-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No wlansie co z nia zrobic?Ja moge podjechac, zrobic zdjecie, ale wiecie ze nie dam rady jej wziac...Nawet na chwile...Ewentualnie moge ja zawiezc do Kielc jakby trzeba bylo. I niestety tyle z mojej strony....:( -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
divia_gg replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Agucha podasz mi ten numerek? Jak colakowej wlascicicieli szukalam to troche grzebalam. Tak z z ciekawosci bym poszperala;) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wiecie co Gucio jest po prostu przepiekny, zjawiskowy wprost. Ma takie madre oczka. Teraz to musi ktos zadzwonic;) Po prostu musi... -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Jak cos to mozesz na maila potem wyslac to czy ja czy ewelinka wstawimy. Zawsze latwiej na maila puscic niz na dogo;) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Wplynelo wlasnie na Barego [B]50 zł od werbena520,[/B] za co bardzo, ale to bardzo dziekujemy;) :Rose::Rose::Cool!::Cool!::klacz::klacz::bigcool::bigcool::sweetCyb::sweetCyb: -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Soni zrobie nowa serie ogloszen jak beda nowe zdjecia. Bo szkoda czasu, czesc z tamtych jest dalej aktualna, wiec trzeba cos zmienic... -
[QUOTE]Gdyby Aza była bardziej przystepna pojechała by z maluchami... Jednak nie było szans żeby maluchy przy niej miały kontakt z człowiekiem a tym bardziej podawanie leków w jej obecności. Normalnie chce mi się płakać... [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/QUOTE] No wiadomo, ze nie zawsze da sie tak jak by sie chcialo....Niestety...I tak duzo zrobilyscie i robicie...
-
Owieczko na wsi nie na wsi jest czlowiekiem, a kazdy co najmniej troche mysli.....Dla mnie to jakis dziad bez serca. CO on sobie myslal? Ze suka sie nie rozmnozy, ze sobie sobie grzadki z jedzeniem zrobi czy bedzie se hodowala kurczaki zeby miec co jesc....O ile postawa Panstwa w porzadku - wedlug mnie - to dziad jest beznadziejny. I jeszcze oszukiwal rodzine....Az sie wkurzylam na gada, no....:mad: A sunia bidniusia, tak bronila malych a teraz nie wie co sie dzieje..
-
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Mam narazie na niego 70 zł, tzn bede miala w najblizszym czasie. I narazie tyle...Przesle to narazie Ci sie chociaz za obrozke i odrobaczenie zwroci. -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Jaaga bede miala dzis 70 zł juz na Barego. Wyslac Ci od razu? Jak to robimy? -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No zeby male poszlo juz do siebie;) A jak sie czuje? Doszla juz do siebie? Grzeczna jest:)?? -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Mógłby szybciutko znaleźć swoich ludzi, bo będzie powtórka z adopcji Nikusia.[/QUOTE] Boshe Jaaga, ale zes mnie wystarszyla...Tzn moje niezrozumienie mnie wystraszylo. Zrozumialam, ze Niko wraca (tfu tfu tfu), ze powtorka ze zwrotu, ale chodzi o to, ze sie zakochal w Twoim Andrzeju tak jak Niko, tak? Ufff pierwsze wrazenie mnie wystrachalo troche... A od wczoraj nikt nawet na chwile nie zajrzal do Barusia, no wstydzcie sie ludzie wstydzcie:) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I ja se zapisze... -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
aha to juz wiem, Bella jej bylo i siedziala z kozami - jak tam bylam - taka bidniusia na poczatku:) To juz wiem -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
He?? To male z pietraszek czy co? Bo innych za mojej "kadencji" nie kojarze, ale wiesz ze ja jednak swieza tu jeszcze jezdem... -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
No dobra - moge zdjecie prosic. Tak raz tylko -mysle ze Bary sie nie obrazi. Co to kieleckiego tak wymigrowalo daleko;)?? -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Potwierdza - juz sa;) Zapisze zaraz w rozliczeniu;) dziekujemy bardzo. :Rose::Rose::Rose: Dla Ciebie:) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
O supcio juz wysylam i zapisuje;) Dziekujemy;) -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
U mnie ma komplet z 19 marca na dolnoslaskie, wczesniejszy byl 8 marca na slask... -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
divia_gg replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] Pierwszy post wraz z rozliczeniem - ZAKTUALIZOWANE [/QUOTE] Jak ja uwielbiam czytelne i aktualne pierwsze posty...Miod na .. oko;) Pedantka do potegi ze mnie jesli chodzi o takie sprawy:) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Hehe, przedwczoraj sprzatala kolo domu i miedzy innymi zbieralam smieci sprzed plotu. Chcialam zostawic Czarnego na podworku, ale w ciagu sekundy juz byl kolo mnie - zawodowo pokonuje ploty. Na szczescie towarzyszyl mi caly czas przy nodze i przychodzil na zawolania jak troszke odszedl. Wiec duzy plus. ALe on lubi gonic rowery i akurat jak sprzatalam jechal jeden. Czarny oczywiscie atak i jak skonczyl leci do mnie dumny jak paw, jakby chcial powiedziec "widzialas, ale mu pokazalem". A ja go zaczelam ochrzaniac. Jakie bylo jego zdziwienie to szok. Jakby powietrze z niego spuscic....No ale jak pisalam plusem jest to, ze sie ode mnie nie oddalał. A dzis rano zrobil jakis bunt. Jak co rano chcialam sie z nim przywitac, na co on zazwyczaj reaguje entuzjastycznie i nawet brzuszek czasem wywala. A dzis zignorowal mnie calkiem i nawet glowe pod noge az chowal...Jakis foch go zlapal...;) -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A to nie na temat walsnie TYCH talonow własnie toczyla sie wczoraj "dyskusja"?? CHyba tak, bvo raczej dziewczyny doskonale wiedza co i jak w temacie talonowym sie dzieje;) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Ostatnio "z interwencji" oglądałam jak do zamkniętego w ciemnym pomieszczeniu wilczka wprowadzano rozwścieczonego pitbula by na Nim ćwiczył swoją zaciekłość.Do tego właściciel pittbula wszystko nagrywał i ów materiał był rozpowszechniany wśród "tego typu ludzi"....jako materiał szkoleniowy.[/QUOTE] Nie to sie nie miesci w glowie. H**a samego bym tam zamknela i wpuscila nie jednego, a stado wytersowanych do powolnego zagryzania pitbulli.:mad: Moze i to zle, ale dla takich potworow i jemu podobnych nie mam litosci...A dodam, ze na codzien muchy bym nie skrzywdzila.... A Barusiowi najlepszy pod sloncem domek. Te oczeta slodziutkie i madre:loveu: