Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. [quote name='ageralion']Zobaczcie ten film, pierwszy raz widze reanimacje psa... radze tylko wylaczyc dzwiek, bo ja sie poryczalam slyszac wlascicielke i jej strach :( [video]http://www.joemonster.org/filmy/33558/Resuscytacja_psa[/video][/QUOTE] Nieźle,super wiedzieć jak taką resuscytację przeprowadzić :)
  2. [quote name='andegawenka']miałam dwie jamniczki za ścianą i jednego jamniora piętro wyżej nade mną ...jamniki śnią mi się po nocach.:razz:[/QUOTE] Ja mam dwie jamniczki w sąsiedztwie,no i raczej za nimi nie przepadam.Jak dla mnie są to za głośne,sporo za głośne :) Do tego straszne zadziory,moją staruszkę boksię zawsze jedna dziabała po łapach :p
  3. Ale on piękny się zrobił już.Buziaczki dla maleństwa :)
  4. Dziewczyny zrobiłam kolejny bazarek na TTBS,dodane rzeczy od Enigma79,za które bardzo dziękujemy.Zapraszajcie ,rozgłaszajcie,bo ja muszę iść w końcu się wyspać: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204097-ZAPRASZAM-Ciuch-i-but-dla-dzieciaka-ciebie-do-domu-cosik-na-TTB-Szczecin-do-20.03?p=16491310#post16491310[/url]
  5. Dziewczyny zrobiłam kolejny bazarek na TTBS,dodane rzeczy od Enigma79,za które bardzo dziękujemy.Zapraszajcie ,rozgłaszajcie,bo ja muszę iść w końcu spać: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204097-ZAPRASZAM-Ciuch-i-but-dla-dzieciaka-ciebie-do-domu-cosik-na-TTB-Szczecin-do-20.03?p=16491310#post16491310[/url]
  6. [quote name='ageralion']Fajna macie ta parke, wiesz?... ekhm znaczy ja nic nie mowie :diabloti:[/QUOTE] Ja też nic nie mówię,ale zajefajna ta ich parka :)
  7. Niezły gościu musiał być,moja tak wszystkich wita jak twój tego facia,więc nie ma obawy.A stary mój rudzielec to należał do tej kategorii,że nawet włamywacza by przywitała i obcałowała hihihi
  8. Tak to jest,te nasze boksie takie niebezpieczne,znam to z autopsji niestety.Moja się bardzo boi obcych,no niestety odstrasza ich szczekaniem i odpychaniem nosem od siebie i ode mnie,a inni to już jako agresję traktują.Na szczęście jak już kogoś pozna,to całkowicie inny pies-tuli się do każdego i nie jesteś w stanie jej od siebie odgonić :)
  9. [quote name='bros']śliczna ta Twoja dziewczynka tatankas :) w domu u Nutusi pełnym miłości i Frania wyrośnie na piekną panniczkę :)[/QUOTE] Dzięki bros,a co do Frani,to nikt w to nie wątpi,że księżniczkę nam Nutusia wyhoduje :)
  10. No to Daniel miał bieganko,a psiaki super,ale na żywo jeszcze piękniejsze :)
  11. Dostałam dziś już pierwsze wieści od Bazylka adoptowanego w piątek: [QUOTE][COLOR=#1F497D][FONT=&quot]Witam[/FONT][/COLOR] [COLOR=#1F497D][FONT=&quot] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#1F497D][FONT=&quot]Dziękuje za zdjęcia, przeszły wszystkie[/FONT][/COLOR][COLOR=#1F497D][FONT=Wingdings]J[/FONT][/COLOR][COLOR=#1F497D][FONT=&quot][/FONT][/COLOR] [COLOR=#1F497D][FONT=&quot]Bazylek się adaptuje do nowych warunków, mnie upatrzył sobie za „mamę” i tylko mnie słucha i nie odstępuje na krok.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#1F497D][FONT=&quot]Potrafi nawet zapłakać jak mnie nie ma w pobliżu, ale wystarczy tylko moje słowo i już się uspokaja.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#1F497D][FONT=&quot]Jest niesamowity, bo za potrzebą popiskuje i natychmiast wiemy kiedy trzeba z nim wyjść. Od wczoraj ani razu nie popuścił w domu![/FONT][/COLOR] [COLOR=#1F497D][FONT=&quot]Jeszcze wczoraj koło 15tej został wykąpany, bo miał tylu nieproszonych gości że straciłam rachubę w liczeniu.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#1F497D][FONT=&quot]Teraz jest czyściutki i pachnący, nic po nim nie skacze i milutko mu się śpi.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#1F497D][FONT=&quot]Odrobaczanie „przyjęło się”, bo wczoraj z kupkami wyszło z niego tyle glist, że oczy mi wychodziły ze zdziwienia jak w tak małym brzuszku może zmieścić się tyle długaśnych robali.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#1F497D][FONT=&quot]Teraz go już nic nie męczy, brzuszek ma pełen… smacznego jedzonka, bo apetycik mu dopisuje i myślę że nawet urósł trochę od wczoraj.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#1F497D][FONT=&quot]Biegał dziś po ogródku z innym starszym pieskiem i zmęczony, ale szczęśliwy padł ze zmęczenia w swoim kojcu.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#1F497D][FONT=&quot]Robię zdjęcia na bieżąco, więc po weekendzie postaram się wkleić Pani kilka fotek Bazylka.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#1F497D][FONT=&quot] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#1F497D][FONT=&quot]Pozdrowienia Małgosia D.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#1F497D][FONT=&quot] [/FONT][/COLOR] [/QUOTE] Zdjęcia Bazylka z nowego domku,które jeszcze zrobiłam ja,po weekendzie będą nowe od właścicielki już. Na własnym podwórku już: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/711/cdcff7787143182fmed.jpg[/IMG][/URL] A takie posłanko czekało na niego w domku nowym : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/665/2a494a954fd879c4med.jpg[/IMG][/URL] Raczej wygląda na zadowolonego :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/705/4efb92744c139485med.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='kasia11']Kira i jej nowy kolega Pako na spacerku :)[/QUOTE] No i pięknie się bawią,a odbierając psa od byłych właścicieli mówili oni,że ona zjada wszystko,co się rusza.Jakoś tego nie widać.Teraz nareszcie ma,na co zasługuje :)
  13. [quote name='J_ulia']Co do Bytomia z czystym sumieniem mogę polecić osobę o nicku Bela51. Witaj Ozzulcu dawno mnie tu nie było...[/QUOTE] super-skontaktuje się :) W starym łomie pani odpadła,ale w sumie bez żalu,bo adoptowała ze swojej okolicy malamutka :)
  14. Super wiadomości :) Powodzenia Bajeczko,naprawdę wyjątkowy z ciebie psiak z wyglądu i nie tylko :)
  15. [quote name='choleraa']I zostaną 2 na stanie:) Cholerka jedzie do domku w Podjuchach w poniedziałek:) Panstwo maja wesoła rodzinke: 2 dzieci, kota, ktory Cholerki sie bał.. Czyli wiele sie u niej nie zmieni, dalej bedą ja meczyc dzieci i dziwne, pokraczne zwierzaki-> patrz Sasza:) Jestem szczęśliwa, bedzie miala ogrodek do biegania, duzo raczek do glaskania, Pani mowi, ze bedzie ja na poczatku wozic do rodzicow, jak beda jezdzic do pracy, wiec bedzie miec i nowa mamuśke, bo tam rezyduje chichuachua:) A narazie przez pierwszy miesiac Cholerka i kot beda pod opieka Pana, ktory, niestety ma zlamana noge i siedzi w domu.. Jak wspaniale, ze wszystko sie tak dobrze ulozylo:) Mam swietny humor dzieki dzisiejszemu dniu:)[/QUOTE] My też się cieszymy razem z tobą :)
  16. Boziuniu jaka śliczna mordka plaskata,to pewnie takie narośle,trzeba je usunąć,moja staruszka ruda też takie miała,to u boksiów norma. Co do drugiej chudzinki,to znam temat,moja ruda małpeczka trafiła do mnie jak miała 2 miesiące i tydzień,a ważyła około 3-4kg i wyglądała tak: [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a88ffc84d9b91fef"][IMG]http://images37.fotosik.pl/235/a88ffc84d9b91fefm.jpg[/IMG][/URL] 6 miesięcy pierwsze spędzaliśmy co drugi dzień u weta,a teraz wygląda tak: [IMG]http://images43.fotosik.pl/682/17654299297858b9med.jpg[/IMG] patrzę na zdjęcia i nie wierzę,że to ten sam pies,mąż się na mnie darł,że szczura z pseudo kupiłam,a nie boksera,teraz już nikt tak na nią nie mówi :) Trzymamy kciuki za chudzinkę,dobra opieka już jest,więc będzie tylko lepiej :)
  17. No pięknie-już spanie na wspólnym posłanku,po pierwszej randce-nieładnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. [quote name='Nutusia'][COLOR=purple]Piękne dzięki - sałata wpłynęła na konto Liluchowe! :) Właśnie Małż sprawdził i są. Uaktualniam zatem rozliczenie :)[/COLOR][/QUOTE] A wy macie jakieś rozliczenie :) A gdzie??? edit: Dobra znalazłam :)
  19. [quote name='ageralion']Przed chwila oplacilam hotel plus weta Kenzo - 450zl i jestesmy na minusie :( A jeszcze na dniach musze zaplacic za hotelik dla Fussa... :([/QUOTE] Czekam jeszcze na dwie wpłaty i wysyłam pieniążki.Dostałam też dodatkowe fanty od Enigma79,ale nowy bazarek dam radę otworzyć dopiero na początku przyszłego tygodnia.
  20. A tu zdjęcia z samochodu i z rąk,bo na podwórku to ich złapać łatwo nie było :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/705/90426bae6f2dd4ecmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/707/cba535fc00cb6df5med.jpg[/IMG][/URL] [B]DO ADOPCJI JEST JESZCZE PIESEK BISZKOPT:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/698/960a7c03454d2407med.jpg[/IMG][/URL] [B]SUNIA MOCCA: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/688/f109cdf1f3c6c453med.jpg[/IMG][/URL] I PIESEK CZEKOLADKA: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/706/7355eb5ccaaf8418med.jpg[/IMG][/URL] PÓŹNIEJ WSTAWIĘ WIĘCEJ ZDJĘĆ,TERAZ MUSZĘ JUŻ LECIEĆ SZOROWAĆ AUTO :) [/B]
  21. Pieniążki na operację Lili poszły-52zł z dwóch bazarków :) -na zdrówko malutka :)
  22. A gdzie tam,nie mogę wyjść z domu,bo jeszcze dzieci ze szkoły nie przyszły :) Dla tych,którzy nie wiedzą o co chodzi z samochodem-to jest zasikani,zarzyg... przez szczeniaki i moja najmłodsza doprawiła pod samym domem(ma chorobę lokomocyjną).Trzeba samochód oczyścić:) Na razie szczeniaki zostały odrobaczone,szczepienia będą w przyszłym tygodniu.Jeden szczyl pojechał do swojego domu,przedtem zostawiając zwróconą karmę mi w samochodzie,więc raczej będzie musiał być powtórnie odrobaczany,ale pani już dzisiaj ma na parkową dzwonić i się na wizytę umawiać,bo tam leczyć będzie psiaka.Ma też go dzisiaj wykąpać,bo psiak typowo podwórkowy i dzwoniła po godzinie,że iska go i iska,ale raczej wszystkiego wytępić się nie da ręcznie :) Zdjęcia mamusi i prawdopodobnego tatusia-to ten mix jamnikowaty rudzielec: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/698/90eddbee1353a8a2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/668/f7aac04f7f356035med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/708/5b1d191f80039658med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/660/60c6eb7cdd2e133fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/688/90460d1cc5e16567med.jpg[/IMG][/URL]
  23. Mam zdjęcia i czarnego i rottka,napiszcie,gdzie mam wrzucić je,zrobię to wieczorem-teraz muszę jechać wysprzątać samochód,zasikany i zarzyg... po szczylach i moja córa doprawiła jeszcze pod samym domem(ma chorobę lokomocyjną).
  24. znacie kogoś,kto mógłby przeprowadzić wizytę przedadopcyjną w Bytomiu,a druga w Starym Łomie-Chojnów(to za Zieloną Górą a blisko Legnicy).I czy w ogóle opłaca się szukać tam osób,bo nie wiem,czy się transport tak daleko znajdzie,niby facet z Bytomia chce przyjechać,ale chyba sobie nie zdaje sprawy jak to daleko ???
  25. No i się udało :) jak Kirunia wcina hehehe,ja takie kochy to swojej daje zawsze,jak z domku wychodzę na dłużej,wiem że po powrocie będzie prządek w domu a pies wymęczony zajadaniem ledwo się budzi jak do domu wchodzę :)
×
×
  • Create New...