[quote name='adkaaaaa5']ehhh... nie wiem czemu podejrzewałam, ze tak bedzie:( cos mnie ruszylo, ze sama wlascicielka nie przyjechala po niego tylko jej chlopak, mialam przeczucie, ze cos bedzie nie tak :([/QUOTE]
wiesz ten Pan mówił, że właścicielka nie może przyjechać bo jest chora, a może to był blef.