Jump to content
Dogomania

hotelterier5

Members
  • Posts

    580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hotelterier5

  1. Może ogłaszać Baja jako kumpla do włamów, bo otworzy każde drzwi w ułamek sekundy no i z każdej strony.
  2. JULKA, najbardziej dumna powinnaś być chyba z siebie, napracowalaś się przy tym wszystkim.
  3. Czy Grubciowa nadpłata, czyli 20 dni pobytu zostanie dla Lennona, czy macie może inne plany? W razie potrzeby jestem pod telefonem.
  4. Fanta jest u nas pierwszym adopcyjnym gościem, więc musi mieć wyjatkowo. W hotelu już 2 lata i 1 zainteresowana kobita, która chciała, żeby sunię zapakować w karton, zafoliować i przesłać do niej. No to popieścimy ją chociaż...
  5. Telefonów do Dexterka troszkę było, ale zero konkretów. Wszyscy spodziewali się, że psiak mieszka w bloku obok na ŚLĄSKU i można go za chwilę zobaczyć. Pomoc nasza w transporcie nikogo nie zachęciła. A teraz telefony milczą.
  6. No i się poprawia Franio, stabilizuje się w poprawnym zachowaniu wobec towarzyszy, oby nie zapeszyć.
  7. tylko ze szczepieniami jeszcze chwila i po kolei...
  8. Roki jest fajnym kumplem dla suczek, ale jako towarzystwo dla innego psa- absolutnie nie. Teraz ma koleżankę labradorkę Miję, dobrze się razem czują, ale Ganzes-Roki nie przywiązuje się w jakiś szczególny sposób do swoich towarzyszek i do ludzi przyjazny ,ale nie wylewny.
  9. Szopek od dłuższego czasu dobrze reaguje na zwykłą karmę josery, więc jest szansa, że nie będzie potrzebował specjalistycznej karmy. Kąpiemy go jeśli wyczuć można na skórze strupki, coraz rzadziej. Uszy ciągle pelne żółtego łoju - często czyścimy i nie bolą go tak jak kiedyś. trzymamy kciuki za super dom
  10. Znalazlam w końcu klub Radarka, więc melduję, że dochodzi psychicznie i fizycznie do normy.Został odrobaczony, drugi raz dostanie za tydzień, troszkę już utył, ma wielki apetyt. Psiak sie zadomowił, ładnie wraca do swojej kwatery. Najbardziej polubil chyba Kolę sunię beagla, mają wspólne biegania. Jeszcze trochę musi wyluzować, ale postępy ogromne..
  11. Dzisiaj Mocuś odwiedził Mielec i pana doktora. Zostal zaszczepiony p/wściekliznie. Ładnie chodził na smyczy, grzecznie czekał wśrod bandy kotów na swoją kolej. Niestety na koniec rzucił się na owczarka niem. Na szczęście liczylam się z tym, no i obaj mieli kagańce. Wyjazd potraktowalam jako taki test. Więc w mieście także z daleka od psów, a dla wszystkich ludzi przemiły.No i w samochodzie grzeczny.
  12. Z tą kąpielą to nie taka prosta sprawa, niestety; bo Neruś boi się wody. Ucieka nawet, kiedy nalewa się wodę z kranu do miski. Trzeba pogłówkować trochę, a pogoda ma się zepsuć...Trzeba go oswoić z psią łazienką. Na zewnątrz będzie jeszcze trudniej. Jeszcze jedna sprawa; mimo swietnego nastroju psiaka, zauważyliśmy, że od czasu do czasu zwraca pokarm. wet twierdzi, że przydałyby się podstawowe badania. Chcialam teraz go zaszczepić , bo przyjechał tylko ze szczep p.wściekliżnie, ale wet radzi poczekać. odrobaczymy go jeszcze, bo w książeczce nie ma wpisu.Pan doktor z Sanoka telefonicznie potwierdzał odrobaczanie, ale zeby bylo skuteczne damy powtorkę lepszych srodkow( drontal+ lub dehinel) pozdrowionka
  13. Do hotelu na razie nikt nie wydzwaniał, czekamy...
  14. Acha, jeżeli był szew, to Bruno sobie sciągnął. Jest jeszcze ranka, pryskamy alusprejem, nie wygląda grożnie.
  15. Dora jest bardzo inteligentną sunią, bardzo szybko nauczyla się imion psiakow z którymi ma kontakt. Na wolanie np 'Szopen" biegnie po niego pierwsza, zanim SZopek zorientuje się o co chodzi. Na szkolenie brakuje czasu, ale ona zaraz będzie znała tabliczkę mnożenia chyba
  16. Bruno ma już wielu przyjaciół. Najlepsza przyjacółka to nasza znajdka Krysia. Postaram się szybko o zdjęcia. Krysia jest młodziutka, więc rozrusza Bruna. Na razie reszta kumpli to emeryci i renciści-najbezpieczniej z nimi. Za karmę na razie wystarczy 40 zł /MC. Jak się skończy schroniskowa dam znać, żeby płacić więcej. Lizaki od Bruna.
  17. to ostatnie zdjęcie super do ogłoszeń, mimo że przed kąpielą- no nie?
  18. Jeżeli sterylka, to po świętach, teraz nie dam rady. Chyba, że jednak poczekać na cieczkę?
  19. Na psy zza płotu reaguje spokojnie. w najbliższych planach kąpiel, no i kastracja.
  20. Franiu to faktycznie urodzony jedynak, nawet Krysię trzeba było ewakuować. A dla ludzkiego rodzaju taki słodziutki...
  21. No i stało się- zgasł w nocy o 23 godzinie. Do konca mieliśmy nadzieję, mimo wieku Grubcia, że jeszcze dojdzie do siebie, bo kilka dni temu zauważyliśmy, że guz prawie zupełnie się wchłonął. Na szczęście jeszcze się nacieszył wiosną; słońcem, spacerami i zieloną trawą...
  22. A ja poproszę o domki dla wszystkich gości hotelu chociaż w 20% podobne do domu Pręguska. W sumie ostatnio nie ma co marudzić, bo Pręgusek rozpoczął dobrą passę i domki na prawdę się udają. po Pręgusku jeszcze 7 psiakow wyjechało do fajnych domów.
  23. Ostatnio Buraj trochę był markotny przez problemy jelitowe, wczoraj zaczął wracać do normy. Do karmy dodajemy suszone buraczki od obcojęzycznych wolontariuszy. Od ok 2 mcy więcej śpi.
  24. Grubcio zaskakuje nas codziennie. Wygrzewa się na słoncu całymi dniami, aktualnie sam wstaje na swoje łapiny.
  25. Ok 45 może mieć. odchudzenie Koni to nie taka prosta sprawa. Pisałam o tym wczesniej. Na zewnątrz jest bardzo wrazliwa na wszelkie dżwięki. przerywa zabawę i wraca pod drzwi. Teraz jest znowu coraz lepiej, ale powoli. Może dom stały będzie dla niej przełomem jak w przypadku Olka.
×
×
  • Create New...