-
Posts
9424 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kizimizi
-
Z adopcji Felika nic nie bedzie. Dzis gdy Marako zadzwonila umowic sie z Pania ta oznajmila, ze ma juz psa. Powiedziala ze nie mogla sie z nami skontaktowac a ja 7 maja dostalam od niej odp. meilowa ze poczeka na wizyte wolontariuszki! Dzis jest 11 to raptem 4 dni?! Matko co za tupet! Mogla oszczedzic i mi i Marako czasu i powiedziec ze nie jest juz zainteresowana. Wsciekla jestem, odpisalam jej taaaakiego meila, ze sobie popamieta!
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
there u go: [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Kundelkowaty-Simek,-psiak-niespodzianka-szuka-domu-id64895.html[/URL] -
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
simek poszedl teraz z ogloszeniami z naszymi innymi psami. Jakies 2-3 tyg. temu -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
kizimizi replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Całe szczęście ,że się wyjaśniło i wszyscy wiedzą ,że inni wiedzą ,że wszyscy wiedzą o co chodzi.:evil_lol:[/QUOTE] hehe ;) chyba moja wina bo nie logowalam sie dlugo na dogo. Wizyty i psy zupelnie inne ale chyba juz wszyscy wiedza .... :D -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
kizimizi replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Chyba chodzi o Szczodre.marako mieszka dość blisko.Mam nadzieję ,ze mnie nie ubije[/QUOTE] tak chyba o to mi chodzi. Pani napisala mi: "[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Mieszkam w Szczodrym, pod WWrocławiem" wiec chyba tak. [/FONT][/COLOR]Dzieki Poker -
Wroclawskie dziewczyny szukam osoby na wizyte do Szczodryna pod Wroclawiek, ktos pomoze?
-
Wroclawskie dziewczyny szukam osoby na wizyte do Szczodryna pod Wroclawiek, ktos pomoze?
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
kizimizi replied to monika083's topic in Już w nowym domu
dziewczyny szukam kogos na wizyte do Szczodryna pod Wroclawiem, pomozecie? -
[FONT=arial][SIZE=3][COLOR=#414141]Przedstawiam panstwu Misie, sunie nie za duza nie za mala. Miska jest psem radosnym, zainteresowanym czlowiekiem i swiatem wokol. Jest towarzyska, wspaniale znosi towarzystwo innych zwierzaków - o ile te rowniez maja pozytywne zamiary. Uwielbia wylegiwanie sie na sloncu i obszczekiwanie psa sasiada. Jeszcze chetniej przez ploty skacze i "zwiedza" okolice na wlasna lape ;) Jednak Misia poza zapedami uciekinierskimi jest psem przyjacielskim, ktory miejscem na kanapie nie wzgardzi ;) Misia nie wymaga calego dnia uwagi, potrafi zajac sie sama soba, nie jest spem natretnym. Do nowo poznanych ludzi utrzymuje dystans - pewnie dlatego, ze byla psem bitym. W schronisku byla regularnie gryziona czego efektem sa poszarpane uszy, ktore teraz powiewaja na wietrze.[/COLOR] [COLOR=#414141] Misia obecnie przebywa w hotelu dla zwierzat, jednak potrzebuje człowieka, który da jej milosc. Szuka najlepiej ludzi z mieszkaniem gdyz ogrod daje jej zbyt duza swobode ruchu.[/COLOR] [COLOR=#414141]Misia jest suczką zdrowa, wysterylizowaną i zaszczepioną, ma okolo 6 lat, jest sredniej wielkosci[/COLOR][COLOR=#414141] psem. [/COLOR] moze byc? [/SIZE][/FONT]
-
Oki biore sie za tekst.
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
chyba na ogolnym kupilismy i jemu pakiet - trzeba sprawdzic -
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
szelki duzo pomagaja prawda! Tez czytalam o tym, zeby stawac za kazdym razem jak smycz sie naciaga -
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
wiesz cos w tym jest bo Keksa zna pzreciez, wie ze nie musi sie martwic wiec toleruje. Jak zmienic ... chyba zaczac ignorowac Simka jak zaczyna warczec na inne psy, zmienic kierunek spaceru zeby widzial, ze nic sobie z tego nie robisz -
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
A ja mam "nowy" znaczy zmodyfikowany tekst plus koniecznie filmik z Simonem: [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=Calibri][SIZE=3]Kundelkowaty Simek, psiak niespodzianka szuka domu. Simon jest 7 letnim psem, któremu w schronisku nikt nie dawał już szans. Bo po co, ani on ładny, ani młody ani duży ani mały ... kundel jakich wielu. I tak od paru już lat Simon prowadził bezsensowne życie w boksie 3/4 m. Mimo, że cały świat zapomniał o jego istnieniu, Simon wciąż tam był, wciskał łapki w kraty boksu, płakał, czekał, i wierzył, że los musi się odwrócić. I odwrócił! Wolontariuszka postanowiła zabrać psa do domu tymczasowego i mu pomóc.[/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=3][FONT=Calibri]Simon okazał się być ulozonym psem, który większość dnia spędzał na odpoczynku w swoim legowisku. Czasem nadrabial leniuchowanie, obracając w wiór swoje pluszowe zabawki ;-) .... i tak pieknie i spokojnie bylo dopoki Simek nie poznal Keksa - drugiego psiaka wzietego na dom tymczasowy. Przy drugim psie Simek "rozkwitł", wymlodniaj, wypieknial ! Oszalam na punkcie piszczacej zabawki, zaczal uczyc sie sztuczek : [/FONT][URL]http://www.youtube.com/watch?v=E_IrdvqXsik[/URL] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Calibri]a uciety niegdys w pol ogonek merda jak szalony![/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=3] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=Calibri][SIZE=3] Mimo drugiej mlodosci Simek jest psim przyjacielem, we właściciela patrzy jak w obrazek. Obcych ludzi toleruje, aczkolwiek musi najpierw poznać ich zamiary. Nie ma problemów z dziećmi (chociaż podczas zabawy dla tych najmłodszych może stać się nieco zbyt impulsywny). Może zamieszkać z innym psem, bawi się z suczkami, do psów - zwłaszcza tych większych (ze względu na przykre doświadczenia w schronisku) - trzyma na spacerach dystans. Grzecznie jeździ autem. [/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=Calibri][SIZE=3]Pies dobrze czuje się w mieszkaniu, jest nauczony czystości, aczkolwiek dom z ogrodem, byłby dla Simka rajem! Simon jest psem średnim, w kłębie sięga pod kolano, waży 16 kg. Posiada komplet szczepień, jest wykastrowany, zaczipowany, zdrowy i wykąpany ;-) Gotowy do adopcji – niecierpliwie czeka na swój nowy dom![/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=Calibri][SIZE=2]W razie potrzeby pomożemy w transporcie na terenie kraju. Simon nie zostanie wydany na łańcuch do budy i kojca. Warunkiem adopcji jest zgoda na przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej i podpisanie umowy adopcyjnej. [/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=Calibri]kontakt: tel. 668 836 964 (po godz. 18.00) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE] -
hehe a coz to za 70km kruszynka? Wielblada na dt dostalas?
-
kuzwa no wiem. Gdzie ta wena?
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dominika84'] No i zagadka, dlaczego SimSim chce wejść na drzewo ? ;)[/QUOTE] ja wiem ja wiem! Bo siedzi tam ptaszek!