Jump to content
Dogomania

Kama & Diana

Members
  • Posts

    294
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kama & Diana

  1. no tak tu zdjęcia a ja jak zwykle spóźniona [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/jesien%202010r/DSC01380.jpg[/url] puci-puci [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/jesien%202010r/DSC01246.jpg[/url] jest taka piękna, napatrzeć się na nią nie mogę, te jej błękitne oczy, cudo!! dosłownie, pozazdroszczę ci jej [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/jesien%202010r/DSC01272.jpg[/url] , [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/jesien%202010r/DSC01274.jpg[/url] a z tych się zdjęć uśmiałam, jaki luk na bok
  2. [url]http://lh3.ggpht.com/_JunIpiXq_Ns/TMBPiWbx9yI/AAAAAAAAAIk/sxAQ0uD4bzQ/s640/Nikonek%20096.JPG[/url] prawdziwy zabójca z niego
  3. no zima była dawno, ale i tak według mnie tamte zdjęcia były najpiękniejsze :] [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/jesien%202010r/DSC04036-1.jpg[/url] - super ujęcie tak a teraz Mayki zdjęcia poproszę, dawno psiny nie widziałam :)
  4. coś mi dziś te zdjęcia jakoś nie chcą się wyświetlić ;[
  5. Dziękuje Wszystkim za komentarze, i zapraszam do dalszego komentowania:) Zdjęcia robione w domu, bo na dworzu zimno, a pogoda brzydka :( [img]http://yfrog.com/n9sdc15710j[/img] I pozwolę sobie wstawić takie zdjęcie pajączka którego miałam na rękach. [img]http://yfrog.com/e4sdc15605j[/img]
  6. [url]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs684.snc4/62434_159954794030464_100000478342151_482569_1398946_n.jpg[/url] super
  7. Bardzo lubię oglądać Wasze zdjęcia, ale najbardziej podobają mi się te z zimy [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/jesien%202010r/DSC04177.jpg[/url] A tu krew koło tej roślinki wylana? ^
  8. Kama & Diana

    Uli & Bee

    [url]http://i52.tinypic.com/2qcql3k.jpg[/url] buziak:oops: [url]http://i56.tinypic.com/vpb33c.jpg[/url] super:multi:
  9. [url]http://i450.photobucket.com/albums/qq222/blakinka/dogomania/100_5005.jpg[/url] ojej, jaki słodki:loveu::loveu:
  10. [url]http://img641.imageshack.us/img641/5302/32563714.jpg[/url] jaki szczęśliwy, więcej fotek poproszę :p
  11. pomysłowe przeszkody ;p Shake - bardzo fajne i orginalne imię :p poproszę o więcej zdjęć malucha:)
  12. [url]http://i52.tinypic.com/m9t5pt.jpg[/url] no, no jak pozuje i tylko robić mu zdjęcia:p
  13. [url]http://img207.imageshack.us/i/dscn3381f.jpg/[/url] słodka, kocham jej te uchole:loveu:
  14. [quote name='Nikola & Tina']Myslałam nad: FADO, SPAJK lub HADES czekam na wasze pomysły co do imienia;)[/QUOTE] Hades tak Nikola, to ładnie brzmi.
  15. Kama & Diana

    Uli & Bee

    Cześć, to i ja poproszę o jeszcze więcej fotek :]
  16. [url]http://lh5.ggpht.com/_oHuqh2PJuJM/TLrP9SzFkZI/AAAAAAAAE7s/Jr17pkfGbNM/P1380779.JPG[/url] jak sobie smacznie śpią :)
  17. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/PA168008.jpg[/url] hmm co oni tam zobaczyli? Króliczka :)
  18. [url]http://img46.imageshack.us/img46/16/dogob.jpg[/url] jakie ma ogniste oczka, śliczne
  19. [img]http://img253.imageshack.us/img253/846/sdc15697.jpg[/img] [img]http://img521.imageshack.us/img521/2584/sdc15698.jpg[/img] [img]http://img145.imageshack.us/img145/7171/sdc15701.jpg[/img] [img]http://img254.imageshack.us/img254/2739/sdc15702.jpg[/img] [img]http://img301.imageshack.us/img301/8318/sdc15703.jpg[/img]
  20. [img]http://img87.imageshack.us/img87/2940/sdc15704.jpg[/img] [img]http://img209.imageshack.us/img209/6346/sdc15706.jpg[/img]
  21. [img]http://img242.imageshack.us/img242/6401/sdc15688.jpg[/img] [img]http://img524.imageshack.us/img524/9786/sdc15689y.jpg[/img] [img]http://img524.imageshack.us/img524/299/sdc15693.jpg[/img] [img]http://img98.imageshack.us/img98/1011/sdc15695c.jpg[/img] [img]http://img690.imageshack.us/img690/7849/sdc15696.jpg[/img]
  22. [img]http://img253.imageshack.us/img253/846/sdc15697.jpg[/img] [img]http://img521.imageshack.us/img521/2584/sdc15698.jpg[/img] [img]http://img145.imageshack.us/img145/7171/sdc15701.jpg[/img] [img]http://img254.imageshack.us/img254/2739/sdc15702.jpg[/img] [img]http://img301.imageshack.us/img301/8318/sdc15703.jpg[/img]
  23. Zdjęcia nie są piękne, ponieważ Diana tak szybko biega, że zdjęcia są trochę zamazane. [img]http://img826.imageshack.us/img826/2390/sdc15669.jpg[/img] [img]http://img245.imageshack.us/img245/1703/sdc15672.jpg[/img] [img]http://img228.imageshack.us/img228/883/sdc15673.jpg[/img] [img]http://img686.imageshack.us/img686/2505/sdc15675.jpg[/img] [img]http://img186.imageshack.us/img186/7088/sdc15685.jpg[/img]
  24. [url]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/BayandGi/16.jpg[/url] słodkie maleństwo
×
×
  • Create New...