Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Faktycznie,na niewiniątko wygląda.Piszę po raz setny chyba,że nie w tej części Polski się urodziłam.Pewnie teraz byłby u mnie,a że nie pracuję na razie i mam w domu sunię to by było super dla niego.Buuuuuuuuu :(:(:(
  2. Dzisiaj dokonałam przelewu z bazarku.Są dwie wiadomości-zła i dobra.Zła to taka,że przelew zrealizowany zostanie dopiero 13.12.2010.Dobra to taka,że za zwłokę we wpłacie [b]agnieszka32[/b] dodała dziadziusiowi od siebie nawiązkę,więc będzie całe [b]230zł[/b] dla naszego staruszka.Chyba nie ma tego złego,co by na dobre nie wyszło.
  3. Na ulicę go nie wyrzuci,ale przydałby się nowy DT,który Pablusowi zapewni więcej czasu i dobrze by było,by był jedynakiem w domu.
  4. Widać,że psiak szczęśliwy.Uwielbiam dostawać wiadomości z nowych domków.
  5. Ikarus to faktycznie piękny psiak.Kundelek maxi piękny psiak.Nie dziwię ci się,że się zakochałaś.W końcu na żywo te wszystkie psiaki wyglądają o wiele ładniej.
  6. [quote name='Kapsel']Takie informacje tez dostałam od Germaine, biedny Pabluś, dostał tez antybiotyk. Może coś zjadł na spacerze? Informacje dostałam od Germaine telefonicznie, bo ona jest w drodze z Dagusiem, [URL]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=616[/URL] jedzie prawie na sygnale bo dostał chyba skrętu żoładka :-(:-(:-( Mam tez informacje dotyczące operacji. Operacja odbędzie się w najbliższym czasie, bo za długo czekać z nią niestety nie można. Najgorsze jest to złamanie w łokciu. Jeśliby się nie dało zrobić, obleje mu się i powstanie taka gula, więc nie ma wyjścia operacja musi być. Moze go to tez bardzo boleć i dlatego tez u niego takie zachowania występują. Operacja będzie bardzo poważna i ciężka. Po operacji mogą wystąpić komplikacje, dlatego że specjalną płytkę, (będzie sprowadzona z zagranicy, tak jak i śruby) którą mu umieszczą może się i tak zdarzyć, że będzie mu się ona obsuwała, lub może się obluzować i to jest bardzo niebezpieczne. Przewidziane koszty wyglądają następująco: koszt śrub i płytek - 500 zł :shake: Koszt operacji+rehabilitacja+leki chirurdzy planują w granicy 1800-2500zł. :shake: Kochani, damy radę???? :modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla:[/QUOTE] Jak to [b]Kapselku[/b] znowu w nas wątpisz,pewnie,że damy radę.Nie ma innej opcji!!!
  7. Moja taka wygięta jest jak się czegoś boi,a tam w schronisku na pewno się z nim nie patyczkowali,to taka postawa-"Nic nie zrobiłem,nie róbcie mi krzywdy!"
  8. No i skończył się bazarek na dziadzia,jak tylko dostanę wszystkie przelewy to wysyłam na konto SOS Bokserom z bazarku [b]215zł[/b] na święta jak znalazł.
  9. To samo pomyślałam [b]Agnezja[/b],ale tego pręgusa pod boksia jeszcze da się podpiąć,ale szarego już na pewno nie.Oba psiaki nieźle wyglądają,a fundacje bokserowe mają psiaki w o wiele cięższych stanach,więc na razie wątpię,żeby któraś się nimi zajęła,dajcie na strony ttb(pod asta,pitbulla)może tam się nimi zainteresują.
  10. Masz z wikipedii: " [LIST] [*]Rozdzielamy przecinkami zdania współrzędne połączone następującymi spójnikami: [/LIST] a) przeciwstawnymi: [B]a, ale, i, lecz, jednak, jednakże, zaś, wszakże, owszem, natomiast, tylko, tylko że, dlatego że, mimo że, chyba że, jedynie, przecież, raczej, tymczasem, za to[/B], " [SIZE=5]Wierzę,wierzę,tylko ogonki mnie zabiły-bo były!!![/SIZE]
  11. Super!!!Ale tak to jest z boksikami.Jak się zapatrzysz w tą szczenięcą mordeczkę to przepadłeś na amen-nie ważne,co ta mordka by zbroiła.
  12. [quote name='What May NN']BOKSIE! Dwa pocieszne psy w typie bokserów. Wyglądają na groźne, ale są bardzo łagodne dla ludzi. I tak domagają się kontaktu z człowiekiem. Ich właściciel poszedł do więzienia, a one też za kratami.... Czy zasłużyły sobie na taki los? Marcinek znalazł dom, więc i w przypadku tych dwóch rubusznych boksiów mamy nadzieję, że zostaną zaadptowane do odpowiedniego domu. [URL="http://img18.imageshack.us/i/b4cf7af7403fbb.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6758/b4cf7af7403fbb.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Pręgowany to boksio,ale szary to raczej z TTB
  13. ''Bardzo ważne jest więc dopasowania psa do nowego domu i nowego domu do psa.''-dopasowanie "zupełnie niepotrzebne ale odpowiedzi na nie, zawierają dla nas bardzo dużo istotnych informacji."-przecinek przed ale postaw a po nie usuń No i to tyle,jestem Marto zszokowana,że taki piękny tekst napisałaś i tyle w nim ogonków widzę:eviltong:
  14. Zapisane [B]Kapselku[/B].Widzisz.Mówiłam,że cioteczki boksiowe nas nie zawiodą.Na teraz zebrane już [B]720zł[/B].Wiem,że to wciąż mało,bo operacja będzie kosztować pewnie majątek,ale niezły początek.:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  15. Zapraszam-dodałam dwa dodatkowe fanty,które dzisiaj zdobyłam nr.26,27. [url]http://www.dogomania.pl/threads/197497-Na-boksia-Fifka-i-Pabla-fanty-od-forumowicz%C3%B3w-boksery.pun.pl!!!(koniec-12.12.2010[/url])
  16. Zapraszam-dodałam dwa dodatkowe fanty,które dzisiaj zdobyłam nr.26,27. [url]http://www.dogomania.pl/threads/197497-Na-boksia-Fifka-i-Pabla-fanty-od-forumowicz%C3%B3w-boksery.pun.pl!!!(koniec-12.12.2010[/url])
  17. Zapraszam na bazarek pierniczkowy.Już otwarte!!!Na nasze ukochane boksie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197857-Bazarek-pierniczkowy-na-boksia-Fifka-Pabla-oraz-innych-podopiecznych-SOS-Bokserom[/url]!!! Kapselku zaraz przesyłam te pieniążki od [b]maddy[/b] z boksery.pun.pl,byłam w kantorku wymienić euro na złotówki-[b]wyszło 315zł[/b].Potwierdzisz odbiór.
  18. Też na niego wczoraj zwróciłam uwagę,śliczny jest i moim zdaniem młodszy niż mu dali. A tak przy okazji zapraszam na przedświąteczny pierniczkowy zawrót głowy na boksie z SOS Bokserom: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197857-Bazarek-pierniczkowy-na-boksia-Fifka-Pabla-oraz-innych-podopiecznych-SOS-Bokserom[/url]!!!
  19. Dziewczyny mam już zdjęcia pierniczków i opisy,bazarek jest już w budowie,teraz muszę wyjść,ale będę około 14.00 to skończę budować i będę dziś wystawiać jeszcze.Do kiedy zrobić bazarek?Jak zrobię na 2-3 dni to nie wiadomo czy pójdą i tak w weekend nie ma jak przesłać,może do niedzieli? Pomyślcie.Wpadnę po południu to przeczytam co zdecydowałyście.Tu macie link do bazarku,jeszcze zdjęć nie ma: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197857-W-budowie-bazarek-pierniczkowy-na-boksia-Fifka-i-Pabla!!!?p=15887787#post15887787[/url]
  20. Wczoraj jeszcze latały po Policach,były informacje od mieszkańców,że ich widzieli.Na pewno będą codziennie jeździć do Sierakowa i sprawdzać.Wczoraj około 17.00 jak dzwoniłam do nich to całą rodziną jeździli po Policach i szukali psiaków.Zadzwonię po południu i się dowiem,czy je znaleźli,ja już ogłoszenia też na forum Polickim dałam i na konto naszej klasy,tak jak twoje psiaki-Toz-u "koło" w Policach.
  21. Przyszła do mnie wczoraj wieczorem paczuszka od [b]maddy[/b] z forum [url]www.boksery.pun.pl[/url] Przyszły przekazane przez nią dwa breloczki boksery i dwie bransoletki,które są wystawione na bazarku na sprzedaż.Oprócz tego dołożyła nową sukienkę tzw."DODY",czyli białą koronkową,piękna.I jeszcze od siebie [b]80 Euro dla Pabla na operację[/b].HURA!!!Dziś idę wymienić do kantoru pieniądze na złotówki i jeżeli mi się uda to jeszcze dzisiaj prześle je na konto fundacji dla Pablita.Mówiłam ci [b]Kapselku[/b],że nasze cioteczki boksiowe z boksery.pun.pl i dogo nie dadzą mu więcej zrobić krzywdy.Sukieneczka będzie na następnym bazarku wystawiona.
  22. Zwiały z posesji w Siedlicach psiaki,takie ogłoszenie na forum Polickim: "Pomocy ... dnia 6.12.2010 zaginęły z Siedlic 2 psy (owczarek niemiecki i beżowy kundelek) obydwa psy miały na sobie czerwone obroże. Wszystkich którzy je widzieli bądź wiedzą gdzie są proszę o niezwłoczny kontakt pod numerem 604968848. Pytać o Beatę ... z góry dziękuje wszystkich za pomoc i zainteresowanie." Psiaki zostały znalezione dzięki ogłoszeniom i wróciły już do domu.
  23. Nie liczyłam na inne nowiny,na [B]dosię[/B] zawsze można liczyć. Wszystkie wpłaty wpisałam do trzeciego postu.
×
×
  • Create New...