-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
[quote name='tobciu'][B]Hello tatankas. Powyższy bazarek rozliczony. Pieniążki oddane. Potwierdź proszę odbiór tutaj i na wątku bazarku. Dzięki. :) [/B][COLOR=#0000ff][B]Dzięki pomocy i zakupom podopieczni TOZ Police uzbierali :[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]* 574,00 zł (z fantów)[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]* 23,50 zł (z "ogonków" = zaokrągleń przesyłanej kwoty)[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]* 50,00 zł (dodatkowe pieniążki od MikAga) [/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]---[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]Razem : [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]647,50 zł[/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B] = w zaokrągleniu [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]650 zł [/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B] Kwota przekazana do TOZ Police : 14/06/13[/B][/COLOR][/QUOTE] Dziękujemy-pieniążki otrzymałyśmy :) Zaraz wpisuję w rozliczenie i lecę potwierdzić na bazarku :)
-
Witamy :) Cieszymy się z nowych znajomości,wpadniemy zapewne do was,ale najpierw muszę zaległości po weekendzie poza domem nadrobić ;)
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
tatankas replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[quote name='(:Buńka:)']Z piesów które wstawiła tatankas to bardziej podoba mi się pręgus. Ma śliczną mordę chłopak no i jakoś tak wolę pręgowane umaszczenie:) Ciekawe czemu . . .:cool3::evil_lol: A tatuniek Albina . . . dla mnie ideał:loveu: Chociaż troszku za dużo białego... Oczywiście nie mam nic do "białasów" bokserkowych bo mi się podobają i to bardzo. Ale uważam że jak biały to biały i już, tak samo z rudym czy pręgowanym. Jakoś tak "łaciatki" mi nie bardzo podchodzą. Dlatego mój boks 95% ciałka ma w prążki:diabloti:[/QUOTE] Rude też super,sama zobacz -zapraszam do naszej galerii w podpisie ;) -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
tatankas replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[quote name='Bolsbokser']Ale to boksery to chyba młodziki jeszcze ? Wydaje się, jakby miały jeszcze luźną świeżą skórę. ładne, ale zdecydowanie bardziej mi się podoba tatuś Albina :loveu: No i od razu widać, po kim ma taką szczękę krótką :/ [/QUOTE] Oby dwa psiaki to jeszcze podlotki,pewnie i pies i sunia jeszcze się rozrosną :) Albina tatuś super,niestety mi takie umaszczenie coś nie podchodzi,choć główka super ;) -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
tatankas replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
I jeszcze: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1849/7012d28d70f449dfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/2091/4062898fd0f3751dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1937/1e749379e5b0b489med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1863/6ece7ed8250efa52med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/688/733f8630201093a8med.jpg[/IMG][/URL] I jak wam się psiaki podobają-śliczne co nie ;) -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
tatankas replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
No to przedstawiam [COLOR=#000000][I]OLIVIER Kariera"-wystawa Szczecin 2011 [/I][/COLOR][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/2076/93d55218fdee9ca6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1849/aaef2d6dcb859f00med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/896/97fccc55377a3280med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/2076/7761fd9efdeeac54med.jpg[/IMG][/URL] I [COLOR=#000000][I]AMBER Mare Balticum"-wystawa Szczecin 2011 Ona taka delikatna sunia [/I][/COLOR][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/2076/72ea6930716a9051med.jpg[/IMG][/URL][COLOR=#000000][I] [/I][/COLOR] -
[quote name='Hałabajówka']Witam, mam na szybko do oddania amstafkę 2 letnią (z relacji rodziny oddającej ją nie lubi innych psów) właściciel zostawił sukę starszej Pani która nie może się nią odpowiednio zająć...suka się zerwał i poturbowała innego pieska. Do ludzi jest super uległa, przemiła, kontaktowa, towarzyska. Miała trafić do schroniska w Białogardzie dałam jej dt na kilka dni ale nie może zostać dłużej niż do końca tygodnia bo nie mam warunków na takiego psa który stanowi potencjalne zagrożenie dla innych psiaków. Będę zmuszona ją oddać niestety jak się nikt w niej nie zakocha do tego czasu :( [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/1169/img0887pe.jpg[/IMG][/QUOTE] Dziewczyny a czy to nie jest ta suka: [URL]http://tablica.pl/oferta/zaginela-suka-rasy-amstaff-z-bartoszewa-ID2jVaP.html#707931ce42[/URL] oddali,a teraz szukają,czy co????? edit: Teraz porównuję plamy na łapach i nie ta sama,ale podobne z pyska bardzo :)
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
tatankas replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[quote name='Bolsbokser']Tak jakby. Sahiba my kupiliśmy, ale jest u teściów na posesji. Czyli przez siatkę. Teść chciał mieć azjatę, a nam to na rękę, bo go karmi, zabezpiecza na kleszcze, leczy, a my nie mamy problemu, jak tu samce dwa odseparować. Mi najbardziej podoba się Jamila z suk i Bawół. Potem idzie Lamia, bo ma obłędnie nakrapiane łapy, jak setery, spaniele ... Bokser to przede wszystkim mój temperament. Też zadziora ... jak ja :) Azjaty to odzwierciedlenie mojego męża. Gdybym patrzyła na boksery tylko przez pryzmat całuśności, to już dawno temu miałabym "hodowlę". Natomiast ja preferuję cechy jak najbardziej zbliżone do pierwotnych. Rasa Boksera była z przeznaczeniem stworzona, to były psy pracujące. To pierwotna rasa bojowa, a nie maskotka, jak większość ludzi dzisiaj uważa. Gdybym się podjęła hodowli boksera, właśnie takie boksery bym chciała hodować - jak najbardziej podobne charakterem, do cech jakie zakładała rasa. No i ze względu na to, że były to psy do pracy, przydałoby się z nimi pracować, żeby spożytkować ich pracę. Z polowaniem i grubą zwierzyną byłoby ciężko w obecnych czasach, ale w innych dziedzinach również boksery się sprawdzają. W USA niejednokrotnie boksery były wykorzystywane do szukania narkotyków, w policji ze względu na swoją odwagę i odporność na strzały, których się nie bały. Pierwotnie były wykorzystywane przez wojsko, zresztą przez jakiś czas wojsko trzymało rękę na klubie boksera. To wojsko wyeliminowało białe i czarne osobniki, jako mało kamuflujące się. A przecież cała rasa boksera wywodzi się od dwóch białych osobników :) A fotki możesz wkleić, a co tam. Pouśmiecham się do pięknych pomarszczonych mordek :loveu: PS. Bawół też ma ładne uszy ;)[/QUOTE] Ja pod kątem całuśności,bo uwielbiam psy,które uwielbiają ludzi,dlatego CAO nie dla mnie.Te bokserki z wystawy spodobały mi się z wyglądu i właśnie z miłości do ludzi.Co do psów pracujących to chodziłam ze swoją na szkolenie ponad 8 miesięcy i obie to uwielbiałyśmy,pewnie spokojnie zdałybyśmy egzamin z posłuszeństwa,ale po prostu nie było nam to potrzebne,moje uwielbiają coś robić dla człowieka,oczywiście nie za darmo-żarłoczki dla smaczka wszystko,ale moja również za piłeczkę,frisbee czy inną zabawkę zrobi bardzo dużo.Sama wskakuje do wanny by się wykąpać,umie grać w piłkę nożną nosem,ale również odbija pięknie piłkę plażową,codziennie na spacerach trenujemy,u nas nie ma,że jak jakieś agresywne cosik idzie to się szarpię z psem i uciekam.Ruda dalej luzem siedzi lub leży i czekamy spokojnie jak pies czy suka przejdzie,nawet jak jest to w odległości tylko 1-2 metry od nas.Ona to uwielbia,uwielbia być chwalona za wykonane zadanie. [quote name='puchu']Z ciekawości, ktoś pracuje z boksiami w ratownictwie? Z charakteru chyba by się sprawdzały?[/QUOTE] [quote name='Bolsbokser']Marnie widzę boksera w ratownictwie.[/QUOTE] Na szkoleniu nasza pani szkoleniowiec bardzo nas zachęcała,żebym poszła z rudą do ratownictwa,mówiła,że ruda by się nadawała,konkretnie do szukania zaginionych osób,niestety szkolenie choć darmowe,odbywało się w innym mieście i to kilka razy w tygodniu,a ja nie miałam tyle czasu wolnego,by z nią jeździć :( [quote name='Bolsbokser']Co tam zaganianie, ale nie były takie piękne, długowłose, jak Komisarz Alex :evil_lol: Miałam suke ONka, ur. w 1993 r. Zupełnie inny pies niż obecne ONki. No i kątowania takiego nie miała, jakie teraz jest modne.[/QUOTE] Nienawidzę tego kontowania i kaleczenia psa w ten sposób,dla mnie oni tym psom krzywdę robią :( -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
tatankas replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[quote name='Bolsbokser']Bo Albin jest najjjjfffffajniejszy. Moje serce nadal przy bokserach. Chciałabym hodować boksery, ale jeszcze nie trafiłam na źródło/hodowlę, która spełniłaby moje ozekiwania co do cech charakteru rasy.[/QUOTE] Jeżeli chodzi o Azjaty to jednak mi się dziewczyny najbardziej podobają,a szczególnie umaszczenia i uszka:cool3:,myślałam,że część Azjatów należy do rodziców? Bokser to jednak bokser,żadna inna rasa nie przebije i koniec ;)Na wystawie w 2011 roku w Szczecinie spotkałam "OLIVIER Kariera"-wtedy jeszcze młody chłopak był,pręgowany.Zakochałam się w mordce i zachowaniu,czysty lizus :D Z sunieczek "AMBER Mare Balticum" piękne rude umaszczenie i też całuśna.Mam nawet gdzieś w picassie zdjęcia tych psiaków.Mają piękne kufy,a co najważniejsze wystarczająco dużo zmarszczek,bo to właśnie najpiękniejsze w boksiech ;) Jeżeli będziesz chciała to ci wkleję zdjęcia :) -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
tatankas replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']oj , ale on je bardzo chciał :) ...tylko stała sie rzecz straszna psiaki przeżyły pana :( ...[/QUOTE] Ja mam przynajmniej ten komfort,że moja siostra tak samo kocha zwierzaki i jak mi się coś stanie to ona by przejęła moje zwierzaki ,a ja jej ;) Więc moje zwierzaki mają pewną przyszłość :) -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
tatankas replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']Kurcze , ale psy mieszkające na wsiach , w obejściach to co mają robić , toż one szczekają zazwyczaj nocą . Na blokach rozumie , pies domowy rozumie , ale psy podwórkowe mają nie szczekać ? Nawet mój Ozzy , mimo że mieszkamy na blokach , jak byliśmy w leśniczówce , było już ciemno , ktoś czaił się na drodze , to ryjoka rozdarł .W domu szczeka tylko wtedy jak ma pozwolone , czyli jak mi się jakaś swołocz pęta pod drzwiami , albo idzie ktoś ,,nasz,, i na przywitanko[/QUOTE] No to z Nikitą to samo,ogólnie cisza,ale na wakacjach na działeczkach to kontroluje teren,płot obchodzi i obszczekuje pałętających się wokoło.Choć nie zrobiłaby krzywdy,bo ten pies to gryźć nie potrafi :D za to odstrasza swoim wyglądem,więc od intruzów jesteśmy uwolnieni ;) -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
tatankas replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[quote name='zaba14']My w ogole nie pozwalamy sie psu rozszczekac jak drze jape to od razu do domu wraca ;) jakos nie lubie jak pies szczeka bez powodu ;)[/QUOTE] Na nieszczekanie jednak najlepszy bokser,one nie mają tak piskliwego szczeku,więc tak nie przeszkadza,no i nie drą japy bez powodu ;) -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
tatankas replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[quote name='Bolsbokser']Bawół na prawdę jest urokliwy, bardzo mi się podoba :loveu: Jamila tez piękna będzie, Amira jest troszkę brzydsza, jeszcze nie mam fotek. Wkrótce pokażę. Tak z nowości troszkę, to właśnie chyba sąsiad wojnę z nami rozpoczął. Generalnie sąsiadów tutaj nie mamy, ale są pierd...ne działkowicze. Jeden sąsiad spoko, drugi spoko, 3 zaakceptował, a jeden ma problem. Przyjeżdża tylko na weekend w okresie letnim i nie lubi psów, więc jak psy się rozszczekały, bo po lesie wieczorem ktoś się kręcił, to rzucił cegłą w Bawoła :angryy: Nie przyszedł pogadać, poprosić, po prostu po ludzku porozmawiać, tylko stwierdził, że fajniej będzie cegłą rzucił. No miał takiego pecha, że stałam na tarasie i nie dość, że słyszałam to jeszcze widziałam. A że nie potrafią zachować się po alkoholu, to nie powinni pić. Wydawałoby się dorośli ludzie, koło 40-tki. Jeszcze żeby przeprosił, okazał skruchę, to nie ... pyszczył. Więc pitbul mi się włączył. Powiedzieliśmy swoje 3 grosze. Następnego dnia przyleciała babeczka, znajoma tego sąsiada, nie sam sąsiad, tylko babeczka. Przeprosiła nas, więc unzaliśmy, że jest po sprawie i nie będziemy na policję zgłaszać. Ale wczoraj znowu sapał. Miał szczęście, że psy go zagłuszyły i w efekcie, nie usłyszałam co jeszcze burkał, bo znowu pitbulla w sobie bym odpaliła. A jak byśmy mieli dzieci i one by wrzeszczały, to też by cegłą rzucił ?![/QUOTE] Ja bym 5 minut się nie zastanawiała tylko bym na policję dzwoniła,a jakby wśród psów dziecko biegało i w głowę dostało,nie piszę,że psy gorsze,choć niektórzy tak uważają niestety. Mnie jak ktoś wkurzy to pół osiedla słyszy,ostatnio pod blokiem facet opierdalał mnie,że się nie stoi samochodem pod blokiem(bo chciał swoim przejechać,a ja mu zastawiałam drogę) ja mu na to,że tu nie tylko się nie stoi,ale i wjeżdżać nie można,więc najpierw niech na siebie spojrzy.Niestety,że nie powiedział tak grzecznie tego,jak ja napisałam,to ja też tak grzecznie nie odpowiedziałam no i nagle dzwoni szwagierka:"Cześć Ada,a co ty się tak drzesz na tego faceta?Jestem właśnie u mamy na 9 piętrze :)" Psiaki wszystkie bowskie :loveu: -
[quote name='Fundacja Medor'][URL]http://www.dianes.pl/[/URL] [URL]http://kemizek.pl/[/URL] można za darmo ogłaszać zwierzęta[/QUOTE] Gdzie ogłaszać to ja wiem,sama bazarki ogłoszeniowe robiłam,ale najpierw chcę wśród dogomaniaków poszukać ;)
-
Do oddania jest 1,5 roczna sunia Golden Retriver "rasowa".Jest łagodna,wychowana z dziećmi,niestety właściciele nie mają czasu dla psa, na szczęście chcą ją oddać w dobre ręce z całą wyprawką.Sunia mieszka w Szczecinie,nie zostanie oddana do rozmnażania,może ktoś z was zna kogoś w okolicach Szczecina czy Polic,kto chciałby ją adoptować i ją wysterylizuje na koszt własny-sterylizacja to warunek przygarnięcia suni!!! Sunią jest piękna,białe umaszczenie : Tel do mnie: Ada 502-350-461
-
[quote name='tatankas']Do oddania jest 1,5 roczna sunia Golden Retriver "rasowa".Jest łagodna,wychowana z dziećmi,niestety u nieodpowiedzialnych ludzi,którzy na szczęście chcą ją oddać z całą wyprawką.Sunia mieszka w Szczecinie,nie robię jej na razie ogłoszeń,żeby jakieś pseudo jej nie dorwało,może ktoś z was zna kogoś w okolicach Szczecina,kto chciałby ją adoptować i ją wysterylizuje na koszt własny,inaczej nie wiadomo w jakie ręce trafi :( Zdjęcia dodam jak tylko mi właściciele prześlą.[/QUOTE] Sunią jest piękna,białe umaszczenie : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1934/a3b3b25e68fa2a2b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/2072/01e970b0c0d674ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/721/d1bc1b34b41b3d44med.jpg[/IMG][/URL] Tel do mnie: Ada 502-350-461
-
[quote name='olly']Dziś rano Kinio był na pobraniu krwi, jutro wyniki i umawiamy się na zabieg. Za badania płaciłam 60zł.[/QUOTE] Zapisuję :) [quote name='Nutusia']Kiniuś, będziesz musiał na chwileczkę odłożyć grę w ukochaną piłę... Za to jak się wygoi, to... strach się bać co wymyślisz ;) Oluś, rozmawiałam wczoraj z jedną baaaaaaardzo dobrą duszą, od innej dobrej duszy dostałam fanty na bazarek, to jakoś chyba damy radę Kiniutę wesprzeć...[/QUOTE] Damy radę,jak ogarnę bazarek na Police to wystawię dla Kinia,olly już mi zdjęcia fantów przesłała ;)
-
Do oddania jest 1,5 roczna sunia Golden Retriver "rasowa".Jest łagodna,wychowana z dziećmi,niestety u nieodpowiedzialnych ludzi,którzy na szczęście chcą ją oddać z całą wyprawką.Sunia mieszka w Szczecinie,nie robię jej na razie ogłoszeń,żeby jakieś pseudo jej nie dorwało,może ktoś z was zna kogoś w okolicach Szczecina,kto chciałby ją adoptować i ją wysterylizuje na koszt własny,inaczej nie wiadomo w jakie ręce trafi :( Zdjęcia dodam jak tylko mi właściciele prześlą.
-
Cudaśny,uwielbiam śpiące boksie :loveu:
-
[quote name='Nutusia']Nio, ja też nie mam blisko, ale akurat się trafił przejazd przez Bydgoszcz do... Koszalina (po psinę ;)) W tych okolicznościach przyrody trudno było nie skorzystać z okazji :)[/QUOTE] No ja 2 lata temu w wakacje specjalnie pojechałam,ale niestety teraz wszystko coraz droższe ,szczególnie do szkoły dla dzieci(a mam ich trochę :evil_lol:) i nie wiem,czy mnie na taki specjalny wyjazd będzie stać,może wykombinuję i zrobimy sobie wakacje gdzieś blisko Bydgoszczy ;)
-
Mój ideał,przecinek na mordce,krawacik i białe skarpetki :loveu:
-
Zazdroszczę ci Nutusiu,z chęcią bym Olę i Jacka z faflami znowu odwiedziła,ale niestety za daleko mam :(