Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. No i jednak z tych obserwacji cus sie wykluło - hurra dla Kajtusia;)
  2. Rozia bliska jest wynikowi allegrowemu Leosiowi - ponad 230 wejsc i 1 obserwator. I ta informacja chcialam podniesc psiaki;)
  3. Malenka ma jednego obserwatora na allegro;) Wiem, wiem nic nie znaczy, ale zawsze to cos;)
  4. [QUOTE]Divia - rozumiem, ze tymi kawalami podnosisz nas na duchu!;)[/QUOTE] Tylko i wyłącznie. Bo jak wchodze na watki kolejnych bid to nie jest do smiechu absolutnie....Wiec choc raz na jakis czas niech bedzie weselej...A na pewno Wam nie w głowie po necie szukac kawalow, a tu jak na tacy mimochodem wlatuja;)
  5. Podniesiemy łatke na nowy domek zarcikiem:) [I] Co należy zrobić gdy ptak napaskudzi na głowę? - Podziękować bogu że nie dał skrzydeł krowom![/I]
  6. i jeszcze jeden dla staruszka. [I]Dżungla. Na gałęzi wiszą dwa leniwce. Mija pierwszy dzień i nic. Mija drugi i tez nic. To samo trzeciego dnia. Czwartego dnia jeden z leniwców powoli ruszył głową. Na to drugi: - Roman, aleś ty nerwowy![/I]
  7. No i przyjaciele do gory;) [I] Siedzą 3 mrówki na drzewie i wkur..... Słonia: - Brudas! - Cwel! Słoń się zdenerwował i kopnął w drzewo, jedna mrówka spadła na [COLOR=blue][U]słonia[/U][/COLOR] a dwie pozostałe krzyczą: - Ździchu! Uduś gnoja!!![/I]
  8. No to i Groszkowi kawal na ten nowy domek;) [I] Spotyka się dwóch znajomych: - Mój królik rozumiesz stracił oczy... przyszyłem mu i widzi! - Tak? A mojej śwince odpadła głowa... przyszyłem jej i żyje! - Śwince? Przyszyłeś głowę?! A kto to widział?!!! - Twój królik![/I]
  9. I dla uszatki jeszce jeden. A w ogole ona ma oczka podobne do mojej Zuzanki. Chyba dlatego mi sie tak podoba. Ale ona to miss normalnie wsrod tych szczeniorow, no i oczywiscie Puszek mister;) [I] Idzie żółw do restauracji i mówi: - Poproszę szklankę wody. Kelner odpowiada: - Proszę. Żółw przychodzi ponownie i mówi: - Poproszę szklankę wody. Kelner odpowiada: - Proszę. Żółw przychodzi ponownie i mówi: - Poproszę szklankę wody. Kelner odpowiada: - A co panu tak woda potrzebna? Żółw odpowiada: - My tu gadu-gadu, a tam mi się [COLOR=blue][U]dom[/U][/COLOR] pali.[/I]
  10. Jakos sie staram....Co prawda sytuacja psiakow nie wesola, ale moze choc przez chwile na ustach opiekunow zagosci usmiech. A podnosze i tak, wiec mozna jakos urozmaicic;)
  11. [quote name='zerduszko']Za tymczasami to bardziej tęsknimy my niż one za nami, pewnie chcielibyśmy podświadomie, zeby i one troszku ;)[/QUOTE] Wlasnie to chcialam Bjucie wyjasnic;) Ciezko, ale na pewno z kazdym dniej bedzie lepiej - i dla nie i dla Ciebie ;) A jak piszesz ze hotelik super to juz w ogole bedzie dobrze;)
  12. Od razu mi sie przypomina moja Zuzia, jak w zimie wychowala maluchy i za nic nie pokazala gdzie sa. Takie zwody robila, ze nikt nie wiedzial dopoki nie wyszly....A teraz jest najwspanialsza sunia pod sloncem (wiem, kazda zakochana wlascicielka tak mowi). U mnie w rodzinie do dzis mala jest jak bohaterka....A ile takich bohaterek jest jeszcze???
  13. Luska wczoraj miala dzien na pieszczoty - nie chciala dac mi odejsc. Ladnie przychodzi na zawolanie - no chyba ze jest naprawde konkretna akcja szczekania;) A Czarny z przychodzeniem gorzej...Ale uwierzccie mi lub nie - on nie umie merdac ogonem. Caasem mu tak drgnie, ale o helikopterze mozna zapomniec. Boshe on nigdy nie nauczyl sie cieszyc....A wiem, ze lubi jak przychodze, bo od razu wychodzi z budy i skacze przednimi nozkami na mnie zeby go glaskac....
  14. Nie, nie chodzi mi o takie zostawienie na chwilke, absolutnie, bo rzeczywiscie nie bylaby to prawda;) Chodzi mi o to, ze po pernamentnej zmianie wlasciciela sie przyzwyczaja. Jeden szybciej drugi wolniej, ale jednak. Wszystko zalezy od psiaka. Nie znaczy to tez wcale, ze dobre dla psa jest zmienianie wlasciciela co chwile. Przeciez masa jest psiakow rozpaczajacych po wyjezdzie wlasciciciela i jest to czesta przypadlosc. Ale same wiece tez ze psiaki, ktore dajecie do nowych domow sie szybko przyzwyczajaja do nowych warunkor - pod warunkiem ze sa odpowiednie;) No ale przyznac tez musze, ze pies to nie robot i kazdy zareaguje inaczej....
  15. Sledze watek od poczatku, ale sie nie udzielam, ale taka mysl mi przyszla do glowy w zwiazku z rozterkami Bjuty. Kiedys przeczytalam stwierdzenie, ze "pies kocha tego z kim aktualnie jest" o ile jest mu tam dobrze i tej mysli sie uczepilam....Mysle ze my po prostu bardzo przezucamy to co my czujemy na psiaki. A u nich troszeczke inaczej - oby;) Mysle ze cofniecie sie psiaka jest wynikiem stresu i ogolnie sytuacji. Mialam tak dokladnie z jedyna mojej do tej pory tymczasowiczka. U mnie sie troche oswoila i juz nabrala pewnosci, a jak pojechala do nowego domu to zachowywala sie jak dzikuska, ktora byla na poczatku. Pierwsze dni na telefonie non stop, a teraz juz jest w porzadku.. Wiec Bjuta glowa do gory i pomysl o tym co jej daliscie - a tego bylo bardzo duzo;) A ona sobie na pewno poradzi.
  16. I do gory psiaki:) Moze ktos wypatrzy
  17. I dla Nikusia tez kawal, bo teraz to tylko moze byc lepiej - w koncu musi trafic na swojego czlowieka... [I] Co to jest zielone i je myszy? Żaba sierota uczona przez kota![/I]
  18. i szczeniaki do gory kawalem;) Co prawda nie zwierzecy, ale dobry. [I] Mąż siedzi przy komputerze, za Jego plecami żona. Żona mówi: - No weź, puść mnie na chwile, teraz ja sobie posurfuje po internecie… A mąż na to: - No k...wa mać!!!! Czy ja Ci wyrywam gąbkę z ręki jak zmywasz naczynia?[/I]
  19. O rety...Te ilości są zatrważające....;(
  20. Maluch psotliwy, ale i pobozny. Kurcze czy moze wlasnie anty jednak - w koncu kropidlo zniszczone...;) I kawał dla uszatki. [I]Chłop wyhodował dwutonowe jabłko, wsadził je na wóz i zawiózł na targ. Cały dzień nie miał klientów, ale pod koniec dnia przychodzi facet i pyta się: - To pana jabłko? - No. - To cofnij pan wozem, bo mi robal konia zżarł.[/I]
  21. I staruszka tez kawałem ciagniemy do góry [I] Ufoludki dowiedziały się ze na ziemi jest takie zwierze, które pije [COLOR=blue][U]wodę[/U][/COLOR] i daje mleko. Złapali wiec krowę, zaprowadzili nad rzekę, jeden trzymał łeb krowy w [COLOR=blue][U]wodzie[/U][/COLOR] a drugi doił. Nagle krowa się załatwiła i ten, który doił krzyczy do drugiego: - Wyżej głowę, bo muł bierze!!![/I]
  22. Niestey ja sie obawiam, ze to nie jest tak, ze w ostatnim czasie jakos ilosc ta sie zwiekszyla. Mysle, ze ludzie moze troszke zmadrzeli i zglaszaja, albo po prostu ktos - wy kochane - zaczal naprawde preznie dzialac. Nie jestem z natury pesymistka, ale czuje ze to nie koniec psich tragedii;(
  23. No naprawde niedzwiedzica - dosyc ze calkiem "wypasiona", to do tego jej futro przepiekne. Niedzwiedz polarny jak nic;)
  24. [CENTER][FONT=Georgia][SIZE=4]Szopen 17.09.2011 roku po ponad 1,5 roku trafil do swojego domu. :loveu: ************************* [/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4]Szopen to pies po strasznych przejściach, właściwie cudem uratowany od "właściciela" .[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4] Tak pisała eneda w styczniu 2010 r..:[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4] [I] Chopina odebrałam dzisiaj z metrowego łańcucha...wyglądał na wynędzniałego, starego psa....u weta okazało się, że psiak ma ok. 2 lat i jest niesamowicie przyjacielsko nastawiony do ludzi.[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4][I] Psiak był wyłysiały, z oczu wypływała zielona wydzielina, a z uszu krew.....[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4][I] Najprawdopodobniej jest to wynik potwornego zapchlenia.[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4][I] Psiak w misce miał piętkę suchego chleba, o wodzie można tylko pomarzyć...[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4][I] Biedaczysko bało się wyjść do mnie z budy:-([/I][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [CENTER][FONT=Georgia][SIZE=4]Tak biedak wyglądał ponad rok temu w dniu interwencji: [/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/1258/rajmund003.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Georgia][SIZE=4] [/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Georgia][SIZE=4] Chopin od ponad roku przebywa jest w hoteliku w Brzyściu. Pod troskliwą opieką jego stan zdrowia wrócił do równowagi.[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia] [/FONT][/CENTER] [FONT=Georgia][SIZE=4] [/SIZE][/FONT] [CENTER][FONT=Georgia][SIZE=4] Tak wygląda teraz: [/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Georgia][SIZE=4] [/SIZE][/FONT] [CENTER][FONT=Georgia][SIZE=4][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/8677/20110517065.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7940/20110517080.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][IMG]http://img864.imageshack.us/img864/7417/20110524084.jpg[/IMG] [/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4] Okazał sie cudowanym i kochanym psiakiem. Doszedł dorownowagi. Jedynie okazalo sie ze gadzinka jest alergikiem i musi wcinać specjalną karme. Juz wiemy jaką i ona nie powoduje uczulenia. Szukamy domu dla Szopka, ale póki co ciągle potrzebujemy wsparcia finansowego... [/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Georgia][SIZE=4] [/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Georgia][SIZE=4][B] Wesprzyj choć symboliczną kwotą[/B][/SIZE][/FONT] :mdleje::mdleje: [/CENTER] [FONT=Georgia][SIZE=4] [/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Georgia][SIZE=4][B][COLOR=#0000ff]68 1240 1372 1111 0010 2812 7861[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4][B][COLOR=#0000ff] Świętokrzyskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami „Zwierzak”[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4][B][COLOR=#0000ff] ul. Św. Leonarda 1/4[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4][B][COLOR=#0000ff] 25-311 Kielce[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4][B][COLOR=#0000ff] z dopiskiem NICK + "darowizna dla Chopina"[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4] Dziękujemy w imieniu psiaka [/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4]:smile:[/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Georgia][SIZE=4] Oto rozliczenie Szopena wg stanu na[B]12[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4][B].08.2011 r. [/B][/SIZE][/FONT] [B][COLOR=darkgreen][FONT=&quot]Wpłaty:[/FONT][/COLOR][/B][FONT=&quot] ala123 – 50 zł (16.I) Martini - 30 zł (18.I) Arrakis – 100 zł (18.I), 50 zł (2.II), 50 zł (3.III) Agnieszka B. – 30 zł (18.I) Monika K. – 10 zł (18.I) Agnieszka G. – 50 zł (18.I) Anett – 30 zł (19.I) EwaD – 30 zł (19.I) ranias – 25 zł (27.I), 25 zł (1.II), 25 zł (2.III), 25 zł (06.IV), 25 zł (04.V), 50 zł (19.V), 50 zł (31.05), 25 zł (04.VI), 20 zł (05.VII), 20 zł (04.VIII), 20 zł (01.IX), 20 zł (05.X), 20 zł (02.XI), 20 zł (01.XII), 20 zł (04.I), 20 zł (03.II), 20 zł (03.III), 20 zł (04.IV), 20 zł (04.V), 20 zł (02.VI), 20 zł (01.VII), 20 zł (09.VIII) divia_gg bazarek z rzeczy od ranias 400 zł (30.XII), divia_gg i ranias bazarek 110 zł (24.III), bazarek – 165,30 zł (27.VI) anonim – 60 zł (28.I), 50 zł (26.II), 35 zł (05.XI), 30 zł (14.II) Emigrantka – 10 zł (29.I), 10 zł (1.III), 10 zł (1.IV) Elżbieta K. – 5 zł (29.I) achania – 150 zł (1.II) Violetta B. – 100 zł (1.II) Kundelkowa Skarbonka – 150 zł (8.II) Pliszka – 100 zł ((8.II), 325 zł (22.II), 40 zł (8.III), 80 zł (25.V), 35 zł (31.XII) Aneta1309 – 50 zł (11.II) Rudzia_Bianka z bazarku 8.III - 35 zł jola_li - 30 zł (04.V) kameralna - 5 zł (07.VI) holly101 (bazarek) – 400 zł (14.VII), (bazarek) - 340 zł (16.XII), bazarek – 317 zł (06.IV), bazarek – 600 zł (03.VI), bazarek - 350 zł (22.VI), bazarek – 450 zł (25.VII), bazarek - 150 zł (10.VIII) Miron h - 30 zł (29.X), 50 zł (17.I), 25 zł (07.III), 25 zł (08.IV) Bjuta - 22 zł (06.XII), 30 zł (11.VII) [B]Razem wpłaty: 5734,30 zł[/B][/FONT] [FONT=&quot] [B][COLOR=darkgreen]Koszty:[/COLOR][/B] leczenie i pobyt w lecznicy 284 transport do hotelu 120 hotel + leczenie za okres 20-31.I.2010 – 385 zł (w tym szczepienie p/wściekliźnie, badanie mykologiczne, leki) hotel + leczenie (Radomsko): za okres 01-28.II.2010 – 705 zł, 01.III-14.IV – 658 zł hotel, karma Brzyście: 14-30.IV - 160 zł + 50 zł, 1-31.V – 310 zł + 100 zł, 1-30 VI – 300 zł + 50 zł, 1-31.VII – 310 zł + 90 zł, 1-31.VIII – 310 zł + 100 zł, 1-30.IX – 300 zł + 95 zł 1-31.X - 300 zł + 95 zł + 15 zł (odrobaczenie) + 15 zł (odpchlenie), 1-30.XI - 300 zł + 95 zł + 32 zł (leki), 1-31.XII - 310 zł + 90 zł, 1-31.I.2011 – 310 zł + 90 zł, 1-28.II – 280 zł + 90 zł, 1-31.III – 310 zł + 90 zł, 1-30.IV – 300 zł + 90 zł, 1-31.V – 310 zł + 90 zł, 1-30.VI – 300 zł + 90 zł szczepienie (VI) – 45 zł heksoderm 60 zł + 30 zł[/FONT] [FONT=&quot]III.2011 – kastracja, leczenie, usuwanie kamienia, preparat na kleszcze i pchły – 115 zł[/FONT] [FONT=&quot] [B]Razem wydatki: 8169 zł[/B][/FONT] [FONT=&quot] [B][COLOR=darkgreen]Saldo ujemne – 2434,70 zł [/COLOR][/B][/FONT][CENTER][FONT=Georgia][SIZE=4][B][COLOR=DarkGreen]***************************************************[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=DarkGreen][COLOR=black]A to podsumowanie, by ułatwić ogloszenia. Mam nadzieję, że pomoże w ogłoszeniach dla Szopena.[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4]Zebralam w jednym poście wszystkie zdjecia i filmiki Szopka, coby latwiej bylo tym co chca pomoc w ogloszeniach:[/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Georgia][SIZE=4] [SIZE=2][B] jako straszna bida:[/B][/SIZE][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img687.imageshack.us/img687/9434/rajmund001.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img696.imageshack.us/img696/9673/rajmund002.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img707.imageshack.us/img707/1258/rajmund003.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img36.imageshack.us/img36/289/rajmund004.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img190.imageshack.us/img190/3464/rajmund005.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img687.imageshack.us/img687/4117/rajmund007.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img193.imageshack.us/img193/5103/rajmund008.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img46.imageshack.us/img46/723/rajmund009.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [B]Nieco lepiej, ale bez szału:[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://images45.fotosik.pl/265/7dd2d54fe66d4f19.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://images35.fotosik.pl/119/f93fc33b7bc80e33.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://images44.fotosik.pl/264/0316be67437992da.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://images35.fotosik.pl/119/21d691e20a42d0b9.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://images37.fotosik.pl/260/608e97b475a37ade.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://images41.fotosik.pl/260/9572097cc1b20926.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://images40.fotosik.pl/265/4993397505394059med.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://images48.fotosik.pl/269/1c6ee58aa21018a6med.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://images45.fotosik.pl/270/e1dad75aca56feae.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://images43.fotosik.pl/269/f68c34233ba2c404.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img59.imageshack.us/img59/2654/028c.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img265.imageshack.us/img265/1641/024yc.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img638.imageshack.us/img638/8346/027q.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img231.imageshack.us/img231/5789/026aq.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img151.imageshack.us/img151/8057/023bv.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [B]Juz podpasiony:[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://images45.fotosik.pl/358/d8a94b26c0c07a15med.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img265.imageshack.us/img265/7036/7964l.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img228.imageshack.us/img228/618/7965.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img293.imageshack.us/img293/8944/dsc1473u.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img687.imageshack.us/img687/907/dsc1466ra.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img101.imageshack.us/img101/7447/dsc1474.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img404.imageshack.us/img404/5750/dsc1460.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img682.imageshack.us/img682/3144/dsc1462.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://images50.fotosik.pl/299/ee489eb9cd3b6fd3med.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://images49.fotosik.pl/299/23c286aadc4c3935med.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://images45.fotosik.pl/358/d8a94b26c0c07a15med.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://images41.fotosik.pl/353/8afa36e3297bdf61med.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://images46.fotosik.pl/338/5a6501f0b252ef37med.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://images39.fotosik.pl/353/44d08a72bad21ce5med.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img251.imageshack.us/img251/9489/szopek1.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img33.imageshack.us/img33/144/szopek2.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img708.imageshack.us/img708/6517/szopu.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img149.imageshack.us/img149/5065/hpim4944n.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img151.imageshack.us/img151/5769/hpim4952.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img214.imageshack.us/img214/4034/dszopen.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img593.imageshack.us/img593/1701/aszopen.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img7.imageshack.us/img7/8310/szpek3.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://img130.imageshack.us/img130/9549/szopek.jpg[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3] [SIZE=4][B]Ostatnie fotki - najlepsze do ogloszen;) [/B][/SIZE][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4][URL]http://img90.imageshack.us/img90/8994/20110531122.jpg[/URL] [URL]http://img8.imageshack.us/img8/772/20110531120.jpg[/URL] [URL]http://img89.imageshack.us/img89/3838/20110531117.jpg[/URL] [URL]http://img713.imageshack.us/img713/8986/20110531118.jpg[/URL] [URL]http://img39.imageshack.us/img39/329/20110531114.jpg[/URL] [URL]http://img852.imageshack.us/img852/4455/20110510075.jpg[/URL] [URL]http://img853.imageshack.us/img853/8677/20110517065.jpg[/URL] [URL]http://img193.imageshack.us/img193/3365/20110517071.jpg[/URL] [URL]http://img155.imageshack.us/img155/7940/20110517080.jpg[/URL] [URL]http://img94.imageshack.us/img94/5203/20110524072.jpg[/URL] [URL]http://img34.imageshack.us/img34/1145/20110524082.jpg[/URL] [URL]http://img51.imageshack.us/img51/162/20110524083.jpg[/URL] [URL]http://img864.imageshack.us/img864/7417/20110524084.jpg[/URL] [URL]http://img202.imageshack.us/img202/2800/20110524087.jpg[/URL] [URL]http://img233.imageshack.us/img233/4509/20110524088.jpg[/URL] [URL]http://img840.imageshack.us/img840/7471/20110524112.jpg[/URL] [URL]http://img220.imageshack.us/img220/4475/20110605092.jpg[/URL][/SIZE] [/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3] [SIZE=2][B]Filmiki[/B][/SIZE][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=jmyEDBzGZsU[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=9vQ4bwCVfEY[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=s14N3oYplLw[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=y-RjykqF4Y0[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=1ZUB373Mir8[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=FcxltOTZh_4[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=2] I post 1130 (nie potrafie przekopiowac:-()[/SIZE] [/SIZE] [/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Georgia][SIZE=4]Tekst do ogłoszeń[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia] [/FONT][/CENTER] [FONT=Georgia][SIZE=4] [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia]"[I][SIZE=3]Szopen to młody piękny psiak w typie owczarka niemieckiego. Psiak jest wesoły i łagodny, dobrze dogaduje się z innymi psami i kotami. Niestety Szopen jest alergikiem, nie każda karma mu służy, niektóre produkty powodują zmiany skórne. Obecnie psiak jest wyleczony, sierść jest piękna, znaleziono też karmę, po której czuje się dobrze. Szopen czeka na kochający dom. To pojętny, energiczny psiak, który ma całe życie przed sobą, chce kochać i być kochany. [U]Jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany.[/U] Obecnie przebywa w hoteliku dla zwierząt w Brzyściu, gdzie z niecierpliwością czeka na swojego człowieka. Kontakt: 600-047-392 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]"[/SIZE][/I][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4] [/SIZE][/FONT]
  25. [COLOR=Indigo][B]"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley[/B] [/COLOR]
×
×
  • Create New...