Romka
Members-
Posts
35738 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Romka
-
HELA i GUMIŚ szukają domu- pomóż!!!
Romka replied to uczeń czarnoksieżnika's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/bb2e102b087b1c29d57064aa74e6be8e,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/93d3546f2b5d603a37bd61d7339cbefd,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/5fc326130ddd05639bd9c7bd882864e7,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/a7607325979583c30bcf4c41a09b1dc4,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/da341b3d25d96b93b163d014481fc120,10,19,0.jpg[/IMG] -
WEREK,porzucili mnie,szukam nowego domu...JUŻ W NOWYM DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Jest bardzo aktywny,na spacerkach ciągnie bo chciałby obejrzeć wszystko: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/7796001b9161c2410bb8268ccccd8490,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/648ae1055314628db8832215f4be489d,10,19,0.jpg[/IMG] tu,spotkaliśmy Arno: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/e7548f514fdffaf750d5cce96fe22268,10,19,0.jpg[/IMG] -
[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/662e55215e42a246ac18c681a07d6336,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/eb258629c4fd66b1c55c26eb7ffec06c,10,19,0.jpg[/IMG] Lubi wychodzić na spacer ze mną.W ubiegłym tygodniu Arno był na spacerze z inną wolontariuszką,zrobiłam to specjalnie,nie może przyzwyczajać się tylko do mnie.Do obcych jest raczej zdystansowany: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/34aa7fd0de1bcc28ef785fa779c8245d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/3c8892ddc312dbefb03ff15865baed23,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/1ae7564174f4ed098919c9dd3cfe6edf,10,19,0.jpg[/IMG]
-
ALEK,subtelny,biszkoptowy młodziak POJECHAŁ DO DOMU STAŁEGO!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/1032334b72f6ab076d7bba6c2eabd363,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/0a3f4aad45026df87a101131d60e4e18,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/38c37ebfb454f83d5566d832cec9979a,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/eb153508288c76dcb7e56eb5906588f1,10,19,0.jpg[/IMG] -
ALEK,subtelny,biszkoptowy młodziak POJECHAŁ DO DOMU STAŁEGO!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/80ec1f65dd8d463020b7b5a996fccac8,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/71e25833b4c8eed6cb25d24c061d3375,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/c7347b111ee2781a65ac55d041ebaf8d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/f61c5410f9b1866b72fc2e78051257b6,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/bc6c9a0e2256615170d947f33a7b6353,10,19,0.jpg[/IMG] -
[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/afac0f48c227a9063e5265e5671d133f,10,19,0.jpg[/IMG]
-
Edek i Gudi na spacerku: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/c89e9bdc995d19a1e8bfbd1daab3c3a2,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/71f0cd9ff05916cb03f27d73f80ea04e,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/e40e29338e7f2cfc39cc351f630640c4,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/72a8d908de7bf0575092e7714ca26efd,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/e8caaa8f117857d6693a2eaf2b70b29d,10,19,0.jpg[/IMG]
-
Mieszkał przy autostardzie,teraz jest w schronisku,smutnyGudi szuka domu
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Gudi i Edek na spacerku: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/c89e9bdc995d19a1e8bfbd1daab3c3a2,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/71f0cd9ff05916cb03f27d73f80ea04e,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/e40e29338e7f2cfc39cc351f630640c4,10,19,0.jpg[/IMG] -
HERA - psi skoczek...Daj jej skrzydełka miłości...Hera znalazła dom
Romka replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Hera jest już ponad 6 lat...dłużej jest tylko Uzi,siedem lat... Hera na spacerku; [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/f9d467e56519ee4f91e020a4a3149028,10,19,0.jpg[/IMG] była perfumeria,teraz obowiązkowo kąpiel: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/b5c541444d26b116804ae7e622276c82,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/77d1438d77d236dfc4c3ef39e753e3d3,10,19,0.jpg[/IMG] ...spacer z Herą to przyjemność,wącha,rozgląda się,chodzi spokojnie i dostojnie. -
MILA,labradorowata,czarna suczka z białym krawacikiem ZNALAZŁA DOM!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Mila trochę zeszczuplała,muszę zauważyć czy Reksio i Pikus nie objadają małej.Dziś na spacerze znalazła kawałek kosteczki: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/931fab90284dacc2ae0fe1c7b5a05535,10,19,0.jpg[/IMG] -
Wojtuś i Andzia,jamnikowate rodzeństwo.POJECHAŁY DO DOMÓW!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/46235db40c68bd4c70fae076bd5787bc,10,19,0.jpg[/IMG] ...i nie dziwię się,po tylu miesiącach siedzenia w boksie,trawa jest taka pachnąca... Andziu,powtórzymy spacerek:lol: -
Wojtuś i Andzia,jamnikowate rodzeństwo.POJECHAŁY DO DOMÓW!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/6e5701721131f762779f12fcea720d88,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/92c44533c7e2af5138078236203829b5,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/85375ebb8d142622f3123ba42d5e4054,10,19,0.jpg[/IMG] Andzi tak się podobało,że uparła się i nie chciała wracać do schroniska; [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/923199cfc6ef216e530361e914f418c1,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/4def18b4a48e2cfc48f6593af373369b,10,19,0.jpg[/IMG] -
Wojtuś i Andzia,jamnikowate rodzeństwo.POJECHAŁY DO DOMÓW!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Andzia była dziś na regularnym spacerku na lince poza schroniskiem:multi::multi: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/2a1a0975b4db7aad31cb495ef585bfaf,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/41a809a217a70eee7658618ce297b705,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/873f032a108f05c9b2e536dac6a530b7,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/fed9a0a6e49bc4de35a87ba2a9306797,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/d5875384fc1d593ddf0a409fceb40d3b,10,19,0.jpg[/IMG] ...razem z Nuką jadły świeżą trawkę. -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
W ubiegłym tygodniu,Wojtuś wyszedł PO RAZ PIERWSZY POZA BOKS!:lol: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/9bfa699487fd0007ecef81ffa6c2e08d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/6085de741808f4d7536d04acc791520f,10,19,0.jpg[/IMG] Andzia wychodzi już poza schronisko,więc dla Wojtka był to wyczyn:lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244293-Wojtuś-i-Andzia-jamnikowate-rodzeństwo-nie-wiemy-dlaczego-tu-jesteśmy?p=22057745#post22057745[/URL] Spróbujemy maluchowi pokazać świat poza schroniskiem. Tym bardziej,że Andzia była dziś na[B] regularnym spacerku na lince;[/B]:multi::multi: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/6e5701721131f762779f12fcea720d88,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/c93dce435aef302ab77303868a586fe4,10,19,0.jpg[/IMG] ...i tak jej się podobało,że nie chciała wracać do schroniska: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/46235db40c68bd4c70fae076bd5787bc,10,19,0.jpg[/IMG] BRAWO ANDZIU!!!Jesteś dzielną dziewuszką:lol: -
Wojtuś i Andzia,jamnikowate rodzeństwo.POJECHAŁY DO DOMÓW!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/64f19eb0fc662a6174b2faa09e595bc2,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/ab719a2b9e953ded524f5f07263f1213,10,19,0.jpg[/IMG] -
Wojtuś i Andzia,jamnikowate rodzeństwo.POJECHAŁY DO DOMÓW!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/45da4f938c184220d341a366128dd086,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/9683af2e8340f25fc7393f086777e727,10,19,0.jpg[/IMG] Najodważniejsza jest jednak Andzia,myślę,że bardziej odważna z charakteru niż Nuka.Nuka natomiast jest super lojalną koleżanką.Kiedy Wojtek zaplątał się ,smycz weszła pod kamienną płytę i zatrzymał się,Nuka natychmiast zaczęła pilnować małego. [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/aba70e29eb10b741bb7fd69c61e6f91b,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/933bac0348ac98fabd081b019aa48dc5,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/49083e75d74df3ae5bd778761d9059ff,10,19,0.jpg[/IMG] Zobaczcie jak postawa,wszystko obserwuje i paradoksalnie choć trochę się boi ufa mi.Bo kiedy weszliśmy pomiędzy boksy,Andzia przestraszyła się szczekania psów i usiadła czekając aż wezmę ją na ręce. -
Wojtuś i Andzia,jamnikowate rodzeństwo.POJECHAŁY DO DOMÓW!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Andzia wyszła już poza boks,teraz przyszła pora na Wojtka.I w ubiegłym tygodniu Wojtek wyszedł poza boks.Najpierw oczywiście trzeba było wziąć go na ręce ,trochę się bał ale nie tak bardzo jak myślałam.Jak już wyszedł to siedział w kącie dziedzińca: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/6085de741808f4d7536d04acc791520f,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/5ead60a6e61e1ca1633928fd2d1ebfd4,10,19,0.jpg[/IMG] ale w pewnym momencie,wyszedł na dziedziniec; [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/bf08751ac960da8387fd300762bbdb1d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/8e174f167e67d1d6f646782742e05cfc,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/9bfa699487fd0007ecef81ffa6c2e08d,10,19,0.jpg[/IMG] -
Zdjęcie rewelacyjne.Suczka dynamiczna.:lol:
-
To maleńkie cudo,wciąż w schronisku: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/505e1cec228d0085d5c817e57ee495ea,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/e8e67d5ebcf4fcbcc07eded863a60443,10,19,0.jpg[/IMG] ...zamówiłam mu pakiet 50 ogłoszeń,może ktoś się zakocha.
-
Urwis Lupo zrobi wszystko żeby zdobyć coś dobrego: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/6e042571ea246a68a4893b2fbd875489,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/9a06b7876859ca32052e3d7c9e8694ad,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/8fcb50d1bd2be680d0c9b06d566b9c74,10,19,0.jpg[/IMG] Na spacerkach szaleje,ale jak tylko nie zwracamy na niego uwagi podgryza,najczęściej pod kolanami.Nie jest to groźne ,tak próbuje się kontaktować ale nie jest to miłe.Próbujemy to eliminować.
-
Nutka,maleńka suczka przerzucona do schroniska JUŻ W DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Witaj Jolu,bardzo się cieszę:lol: -
Perek,5-letni psiak z pięknymi uszyskami POJECHAŁ DO HOTELIKU!SZUKAMY DS!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Bardzo Ci dziękuję za odwiedzimy,mam dużo wątków innych psiaków i nie zawsze mogę coś napisać. Peruś dostaje leki,które wzmacniają jego stawy i kości i trochę lepiej chodzi.Ale w ubiegłym tygodniu zaobserwowałyśmy coś,co mogło być atakiem padaczki(w moje ocenie,nie jestem lekarzem).Mały wybiegł na dziedziniec i był podekscytowany.Nagle zatrzymał się,wczołgał się pod lodówkę i znieruchomiał a potem nie mógł wstać.Trwało to kilka chwil a potem było już wszystko ok.Zgłosiłam to do lecznicy. Peruś chwilę po ataku: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/137186c45fde37d66a959b051b85c551,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/f0918a7b6c3e6d28f1c0348c35a346b3,10,19,0.jpg[/IMG] Był taki bezradny. -
Paula,obiecuję ,że najpóżniej jutro zrobię nowy tekst. A teraz trochę Szurki z ubiegłego tygodnia: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/5ac052ef3a00cdb4f960113e2dbb9dee,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/0a6761ae5557612a8c05c6e6e1eaf9a6,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/9442366011dcde3359d3fa09b4b7b21a,10,19,0.jpg[/IMG] Dziś bardzo prosiła o spacer,ale byłam sama w schronisku i nie zdążyłam jej wyprowadzić.Jutro wyjdziemy. Taki tekst napisałam: [FONT=Arial][SIZE=2]Maleńka,grubiutka,słodka i bardzo radosna.Taka właśnie jest Szurka.Była wiejskim psem wyrzuconym na ulicę,spała pod ławkami na ulicznym skwerku,zdobywała jedzenie i musiała sobie radzić sama.Pomimo bezdomności i trudów poniewierki suczka nie straciła ufności .Kocha ludzi,lubi z nimi kontakt.Pozwala wziąć się na ręce.Lubi spacery i ładnie chodzi na smyczy.Lubi ludzki dotyk i sama przybiega,żeby się przytulić.Ze spaceru najchętniej nie wrócałaby do boksu,robi wszystko,żeby jak najdłużej być poza schroniskiem.Suczka dogaduje się z innymi psami.Koty schroniskowe toleruje.Do szczęścia małej Szurce brakuje tylko kochającego domu,preferowany domek z kanapą.Polecana dla osoby starszej.Kontakt w sparwie adopcji:604 10 11 65 lub 508 911 774 oraz [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/FONT]
-
Koralik,przerażony psiak.Koralik został JUŻ W DOMU STAŁYM!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z azalią,która też rozmawiała z p.Dominiką.Mamy czekać na maila.No to czekamy... -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']O jasna cholera, dzięki, myślałam, że to taka adopcja była. Szkoda sunieczki, na bank by jej lepiej w schronie było!!! A koleś nie chce jej oddać?;)[/QUOTE] Nie Maryś ,ma pilnować...