a spójrzcie tu cud - miód [url]http://www.dogomania.pl/threads/183834-Prosz%C4%99-o-pomoc-w-og%C5%82oszeniu-porzucone-psie-dzieci%C4%99-KWIATKA#post14503258[/url]
[quote name='giselle4']Kto zrobi jej watek....Perelka
ma tylko 6-8 miesiecy i juz schron
[URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/1SGslo4edQJ"][IMG]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/1SGslo4edQJ/11.04.010_064[/IMG][/URL][/QUOTE]
ja zrobię tylko potrzebuję lepszej fotki
spójrzcie tutaj jakie cudo [url]http://www.dogomania.pl/threads/183834-Prosz%C4%99-o-pomoc-w-og%C5%82oszeniu-porzucone-psie-dzieci%C4%99-KWIATKA#post14503258[/url]
spójrzcie tutaj [url]http://www.dogomania.pl/threads/183834-Prosz%C4%99-o-pomoc-w-og%C5%82oszeniu-porzucone-psie-dzieci%C4%99-KWIATKA#post14503258[/url]
toż to prawdziwe cudo, jest już na giełdzie świdnickiej, ale na razie taki suche ogłoszenie, zmienię tekst na tez z pierwszego postu, wrzuce na portale wałbrzyskie ale to już wieczorkiem
a zobaczcie tu idzie się załamać http://www.dogomania.pl/threads/183809-Roczny-dobermanek-bedzie-ciarpia%C5%82-ca%C5%82e-zycie-jezeli-jemu-nie-pomozemy.?p=14500129#post14500129
Niestety nie mogę edytować tytułu ale zmieniłam w pierwszym poście dane z pana Saszy na panią Saszę. Masz rację Xmatrix nie ważne pies czy suka, kochamy jednakowo :-)
No proszę jak się dzielnie chłopak trzyma. A tu kolejna bida [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183579-Sasza-ślepy-onek-zbiera-deklaracje-na-hotelik[/URL]
[quote name='fiorsteinbock']Cioteczki, Elinka jest z Inowroclawia - moge poprosic o wizyte przedadopcyjna jesli bedzie potrzebna.[/QUOTE]
Dobrze by było