Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Ja już składałam na fb,ale jeszcze raz powtórzę :new-bday::new-bday::new-bday:
  2. [quote name='Ajula']czy ktoś z Was ma kontakt z użytkowniczką "Nadzieja Amstaffa"? Założyła bazarek, który zakończył się 07.09. , kupiłam jakieś rzeczy, zapłaciłam 37 zł i do tej pory nie mam przesyłki - na wątku pod datą 05.10. jest podane, że została wysłana. Niestety nic do mnie nie doszło. Założycielka wątku logowała się ostatnio 10.10. Może ktoś ją zna i przekaże, żeby wyjaśniła tą sprawę.[/QUOTE] Ajula ja znam,dziewczyna ma męża po ciężkiej operacji kręgosłupa i czasami nie wyrabia się,zadzwonię do niej,ale niczym się nie przejmuj-uczciwa osoba i paczuszka na pewno w końcu do ciebie dotrze.Pozdrawiam.
  3. Musisz walczyć kolego-tyle cioteczek za ciebie kciuki trzyma :)
  4. [quote name='Kapsel']W tym roku bardzo dużo fafelków odeszło i stale się ta liczba powiększa :shake: oby Bruniowi się udało zwyciężyć choróbsko :mad::mad::mad:[/QUOTE] I za to trzymamy kciuki :)
  5. [quote name='tobciu'][B]WOW ! :) Chylę czoła. :) [/B] A to jest program - do każdego poszczególnego bazarku ? Czy ogólnie do wątku bazarkowego ? Pytam, bo przegladałam i fantów ze swoich bazarków (co to właśnie trwają) nie znalazłam.[/QUOTE] Ja też jestem ciekawa jak to jest z tymi bazarkami-czy są wszystkie?
  6. [quote name='Kapsel']Dziś nie mamy dobrych wieści... Bruno był dziś znów w lecznicy, miał pobraną krew - wyniki są złe... Miał dostać kroplówkę dootrzewnowo 2 razy dzisiaj zasłabł... :shake::shake::shake::-([/QUOTE] Bidulku kochany trzymaj się :shake:
  7. Zapraszamy do chłopaka :)
  8. Boski boksiu-trzymamy za niego kciuki :)
  9. Do góry boksia kochanego podrzucamy i na wątek zapraszamy :)
  10. [quote name='irysek']wystaw, w sklepie są drogie jak diabli, a zawsze się przydadzą. były na bazarku u lucyny takie zestawy od 3zł i wszystkie poszły.[/QUOTE] Już jest ;)
  11. No to zrobiłam bazarek z torebkami jeszcze dla Bruna: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248133-Torebeczki-na-prezenty-du%C5%BCe-3z%C5%82-%C5%9Brednie-2z%C5%82-ma%C5%82e-1z%C5%82-na-bokserka-Bruna-do-28-10-2013?p=21451455#post21451455"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248133-Torebeczki-na-prezenty-duże-3zł-średnie-2zł-małe-1zł-na-bokserka-Bruna-do-28-10-2013?p=21451455#post21451455[/URL] Niestety nie można wysyłki połączyć z bazarkiem ciuszkowym,bo ciuszki nie są u mnie,ale można z innym moim bazarkiem połączyć,na który zapraszam: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247607-Fanty-tozowe-figurki-psie-ksi%C4%85%C5%BCki-i-ciuszki-dzieci%C4%99ce-na-Toz-Police-do-28-10-2013"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247607-Fanty-tozowe-figurki-psie-książki-i-ciuszki-dziecięce-na-Toz-Police-do-28-10-2013[/URL]
  12. Podnosimy chłopaka,żeby więcej cioteczek go odwiedzało ;)
  13. A ja się tu zapytam jak myślicie,czy torby na prezenty poszły by na bazarku,trochę się tych prezentów nadostawało i torebki zostały,mam 30 sztuk w stanie bdb-,trochę pogniecione,ale w końcu nikt nie zwróci uwagi,jak prezent w środku jest ;) Czy pójdą np po 1,2,3zł,niektóre i po 6zł w sklepie są.Jak myślicie?
  14. Podnosimy chłopaka,może jeszcze ktoś wpadnie i wspomoże ;)
  15. Wigorku trzymamy za ciebie kciuki,a tak z innej beczki to kto by pomyślał 3 lata temu,że Kiniu w takim zdrowiu i szczęściu tak wspaniałego wieku dotrzyma,no bo 11 lat to on już ma minimum :)
  16. I już bazarek jest i ja zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248082-Firmowe-ciuszki-kozaczki-i-podusia-z-psiakami-na-leczenie-boksia-Bruna-do-28-10-2013?p=21443436#post21443436[/URL]
  17. Bokser Bruno pod opieką fundacji sos bokserom wciąż potrzebuje waszej pomocy!!!Zapraszamy na jego wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248064-Bokser-Bruno-walczy-o-wszystko-Fundacja-SOS-Bokserom[/URL]
  18. Jestem u Bruna :) Dostałam już maila i będę dziś/jutro klecić bazarek ;) Podnosimy chłopaka do góry i pozapraszamy boksiowe cioteczki,może któraś wspomoże deklaracją na jego leczenie :loveu:
  19. [quote name='chita']o kurcze, moze moja ma to samo, dawaliscie cos na to? Arine to chyba troche swedzi bo czasem sie drapie, wet mi dal krem na podraznienie i kazal jeszcze obserwowac[/QUOTE] Nic nie dawałam,samo przeszło,ale mojej to nie swędziało w ogóle.
  20. Moja miała łyse placki po bokach tak jakby w talii,pani wet stwierdziła,że to na bank sprawy hormonalne i że jej przejdzie no i przeszło,a wyglądało nieładnie,takie okrągłe placki po bokach wyłysiałe,gładka skóra i ciemniała.Dwa miesiące ponad chodziła z tymi plackami i wiem,że nie tylko ona,bo wiem jeszcze o dwóch suczkach,co takie same objawy miały ;)
  21. [quote name='ulvhedinn']Ja bym natomiast była za tym, żeby zalicytowanie niejako z automatu usuwało opcję "kup teraz" - skoro ktoś licytuje, to znaczy że jest zainteresowany i niewykluczone, ze będzie przebijał wyżej niż cena KT. A zdarzyło mi się że ktoś mi "podkupił" rzecz o która bym nawet powalczyła....[/QUOTE] ulv tylko nie każdy ma czas walczyć,a na pewno ma czas kupić w opcji KT
  22. [quote name='dziuniek']Opcja KT bardzo ułatwia, w końcu mniej więcej wiemy, na ile możemy sobie pozwolić przy danym fancie. Udziwnienia organizatorów bazarków często w ogóle przeczą zasadzie "zdrowej licytacji", tak być nie powinno, bo to zniechęca.[/QUOTE] Dlatego jestem za tym,żeby było albo licytacja do końca bazarku,albo cena KT od razu,albo i to i to,a nie jeszcze jakieś dodatkowe dziwne reguły,że nie można licytować na koniec,jak się wcześniej nie licytowało,że opcja KT znika,czy się pojawia w trakcie bazarku po dwóch,trzech dniach,czy licytacja staje się KT.No zwariować można !!!
  23. [quote name='rozi']Ej, komu utrudniamy? Przecież mnie chodziło nie o zapis w regulaminie, tylko o zapis w bazarku, jeśli ktoś chce. Wiele osób zastanawiało się kiedyś co by tu napisać, żeby uniemożliwić lisi strzał, a równocześnie nie pozbawić psa tej dodatkowej złotówki (:[/QUOTE] Ja wiem,ale najzwyczajniej sama często nie czytam regulaminów bazarków,ten główny znam i do tego się stosuję,już raz nadziałam się na to,że licytowałam rzecz,wyjechałam na weekend a po weekendzie rzec już była sprzedana,choć nie było opcji KT,bo prowadząca bazarek wymyśliła sobie,że jak przez dwa dni nie jest fant licytowany to jest sprzedany osobie,która daje najwyższą cenę.Wściekłam się wtedy,no ale mówi się trudno.Dla mnie to jest utrudnienie,bo nie dosyć,że muszę czatować na koniec bazarku,żeby mi nikt nie podwędził rzeczy,którą licytuję to jeszcze muszę pilnować rzeczy w trakcie trwania bazarku-paranoja i w takich bazarkach ja udziału brać nie chcę :( I czyja to szkoda,jak nie dla psiaka?
  24. [quote name='black_sheep']Za chwilę będzie tak, że każdy będzie się bał licytować tych waszych cudów i stracicie o wiele więcej niż to, że komuś będzie przykro... Licytacja to licytacja, ale jak widzę jakieś dziwne zasady to mnie odrzuca. Nie wiem o co te żale. Większość osób jest tu to jednak dobrzy ludzie, dlaczego jeden może coś kupić, a drugi nie? Eh...[/QUOTE] Ja tam popieram licytację do samego końca,czy to stary kupujący ,czy nowy w ostatniej chwili.Jeżeli ktoś wpadł na bazarek w ostatniej chwili i zalicytował,choć wcześniej na bazarku nie był,to dlaczego mu odmawiać kupna tej rzeczy? Same sobie utrudniacie życie,a do tego innym :shake:
  25. Buziaczki Vituś od cioteczki :)
×
×
  • Create New...