-
Posts
294 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kama & Diana
-
[url]http://img24.imageshack.us/i/dsc0118av.jpg/[/url] super, ty ją tego nauczyłaś? Bomba :p
-
[quote name='Paula03']Świetne zdjęcia! :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy :oops: I mamy jeszcze jedno, ostatnie na dziś : [img]http://img839.imageshack.us/img839/4716/sdc16207.jpg[/img]
-
[quote name='Spanielkaaa']Witamy ;) Topnieje, topnieje. Sypnąć to jeszcze sypnie :) [url]http://img801.imageshack.us/img801/7913/sdc16086.jpg[/url] Ślicznie. Co u Was słychać ?[/QUOTE] Tak, tak oby tylko sypnął. Una wszystko szybko leci, czasem nawet za szybko. Diana mi poważnieje, już nie chce się bawić, aportować piłkę, dorasta :p
-
[url]http://img525.imageshack.us/img525/3647/bild013lc.jpg[/url] ale słodko wyszła, tak z lekkim zamuleniem :eviltong:
-
[url]http://i51.tinypic.com/sfe2qt.jpg[/url] śliczny :]
-
[quote name='Saththa']Dziekuję i na pewno skorzystam ;) A tymczasem- szczęsliwego nowego;)[/QUOTE] Ja również życzę szczęśliwego nowego roku. U nas śnieg topnieje, a chciał jeszcze małą na sanki wyciągnąć, a tu ciapa :shake:. I mam jeszcze na kulig jechać w sobotę, o nie w tą ciapę na kulig?:shake: Może jeszcze śnieg troszkę sypnie :lol:
-
[quote name='Izabela124.']Widzę, że nowe szelki kupione. Fajnie, że Dianka lubi ciągać sanki[/QUOTE] Szelki to z już dawno kupione, ok roku temu.
-
[img]http://img441.imageshack.us/img441/4789/sdc16102.jpg[/img] [img]http://img340.imageshack.us/img340/7363/sdc16103j.jpg[/img] [img]http://img822.imageshack.us/img822/5536/sdc16104.jpg[/img] [img]http://img801.imageshack.us/img801/7913/sdc16086.jpg[/img]
-
[img]http://img7.imageshack.us/img7/2543/sdc16082.jpg[/img] [img]http://img153.imageshack.us/img153/7600/sdc16083.jpg[/img] Nikola i Diana [img]http://img717.imageshack.us/img717/5399/sdc16084m.jpg[/img] [img]http://img814.imageshack.us/img814/9238/sdc16095.jpg[/img] [img]http://img692.imageshack.us/img692/9876/sdc16100b.jpg[/img]
-
[img]http://img26.imageshack.us/img26/5317/sdc16046c.jpg[/img] [img]http://img691.imageshack.us/img691/4070/sdc16047.jpg[/img] [img]http://img80.imageshack.us/img80/555/sdc15997.jpg[/img] [img]http://img63.imageshack.us/img63/8823/sdc15999.jpg[/img] :lol: [img]http://img402.imageshack.us/img402/8646/sdc16004t.jpg[/img]
-
[img]http://img41.imageshack.us/img41/4204/sdc16006.jpg[/img] [img]http://img843.imageshack.us/img843/826/sdc16026.jpg[/img] [img]http://img830.imageshack.us/img830/6543/sdc16032.jpg[/img] [img]http://img263.imageshack.us/img263/8476/sdc16033q.jpg[/img] [img]http://img704.imageshack.us/img704/6527/sdc16037.jpg[/img]
-
[quote name='Saththa']No prosze jaka silna psina;) Hmmm a ta "uprząż" to taka specjalna jest?:) I dzień dobry po raz pierwszy;)[/QUOTE] Witamy, witamy zapraszamy do częstego wpadania :] Te szelki tak są "specjalne", a smycz zwykła, powinna być z amortyzatorem ale to w nowym roku się zakupi :p
-
[url]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_7347.jpg[/url] ale ma piłek, każdego koloru:p od big do small hehe
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Kama & Diana replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN0625-1.jpg[/url] ale mu ładnie w tej obróżce - przystojniaczek :p -
[img]http://img341.imageshack.us/img341/5715/sdc15990o.jpg[/img] [img]http://img227.imageshack.us/img227/4784/sdc15995.jpg[/img]
-
Mam świeże foteczki :multi: i filmik też się znajdzie:cool3: Zacznę od filmiku, :shake: biedna Dianka się potknęła bo tak szybko chciała do mnie dobiec, ale na szczęście nic się jej nie stało :p [video=youtube;l3tuMLxzoEU]http://www.youtube.com/watch?v=l3tuMLxzoEU[/video] Taka moja mała siłaczka, przydał by się jeszcze jeden pies i w parze by szły razem, ale nie mam jakiego psiaka w okolicy, który by ciągną wraz z nią. [img]http://img714.imageshack.us/img714/5347/sdc15983.jpg[/img] [img]http://img716.imageshack.us/img716/6417/sdc15984.jpg[/img] [img]http://img263.imageshack.us/img263/3290/sdc15985.jpg[/img] [img]http://img844.imageshack.us/img844/599/sdc15986y.jpg[/img] [img]http://img27.imageshack.us/img27/5070/sdc15989d.jpg[/img]
-
Szanta, Ozzy i inne fotoPSY ;) - psia fotografia
Kama & Diana replied to anka_szklanka's topic in Foto Blogi
Nie wiem co tu napisać... Dosłownie CUDNA GALERIA!!! Szanta taka piękna, cud, miód i orzeszki :] Chce więcej zdjęć tej piękności ;) -
[quote name='Onomato-Peja']Wow, super. ;))[/QUOTE] Dzięki, nawet nie myślałam że się komuś te filmiki spodobają bo w sumie to nie jest żaden taki silny pies, choć jak chce to i potrafi.
-
Diana normalnie jak rasowy husky ciągnie mojego brata na sankach, no może z niewielką pomocą. Pod koniec gdy wracaliśmy do domu opanować się nie mogła i ciągnęła, ciągnęła.. Nawet mam 2 filmiki może uda mi się jej tu wkleić :] Tu Dianie pomagałam ciągnąć sanki. [video=youtube;qPDq1UaPwPs]http://www.youtube.com/watch?v=qPDq1UaPwPs[/video] A tu biegnę jak jakaś nienormalna, a Diana mnie dogania. [video=youtube;vugVJ8A1AHc]http://www.youtube.com/watch?v=vugVJ8A1AHc[/video] Nie wiem czy filmiki są udane, jak coś się nie podoba proszę pisać :]
-
Przepraszam ale nie mam ich, aparat się całkowicie popsuł, chyba będę musiała pożyczyć od koleżanki.. Postaram się na jutro mieć fotki
-
śniegu pełno, zimno wszędzie na dwór nie chce się wychodzisz, ale coś wykombinujemy z tymi fotkami :] Przejdę się na spacer z małą i foteczki będą o ile aparat mi nie padnie
-
[quote name='suziaakowa']mozemy isc.:)[/QUOTE] Ooo... to bardzo fajnie, ale na pewno nie teraz:shake: Moja psina dostała cieczki i trzeba chronić tył...:evil_lol:
-
Ja myślałam by iść z na weterynarza, słyszałam że dobra szkoła jest w Toruniu
-
Gdzie jesteście?
-
[quote name='Paula03']Widocznie jej się nie spodobały :diabloti: :D[/QUOTE] No tak w jej typie, całe czarne I po mojej gumce -Ja nic nie zrobiłam [img]http://img560.imageshack.us/img560/1565/sdc15923.jpg[/img] [img]http://img508.imageshack.us/img508/1365/sdc15924.jpg[/img]