Jump to content
Dogomania

kizimizi

Members
  • Posts

    9424
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kizimizi

  1. Oki czas na prawde, Mirek jest 6msczna suczka ... ja tak bardzo chcialam, zeby byl chlopakiem wiec wymyslilam mu to imie a pozniej juz jakos poszlo ... :D
  2. Gapa to chyba taki mysliciel ... ;)
  3. wyslalam maxa bo za dlugo to trwalo. Kora masz wiadomosc na fb. Wyslij mi zdjecia z ostatniej wizyty a ja je dodam jak ty nie masz zcasu. [COLOR=#000000]Max, schroniskowy weteran szuka swojego czlowieka na jesien zycia.[/COLOR] [COLOR=#000000]Maxio jest psem, ktory w schronisku jest tak dlugo, ze nikt nie pamieta ile. Nie wiemy dlaczego zostal porzucony, moze zabraklo ludzi by sie nim zajac a moze znudzil sie tak po prostu ....[/COLOR] [COLOR=#000000]Max jest psem bardzo spokojnym, wyciszonym. Mieszka w kojcu ze szczeniakami, nie dlatego, zeby chcial sie w kolko bawic, inne psy wyczuwały, ze jest starszy a wiec i słabszy, wiec gryzly go bardzo. Nie jest psem ani dużym ani dobrze zbudowanym, w starciu z innymi nie miałby zadnej szansy ... [/COLOR]:-( [COLOR=#000000]Box, w ktorym mieszka z pewnoscia ocalił jego skore, jednak nie jest odpowiednim miejscem. Szczeniaki piszcza i ganiaja do upadlego, a Max chcialby sie wyspac, chcialby miec swoje wlasne i jedyne legowisko i czlowieka, ktory zamiast rozczulac sie nad oseskami, pogłaszcze go po jego smutnej glowce i spojrzy w jego madre oczy. Bo to nie schroniskowe szczeniaki maja najgorzej a te starsze, o ktorych nikt nie pamieta, te ktore pewnego dnia odchodza zapomniane ...[/COLOR] [COLOR=#000000]Max jest psem bardzo spokojnym ale nie apatycznym. Chetnie chodzi na spacery a jeszcze chetniej wylegiwalby sie na kanapie. Dogaduje sie z innymi zwierzetami. Jest psem srednim, w klebie siega do kolan.[/COLOR] [COLOR=#000000]Maxio ma piekna, miękka sierść, ktora na chwile obecna wymaga kapieli i wyczesania.[/COLOR] [COLOR=#000000]Pies nie jest mlodzikiem, ma okolo 8 lat jednak zanim odejdzie czekaja go LATA, ktore moze obdarowac Ciebie najwierniejsza miloscia, bo starsze psy kochaja najbardziej![/COLOR] [COLOR=#000000]kontakt w sprawie adopcji:[/COLOR] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [COLOR=#000000]tel po godz 17: 668- 836- 964[/COLOR] [COLOR=#000000]pies znajduje sie w jednym z pod Wroclawskich schronisk. Wolontariusze chetnie pomoga przy transporcie psiaka.[/COLOR] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3/sam1111c.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/2493/sam7813.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9355/sam7817.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6061/sam1120.jpg[/IMG]
  4. oki poprosze, a ty idziesz teraz? Sluchaj ale sa fotki psow z wybiegu co?
  5. Luska a my tego 3 lapka sprawdzilysmy? To on wogole tak, czy suka? Bo jak nie wiemy to innego psa wysle.
  6. Ej Baska tak popatrzylam na te fotki co mamy i mozesz dodac tylko: 3. ladne zdjecia Krecika jak masz - mamy tylko kojcowe 3. ladne fotki Murzyna - mam z kojca tylko a ostatnio byl na wybiegu ze 3-4 fotki Maksa. Barney ma swoich fot sporo. Przydalaby sie Ulka nie w kojcu i Tiger poza kojcem tez. Kapielowce zupelnie nowe zdjecia - tez z 3-4 ladne fotki no i potrzebuje z 3 fotki 3lapka. reszte dodwaj sobie kiedy chcesz. Ps. oglosilam psy na gumtree krakowskim
  7. niedawno przerabialam ten wlasnie: Barney to historia wielu polskich psow, kupionych jako prezent, znudzonych i wreszcie porzuconych gdzies w lesie z lancuchem na szyi. Co musiałby zrobić ten pies, że ktoś tak okrutnie go potraktował? Barney jest przeciez psem kochanym, niekłopotliwym i pozbawionym agresji. Teraz mieszka w jednym z dolnośląskich schronisk gdzie z łzami w oczach wypatruje kogoś kto będzie sie mógł nim zając. Barney w schronisku jest juz od kliku miesiecy, sam ma okolo 1,5 roku! Jest zaniedbany i wychudzony, inne psy warczą na niego a on sam strasznie sie boi. W schronisku nie ma wolontariuszy, którzy mogliby zabierać go na spacery i mówić, że wszystko bedzie w porządku .... on sam już chyba w to nie wierzy :( Barney jest psem srednim, budowa przypomina owczarka niem. chodz jest znacznie mniejszy. Jest zaszczepiony p/wściekliźnie oraz zaczipowany. Nie wiadomo nic o poważnych problemach zdrowotnych.Być moze uda sie go wykastrować przed adopcją. Jeśli nie będzie to warunek jego adopcji, podobnie jak przeogromna miłość i bezgraniczne w nim zakochanie! Kontakt w sprawie adopcji: po godz.17 lub email: [email][email protected][/email]
  8. zapisuje. Kto pomoze Barneya oglaszac?
  9. hey Luska dzwonilas do tych od Fredzla? Zapytaj sie tylko czy zmienili zdanie i juz, bedziemy wiedziec na czym stoimy. dasz mi ze 4 fotki 3 lapka?
  10. Chyba trzeba poczekac na jakakolwiek odp. a pozniej sie martwic czy sie nada czy nie
  11. co sie stalo Marcie? Tekst super! Ja bym tylko link do filmu na youtube dodala.
  12. a moze oddzwonilabys do nich jutro i tylko spytala czy sie rozmyslili? Moze sie nie zdecydowali i trzeba ich pchnac lekko
  13. Bambino to kup normalne baterie, oddami ci przeciez ;)
  14. No trrudno, troche za dlugo to trwalo. A co z tymi od Fredzla?
  15. [quote name='kora78'] a co do Fredzla to wyglada, ze masz racje :D zobacz na te str, ze ma wpisany nr ewid. laane na 08. czyli od 2008 tam jest. i wtedy mial 5. wiec teraz 10lat. [/QUOTE] i co ztego. date dodania na stronie masz koniec grudnia 2009, myslisz ze nie potrafia roku sami dodac?
  16. oj oby sie fredzlowi udalo. daj juz spokoj z tym wiekiem, murzyn ma 6-7
  17. a przepraszam w 2009 mial 5 lat -sprawdzilam raz jeszcze - wiec dodaj sobie 4 i moja metoda odejmij rok jak ja to robie i juz! On nie ma nastu lat co ty wogole wymyslasz, wez sobie kobieto na strone schroniska wejdz i zobaczysz sama edit: zaraz mi i tak powiesz ze nie mam racji! [URL]http://www.schronisko.walbrzych.pl/index.php?x=12c&id_zwierz=5[/URL]
  18. [quote name='Jara']Nie Szczodrów i nie Szczodryna, tylko Szczodre. ;) [URL]https://maps.google.pl/maps?q=szczodre&aq=f&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&sa=N&tab=wl[/URL] i znajduje się 22km od centrum Wrocławia [URL="http://www.viamichelin.pl/web/Trasy?strStartLocid=31NDF6NnQxMGNOVEV1TVRFd05EVT1jTVRjdU1ESTJNRE09&strDestLocid=31NHkxb28xMGNOVEV1TVRrME56ST1jTVRjdU1UZ3lPVGM9&intItineraryType=1&caravaneHidden=false&vh=CAR&strVehicle=0&itineraryCarType=0&itineraryFuelType=0&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&isAvoidFrontiers=false&dtmDeparture=10%2F05%2F2013&distance=km&devise=1.0|EUR&indemnite=&carbCost=1.6&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6"]Via michelin[/URL][/QUOTE] ehhh ciotki juz niewazne, Pani chyba sie rozmyslila. A jak tam Keksik, jakies sensowne tel? Moze tekst by mu trzeba bylo nowy skrobnac?
  19. ciotki a wy wiecie i nie podnosicie?: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243295-bazarzysko-ksiazkowe-na-latajacego-Keksa-DO-KONCA-MAJA?p=20837455#post20837455[/URL]
  20. byl jakis odzew na Misie?
  21. nie naciagam az tak, zwykle odejmuje rok dwa. Z barneyem jest tak ze ja go nie widzialam wczesniej i myslalam ze jest wiekszy, teraz wiem ze z onkiem to on nic wspolnego nie ma, ale ogloszenie poszly. Z fredzlem bylo tak ze w 2009 mial 4 lata wiec dodalam 4 bo mamy 2013 i odjelam rok jak ja to zwykle robie. Sluchaj te nasze psy sa postarzone w schronisku, myslisz, ze jakikolwiek wet udowodni ci ze pies ma np. 5 a nie 6 lat? Przeciez one sa zaniedbane wiec czemu im nie odjac? Tak a propos to kapielowke trzeba zmienic bo ona ona to ma max 7-8 latek a nie 12! Widzialas jej zeby!
×
×
  • Create New...