-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
[URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Dyndający glutek na widok jedzonka: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Wieczorne ogniskowanie: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Znalazła sobie punkt obserwacyjny : [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Mój najmłodszy szczerbolek Amelka :) [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
-
W namiocie z najmłodszą córcią Amelką: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] I przystojniak Rambo: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Bieg za fresbee: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Buszująca w trawie :) [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Szwagierek,siostrzeniec i Rambulec na straży dobytku: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
-
I znów wyluzowany mężuś: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] i Roksi: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] i Nikita z Elizą: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Rambo: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Rambo: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Roksi: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Kto pierwszy do wody... [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Byłam wyluzowana ja,a teraz wyluzowany mężuś :) [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Zabawy z córcią Elizą: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Roksi i Rambo: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
-
Kochane maleństwo Roksanka: [url=http://www.fotosik.pl][/URL] No weź tu coś do jedzenia do ręki to od razu masz publikę ;) [url=http://www.fotosik.pl][/URL] i jeszcze krzyczą na ciebie.... [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Sesja Roksi: [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL]
-
[url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL] I na dziś koniec :) Napiszę tylko,że to tylko mała cząstka tego,co jeszcze mam ;)
-
Gonitwa za piłką : [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Zapatrzona... [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Krzykacze: [url=http://www.fotosik.pl][/URL]
-
Rambo w całej przepięknej okazałości,psiak adoptowany jako szczeniak ze schroniska w Szczecinie: [url=http://www.fotosik.pl][/URL] I znów rudzielec z piłeczką :) [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Jak to wołają sąsiedzi siostrzyczki:"O leci duży Rambo i mały Rambo" :) Rambo i Roksi(adoptowana od nas z Toz Police :) [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Nikita z ukrycia... [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Siostrzeniec Roland z Roksanką :) [url=http://www.fotosik.pl][/URL]
-
I zaczęła się wyprawa pt:"Wakacje 2014" To taka sobie ja wyluzowana ;) [url=http://www.fotosik.pl][/URL] I rudzielec z piłeczką :) [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Biegamy,a uszy latają :) [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Rambuś siostrzyczki,aż trudno uwieżyć,że ma już 8 lat :) [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Pełne lenistwo ... [url=http://www.fotosik.pl][/URL]
-
I na swoim foteliku: [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Psy posnęły po ciężkim dniu pracy ;) [url=http://www.fotosik.pl][/URL] I jeszcze z Luckiem,Lucek to psiak,który pokonał parwowirozę,dziewczyny z naszego Tozu w Policach się z nim nalatały po wetach,podawały surowicę i kroplówki kilka tygodni,zanim doszedł do siebie: [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL]
-
Cała moja czwóreczka na spacerku w Szczecinie: [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Śpiące królewny :) Eliza z Nikitą :) [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Były podopieczny toz u nas w odwiedzinach: [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Nikita w pieleszach udaje,że jej nie ma : [url=http://www.fotosik.pl][/URL]
-
I jeszcze kilka zdjęć Rudej w kąpieli: [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL] I mała Roksanka: [url=http://www.fotosik.pl][/URL] I jeszcze Borysek(u nas,a u właścicieli Ozzy): [url=http://www.fotosik.pl][/URL] I słynne krzaczory,pod którymi są upragnione dziury w upalne dni: [url=http://www.fotosik.pl][/URL]
-
Pobawił się i pospał w dziurze wykopanej przez Rambulca pod krzaczkami,czyli tam,gdzie latem na podwórku najlepiej: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] i z Rambem: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] i ruda na wypasie: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] A tu u siostry byliśmy z rudą i maluszkiem: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] maluszek poznał kota: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] pobiegał po trawce: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Nasz tymczasowicz,był u nas kilka dni: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
-
Na nowym posłanku: [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Z moją córcią Elizą :) [url=http://www.fotosik.pl][/URL] I z najmłodszą Amelką: [url=http://www.fotosik.pl][/URL] U mojej siostrzyczki jako groźnie psy obronne(za płotem): [url=http://www.fotosik.pl][/URL]
-
No dobra :) Zaczynamy uaktualniać :) Luty 2014: Ruda sierotka :) [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Z nową zabaweczką :) [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Marzec 2014-z moją najmłodszą córcią i jej koleżanką na spacerku: [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Z psiakiem szwagierki,był u nas na strzyżeniu,dwa żebraki: [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL]
-
Luna-wychudzone psie dziecko pod opieką Sos Bokserom za TM :(
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][/URL] -
Luna-wychudzone psie dziecko pod opieką Sos Bokserom za TM :(
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
I wiadomości o Lunce: "24.03.2015 Luna, jak na młodego boksera przystało, mogłaby bawić się cały dzień. Sunia mimo swojej nieuleczalnej choroby korzysta z życia i jest szczęśliwym psem. Serca nam rosną i wypełniają się nadzieją, gdy patrzymy, jak zachłannie chłonie życie, łapiąc z niego każdą chwilę, jakby chciała wybawić się na zapas, jakby na przekór rzeczywiśtości mówiła: dam radę, nie poddam się, wygram. Luna żyje według zasady:"łap każdy dzień, jakby miał być ostatnim "Oby łapała te chwile jak najdłużej, dając nam wszystkim ogromną satysfakcję i utwierdzając w przekonaniu, że nigdy nie należy się poddawać, że walczyć trzeba do końca. Relacja Germaine: "Luna dorwała kurę Woja i już nie była taka delikatna. Kura została sponiewierana, za to Luna była bardzo szczęśliwa. W przeciwieństwie do Woja, bokserka nie odda nikomu zabawek, nie pozwala innym psom się nimi bawić, warczy na psy, które za blisko podchodzą podczs jej szalonych zabaw." [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] -
Luna-wychudzone psie dziecko pod opieką Sos Bokserom za TM :(
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Już potwierdzone-pieniążki dla Lunki już na koncie Sos Bokserom ,pięknie dziękuję w imieniu dziewczynki :wub: :wub: :wub: -
Oj do pracy się poszło i czasu brak,ale coś pomyślimy,bo fot mamy mnogo :)