Jump to content
Dogomania

Romka

Members
  • Posts

    35738
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Romka

  1. [quote name='docha']ale Dyzio ma dwa pakiety ogłoszeń jeszcze ze schronu, i te telefony obecne idą z tamtych ogłoszeń. Ja wczoraj puściłam pakiet do ziutki z nowymi zdjęciami. Wiem, że jest to może zbyt pochopne, ale ustaliłyśmy , że w międzyczasie nic nie zaszkodzi ogłosić, może trafi się jeszcze coś równie godnego naszego zainteresowania. Najprawdopodobniej ostatecznie zostania Wawa na Hożej, zobaczymy. Pakiet ogłoszeń nie jest drogi, a mam w zanadrzu i dla Lilki. Rozmawiałam, wczoraj z Romką na temat ogłoszeń panienki. Ustaliłyśmy, że jeszcze za wcześnie. Bo ciągle jest zaklepana do adopcji. Romka ma sprawdzić jak jest obecnie z nią.[/QUOTE] Decyzja w sprawie Lilki 14 kwietnia.Pan ma być w Łowiczu i prawdopodobnie przyjedzie po suczkę.Dzwoniłam dziś do schroniska.Jeśli nie przyjedzie,Lilka jest do adopcji.
  2. Ja też odnawiam mu ogłoszenia i...nikt nie dzwoni.Pani Irysowa pytała o Greja po śmierci Iryska,ale potem przestała pytać...
  3. Łodź Retkinia.Córka,dorosła ,szuka psiaka dla rodziców,którym jak się wyraziła pies zdechł ze starości.Rodzice widzieli już psa,więc nie będzie to dla nich niespodzianka.Pies,który odszedł, był w domu od szczeniaka.Ojciec pani pracuje,jej mama nie,będzie cały czas z psem.Mieszkają na 3 piętrze. Warszawa.Mieszkanie na Bródnie,obok park.Dorośli pracujący ludzie i studiująca córka,która ma zajęcia 2 dni w tygodniu.W domu odszedł pies z powodu zapalenia otrzewnej.Leczony,miał nawet transfuzję krwi.Suczka ze schroniska w Bydgoszczy,wzięta ze schroniska w wieku 2 lat,u państwa 9 lat.Z ogromnym lękiem i wycofana,co trwało około roku.Pies miał lęk separacyjny.W czasie nieobecności zostawała z sąsiadką ,starszą panią.Dla pani jest ważne ,zeby pies nie miał lęku separacyjnego.Ale gdyby miał poradzą sobie z nim.Mieszka na 3 piętrze.Jak wyjeżdżają to psem zajmuje się brat lub rodzice pani.Latem często są na działce,którą mają niedaleko.Wszyscy kochają zwierzęta. Pani chciałby zobaczyć Dyzia przed adopcją.Wie,że jest w domu tymczasowym.Powiedziałam ,że przekażę wszystkie informacje osobom,które współdecydują o adopcji.Pani ma dzwonić jutro. W domu zawsze były zwierzęta.Pies,który był przed suczką z Bydgoszczy,był psem wiejskim,uratowanym przed łańcuchem. Podoba mi się ten domek.
  4. [quote name='Olena84']Pierwsze zdjęcie będzie to największe - w wyszukiwarce ogłsozeń, może lepiej tego starego nie dawać na początek.[/QUOTE] Pomyślałm o starym zdjęciu bo kiedy rozmawiam z ludzmi to pytają jak wygląda nie obcięty.Przy tym tempie życia ludzie raczej oglądają,nawet nie czytają dokładnie ogłoszeń.
  5. Telefon z Ozorkowa.Domek w bloku na trzecim piętrze.W domku odszedł 15-letni piesek bardzo podobny do Dyzia.Piesek był znajdą.Pani mieszka z rodzicami,mama nie pracuje,jest cały czas w domu.Ozorków to małe miasto , dużo terenów spacerowych,zalew.Jedzenie dla psiaków suche i gotowane.Mam numer telefonu.Z Ozorkowa jest Juldan.
  6. Niwa dostała niebieską obrożę: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/854582d9a4fd1dcef73eb443f3402943,10,19,0.jpg[/IMG] A bardzo do niej podobna tylko większa i mocniejszej budowy Mila,zieloną: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/b74c9fdbc857e05d9ee1a9e796a192b2,10,19,0.jpg[/IMG] Nutce smakowało mięsko z puszki: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b04df4960824e38198220669546f3f38,10,19,0.jpg[/IMG]
  7. To jednak nie była królewna...:p
  8. W sobotę przed wyjściem na spacer: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b839bc0bcbbb983fc24af2a74214ada7,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/51c6af481f2a546a0be0f896b68a72a2,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/792a457640fe0a8d750efe9e5e9099f8,10,19,0.jpg[/IMG]
  9. Ja zaczęłabym od kudłatego. A przed chwilą dzwoniła do mnie pani z Hożej i poinformowała mnie o porannej rozmowie z Jo37,czyli o ustaleniu z Jo terminu wizyty przedadopcyjnej na piątek.Żebym właściwie zrozumiała,zadzwoniła jeszcze raz i poinformowała mnie,że to będzie piątek w następnym tygodniu.Podoba mi się to. Powiedziała,że gdyby jej dom został pozytywnie oceniony przyjedzie po Dyzia sama.
  10. Będę jutro w lecznicy ze swoją suczką,to zapytam o Tito.
  11. Zapłaciłam 30 marca za hotelik Lolusia.Stan konta Lolusia wygląda następująco: [B][COLOR=#ff0000]Stan konta na dzień 28.03 wynosi 501zł[/COLOR][/B]:loveu:[B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][COLOR=#000000]-375zł(hotelik 4/14 350zł+25zł szczepienie)[/COLOR][COLOR=#ff0000] Stan konta na dzień 30.03 wynosi 126zł:loveu: [/COLOR][/B]
  12. [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/v/t34.0-12/s480x480/10149286_729240010448853_1149410708_n.jpg?oh=a9cefefde94e15e8e5586d8cf8f9db7c&oe=533E22D2&__gda__=1396580213_ed0e034bed1c554a55a8195fd397d03d[/IMG] A tak było u fryzjera: [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t34.0-12/10153323_729217420451112_532623939_n.jpg?oh=d154657475ed85ace89fb7ca282a705c&oe=533E6C7C&__gda__=1396603722_1a747999d43732d71ae62d33cc733c45[/IMG]
  13. No to ja wrzucę Korę jakiej nie widzieliśmy w schronisku; [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10001383_730308103675377_2128010886_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10155108_730307990342055_1764208432_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1798578_730307813675406_1995054078_n.jpg[/IMG]
  14. Mam nadzieję,że nikt się po nią nie zgłosi...
  15. [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/ecb3c4a96c10a95a8c58c722bf161530,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/42e6c3469feaab432ac75f1e8cff9db1,10,19,0.jpg[/IMG] I nasza ruda sąsiadka:lol: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/ff06a5db5b42b61441738438aeadec78,10,19,0.jpg[/IMG] A Gumiś całował żabę:p [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/bdbc43c3cf4aba03b6213ab267af94cf,10,19,0.jpg[/IMG]
  16. Tu też przysmaki;) [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/49b06018f1e9383ee2d2f0655df64a01,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/ffb15e53db287dbc646815b2adaf2ceb,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/048926960adecb8d228d88752222f9ca,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/31f1f996d7b4ea21bf84b0871201f08c,10,19,0.jpg[/IMG]
  17. Docha,wszystko się przydaje; [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/511d168b795689749397b6ba0636e0b1,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b839bc0bcbbb983fc24af2a74214ada7,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/71b0b2e407b321881e669cd37452be82,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/1e113e922b2b149337eba1810ca77991,10,19,0.jpg[/IMG] Lilka ma złożoną nową obrożę,tę czerwoną: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/7f3f5fee8b6a1c64456f6a2ed43087fd,10,19,0.jpg[/IMG]
  18. I jeszcze Tito na spacerku: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/85aaf6e78d90e468feff7e3ae06adb26,10,19,0.jpg[/IMG] Tu widać jak jest chudy i jaką na zaniedbaną sierśc i skórę: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/d2f2ee361f17a5a2280b5800fbdd47a5,10,19,0.jpg[/IMG] A taki tran dolewamy małemu do karmy; [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/7b8797bba09df13a2b06bff4be9771ae,10,19,0.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/1e729577daa8a7aaee8a0a88f73cac36,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/c9334db2bf426ba6dab344d740d60e6a,10,19,0.jpg[/IMG] ...zobaczcie jakie mam fajne uszka [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/bbed3a4e1f4e25f447b5d7669109838b,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/eac5f9354d0aea0319f58f588d749a7d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/7f3f5fee8b6a1c64456f6a2ed43087fd,10,19,0.jpg[/IMG] ...i jestem radosna Lilka nadal w schronisku.
  20. pachnie...wąchamy: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/ec11746f7d5f0719e3da939a49c167d6,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b212faf0cde127b7b875fcdd28737494,10,19,0.jpg[/IMG] ...lokalna perfumeria; [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/e6b02025a8cf8a973ce1341f7cda6113,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/9debfd68e87652d4d7cdc82e63703520,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/b2f14d36a85e14d3846dfba5520e34b2,10,19,0.jpg[/IMG]
  21. Skoro czekamy to ja pokażę Wam zdjęcia Lilki ze spacerku w ubiegłym tygodniu.Mała była na małym spacerku wokół stawu.Nie chciałyśmy jej forsować z uwagi na sterylizację.A oto zdjęcia: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/315f17d2d9ddb51b1ccd01686341eb61,10,19,0.jpg[/IMG] z rezydentką schroniskową Perełką [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/4d2b2c549053675f78d626b5ed3e6a42,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/ab6aac63314c042fb12651f0266ff628,10,19,0.jpg[/IMG] ...idziemy po śladach,zaznaczamy [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/9026128ce695dd9d4aa0845bc6aab170,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/91ab39d04730c292d9d67de77eb0ec4e,10,19,0.jpg[/IMG] a ten poniżej to Franek: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/879ebdab7652ead1e2e49abd5c682b06,10,19,0.jpg[/IMG] ...tak na marginesie,nie spodobał się Lilce,warknęla na niego;)
  22. Bardzo się cieszę z wirusówek!:lol: Rozmawiałam dziś rano z Jo37,jest już po rozmowie z panią z Hożej,umówiły się na telefon w okolicach piątku ,w następnym tygodniu.Pani jedzie na tydzień i wraca w piątek w przyszłym tygodniu a nie jak zrozumiałam w piątek w tym tygodniu.:lol: Czekamy!:lol:
  23. [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/49b06018f1e9383ee2d2f0655df64a01,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/cbc5b8342dfb6f71ffac14de9c61a0c3,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/0d4db83b2daeb35d4a0fca86d2093069,10,19,0.jpg[/IMG] Jak idziemy na spacer z Helą i Gumisiem to zawsze mamy coś pysznego.Mamy pewność,że małe łakomczuchy nie oddalą się zbyt daleko.:lol:
  24. Szczęśliwi Gumiś i Ofka: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/52beeff9614a0281ed0d70b91e3a8508,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/6d0ecbd99bf083cc03c38d98cfe074f9,10,19,0.jpg[/IMG] ...Hela zobaczyła z daleka,że dają coś pysznego; [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/c498082fe4eafae009dd5fbc24339ca7,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/9725c2265f36fc76cce427a8df8c4861,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/b666eda7406000b1f743ae9f047c5aba,10,19,0.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...