Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Bianka wszędobylska ;) : [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL]
  2. Fryderyk: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
  3. Na dom wciąż czekają: Czesia: [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL]
  4. Nasz dziadzio Antoś choruje na nereczki,ostatnio otrzymał kilka paczuszek karmy specjalistycznej dla nerkowców,za co ogromnie dziękujemy,bo ta karma dosyć droga,a tak się dziadzio zajada: [video=FD_FfREgYlM]https://www.youtube.com/watch?v=FD_FfREgYlM[/video]
  5. Podziwiałam cię z tym cudem już dziś na zdjęciach na FB :wub: :wub: :wub:
  6. Wiele zwierzaków potrzebujących,a więc nie ma na co czekać,tylko zapraszać na kolejny bazarek: Ciuszkowo-książkowy: http://www.dogomania.com/forum/topic/146572-nowe-na-dogo-ciuszkiksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-na-toz-police-i-bokserk%C4%99-lun%C4%99-do-16052015/ I drugi bazarek z monetami,fantami psimi,kocimi,tozowymi i ludzkimi: http://www.dogomania.com/forum/topic/146612-monety-do-kolekcjibi%C5%BCuteriafanty-psiekocietozowe-na-toz-police-do-16052015/ [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Oczywiście przesyłka z obu bazarków łączona!!!
  7. Wiele zwierzaków potrzebujących,a więc nie ma na co czekać,tylko zapraszać na kolejny bazarek: Ciuszkowo-książkowy: http://www.dogomania.com/forum/topic/146572-nowe-na-dogo-ciuszkiksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-na-toz-police-i-bokserk%C4%99-lun%C4%99-do-16052015/ I drugi bazarek z monetami,fantami psimi,kocimi,tozowymi i ludzkimi: http://www.dogomania.com/forum/topic/146612-monety-do-kolekcjibi%C5%BCuteriafanty-psiekocietozowe-na-toz-police-do-16052015/ [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Oczywiście przesyłka z obu bazarków łączona!!!
  8. Z mojego bazarku ciuszkowego tym razem poszło na panienkę Lunę +91zł na konto fundacji Sos Bokserom: http://www.dogomania.com/forum/topic/146036-zako%C5%84czonyciuchyksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-od-2z%C5%82kt-4z%C5%82-na-toz-police-i-bokserk%C4%99-lun%C4%99-do-12042015/ Dziękuję wszystkim kupującym :)
  9. Mam już jeden bazarek rozliczony,a mianowicie z bazarku ciuszkowego : http://www.dogomania.com/forum/topic/146036-zako%C5%84czonyciuchyksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-od-2z%C5%82kt-4z%C5%82-na-toz-police-i-bokserk%C4%99-lun%C4%99-do-12042015/ wyszło +91zł na nasze zwierzaki.Serdecznie dziękuję kupującym :)
  10. Jeszcze nic nie zaplanowane,co roku jeździłam z siostrą i jej rodzinką,teraz ona ma nową pracę,ja nie wiem,czy dalej będę w tej pracy,w której jestem,więc wszystkie plany stanęły pod znakiem zapytania :(
  11. I wodna Nikita: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] I nasz domek-zdjęcie zrobione z pomostu tym razem za dnia: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] I starczy na dzisiaj,a nawet do połowy wakacji nie doszliśmy,mam nadzieję,że się zrehabilitowałam za braki ;)
  12. Zdjęcie rodzinne na pomoście: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Tak się uśmiecha mój rudzielec: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Moja najstarsza córeczka Karina : [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] I najmłodsza Amelka: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
  13. Za co kochamy boksery-zobaczcie jej minę-bezcenna :) [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
  14. [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
  15. [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
  16. Mała,ale zwinna i szybka :) [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Rambuś z kijaszkiem: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] I Nikita: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
  18. [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Z kijaszkiem: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
  19. Kruszynka na kolankach u mnie :) [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Roksi i Rambo na fotelu: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] I kolejny dzień.... [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
  20. Ognisko: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Nie ma to jak się opatulić ;) [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Zakapturzeni są wśród nas: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] I nocni goście przy psich michach :) [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
  21. [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Żarłoki: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
  22. [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
  23. I widok z brzegu na pomost: [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Mężulek odpoczywa: [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Szwagierek szykuje szamanko: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL] I jest ognicho :) [url=http://www.fotosik.pl][/URL]
  24. [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] Widok na nasz wakacyjny domek z pomostu: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
  25. Wieczorny spacerek nad jezioro: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
×
×
  • Create New...