-
Posts
9424 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kizimizi
-
no liczylam ale policze raz jeszcze: barney - ma gotowy tekst murzyn - ma tekst felik - tez nowy tekst krecik - tak samo tajger - ze starym tekstem Max - bez tekstu Elka - stary tekst Kapielowka - stary tekst Fredzel - Satka robi tekst Spartan i Szpic poszedl od Satki ale mowilas ze Spartan na cito to trzeba na nowo Poza tym to chyba Keksowi mozemy pakiet kupic 11 jak w morde strzelil. ps. Kupilam juz 11 zeby nie czekac dluzej
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Ej nie moge z tego Simka, pocieszna psina no ;) Rozumiem, ze z tel. cisza .... nawet bluza psiego ADIDASA nie pomogla? -
Ehh na pewno bedzie dobrze. Bax u Eli tez poczatkowo drapal i gryzl przedmioty, pozniej mu minelo. Jesli jest to duzy problem to chowaj mu zabawki i jak zostawiasz go samego daj mu wtedy jedna - pies sie wydlubywaniem oczek z misia zajmie zamiast meblami ;) A jeszcze lepiej kup mu kongo - taka zabawke gdzie sie jedzenie chowa i pies musi to znaleźć. Skuteczne jest tez zmeczenie psa zanim sie go zostawi. PS> Alex, na forum zabrinion jest pisanie postwo jeden po drugim :cool3: - mam na mysli swoich- jak nie chcesz bana to zacznij EDYTOWAC swoj poprzedni post jesli jest ostatni na watku a ty chcialabys cos dodac.
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='marta0731'] A SImek się cieszy, że Keksiu jest?[/QUOTE] no a jak?! Chlebem i sola go wital ;) -
[quote name='kora78']kizi miala pisac. niech sie boerze do roboty. ja nie mam w ogole weny do tekstow juz cosik. ja pisze tylko takie zwykle.[/QUOTE] no wiem wiem ... i mi weny braklo ale obiecuej w tym tyg. sie poprawic. To moze zeby jzu wiecej zcasu nie marnowac pakiet ogloszen ktos kupi?
-
Heh po wczorajszej rozmowie z Kora innych wiesci na dogo sie spodziewalam. Co za ludzie wogole! Gdyby to byl Simon, ok rozumiem moglbyc okazac sie bardziej "problemowy" niz sadzono ... ale Keks? Hello?! Moze ktos zglosic ich na "czarne kwiatki" ? Kora widzisz wczoraj tylko zastanawialysmy sie co dalej i jak dalej no i masz sama odp.... "zastoj" nam sie zrobil ;) No to moze z rozmachu kupimy mu pakiecik ogloszen?
-
[quote name='kora78'] aha, ja bazarek nowy robie z przeznaczeniem na te zabawki. i nic mnie nie obchodzi. wyszlo kolo 45zl na zabawki, 14szt. ja je chce miec i bede kazdemu dt dawac po kilka. bo mam taki kaprys..[/QUOTE] to po co pytasz wogole o zdanie? :D psy sa? Dobrze kup z 10 pakietow, co? powysylamy cos, tekstow napisalysmy tyle z Satka ostatnio!
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']. kizi, a wiez ze swidnicki oddzial Toz sie tworzy? jedna dziewczyna z tego u mnie byla na zakupach wlasnie. hmmm[/QUOTE] chcesz sie zapisac? ;) -
to chyba chałka co?
-
[quote name='Dominika84'] albo pretensje, że coś nie zostało zauważone i Keksika mogliśmy na tej podstawie zabrać. Chciałabym zakończyć już rozważania nas wszystkich na ten temat, czy źle czy dobrze zrobiliśmy i skupić się na nowym piesku, a do Keksika wracać tylko w pozytywnym sensie.[/QUOTE] wlasnie ten punkt widzenia nalezy wreszcie zapomniec i przestac szukac w Keksiowy ds powodow do jego odebrania.
-
d o k l a d n i e :D
-
a ja nie rozumiem ... to z kim on pojecha i za ile?
-
Miruś- Uszko, opowieść, jak to dt stało sie ds :)
kizimizi replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']przelalam wczoraj 47zl do elli. pozostalo 102zl. mialo isc na Keksa, ale zdazyl on na ds pojsc. wiec automatycznie przekazalabym to na Skarpete Walbrzyska, skad pozniej beda szly pieniadze na wyciaganie kolejnego psa z walbrzyskiego schroniska. musimy tylko konkretnego osobnika upatrzyc.[/QUOTE] cos latwego prosze - Barneya albo jakiegos innego ladnego psiaka. Spartan i Szpic sa ladne -
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78'] .... ale nie wiem, ktory aktualny...[/QUOTE] Tza dowies ;) Moze sie klientka jakas skosi ;) A tak serio to Barneya proponuje -
[quote name='kora78']Jak dominika pisala, my- walbrzyszanki, zawsze mamy plany awaryjne, nie robimy raczej nic na huraaa. Stopniowo i systematycznie, jeden po drugim, po kolei. [/QUOTE] Od kiedy? :D hahahha Serio, to jak pisala Kora nikt psa na ulicy nie zostawi i Bax moze pojechac do dt do Dominiki do Wrocka. Oczywiscie ds bylby duuuuzo lepszym rozwiazaniem. Dziewczyny postarajcie sie zalatwic ta wizyte - najlepiej pytajcie sie sleepingday albo Marty - obraczus87 bo dziewczyny na pewno pomoga. Ja wieczorem poszukam transportu
-
Kora przyczaj sie i zdjecia zrob .... ;P
-
1. jak masz jakies tam zabawki to popytaj sie co ewentualnie dziewczyny by potrzebowaly bo z tego co pamietam Simek lubi tylko piszczaca pileczke a ze Misia sie czymkolwiek bawi nie slyszalam. Tak na przyszlosc, moze preparaty wit. albo zarelko bylyby uzyteczniejsze niz zabawki dla psow w dt. To z pracy masz za darmo czy do kupienia, bo nie rozumiem dokladnie? Jak masz za darmo cala siatke to lepiej bazar zrob. 2. z baxem to chyba wyboru nie ma wiec musi isc do dominiki no i musimy zaplacic Satka wez sie za Fredzla i moze Umarlaka - tak wiem mam zmienic ....
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
filmik super, well done Dominika ;) ja tez bym nie powiedziala ze pies jest superaktywny on po prostu jest nerwowy ;) -
[SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]Bidulek Maxio :([/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/811/sam1118q.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/8604/sam1118q.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/15/sam1120.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6061/sam1120.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/689/sam1121xw.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8107/sam1121xw.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/198/sam7813.jpg/"][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/2493/sam7813.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/72/sam7816b.jpg/"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/2533/sam7816b.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/843/sam7817.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9355/sam7817.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/221/sam1111c.jpg/"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3/sam1111c.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/689/sam1114x.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8555/sam1114x.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/687/sam1115fc.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/3362/sam1115fc.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/266/sam1117v.jpg/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1750/sam1117v.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='kora78'] dwa. wejdz w ten link i kilka postow wyzej sa fotki psa. ktory jeszcze sie nigdy nie promowal. sa fotki. daj jakies imie i wstaw go na 1str. odnosnik do niego. wiek i plec zalatwie. sadze, ze samiec, starszy, z 9lat.[/QUOTE] matko ..... jasniej jasniej, o to ci chodzi?: [quote name='kora78']:) na str schronu widze w znalezionych- foksteriera, takiego tam jeszcze nie bylo. jakis mocno przestraszonAy na fotce.;/ [/QUOTE] a jak o innego psa to daj mi tu zdjecie o ktorego chodzi bo nie mam zielonego pojecia o czym mowisz wogole. Kora to wez ty kup te pakiety bo ty masz kase (chyba najlatwiej bedzie) i daj tu link gdzie wykupilas a ja juz powysylam psy juz sama i poaktywuje tez