-
Posts
9424 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kizimizi
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Dominika tak jak pisala Kora, zeby wygladal zabawnie. No i jakbys mogla nakrecic filmik z jego wszystkimi trikami -
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
chyba tylko potencjalne domki ;) Dominika mam prosbe, chcialam pooglaszac Simka tak na zabawnie tym razem i przydalyby mi sie do tego jakies filmiki z simka "siad i czekaj" itp. i moze jakies 3 smieszne zdjecia, daloby sie zrobic? -
Kora rozumiem, ze pakiety dla psow juz kupilas i moge miske slac ma meila?
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
NO bo z Simka to kawal fajnego psa jest ;) -
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
madry Simus! -
a raczej nie poszlo. dostalam pm, ze ewentualne oglosz. za tydzien
-
juz wyslane, nic nie poprawiamy
-
[COLOR=#000000]Szukamy troskliwego domu dla skrzywdzonej przez człowieka Misi. Sunia ma 7 lat, w schronisku była od 2009 roku, kompletnie wystraszona otoczeniem, ciasnym boksem i lichą budą, którą trzeba dzielić z innymi 4 psiakami. Suczka początkowo spała na gołej ziemi, zanim reszta stada ją zaakceptowała.[/COLOR] [COLOR=#000000]Obecnie Misia została wydana do tymczasowego domu, gdzie uczy się ufać ludziom i innym zwierzętom. Okazała się być psem spokojnym, nieco lękliwym wobec obcych, dogadującym się z innymi psami. Misia uwielbia człowieka, kocha być głaskana i kiedy się do niej mówi jednak, jak kaąda kobieta, potrzebuje odrobinę spokoju, czasu dla siebie.[/COLOR] [COLOR=#000000]Ponadto, Misia pokazała nam swoje uciekinierskie talenty i umiejętność przeskakiwania przez prawie 2 metrowe ogrodzenie - sama sięga w kłębie do kolan![/COLOR] [COLOR=#000000]Misia świetnie czułaby się w mieszkaniu, gdzie opiekunowie kontrolowaliby jej spacery i mobilność - boimy się, by suczka nie uciekła i wpadła pod samochód lub zgubiła się. [/COLOR] Sunia ma 7 lat, jest wysterylizowana oraz posiada komplet sczepien. Wazy okolo 12kg, w klebie siega do kolan. [COLOR=#000000]Kontakt w sprawie adopcji:[/COLOR] [COLOR=#3E3E3E][email protected] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/COLOR] Warunkiem adopcji Misi jest przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej w celu poznania potencjalnego domu. [COLOR=#3E3E3E] tel po 16-stej: 668- 836- 964 [/COLOR][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/nDjXsw0N1nN4MVTD1KXGUVHx8iTa8fEb1gTznNbfGKQ=w329-h219-p-no[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/aFSd0uzw4j0bMG-9sjSpN3Q_pcxknx6BeSpaNJ0PfbM=w253-h181-p-no[/IMG][COLOR=#3E3E3E] [/COLOR][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/4v7gjvMlU9OWSuauqiY4uHN1Qrveq-mOLImjuRpJNWs=w174-h219-p-no[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img849/1617/doprzerobienia032.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img832/38/doprzerobienia048.jpg[/IMG]
-
dom brzmi idealnie dla keksa
-
no dziad. dobrze ze przyszli do ciebie
-
dobrze, niech idzie z tym. Poprawie 2 na potem. Ja mam slac meila, tak?
-
to moze wysle 2 teksty co?
-
[quote name='kora78']mozesz cos na litosc dodac o postrzepionym uchu falujacym na wietrze, jak choragiewka. ze ja biedna tak psy gryzly.[/QUOTE] heheh no to tworz artysto ;) Z liter. to ciezko bo ja nie mam PL klawiatury i jak mnei samo nie poprawi to ja sie nie poprawie :(
-
I troche na smutniej/powazniej: Szukamy troskliwego domu dla skrzywdzonej przez czlowieka Misi. Sunia ma 7 lat, w schronisku byla od 2009 roku, kompletnie wystraszona otoczeniem, ciasnym boksem i licha buda, ktora trzeba dzielic z innymi 4 psiakami. Suczka poczatkowo spala na golej ziemi zanim reszta stada ja zaakceptowala. Obecnie Misia zostala wydana do tymczasowego domu gdzie uczy sie ufac ludziom i innym zwierzętom. Okazala sie byc psem spokojnym, nieco lekliwym wobec obcych, dogadujacym sie z innymi zwierzetami o ile maja wobec niej przyjacielskie zamiary. Misia uwielbia czlowieka, kocha byc glaskana i kiedy sie do niej mowi jednak jak kazda kobieta, potrzebuje odrobine spokoju, czasu dla siebie. Ponadto, Misia pokazala nam swoje uciekinierskie talenty i umiejetnosc przeskakiwania przez prawie 2 metrowe ogrodzenie - sama siega w klebie do kolan! Misia swietnie czulaby sie w mieszkaniu, gdzie opiekonowi kontrolowaliby jej spacery i mobilnosc - boimy sie by suczka nie uciekla i wpadla pod samochod lub zgubila sie. Kontakt w sprawie adopcji: [COLOR=#3E3E3E][email protected] [email][email protected][/email][/COLOR] [COLOR=#3E3E3E] tel po 17. 668- 836- 964[/COLOR]
-
Ano oglaszam, ten z przymrożeniem oka: Misia to okolo 7 letni psi lobuz, ktory uwielbia uciac sobie niezapowiedziana przechadzke ;) Suczka jest nieduza, bardzo wysportowana i ciekawa swiata tudziez zdaza jej sie "wyskoczyc na miasto". Misia jest psem spokojnym, z latwoscia dogada sie z innymi psami o ile nie maja wobec niej pokojowe zamiary. Z poczatku jest troche nieufna, zanim trafila do schroniska musiala byc psem skrzywdzonym, gdyz potrzebuje czasu by poznac swoich opiekunów. W domu zachowuje sie grzecznie, uwielbia spacery i wylegiwanie sie. Ze wzgledu na fakt, ze Miska lubi uciekac odradzamy adopcje do domow z niskim ogrodzeniem. Suczka idealnie nada sie do mieszkania gdzie jej aktywnosc bedzie kontrolowana przez szelki i opiekonow - boimy sie by sunia nie wpadla pod samochod lub zostala pogryziona przez inne psiaki. Misia jest psem wysterylizowanym i zaszczepionym. Kontakt w sprawie adopcji: [email][email protected]@wp.pl[/email] 668- 836- 964
-
dobre wiesci! Misia super czulaby sie w mieszkaniu, ona sie dogaduje z psami przeciez.
-
[quote name='Dominika84'][COLOR=#000000]Magnus odszedł za TM, próbuję się pozbierać[/COLOR][/QUOTE] przykro ...............
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='marta0731']Charytatywnie? :crazyeye: DZIĘKUJEMY!!! :Rose::Rose::Rose: Tylko dobrze tam widzę maila na Kizimizi? To już prędzej na Korę, jej jest też nr telefonu, [EMAIL="[email protected]"][email protected] [/EMAIL][/QUOTE] marta dobrze jest, inaczej siostra twoja marudzi ze musi aktywowac. A ja juz poaktywowalam :) -
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
dzieki. w poniedz.sle misie -
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
to ja rozumiem, ze mam przez pm to zalatwic tak Kora? -
[quote name='kora78']Keks mial wypadek z patykiem podczas zabawy, wieczorem wyladowali u weta na szyciu, w pysku. Dominika pewnie niedlugo wszystko dokladnie tutaj Wam opisze. kciukajcie za szybki powrot do zdrowia.[/QUOTE] niech zgadne, szajbus lecial z patykiem i mu sie wbil w pysk gdzies? Keksik ;(
-
hehe Kora twoj opis zachowan Skutera mnie zabil! On jest juz oglaszany?
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
rozmawialam z Marii, tak to Panstwo od Diany - co imw kwiatach kopala. Marii mowi, ze pies nie mialby zle bo oni mimo, ze trudni ludzie psy dobrze traktuja. Zreszta niewazne bo oni mlodego psa szukaja, Oki ide szukac pakietu do simkowych ogloszen. Mysle, ze trzeba by tekst porzadnie zmienic bo Simek byl wyrozniony msc i ani jednej odp nie bylo. Moze ponaciagamy troche jak mu zle? edit: szalu nie ma. Proponuje ten: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245229-bazarek-ogłoszeniowy-dla-szczeniaków-słodziaków-magika-i-Amicus-canis-do-25-06[/URL] inny jakby tamten sie nie podobal: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244797-40-ogłoszeń-za-8-zł-na-opłacenie-sterylizacji-znajdki-Sonii-do-08-07!-ZAPRASZAM![/URL] Kora kup, ktorys, zaplac i wyslij mi link a ja wysle tekst i fotki -
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
no ja mysle, ze dom bylby dobry. A gdzie by mieszkal, z tym psem w kojcu czy jak? edit:napisalam pm do Marii.