Jump to content
Dogomania

Kama & Diana

Members
  • Posts

    294
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kama & Diana

  1. [url]http://img24.imageshack.us/i/dsc0118av.jpg/[/url] super, ty ją tego nauczyłaś? Bomba :p
  2. [quote name='Paula03']Świetne zdjęcia! :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy :oops: I mamy jeszcze jedno, ostatnie na dziś : [img]http://img839.imageshack.us/img839/4716/sdc16207.jpg[/img]
  3. [quote name='Spanielkaaa']Witamy ;) Topnieje, topnieje. Sypnąć to jeszcze sypnie :) [url]http://img801.imageshack.us/img801/7913/sdc16086.jpg[/url] Ślicznie. Co u Was słychać ?[/QUOTE] Tak, tak oby tylko sypnął. Una wszystko szybko leci, czasem nawet za szybko. Diana mi poważnieje, już nie chce się bawić, aportować piłkę, dorasta :p
  4. [url]http://img525.imageshack.us/img525/3647/bild013lc.jpg[/url] ale słodko wyszła, tak z lekkim zamuleniem :eviltong:
  5. [url]http://i51.tinypic.com/sfe2qt.jpg[/url] śliczny :]
  6. [quote name='Saththa']Dziekuję i na pewno skorzystam ;) A tymczasem- szczęsliwego nowego;)[/QUOTE] Ja również życzę szczęśliwego nowego roku. U nas śnieg topnieje, a chciał jeszcze małą na sanki wyciągnąć, a tu ciapa :shake:. I mam jeszcze na kulig jechać w sobotę, o nie w tą ciapę na kulig?:shake: Może jeszcze śnieg troszkę sypnie :lol:
  7. [quote name='Izabela124.']Widzę, że nowe szelki kupione. Fajnie, że Dianka lubi ciągać sanki[/QUOTE] Szelki to z już dawno kupione, ok roku temu.
  8. [img]http://img441.imageshack.us/img441/4789/sdc16102.jpg[/img] [img]http://img340.imageshack.us/img340/7363/sdc16103j.jpg[/img] [img]http://img822.imageshack.us/img822/5536/sdc16104.jpg[/img] [img]http://img801.imageshack.us/img801/7913/sdc16086.jpg[/img]
  9. [img]http://img7.imageshack.us/img7/2543/sdc16082.jpg[/img] [img]http://img153.imageshack.us/img153/7600/sdc16083.jpg[/img] Nikola i Diana [img]http://img717.imageshack.us/img717/5399/sdc16084m.jpg[/img] [img]http://img814.imageshack.us/img814/9238/sdc16095.jpg[/img] [img]http://img692.imageshack.us/img692/9876/sdc16100b.jpg[/img]
  10. [img]http://img26.imageshack.us/img26/5317/sdc16046c.jpg[/img] [img]http://img691.imageshack.us/img691/4070/sdc16047.jpg[/img] [img]http://img80.imageshack.us/img80/555/sdc15997.jpg[/img] [img]http://img63.imageshack.us/img63/8823/sdc15999.jpg[/img] :lol: [img]http://img402.imageshack.us/img402/8646/sdc16004t.jpg[/img]
  11. [img]http://img41.imageshack.us/img41/4204/sdc16006.jpg[/img] [img]http://img843.imageshack.us/img843/826/sdc16026.jpg[/img] [img]http://img830.imageshack.us/img830/6543/sdc16032.jpg[/img] [img]http://img263.imageshack.us/img263/8476/sdc16033q.jpg[/img] [img]http://img704.imageshack.us/img704/6527/sdc16037.jpg[/img]
  12. [quote name='Saththa']No prosze jaka silna psina;) Hmmm a ta "uprząż" to taka specjalna jest?:) I dzień dobry po raz pierwszy;)[/QUOTE] Witamy, witamy zapraszamy do częstego wpadania :] Te szelki tak są "specjalne", a smycz zwykła, powinna być z amortyzatorem ale to w nowym roku się zakupi :p
  13. [url]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_7347.jpg[/url] ale ma piłek, każdego koloru:p od big do small hehe
  14. [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN0625-1.jpg[/url] ale mu ładnie w tej obróżce - przystojniaczek :p
  15. [img]http://img341.imageshack.us/img341/5715/sdc15990o.jpg[/img] [img]http://img227.imageshack.us/img227/4784/sdc15995.jpg[/img]
  16. Mam świeże foteczki :multi: i filmik też się znajdzie:cool3: Zacznę od filmiku, :shake: biedna Dianka się potknęła bo tak szybko chciała do mnie dobiec, ale na szczęście nic się jej nie stało :p [video=youtube;l3tuMLxzoEU]http://www.youtube.com/watch?v=l3tuMLxzoEU[/video] Taka moja mała siłaczka, przydał by się jeszcze jeden pies i w parze by szły razem, ale nie mam jakiego psiaka w okolicy, który by ciągną wraz z nią. [img]http://img714.imageshack.us/img714/5347/sdc15983.jpg[/img] [img]http://img716.imageshack.us/img716/6417/sdc15984.jpg[/img] [img]http://img263.imageshack.us/img263/3290/sdc15985.jpg[/img] [img]http://img844.imageshack.us/img844/599/sdc15986y.jpg[/img] [img]http://img27.imageshack.us/img27/5070/sdc15989d.jpg[/img]
  17. Nie wiem co tu napisać... Dosłownie CUDNA GALERIA!!! Szanta taka piękna, cud, miód i orzeszki :] Chce więcej zdjęć tej piękności ;)
  18. [quote name='Onomato-Peja']Wow, super. ;))[/QUOTE] Dzięki, nawet nie myślałam że się komuś te filmiki spodobają bo w sumie to nie jest żaden taki silny pies, choć jak chce to i potrafi.
  19. Diana normalnie jak rasowy husky ciągnie mojego brata na sankach, no może z niewielką pomocą. Pod koniec gdy wracaliśmy do domu opanować się nie mogła i ciągnęła, ciągnęła.. Nawet mam 2 filmiki może uda mi się jej tu wkleić :] Tu Dianie pomagałam ciągnąć sanki. [video=youtube;qPDq1UaPwPs]http://www.youtube.com/watch?v=qPDq1UaPwPs[/video] A tu biegnę jak jakaś nienormalna, a Diana mnie dogania. [video=youtube;vugVJ8A1AHc]http://www.youtube.com/watch?v=vugVJ8A1AHc[/video] Nie wiem czy filmiki są udane, jak coś się nie podoba proszę pisać :]
  20. Przepraszam ale nie mam ich, aparat się całkowicie popsuł, chyba będę musiała pożyczyć od koleżanki.. Postaram się na jutro mieć fotki
  21. śniegu pełno, zimno wszędzie na dwór nie chce się wychodzisz, ale coś wykombinujemy z tymi fotkami :] Przejdę się na spacer z małą i foteczki będą o ile aparat mi nie padnie
  22. [quote name='suziaakowa']mozemy isc.:)[/QUOTE] Ooo... to bardzo fajnie, ale na pewno nie teraz:shake: Moja psina dostała cieczki i trzeba chronić tył...:evil_lol:
  23. Ja myślałam by iść z na weterynarza, słyszałam że dobra szkoła jest w Toruniu
  24. Gdzie jesteście?
  25. [quote name='Paula03']Widocznie jej się nie spodobały :diabloti: :D[/QUOTE] No tak w jej typie, całe czarne I po mojej gumce -Ja nic nie zrobiłam [img]http://img560.imageshack.us/img560/1565/sdc15923.jpg[/img] [img]http://img508.imageshack.us/img508/1365/sdc15924.jpg[/img]
×
×
  • Create New...