-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ah, no moj blad...Dziekuje i czekam na nawal telefonow o dziewczyne;) A nie zauwazylam, bo tyle sie tu dzieje, ze hoho... -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ołkej niech i tak bedzie wodzu ogloszeniowy;) -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No juz widzialam powstawiala kilka zdjec, wiec jak sie pani wprawi to bedzie szalec na dogo. Ale ma tam podobno ponad 100 psow. Masakra... A tymczasem Pinesk@ zrobila komplet - prawie caly ogloszen dla Kajtusia i Barego. [I]"Dla Kajtusia zrobione tak jak dla Barego, tylko bez eoferty.com bo coś strona szwankuje. [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net/"]www.rozglos.net[/URL] [URL="http://www.katowice.olx.pl/"]www.katowice.olx.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.katowice.gumtree.pl/"]www.katowice.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] Wieczorem zabiorę się za jeszcze parę ogłoszeń."[/I] :multi: -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Czy to oznacza, ze moge leo wykreslic z ogloszen? Mam jego allegro - moze podmienie na iinego psiaka. I napisze do jedenej z dziewczyn co go oglasza, zeby moze innego siersciuszka wziela w obroty;) Rudzia ja teraz to juz żądam Luśkę na wizytówkę...:evil_lol: -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']psiaki z buskiego przytuliska - wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177332-Pieski-z-Buska-potrzebujAE-pomocy-miA-oA-ci-i-domu-wszystkie-do-wziAE-cia[/URL] zaglądajcie, reklamujcie, ogłaszajcie - trzeba pomóc tej kobiecinie!:( [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/40471-TOGO-z-Ligoty-juA-nie-szuka-domu-ZOSTAJE-NA-STAA-E-W-DT"] [/URL][/CENTER] [/QUOTE] Skontaktowalam sie z nia, zeby zdjecia wstawila - narazie uczy sie i w tym celu jestem z nia w kontakcie;) Ale z ogłoszeniami rzeczywiscie bedzie ciezko... -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A ja przypominam o bazarku jeszcze raz.Pieniazki pojda na potrzeby kieleckie, wiec zapewne na Albinke... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176812-MEGA-bazar-na-KIELCE-RA-A-ne-rA-A-noA-ci-Ubrania-torebki-ksiAE-A-ki-itp-Do-17-01-10[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/../176812-MEGA-bazar-na-KIELCE-RA-A-ne-rA-A-noA-ci-Ubrania-torebki-ksiAE-A-ki-itp-Do-17-01-10"] [/URL] -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A ja przypominam o bazarku jeszcze raz.Pieniazki pojda na potrzeby kieleckie, wiec zapewne na Albinke... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176812-MEGA-bazar-na-KIELCE-RA-A-ne-rA-A-noA-ci-Ubrania-torebki-ksiAE-A-ki-itp-Do-17-01-10[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/../176812-MEGA-bazar-na-KIELCE-RA-A-ne-rA-A-noA-ci-Ubrania-torebki-ksiAE-A-ki-itp-Do-17-01-10"] [/URL] -
A ja przypominam o bazarku jeszcze raz.Pieniazki pojda na potrzeby kieleckie, wiec zapewne na Albinke... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176812-MEGA-bazar-na-KIELCE-RA-A-ne-rA-A-noA-ci-Ubrania-torebki-ksiAE-A-ki-itp-Do-17-01-10[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/176812-MEGA-bazar-na-KIELCE-RA-A-ne-rA-A-noA-ci-Ubrania-torebki-ksiAE-A-ki-itp-Do-17-01-10"] [/URL]
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Do gory niedzielnie -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Poprosilam o pomoc inne dogomaniaczki: leakc, _ogonek_ i Pinesk@. Wyslalam im po 2 psy - Ewelinka ma w wykazie;) Narazie dostalam info od Pinezki. Przekazałam jej narazie ogloaszania Barego, zebym pozostale psiaki dala rade solidnie oglaszc;) To wiadomosc od niej. No i bardzo jej dziekuje za pomoc;) [I]"Na razie zrobiłam dla Barego kilka: [URL="http://www.allegro.pl/"]www.allegro.pl[/URL] (zrobiłam drugie dodatkowe bo miałam do podmienienia za inną sunie, która znalazła już dom) [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net/"]www.rozglos.net[/URL] [URL="http://www.katowice.olx.pl/"]www.katowice.olx.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.katowice.gumtree.pl/"]www.katowice.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com/"]www.eoferty.com[/URL] [URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] Teraz dla Kajtusia na tych samych stronach zrobię a potem ewentualnie na innych portalach ogłoszeniowych"[/I] -
[quote name='Rudzia-Bianca']Najlepiej by było gdyby ktoś na miejscu mógł obfocić rzeczy , żeby nie tracić pieniędzy na przesyłki :( Jeśli jednak nie znajdzie się nikt na tyle blisko żeby nie przesyłać pocztą fantów to mogę się tym zająć .[/QUOTE] Juz napisalam do Ancyk. Moze jutro odbiore rzeczy i zrobie jeden bazarek dla rzeczy od Jaagi i od Ancyk...W koncu wspolny cel tych bazarkow bedzie.
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rudzia-Bianca']A wiesz że najpierw myślałam o Luśce, ale zmieniłam na Hurcię bo to taka tchórzynka jak moja Biana :)[/QUOTE] No ta raczej nie jest dzika, choc do obcych nieufna. Zalezy tez od dnia, bo czasem sie boi jakich dziwnych dzwiekow czy jakis bardzo gwlatownych ruchow. A poza tym dostalam juz zdjecia od Jaagny i bede na dniach ruszala z nimi na bazarek. Na Albinke i reszte stada. -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rudzia-Bianca'] Ja ją właśnie dziś jako wizytówkę kieleckich bid na bazarku dałam :) ( a swoją drogą Morkę jak umieściłam na bazarku to też do domku pojechała ;) )[/QUOTE] Jak taka moc tych bazarków, to ja poprosze Luśke na logo;) Bidula tez dlugo czeka, a taka kochana niedzwiedzica. -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://r9.fodey.com/2088/45240d6abba142eb8724fb507fd7c3e9.0.gif[/IMG][/URL]">[URL="http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp"][IMG]http://r9.fodey.com/2088/45240d6abba142eb8724fb507fd7c3e9.0.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="] [/URL] -
[quote name='jusstyna85']Może ktoś zrobiłby allegro?[/QUOTE] Ja moge zrobic, nie ma sprawy. Tylko jakby ktos mogl podeslac jego opis i ogolnie co tam napisac. Nie musi byc juz gotowe, ale takie zeby sie cos sklecilo. Zdjecia mam, posciagalam. ALe powiem szczerze ze nie chce mi sie przekopywac przez watek. Jak cos to piszcie smialo;)
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
O rety ;(... Nie traćmy nadziei... Taka piekna sunia... -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Podniose dziadow kochanych;) dana1983 napisz mi prosze do kiedy i co mam Ci podesłac;) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Allegro Leo:) [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=879615434[/URL] -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tak wlasnie zrobilam. Opis taki i na Katowice. Zrobilam dzis jeszcze allegro Kajtusia i Albinki - Orfinkę zamienilam na Albinke i tez ja oglaszalam na Katowice, bo ona jedzie do Twojej mamy Jaaga, tak? Tylko nie wiem w jakim one sa wieku. [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=879549078[/URL] [URL]http://allegro.pl/item874686782.html[/URL] Tym samym w moim allegro jest Albinka, Kajtuś, Luska, Czarny, Bary, Saba, Rózia, Niko i Majla. Jak pisalam moge tez Kore, Leo i Wafelka zrobic. Tylko jakbyscie mogly mi wyslac te info, bo np Kora to ma szczatkowe info i kurcze nie wiem czy jest sens z 2 zdj robic allego. Jakbyscie mogly mi podeslac zdj na prv, zeby moze tu nie zasmiecac, to bylo by supcio.