Jump to content
Dogomania

Romka

Members
  • Posts

    35738
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Romka

  1. [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/bb2e102b087b1c29d57064aa74e6be8e,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/93d3546f2b5d603a37bd61d7339cbefd,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/5fc326130ddd05639bd9c7bd882864e7,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/a7607325979583c30bcf4c41a09b1dc4,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/da341b3d25d96b93b163d014481fc120,10,19,0.jpg[/IMG]
  2. Jest bardzo aktywny,na spacerkach ciągnie bo chciałby obejrzeć wszystko: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/7796001b9161c2410bb8268ccccd8490,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/648ae1055314628db8832215f4be489d,10,19,0.jpg[/IMG] tu,spotkaliśmy Arno: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/e7548f514fdffaf750d5cce96fe22268,10,19,0.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/662e55215e42a246ac18c681a07d6336,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/eb258629c4fd66b1c55c26eb7ffec06c,10,19,0.jpg[/IMG] Lubi wychodzić na spacer ze mną.W ubiegłym tygodniu Arno był na spacerze z inną wolontariuszką,zrobiłam to specjalnie,nie może przyzwyczajać się tylko do mnie.Do obcych jest raczej zdystansowany: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/34aa7fd0de1bcc28ef785fa779c8245d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/3c8892ddc312dbefb03ff15865baed23,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/1ae7564174f4ed098919c9dd3cfe6edf,10,19,0.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/1032334b72f6ab076d7bba6c2eabd363,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/0a3f4aad45026df87a101131d60e4e18,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/38c37ebfb454f83d5566d832cec9979a,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/eb153508288c76dcb7e56eb5906588f1,10,19,0.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/80ec1f65dd8d463020b7b5a996fccac8,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/71e25833b4c8eed6cb25d24c061d3375,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/c7347b111ee2781a65ac55d041ebaf8d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/f61c5410f9b1866b72fc2e78051257b6,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/bc6c9a0e2256615170d947f33a7b6353,10,19,0.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/afac0f48c227a9063e5265e5671d133f,10,19,0.jpg[/IMG]
  7. Edek i Gudi na spacerku: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/c89e9bdc995d19a1e8bfbd1daab3c3a2,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/71f0cd9ff05916cb03f27d73f80ea04e,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/e40e29338e7f2cfc39cc351f630640c4,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/72a8d908de7bf0575092e7714ca26efd,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/e8caaa8f117857d6693a2eaf2b70b29d,10,19,0.jpg[/IMG]
  8. Gudi i Edek na spacerku: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/c89e9bdc995d19a1e8bfbd1daab3c3a2,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/71f0cd9ff05916cb03f27d73f80ea04e,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/e40e29338e7f2cfc39cc351f630640c4,10,19,0.jpg[/IMG]
  9. Hera jest już ponad 6 lat...dłużej jest tylko Uzi,siedem lat... Hera na spacerku; [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/f9d467e56519ee4f91e020a4a3149028,10,19,0.jpg[/IMG] była perfumeria,teraz obowiązkowo kąpiel: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/b5c541444d26b116804ae7e622276c82,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/77d1438d77d236dfc4c3ef39e753e3d3,10,19,0.jpg[/IMG] ...spacer z Herą to przyjemność,wącha,rozgląda się,chodzi spokojnie i dostojnie.
  10. Mila trochę zeszczuplała,muszę zauważyć czy Reksio i Pikus nie objadają małej.Dziś na spacerze znalazła kawałek kosteczki: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/931fab90284dacc2ae0fe1c7b5a05535,10,19,0.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/46235db40c68bd4c70fae076bd5787bc,10,19,0.jpg[/IMG] ...i nie dziwię się,po tylu miesiącach siedzenia w boksie,trawa jest taka pachnąca... Andziu,powtórzymy spacerek:lol:
  12. [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/6e5701721131f762779f12fcea720d88,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/92c44533c7e2af5138078236203829b5,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/85375ebb8d142622f3123ba42d5e4054,10,19,0.jpg[/IMG] Andzi tak się podobało,że uparła się i nie chciała wracać do schroniska; [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/923199cfc6ef216e530361e914f418c1,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/4def18b4a48e2cfc48f6593af373369b,10,19,0.jpg[/IMG]
  13. Andzia była dziś na regularnym spacerku na lince poza schroniskiem:multi::multi: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/2a1a0975b4db7aad31cb495ef585bfaf,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/41a809a217a70eee7658618ce297b705,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/873f032a108f05c9b2e536dac6a530b7,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/fed9a0a6e49bc4de35a87ba2a9306797,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/d5875384fc1d593ddf0a409fceb40d3b,10,19,0.jpg[/IMG] ...razem z Nuką jadły świeżą trawkę.
  14. W ubiegłym tygodniu,Wojtuś wyszedł PO RAZ PIERWSZY POZA BOKS!:lol: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/9bfa699487fd0007ecef81ffa6c2e08d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/6085de741808f4d7536d04acc791520f,10,19,0.jpg[/IMG] Andzia wychodzi już poza schronisko,więc dla Wojtka był to wyczyn:lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244293-Wojtuś-i-Andzia-jamnikowate-rodzeństwo-nie-wiemy-dlaczego-tu-jesteśmy?p=22057745#post22057745[/URL] Spróbujemy maluchowi pokazać świat poza schroniskiem. Tym bardziej,że Andzia była dziś na[B] regularnym spacerku na lince;[/B]:multi::multi: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/6e5701721131f762779f12fcea720d88,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/c93dce435aef302ab77303868a586fe4,10,19,0.jpg[/IMG] ...i tak jej się podobało,że nie chciała wracać do schroniska: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/46235db40c68bd4c70fae076bd5787bc,10,19,0.jpg[/IMG] BRAWO ANDZIU!!!Jesteś dzielną dziewuszką:lol:
  15. [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/64f19eb0fc662a6174b2faa09e595bc2,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/ab719a2b9e953ded524f5f07263f1213,10,19,0.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/45da4f938c184220d341a366128dd086,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/9683af2e8340f25fc7393f086777e727,10,19,0.jpg[/IMG] Najodważniejsza jest jednak Andzia,myślę,że bardziej odważna z charakteru niż Nuka.Nuka natomiast jest super lojalną koleżanką.Kiedy Wojtek zaplątał się ,smycz weszła pod kamienną płytę i zatrzymał się,Nuka natychmiast zaczęła pilnować małego. [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/aba70e29eb10b741bb7fd69c61e6f91b,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/933bac0348ac98fabd081b019aa48dc5,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/49083e75d74df3ae5bd778761d9059ff,10,19,0.jpg[/IMG] Zobaczcie jak postawa,wszystko obserwuje i paradoksalnie choć trochę się boi ufa mi.Bo kiedy weszliśmy pomiędzy boksy,Andzia przestraszyła się szczekania psów i usiadła czekając aż wezmę ją na ręce.
  17. Andzia wyszła już poza boks,teraz przyszła pora na Wojtka.I w ubiegłym tygodniu Wojtek wyszedł poza boks.Najpierw oczywiście trzeba było wziąć go na ręce ,trochę się bał ale nie tak bardzo jak myślałam.Jak już wyszedł to siedział w kącie dziedzińca: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/6085de741808f4d7536d04acc791520f,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/5ead60a6e61e1ca1633928fd2d1ebfd4,10,19,0.jpg[/IMG] ale w pewnym momencie,wyszedł na dziedziniec; [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/bf08751ac960da8387fd300762bbdb1d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/8e174f167e67d1d6f646782742e05cfc,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/9bfa699487fd0007ecef81ffa6c2e08d,10,19,0.jpg[/IMG]
  18. Zdjęcie rewelacyjne.Suczka dynamiczna.:lol:
  19. To maleńkie cudo,wciąż w schronisku: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/505e1cec228d0085d5c817e57ee495ea,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/e8e67d5ebcf4fcbcc07eded863a60443,10,19,0.jpg[/IMG] ...zamówiłam mu pakiet 50 ogłoszeń,może ktoś się zakocha.
  20. Urwis Lupo zrobi wszystko żeby zdobyć coś dobrego: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/6e042571ea246a68a4893b2fbd875489,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/9a06b7876859ca32052e3d7c9e8694ad,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/8fcb50d1bd2be680d0c9b06d566b9c74,10,19,0.jpg[/IMG] Na spacerkach szaleje,ale jak tylko nie zwracamy na niego uwagi podgryza,najczęściej pod kolanami.Nie jest to groźne ,tak próbuje się kontaktować ale nie jest to miłe.Próbujemy to eliminować.
  21. Witaj Jolu,bardzo się cieszę:lol:
  22. Bardzo Ci dziękuję za odwiedzimy,mam dużo wątków innych psiaków i nie zawsze mogę coś napisać. Peruś dostaje leki,które wzmacniają jego stawy i kości i trochę lepiej chodzi.Ale w ubiegłym tygodniu zaobserwowałyśmy coś,co mogło być atakiem padaczki(w moje ocenie,nie jestem lekarzem).Mały wybiegł na dziedziniec i był podekscytowany.Nagle zatrzymał się,wczołgał się pod lodówkę i znieruchomiał a potem nie mógł wstać.Trwało to kilka chwil a potem było już wszystko ok.Zgłosiłam to do lecznicy. Peruś chwilę po ataku: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/137186c45fde37d66a959b051b85c551,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/f0918a7b6c3e6d28f1c0348c35a346b3,10,19,0.jpg[/IMG] Był taki bezradny.
  23. Paula,obiecuję ,że najpóżniej jutro zrobię nowy tekst. A teraz trochę Szurki z ubiegłego tygodnia: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/5ac052ef3a00cdb4f960113e2dbb9dee,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/0a6761ae5557612a8c05c6e6e1eaf9a6,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/9442366011dcde3359d3fa09b4b7b21a,10,19,0.jpg[/IMG] Dziś bardzo prosiła o spacer,ale byłam sama w schronisku i nie zdążyłam jej wyprowadzić.Jutro wyjdziemy. Taki tekst napisałam: [FONT=Arial][SIZE=2]Maleńka,grubiutka,słodka i bardzo radosna.Taka właśnie jest Szurka.Była wiejskim psem wyrzuconym na ulicę,spała pod ławkami na ulicznym skwerku,zdobywała jedzenie i musiała sobie radzić sama.Pomimo bezdomności i trudów poniewierki suczka nie straciła ufności .Kocha ludzi,lubi z nimi kontakt.Pozwala wziąć się na ręce.Lubi spacery i ładnie chodzi na smyczy.Lubi ludzki dotyk i sama przybiega,żeby się przytulić.Ze spaceru najchętniej nie wrócałaby do boksu,robi wszystko,żeby jak najdłużej być poza schroniskiem.Suczka dogaduje się z innymi psami.Koty schroniskowe toleruje.Do szczęścia małej Szurce brakuje tylko kochającego domu,preferowany domek z kanapą.Polecana dla osoby starszej.Kontakt w sparwie adopcji:604 10 11 65 lub 508 911 774 oraz [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/FONT]
  24. Rozmawiałam z azalią,która też rozmawiała z p.Dominiką.Mamy czekać na maila.No to czekamy...
  25. [quote name='Marycha35']O jasna cholera, dzięki, myślałam, że to taka adopcja była. Szkoda sunieczki, na bank by jej lepiej w schronie było!!! A koleś nie chce jej oddać?;)[/QUOTE] Nie Maryś ,ma pilnować...
×
×
  • Create New...