piątek obie laski zostały zaszczepione. Koni trzeba było na siłę wyciągnąć z ukochanej budki, a jest bardzo silna...Dla nas jest cudowna, ale nadal dzikusek w nowych sytuacjach. spacerki po miescie to raczej z Elzą i dzieckiem nieco starszym.Elza jest żywiołowa. -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
hotelterier5 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
słabiutki dzisiaj Grubcio, trzeba pomagać mu przy wstawaniu, ale sporo śpi na ciepłym legowisku. w piątek odwiedził go pan doktor, oglądal jeszcze raz guziola, nie chce psiaka dręczyć pod koniec żywota...Mało ostatnio je, ale smakuje mu rosołek -
Mały Rysio dostał sznasę.Kciuki za DOMEK!:)
hotelterier5 replied to Edi100's topic in Kotki już w nowych domach
A za Rysiem tęsknią moje kocinki, dzikie zabawy sie skończyły, za to z misek nikt już im nie wykrada. zapomniałam wspomnieć, że jak Rysiowi kończy się woda w miseczce, to szybko uzupełnia na żółto...jest w tym perfekcyjny, więc nie ma żadnego problemu:) -
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
hotelterier5 replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wczoraj wróciłam z LIPKI, przewalam stosy papierów. codziennie ciągam się po urzędach i końca nie widać. jutro następna debata z projektantami. Na szczęście mam dzielnych pomocników, więc psiaki nie narzekają. -
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
hotelterier5 replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Burajek trzyma się, chociaż wyjątkowo nie lubi zimy i mrozu. ma bardzo wrażliwe łapki. Czekamy na wiosnę. Jak pomyslę o tej poprzedniej wiosence, to jednak ta zima nie wydaje się taka straszna. czekamy zatem na statystycznie normalną wiosnę dla Burajka. [niestety nie wiem co się dzieje z bankiem, możliwe, że powinnam wynieść się z bph-u] -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
hotelterier5 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj znowu rozmawiałam o Grubciu z wetem. sugeruje biopsję. próbkę wysyłają do Wrocławia . Koszt badania ok50 zł. wysiadaja znowu tylne łapki, możliwe, że trzeba będzie częściej podawać metakam. Jeżeli jutro mu się nie poprawi, to rano znowu do weta. Dzisiaj mial problem znowu ze wstawaniem, dlatego ma teraz wygodniejsze miejsce i porządny koc z wielbłąda.