Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. I jeszcze taki kwiatek: [URL]http://www.puk-kielce.pl/wystapienie.pdf[/URL] Najlepsze jest ze pozytywna ocene otrzymalo miedzy innymi za, uwaga uwaga: [I]Prawidłowe prowadzenie wykazu zwierzat przebywajacych w schronie.[/I]:lmaa::lmaa: Czy ktos cos wie na ten temat, widzial kto?? :diabloti: No po prostu szalenstwo jaki nic...
  2. [quote name='Jaaga']Kocina to moje kocię brytyjskie do sprzedania, tylko tylu chętnych, że zdążyła już podrosnąć, a po sterylce rozrasta się we wszystkie strony ;). Teraz super wieści. Iskierka własnie pojechała do wlasnego domu. Mędzie mieszkać w Katowicach Murckach u bardzo sympatycznych ludzi, którzy bez problemu zgodzili się na sterylizację. Swoja poprzednią sunię nie sterylizowali, bo cieczek nie było znac u niej, ale wiedza, że nie u wszystkich tak przebiegaja i nie chcą miec kłopotów. Łapcie Cioteczki rudaska, bo miejsce na niego czeka.[/QUOTE] Wiedzialam wiedzialam, ze szybko gadzina oposci twe progi. A moze sporobowac Lori juz pooglaszac? Narazie bez sterylki, ale ze zobowiazaniem. Jak sie ktos zgodzi to bedzie jeden koszt mniej. Strasznie wierze w jej urode i urok osobisty;) Bo jak sprawa z nia wyglada? Ile ma lat, co o niej mozna powiedziec, bo ze cudowna jedyna w swoim rodzaju to wiem;)
  3. Teraz looknlelam na strone schroniska. Czy widzieliscie ze jest dział "z nowym panem". No szal jakis normalnie. [URL]http://puk-kielce.pl/newschronisko/index.php?option=com_content&view=article&id=14&Itemid=22[/URL]
  4. raczej nie kasuja. Ja czesto oglaszam na jeden rejon, potem zaczynam na drugi. czesem nie ccha przyjac tego samego ogloszenia, ale wystrczy troche tresc zmienic i przechodzi. Wiec spokojnie mozesz oglaszac:)
  5. Narazie zrobilam malej allero i gdzieniegdzie zmienilam zdjecia. A i cafe animal zrobilam nowe;) [URL]http://aukcjewp.wp.pl/cudna-puchata-iskierka-do-pokochania-szczeniak-i1255245811.html[/URL] Moze byc takie?
  6. [quote name='mshume']Szisza rotek :evil_lol: Dziewczyny na kieleckim chyba miały taką sunię do adopcji.domek brzmi fajnie :cool1:[/QUOTE] No chyba wlasnie Sonia;)
  7. Tak sledze i moze podeslac jej kielecka Sonie. Ni cholery nie moze znalezc domu, tak ze i rottweilera sie w niej dopatruje, choc dziewczyna bardziej jak z dobka, ale duza, czarna...::evil_lol: [URL="http://img28.imageshack.us/i/dsc06831q.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/639/dsc06831q.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img16.imageshack.us/i/dsc06833fu.jpg/"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/3348/dsc06833fu.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img576.imageshack.us/i/dsc06841v.jpg/"][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/9448/dsc06841v.jpg[/IMG][/URL] Przepraszam, ze wtykam nosa, ale powiem Wam, ze z Sonia jakas masakra nam sie zrobila, w sensie zainteresowania. JUz nas desperacja lapie normalnie. Suka ideal: kocha dzieci, w pelni zdrowa, ciachnieta, co prawfa energiczna, ale coz... Wybaczcie tego offa, ale w koncu Sonia to krajanka Sziszy, z tym ze Sonia ledwo umknela schronowi, a Szisza niestety miala ta watpliwa przyjemnosc tam pobyc:( Poza tym, jakbyscie mieli kiedys chetnego na tego naszego kieleckiego duzego [I]gada:) [/I]to piszcie:) [B]Kontakt: 660124623, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]
  8. [quote name='Linssi']Na mnie ta kobieta od poczatku nie robila dobrego wrazenia. Oprocz tego, ze chciala wyciagnac od nas kase ("Wiecie, bernardyn to duzy pies..."), to zachowywala sie, jakby nigdy nie miala do czynienia z psem. Nie wspomne juz o tym zulu, ktory wyciaga psy z boksow na chwytaku. Moj TZ mowi, ze gdyby nie to, ze byl tam wtedy z nami, to nie uwierzylby w moje opowiesci o schronie. A w czasie ogladania reportazu mialam ochote wywlec ja za ten czarny wszarz przez monitor :angryy::angryy::angryy: Ja niestety nie dostalam zezwolenia na opuszczenie miejsca pracy dzisiaj, wiec nie bedzie mnie na konferencji. w zamian pytam: co mam robic? slac jakies pisma? do kogo? czego sie domagac? zorganizujmy sie siakos ;)[/QUOTE] Ja w schronie jej nie wiedziala, bo jak bylam to w soboty i po godzinach niby urzedowania, wiec w schronie jej nie widzialam. Ale jak bylam z nia w radiu :crazyeye: to byla mega mila - tak w sumie grunt neutralny... I podpinam sie pod pytanie Linnsi czy cos gdzies trzeba slac? Nękac? :cool3:
  9. [quote name='Basia1968']Informuję, iż kielczanka LIli /ta z parkingu, którą ratowała divia_gg od soboty mieszka w Szczecinku w cudownym domku u Pani Marii. Lili ma nawet smyczke do wychodzenia przed domek zdjęcia z komórki, które Pani Maria mi przesłała. [IMG]http://ud.interia.pl/html/getattach,mid,1285917601.5982.nfs40.tqnlk:32260:-1:-1,mpid,5,uid,b60baabc387502ff?f=inline[/IMG][/QUOTE] Basiu divia_gg nie ratowala a tylko posredniczyla. Ratowalas ja Ty za co mega bardzo dziekuje. I niezmiernie ciesze sie ze kocina znalazla swoje miejsce;)
  10. [quote name='Odi'] Widać, jak na dłoni, że Grażyna K., jest wrednym, podłym człowiekiem, bardzo źle jej z oczu patrzy - taki potwór, który popełnił tak ohydne czyny nie ma prawa pracować z psami. To barbarzyństwo, które ma miejsce w schronisku kieleckim jest tylko i wyłącznie zasługą Grażyny K., bo ona, jako kierownik placówki decyduje o wszystkim. [/QUOTE] Zgadzam sie w pelni. Choc przy pierwszym poznaniu wydaje sie super i moze to zwiesc - sama na chwile uleglam:oops:, ale na szczescie erka mi wspomniala jak ona dziala;( A co do wyrazu twarzy to moja mama widzac jej wypowiedzi uzyla chyba wszystkich przeklenstw jakie zna;D Tez powiedziala, ze z twarzy jej zle patrzy...Czyli cos w tym musi byc.
  11. Oki, ja zrobie ogloszenie to wkleje tu do weryfikacji. Dzis piatek to moze na weekendzie ludzie beda szukac psa;)
  12. [quote name='Jaaga']Gosiu, dzięki. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie. Tylko, jesli obie sunie przyjadą, to z Iskierką będzie 9 maluchów. Trzeba je rozsądnie umieszczać. Nie wiem, jak u Polly, ale na pozostałą piątkę, aż cztery to suczki. Nie lubię wydawać szczeniąt, bo przy dorosłych mam pewność, że nigdy się nie rozmnożą.[/QUOTE] No to fakt, ze w przypadku szczylkow niby jest zpbowiazanie, ale doby by braklo zeby posprawdzac. No i szczeniak to szczeniak, co z niego wyrosnie to juz ryzyko:)
  13. [quote name='Jaaga']Mamusiek z dzieciaczkami teraz wysypało. Od Erki wiem o dwóch rodzinkach. To nie wszystko, bo dowiedziałam się o jeszcze jednej suni z małymi (ale takimi już do oddania) mieszkającymi pod paletami. Jesli uda się je z inspektorem TOZ dziś zabrać, to również przyjadą. Dobrze, ze mam wolne mieszkanie, to chociaż przedszkole jest gdzie zrobić. Ponoc nawet hotele nie chcą suk z malymi. Jeszcze trochę a założę sobie Jaagowy wątek szczeniakowy.[/QUOTE] No taki czas chyba, ze wakacyjne [I]milosci [/I]psiakow owocuja...Jaaga jak bys planowala taki watek ze szczylkami to sluze pomoca. Rotacja pewnie bedzie duza;)
  14. Wplacilam na konto erki 200 zł na leczenie Oskarka i troche nadwyzki na bude ktora rozniez na niego pojdzie. Te 200 zł wplacila BAMBINO, za co mega bardzo dziekuje:)
  15. I znow ...fenek;) Slodziutenka. Tak strasznie mi zal tych suniatek. O ile pies mnie az tak nie wzrusza to suka-matka calkiem...
  16. Wiem, ze ogolnie, wiem;) Ale dla mnie to info w razie co, jakby wlasnie ktos tak pieknie radzil...A jak mala sama je to da se rade. A dzwonil ktos czy pisal o kluchę?
  17. Jaaga ja to wiem:D Ale wolalam sie upewnic u fachowcow, bo ja szczeniaka to mialam 14 lat temu i mowic lekko zbyt kumata w tym temacie nie bylam:D Wolalam sie upewnic, zeby w razie co miec pewnosc co do swoich racji:)
  18. [quote name='erka']Divia_gg, mogłabyś umieścić rudzielca w tytule i zdjęcie w pierwszym poście?[/QUOTE] Tak tylko cholewcia nie mam weny narazie. Zaraz cos pokombinuje...
  19. A teraz ja z serii pytan oczywistych. Na nk dziewczyna napisala taki komentarz: "5 tygodniowy szczeniak jest zdecydowanie za młody na wydanie, min to 8-10 tygodni!", co o tym myslicie. Kiedy jest idealny czas?
  20. I usun tez Rite prosze;) Zamieszkala w Kielcach, szczegolow nie znam, bo nie ja wydawalam..
  21. Nowe zdjecia Fuksika tez tu dam:) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpC6WInspI/AAAAAAAAD6w/-yMJr57NGjE/P1100717.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpC8a2VbXI/AAAAAAAAD64/fgQLFBzhtkg/P1100722.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpDFMjQrpI/AAAAAAAAD7c/IJnF3voNCu8/s512/P1100765.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpC9Smtj8I/AAAAAAAAD68/7zaOYrb8wvA/P1100738.JPG[/IMG]
  22. No mozna uznac ze Iskierka ogloszona. Jak nie wypali nic z tych ogloszen dorobie allegro, ale narazie zobaczmy co sie wykluje;) I wtedy pojade kompletem. Teraz ma zrobiony taki "popularny pakiet", nieco okrojony:)
  23. Przykladowe ogloszenie. Czy taki tekst moze byc? [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/31929/podglad/[/URL]
  24. W sumie jakies by moglo byc. Ja wrzucam narazie dziewczyne na gumtree, szerloka, moruska i cafe animal narazie. Kontakt podalam na erke - tylko nie bij;)
  25. Rzeczywiscie cudny jest. ewab pamietasz 3 szt psiakow bialo czarnych co na zachod sie udaly? Gapcio i dwie sunieczki. Wiesz, ze juz w nowych domach cala trojka? Dosyc szybciutko im poszlo:) Fajnie.
×
×
  • Create New...