Jump to content
Dogomania

Kama & Diana

Members
  • Posts

    294
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kama & Diana

  1. Skakanie po błotku :eviltong: [img]http://img530.imageshack.us/img530/4003/sdc15808.jpg[/IMG] [img]http://img529.imageshack.us/img529/5493/sdc15809.jpg[/IMG] [img]http://img221.imageshack.us/img221/8124/sdc15812.jpg[/IMG] A tu się zaczynają te psie wyścigi:p [img]http://img440.imageshack.us/img440/8194/sdc15814.jpg[/IMG] Rószoffee jest super:evil_lol: [img]http://img826.imageshack.us/img826/2836/sdc15815.jpg[/IMG]
  2. Powiem Wam, że na przeciwko mnie, tz mojego domu, na faktorii są psie zawody. Psy są na tych zawodach strasznie rozkojarzone i się mylą, jeden gryzie drugiego, weterynarze szyją psa jednego po drugim. Jeden z haszczaków miał całą głowe we krwi:( oj biedny, ale cieszył się i wyglądał na szczęśliwego. Jeden z zawodników o mało co głową nie uderzył w słup miał bardzo dużo szczęścia. Na jutro jak mi się w jaki kol wiek sposób uda wkleję tu filmik z tych psich zawodów. Mam teraz kilka fotek trochę Diany i trochę z tych zawodów, ja to zdjęć robić nie umiem, rozmazane, krzywe, op kręcone .... dziś dam połowę a jutro resztę . Diance zachciało się trochę poskakać :eviltong: [img]http://img72.imageshack.us/img72/1553/sdc15803x.jpg[/IMG] [img]http://img94.imageshack.us/img94/4596/sdc15804.jpg[/IMG] [img]http://img834.imageshack.us/img834/4850/sdc15805.jpg[/img] [img]http://img834.imageshack.us/img834/7544/sdc15806.jpg[/IMG] Kochana psina :loveu: [img]http://img545.imageshack.us/img545/3884/sdc15807.jpg[/IMG]
  3. W koń♣cu ktoś zawitał, jak miło! :) [quote name='Czarna_Owieczka']ja jestem! ja skomentuję! :multi: fajny szarpak, mój pies też tak uważa, bo mamy podobny i jest genialny :D [url]http://img23.imageshack.us/img23/5101/sdc15737u.jpg[/url] jakie ucha ma fajne :cool3:[/QUOTE] [quote name='Paula03']Ale świetny ten Ciapek! Taki śmieszny :D Dlaczego w ogóle Ciapek? :D Zdjęcia super, fajnie się bawi z Dianką ;)[/QUOTE] Dlaczego?Już tłumaczę, bo to taka sierotka mała. Ze schodów zejść nie mógł a jak zeszedł to się przewracał, je i pijak świnka, jak sikał to kucał i się cały obszczywał, naprawdę, taka sierotka :]
  4. Chcieli zdjęcia i nie komentują?
  5. I tak się super bawili. [img]http://img178.imageshack.us/img178/6/sdc15732l.jpg[/IMG] [img]http://img51.imageshack.us/img51/9985/sdc15734.jpg[/IMG] Nowości u Ciapka - wszystko jet ok nabrał ciałka, na zdjęciach nie widać, że jest chudy ale na odwrót. Pies się czuje dobrze za 2 miesiące będzie wykastrowany.
  6. [img]http://img51.imageshack.us/img51/2110/sdc15747.jpg[/IMG] [img]http://img227.imageshack.us/img227/4027/sdc15748.jpg[/IMG] [img]http://img217.imageshack.us/img217/6742/sdc15749.jpg[/IMG] [img]http://img339.imageshack.us/img339/7344/sdc15750.jpg[/IMG] [img]http://img18.imageshack.us/img18/4196/sdc15751o.jpg[/IMG]
  7. [img]http://img560.imageshack.us/img560/2205/sdc15740.jpg[/IMG] [img]http://img180.imageshack.us/img180/6708/sdc15741.jpg[/IMG] [img]http://img529.imageshack.us/img529/9966/sdc15742.jpg[/IMG] [img]http://img177.imageshack.us/img177/3559/sdc15744.jpg[/IMG] [img]http://img816.imageshack.us/img816/9180/sdc15745.jpg[/IMG]
  8. hej wszystkim cud się stał komp zadziałał, zdjęcia ocalały, tak jak obiecałam : tak się bawili [img]http://img529.imageshack.us/img529/8664/sdc15735.jpg[/IMG] [img]http://img339.imageshack.us/img339/2121/sdc15736i.jpg[/IMG] [img]http://img23.imageshack.us/img23/5101/sdc15737u.jpg[/IMG] [img]http://img830.imageshack.us/img830/8915/sdc15738.jpg[/IMG] a to on w całej okazałości [img]http://img255.imageshack.us/img255/1716/sdc15739.jpg[/IMG]
  9. [url]http://i752.photobucket.com/albums/xx162/suzi_027/d543697e.jpg[/url] oo ja znam tą okolicę :] może kiedyś na spacerek się wybierzemy?
  10. [quote name='Paulina_mickey']Cieszę się, że psiak będzie miał domek :)[/QUOTE] wygląda bardzo podobne jak pies pierwszy po prawej na Twoim banerku
  11. znalazłam go w lesie, zmęczonego, głodnego
  12. ok, będę czekać na wiadomości
  13. stary wątek, ale może ktoś jeszcze tu luknie? :) wiecie może kiedy będzie taka wystawa kundelków, w Gdańsku? Będę bardzo wdzięczna za jakie kol wiek informacje:p
  14. wiesz, można też znaleźć wystawe psów nie rasowych
  15. może krawacik mu się nie spodobał, ale za to wyszedł przecudnie
  16. tak, to ja do Ciebie pisała :] a po co ci ten pies? musi być z rodowodem? bo jak nie to masz Ciapka :P
  17. [url]http://img16.imageshack.us/i/zdjcie0285et.jpg/[/url] jaka śliczna jak była mała [url]http://img232.imageshack.us/i/p1040472h.jpg/[/url] ma oczy diabełka
  18. [url]http://img5.imageshack.us/img5/3513/zdjcie019md.jpg[/url] patrz! ale mam znalezisko! [url]http://img841.imageshack.us/img841/3710/zdjcie018n.jpg[/url] kłaniam się Pani, do twoich usług :P
  19. Witam pooglądałam sobie zdjęcia, wyszył cudnie:loveu: [url]http://lh3.ggpht.com/_n_ePEL3lKr4/TMRrN96n0XI/AAAAAAAAE4g/RqfnAbGqAxk/s640/DSC_7850.JPG[/url] ale ma kopa w łapkach:crazyeye: [url]http://lh6.ggpht.com/_n_ePEL3lKr4/TMRlqsXH0cI/AAAAAAAAEyQ/C2SI59oyBKA/s640/DSC_7760.JPG[/url] jaki ma zakręcony ogonek:cool3: [url]http://lh3.ggpht.com/_n_ePEL3lKr4/TMRl-1oPevI/AAAAAAAAEyw/UzucXEgFNYY/s640/DSC_7767.JPG[/url] a idż se do wody, dla mnie jest za zimna :diabloti: [url]http://lh6.ggpht.com/_n_ePEL3lKr4/TMRrCOklqzI/AAAAAAAAE4Y/1HGczFTS_Zo/s640/DSC_7848.JPG[/url] ale sobie niską koleżankę znalazł:crazyeye: [url]http://lh3.ggpht.com/_n_ePEL3lKr4/TMRnnHcmWYI/AAAAAAAAE1I/DBfwaUmSBEg/s640/DSC_782.JPG[/url] ale Ciapuś wypiękniał, taki męski się zrobił :evil_lol:
  20. [quote name='Paula03']Masz psa na DT? :) Napisz o nim coś więcej :) A na zdjęcia czekam niecierpliwie ;)[/QUOTE] Tak, mam. Wabi się Ciapek. Ma bzika na punkcie piłek, cały czas ma ją w pysku i patrzy na ciebie byś ją rzucała i rzucała. Ma śliczne sterczące uszka, jest niewiele większy od Diany, bardzo podobny do niej tylko jaśniejszy. Ma ok. 2 lat, dogadał się świetnie z Dianą. Jutro już wyjeżdża do swojej, nowe pani. Zdjęć mam niewiele i tylko z góry, ponieważ jak tyko kucałam podbiegał do mnie i chciał się tulić. Ciężko będzie mi się z nim rozstać. Domek sprawdzony, na marginesie jest to moja kuzynka, która się super przygotowała, na nowego członka rodziny. Proszę zadawajcie pytania, a odpowiem na nie:] [quote name='Sylwia K']ja też niestety nie widze większości zdjeć:/[/QUOTE] Przykro mi, nie wiem co się dzieje, postaram naprawić błąd jak tylko komp mi się naprawi. Miłego wieczoru.
  21. a miało być tak, pięknie, chciałam Wam pokazać jakiego psa mam na DT ale mój komputer szlak trafił :[ jak się naprawi od razu wkleję zdjęcia Diany i Ciapka :]
  22. [url]http://lh5.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/TMqcNxiHwwI/AAAAAAAAJYk/KxleiPp_kp8/s512/Zdj%C4%99cie0077.jpg[/url] ale Kropka łapke jedną na drugą założyła, ślicznie to wygląda
  23. [url]http://www.siberian-husky.pl/psy/p3/p3_007.jpg[/url] śliczne papy
  24. [url]http://img833.imageshack.us/img833/6722/65427731.jpg[/url] piękności, i te jego sterczące uszka, mm bajecznie [url]http://img26.imageshack.us/img26/5200/87775144.jpg[/url] ładnie, Runo jaki ma szczęśliwy pyszczek
×
×
  • Create New...