-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Zapraszam na kolejny mój bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247607-Fanty-tozowe-figurki-psie-ksi%C4%85%C5%BCki-i-ciuszki-dzieci%C4%99ce-na-Toz-Police-do-28-10-2013"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247607-Fanty-tozowe-figurki-psie-ksi%C4%85%C5%BCki-i-ciuszki-dzieci%C4%99ce-na-Toz-Police-do-28-10-2013[/URL] wiele ciekawych rzeczy,książki,fanty tozowe :)
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
tatankas replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Karilka']Doglady dziala na FB. Na dogo wchodzi rzadko - napiszcie mi na PW ile i komu ma zaplacic to przekaze. To uczciwa działaczka :)[/QUOTE] Po kilku pw i kontakcie na fb odezwała się na dogo do mnie,więc to nie problem dla niej,szczególnie że widziałam,że wchodziła na dogomanię.Na pw napisałam jej komu ma jeszcze pieniądze oddać,dałam namiary,niestety do tych osób wciąż się nie odezwała.Po napisaniu do niej,że jak nie zapłaci za bazarek zgłoszę na fb,że zbiera pieniądze na inne psy,a nasze oszukuje przelew doszedł,więc chyba tylko groźby do niej dochodzą. -
[quote name='karolcia1509']jakbym czytała swoją historie!!!,[COLOR=#ff0000][B] doglady[/B][/COLOR] tak sie nie robi, u mnie tez wylicytowałas 3 rzeczy, pisałam kilkakrotnie i jak grochem o ściane, [B]tanakas[/B] - masz racje oszukiwane są tylko biedne zwierzęta :( ktos sie cieszy że wpadnie grosik na karmę, a okazuje sie że ktoś robi sobie jaja pracy i zaangazowania innych!!![/QUOTE] No i po ostrzeżeniu pieniążki otrzymałam,a więc jeszcze na pieniążki czeka inga.mm,do której już podałam doglady namiary na fb,żeby mogła się z nią skontaktować,mam nadzieję karolcia1509 ,że twoje zwierzaki też otrzymają ile powinny od doglady.Jeszcze raz piszę-doglady nie musisz licytować na bazarkach,jak nie masz zamiaru płacić to nie licytuj następnym razem!!!
-
[quote name='Jola+Rani+Sari']Czy w trakcie trwania bazarku można dodać kolejne fanty?[/QUOTE] Pewnie,że można dodawać,ale terminu bazarku nie można przedłużać ;)
-
[quote name='tatankas']doglady-Czekam do poniedziałku na wpłatę za bazarek,jak nie to potem będziemy rozmawiać na fb na wątku psa,bo nie możesz zbierać na swojego psa,a oszukiwać inne zwierzaki.Kupujesz na bazarkach to płać,nie rozumiem dlaczego kupujesz i nie płacisz? Przecież nikt cię nie zmusza do kupowania na bazarkach,a tylko nadzieję psom robisz i blokujesz bazarki,bo nie można ich rozliczyć.[/QUOTE] Ponawiam,wiem,że na fb zbiera dziewczyna pieniądze na tego psa
-
doglady-Czekam do poniedziałku na wpłatę za bazarek,jak nie to potem będziemy rozmawiać na fb na wątku psa,bo nie możesz zbierać na swojego psa,a oszukiwać inne zwierzaki.Kupujesz na bazarkach to płać,nie rozumiem dlaczego kupujesz i nie płacisz? Przecież nikt cię nie zmusza do kupowania na bazarkach,a tylko nadzieję psom robisz i blokujesz bazarki,bo nie można ich rozliczyć.
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
tatankas replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='inga.mm']Z przykrością zgłaszam dwie użytkowniczki: [B]doglady[/B] i [B]agnieszek[/B], które od 21.07 nie wpłaciły należności za wylicytowane fanty na bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245201-rozliczanie-niedrogo-FAJNE-KOSMETYKI-na-Birmę-do-19-07"]FAJNE KOSMETYKI na Birmę do 19.07[/URL] Jeśli sytuacja zmieni się, zgłoszenie wycofam.[/QUOTE] inga.mm czy z [B]doglady[/B] sprawa się wyjaśniła? U mnie zakupiła fant i od ponad tygodnia cisza,fakt,że ma czas na wpłatę do poniedziałku następnego,ale jak ktoś płaci później to zawsze daje mi znać,wszystkie przelewy już mam tylko jej mi brakuje,a zwierzaki czekają na pieniążki :( -
Bosko stoją i czekają na żarełko wszystkie trzy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='olly']Zuzia nadal przegrzeczna :) troszkę walczymy z kolkami, poza tym miód :) ostatni posiłek je o 23:00, zasypia i śpi do 7:30-8:00 rano. Noc cała przespana :) W dzień potrafi leżeć w łóżeczku przez 2-3h i gadać do lampy na suficie :) Przekochany Mały Bąbel :)[/QUOTE] W tych godzinach,co twoja śpi,to moje miały kolki i to wszystkie trzy :( Och jak ja w tamtych czasach marzyłam o przespanej nocy ;) Super,że twoja taka grzeczniutka :)
-
[quote name='Asiaczek']Nie ma co się bać.Lekarze zrobią swoje i juz. Nikt tam bez przyczyny trzymac ciebie nie bedzie, oszczędności, hahaha... Pzdr.[/QUOTE] No i zawsze może zwiać jak ja :evil_lol: ;)
- 78403 replies
-
[quote name='Becia Lublin']mam pytanie, a jednocześnie prośbę ... czy ktoś może podesłać mi linka do regulaminu bazarku, bo na stronie regulamin forum, gdzie jest link do regulaminu bazarku wyskakuje jakiś błąd[/QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/112101-Nowy-REGULAMIN-Bazarku-AKTUALIZACJA-5-12-2012%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/112101-Nowy-REGULAMIN-Bazarku-AKTUALIZACJA-5-12-2012%21[/URL]
-
[quote name='Alicja']no ja tak myślę , ze sie nasze dzieciaki za TM nie nudzą i że o nas pamiętają :loveu: A szpital , nie biorą , sama idę , gorzej będzie z powrotem :lol: kurde , bojam się troszkę , dużo nie ...ale tylko troszkę ;) :diabloti:[/QUOTE] Ja to ze szpitali trzy razy zwiewałam na własne żądanie,dobrowolnie w życiu bym nie poszła,no ale gdzieś dzieci urodzić musiałam :evil_lol:
- 78403 replies
-
Oj jak dawno nas nie było u Ozziego :) Zdjęcia jak zwykle piękne,no bo model piękny :) Twój boksio z moją boksiną od 4 lat biegają razem za TM-na pewno się nie nudzą ;) Zdrówka Alu,bo czytałam,że do szpitala niedługo cię biorą :roll:
- 78403 replies
-
[quote name='tatankas']Sunią jest piękna,białe umaszczenie : [url]http://images35.fotosik.pl/1934/a3b3b25e68fa2a2b.jpg[/url] [url]http://images40.fotosik.pl/2072/01e970b0c0d674ac.jpg[/url] [url]http://images44.fotosik.pl/721/d1bc1b34b41b3d44med.jpg[/url] Tel do mnie: Ada 502-350-461[/QUOTE] Sunia ma już domek z tradycjami goldenowymi :)
-
[quote name='free']witam.Jestem nowicjuszem w pracach bazarkowych i pozwole sobie spytac...skończłam wł.bazarek i co mam robić dalej?coś ,gdzieś wysłać,przesłac?prosze o podpowiedż:roll:[/QUOTE] Zrobić podliczenie bazarku,a więc co kto i za ile kupił,popakować,zważyć paczki,dowiedzieć się ile za przesyłkę,a potem wysłać do każdej osoby,która zakupiła fanty prywatną wiadomość z kwotą,jaka się należy za fant +przesyłkę,w wiadomości musi być konto na jakie mają wpłacać ludzie pieniądze,z notką np,żeby wpisywali w tytule swój nick,żebyś wiedziała kto przesłał pieniążki,jak dojdą na twoje konto pieniądze to wtedy możesz wysyłać paczki.Wysyłka jest zawsze paczką lub listem poleconym,chyba,że osoba kupująca zażyczy sobie inną wysyłkę,ale musi o tym napisać na wątku bazarku.I to tyle ,chyba,że ktoś ma coś jeszcze do dodania ;)
-
[quote name='Don_Vito']Alicja zapraszam :evil_lol: Z chęcią się spotkam i oddam Ci Vita do prowadzenia :evil_lol:[/QUOTE] Najbardziej podobała mi się strategia Ady jak inny pies szedł naprzeciwko.Ada schodziła na bok do drzewa,obwiązywała wokoło smycz i czekała a pies pójdzie sobie dalej :evil_lol:
-
[quote name='Don_Vito']Dawid mi się potem żalił, że Vito niewychowany i powinien być tak wychowany jak Nikita :evil_lol:[/QUOTE] Jak taki mądry to niech się zajmie wychowaniem ;) :eviltong:
-
[quote name='Nutusia']Takie małe są "nie do zdarcia" :) I kto by miał do nich cierpliwość, jak nie boksiołki ;)[/QUOTE] No moja siostra ma te szczęście,że w domu ma klona małej "nie do zdarcia",mieszaniec Onka,którego również adoptowała.Rambo jest ze schroniska,a Roksi jest z mojego Polickiego Tozu,czy nie podobne,tylko,że on 30kg,ona 5kg : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/183/6b309e50ea7a86c4med.jpg[/IMG][/URL] Obydwa psiaki "nie do zdarcia",a Rambo tak samo cierpliwy do małej,co moja ruda :)
-
[quote name='Don_Vito']Dzięki :loveu: Ma swoje momenty, kiedy jest uroczy :eviltong: Ciężko jest z nim czasami wyjść na spacer :evil_lol:[/QUOTE] Ano widziałam jego parę w łapach :evil_lol:
-
[quote name='Nutusia']Czasem wręcz... za bardzo :)[/QUOTE] To też już znam,w czwartek w zeszłym tygodniu była u nas sunia siostry,takie 5 kg maleństwo,co to wciąż maltretuje moją rudą o tak: [IMG]http://images36.fotosik.pl/528/51113d39e52d4d93med.jpg[/IMG] miało sterylizację o 13.00,wróciliśmy no i Nikita zaczyna kontrolę,chodzi w kółko,zagląda co mała robi tam pod kocykiem,dlaczego jej jeszcze nie maltretuje,trąca ją nosem i próbuje zachęcać do zabawy.Niestety mała jeszcze pod wpływem narkozy przespała cały dzień i noc,ale już drugiego dnia,czyli w piątek zwis był w użyciu :D
-
[quote name='Kaaasia'][URL]http://images64.fotosik.pl/176/b487302606dfa389med.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie ma to jak zapozować do zdjęcia :cool3:[/QUOTE] Oj tak,te zdjęcie to wszystkim się podoba :D
-
[quote name='Don_Vito']Hahahahaha, oj raczej w okolice Szczecina się nie wybieram niedługo, a przynajmniej niz z Vitem :eviltong:[/QUOTE] Może na wystawę do Szczecina się kiedyś wybierzecie to się spotkamy :cool3:
-
[quote name='Don_Vito']Kuruję ;) Dziś siedzę w domku i leżę :) Dzięki za spotkanie i za wstawienie zdjęć za mnie :lol: Uratowałaś mnie od robienia i wstawiania fotek :evil_lol:[/QUOTE] Zdrówka życzę,co do zdjęć to z chęcią znów porobię i wstawię,ale tym razem to ty przyjeżdżasz do nas :cool3::eviltong: