-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Już like dostali na fb ode mnie :)
-
Super wiadomości,a będzie jeszcze lepiej :)
-
[quote name='olly']Dren wyciągnięty :) największa rana na żebrach goi się ładnie :) z mordki kilka szwów ściągniętych (tych, które się rozeszły), nóżka opatrzona, w piątek ściągamy resztę szwów :) jest dobrze :) uffff ;) :multi:[/QUOTE] Super,buziaki dla Wigora przesyłamy,a żeby reszcie nie było przykro to dla Luny,Kinia i Jacusia też ;) No i oczywiście dla ciebie Olu i dla Zuzi :)
-
Zaglądamy i trzymamy kciuki za powrót do zdrowia całkowity :)
-
I na mój również zapraszam,ja niestety tak pięknych kolarzy robić nie potrafię ;) więc tylko link wrzucę : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243634-Fanty-psie-kocie-tozowe-ksi%C4%85%C5%BCki-bi%C5%BCuteria-ciuchy-i-buty-na-Toz-Police-do-03-06-2013[/url] i możliwa jest wspólna wysyłka z bazarkiem tobciu ;)
-
Prawdziwy chłop z niego już :loveu: A zdjęcia piękne-profesjonalną sesję chłopak w końcu miał i wyszła cudnie :)
-
Trzymam kciuki wciąż :)
-
U mnie to samo,ruda dwa dni wymiotowała,potem kolejne trzy dni rozwolnienie na maxa,wychodziłam z nią o 24.00,o 2.00,o 4.00 a i tak około 7 było w domu nawalone kilka razy,miała dwa dni głodówki i czyszczenie węglem,jak stwierdziłam na piąty dzień,że już trochę za długo to trwa i poleciałam po antybiotyk w południe to wieczorem już kupa normalna,a leków nawet nie zdążyłam jeszcze podać :D ,no ale jak już wykupiłam to i podałam tak na wszelki wypadek,żeby nie wróciło :) Trzymam kciuki za spokojne wybudzenie Wigorka i za dobre wyniki badań Luny :loveu:
-
[quote name='Alicja']ooo to same dobre wiadomości :cool2: i ludzkie stado się powieksza ;)[/QUOTE] Tak,tak,myślała,że przede mną da się ukryć ;) Ale ostatnio podczas rozmowy telefonicznej zołza się zdradziła :eviltong: Za niecałe 3 miesiące będzie na świecie kolejna bokseromaniaczka :loveu::multi:
-
[quote name='olly']:multi::multi::multi: przyszły dziś wyniki biopsji Wigorka, to nie chłoniak!!!!!! to stan zapalny. Nie trzeba wycinać, na razie mamy obserwować, czy rośnie. Kamień z serca, uffff... ale mi ulżyło!! Dziękuję za wszystkie kciuki!!!!!!!!! :loveu:[/QUOTE] No i super,jeden problem mniej dla ciebie,trzymaj się i nie denerwuj za wiele ,bo dzidzi zaszkodzisz :)
-
Moja ruda to cykor nad cykorami ;) Trzymamy kciuki za dzielnego pacjenta :)
-
[quote name='Enigma79']14 psiaków, sytuacja nie do pozazdroszczenia. Skąd są pieski ?[/QUOTE] Pieski odebrane zostały od jakiejś wariatki,która trzymała je wszystkie w domu,są niby z Pyrzyc,ale tego się nie dowiemy,trafiły do Sierakowa ,a wszyscy wiedzą co tam się dzieje i jak jest,nie mogłyśmy ich tam zostawić :( Zapraszamy do adopcji lub stworzenia choćby domu tymczasowego.Na pewno znajdzie się piesek,który trafi w gusta :) Prosimy też ponownie o dary w formie materiałów,ręczników,pościeli i innych szmatek jako podkłady dla maluchów-PILNE!!! Ada:502-350-461