Jump to content
Dogomania

kizimizi

Members
  • Posts

    9424
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kizimizi

  1. Kora powiedz skad w schronisku mieli o nim zdanie "agresora niepewnego", no ja NIE WIERZE temu co czytam?! Bax ty jestes slodka przylepa. Pomyslec, ze jednak nie odwazylybysmy sie za niego brac a Elzunia nie zaryzykowala by dt dla niego ... :( Moze mozemy po malu zabierac sie za oglaszanie Baxia? Elzunia moglaby umowic sie z jakas ciotka na porobienie kilku ogloszeniowych zdjec - te z tel. niestety do ogloszen sie srednio nadaja- a my pomyslec o tekscie da malucha???
  2. " moje ringo i spier**** " ;) :D [IMG]http://imageshack.us/a/img594/2318/najnowsze066.jpg[/IMG]
  3. [quote name='ewu']A nie ma za co. Dzielę między psiaki więc bez szaleństw ale z serca:)[/QUOTE] tylko nie uciekaj nam z watku! Nie chce naciskac ale byly tu inne cioteczki, ktore zastanawialy sie nad deklaracja .... i ????
  4. [quote name='elzunia']a ja nie będę rozpoczynać od nowa.kora miała rację zaczynamy od nowej karty i miało byc koniec tematu.ja rachunki bedę zbierac nie wezmę to bedzie mój problem i koniec i kropka bo dość kłótni.[/quote] .... A m e n ....
  5. hehe ja teraz zauwazylam ze on ma takiego samego "kikuta" jak Simek ;) hahaha :D
  6. oki zmieniam. Ewu dzieki za "cosik" ;)
  7. [quote name='Poker']soboz4, nie sądzę ,żeby takie rozliczenia szczegółowe były potrzebne. Zresztą niech kora się wypowie. A Twoja fundacja nie musi rozliczać się z wydatków? Oczywiście ,że można ustalić koszty utrzymania Baxterka , Co ponad nie ,. to paragony i wyrównanie wydatków.[/QUOTE] zgadzam sie. Elzunia przestan szukac szykan w jakimkolwiek poscie ktory pojawi sie na watku baxia. Ani ja ani Kora ani nikt inny nie ma tu zlych intencji i nie chce nikogo obrazac. Kora zaproponowala pewne reguly, ja rozwiazania ... a tu wciaz wraca to samo ... temat rozliczen. POker ma racje, jestesmy na dogo i tu panuja pewne reguly zaufania. Nie wiem skad ten problem .... moze sama napisz jak ty to widzisz i jak tobie bedzie wygodnie skoro zadne z powyzszych tobie nie pasuje. edit: ciesze sie ze w koncu ustalilismy jakies wspolne rozwiazania.
  8. m\tko ... podajcie sobie kase i juz ;)
  9. Luska wstrzymajmy sie z innymi wydatkami, jak cos to proponuje pakiety dla psow w dt.
  10. proponuje 100zl na baxa i Misie - bo maja tansze dt i 200zl na Simka bo jego dt jest drozsze Z ciuchowego pojdzie na Misie, z kosmetykowo-torebkowego na Simona.
  11. luska keksem i baxem sie nie przejmuj, tam sa tez inni. my musimy sie na simonie i misi skupic
  12. heheh stylistyka wypowiedzi od ciebie mi sie udziela ;) tu piszemy o Simonku to ile? 30zl jednorazowej?
  13. [quote name='marta0731']Teraz sobie dopatrzyłam, że masz w 1 poscie napisane jak byk [B]PDT za 30zł miesięcznie [/B]:D:D:D hehe popraw sobie Ty skrupulatna rozliczająca, bo bedzie, że 270 bierzesz do kieszeni :eviltong:;)[/QUOTE] Bo Kora obiektyw rozwalila i sie teraz boi Tzowi przyznac ...... ;):eviltong:
  14. ja dodalam kilka postow wyzej link. Kora na ciebie? Niemozliwe ... tsy tsy tsyyyyy
  15. Post 1 poprawiony. Marta po Fruzi idzie na Misie i niech tak juz zostanie. Czyli tu zbieramy na Simonka i mamy poki co: [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B] DEKLARACJE: STALE: [/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000]jednorazowo kizimizi 300zl ewu "cosik" ;) [/COLOR][/SIZE][B]STALE:[/B][SIZE=2][COLOR=#000000] marta 20zl rodzice Maciusia 10zlstalej[/COLOR][/SIZE] Marta jako skarbnik "ochotnik" wyslij wszytskim i mi rozniez swoje konto z adresem bo ja nic nie wysylalam.
  16. [quote name='marta0731']Kizi co z tym moim postem rozliczeniowym? A wogóle to który chcesz mi oddać? Bo jak jakiś 5 czy 6 to nie wiem czy jest sens, ja mam chyba 19 to mogę tam rozliczać, a Ty tylko dodasz w pierwszym linka do rozliczeniowego Dominika, jak rozumiem za luty masz zapłacone, a jak dalej? Z góry czy po faktycznym pobycie? Kizi nie dopisałaś deklaracji "cosik" :) od Ewu :) No i nie wiem, czy już mam konto wysłać, żeby nie popędziła na inny wątek;), no i do Rodziców Maciusia I nie dopisałaś 1-razowej ode mnie po Fruzi 40zł[/QUOTE] a bo mnie nie bylo .... juz sie poprawiam. Zaraz dam ci post z 1 strony
  17. dziewczyny ja puscilam spam a tu nic, kto pomoze szukac Misi sponsora?
  18. moze zeby zakonczyc juz kwestie rozliczania smaczkow kupmy je gdzies na bazarku i wyslijmy duza paczke. Rachunek bedzie publiczny a dt nie bedzie musialo martwic sie czy wzielo rachunek czy nie i czy bax ma swoje czy je innej suki ... ???
  19. chyba nie chodzi o zaladanie tej smyczy konkretnie ale o to, ze cos mialoby sie przy niej robic? czy ona tylko reaguje tak jak ze smycza sie podchodzi a jak z "golymi rękoma" zeby porobic cos przy obrozy juz nie?
  20. widac nie pewnie czuje sie u siebie jeszcze
  21. dziewczyny tutul musi byc krotki i konkretny. Kasa brzmi ordynarnie? Ok. przestancie tez klocic sie w kazdym poscie. Kora -generalnie rzecz ujmując- chce zeby wszytsko bylo rozliczone zeby wiadomo bylo ile pieniedzy potrzebujemy. Stad sugestia o uzywaniu miarki do karmy, stad zapytanie o weta bo kazdy z nas wie ze sa i ci tansi i drożsi. Jak nie ma tanszych to trudno trzeba isc do tego co jest jak powiedziala Poker. To samo z zakupem karmy - gabinety wet. maja swoja marze -jest to chyba oczywiste dla kazdej z nas i duzo taniej kupowac jest na krakvecie czy allegro. Kora powiedziala ze pracuje w zoologu wiec moze i jedzenie i jakies preparaty wit-odzywcze czy smaczki zalatwic taniej. Elzunia ty nie denerwuj sie o te posty bo kazdy ma prawo pytac sie o Baxia skoro jest nim zainteresowany. Zbieraj rachunki -te manualne jak i fiskalne- i dodawaj tutaj. Wtedy TY masz przede wszystkim pewnosc, ze dostajesz vzwrot za kazde poniesione wydatki. I OGLASZAM OFICJALNIE KONIEC KŁÓTNI NA TYM WATKU!
  22. najlepiej pojechec i powiedziec ze jest sie zainteresowanym adopcja tej i tej suki, ktora przyjechala tego i tego dnia. I wtedy facet pokarze ci i gdzie ma. Suka byla przeciez oglaszana A gdzie jest osoba ktora przejela suke? nie ma nic do powiedzenia?
  23. [quote name='soboz4']fajny psiur, ale rzeczywiście z jamnikiem to oprócz koloru chyba nie ma nic wspólnego[/QUOTE] haha fakt ;) No i okazalo sie ze zaden zabijaka z niego :D
  24. z kolami do gory nie wyglada na smutnego ;) Mi Simon przypomina psa ciotki; szczeka na co popadnie, jezy sie na wszytskie inne psy poza pewnymi suczkami, ktore w akcie laski toleruje. Jak cos chce to wyje, piszczy, szczeka no lamentuje strasznie. Jest dziwny ale taki juz jestm i w tym tez tkwi jego urok ;) Mysle ze jedyny problem tak na prawde to to, ze jest negatywnie nastawiony na psy i ludzi bo nie kazdy umie sobie z tym poradzic. Ok pozbierajmy fakty i bierzmy sie za szukanie mu domu. Marta zaraz napisze do moda zeby ci dal ktorys post -dzieki!
×
×
  • Create New...