Romka
Members-
Posts
35738 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Romka
-
[quote name='docha']ale Dyzio ma dwa pakiety ogłoszeń jeszcze ze schronu, i te telefony obecne idą z tamtych ogłoszeń. Ja wczoraj puściłam pakiet do ziutki z nowymi zdjęciami. Wiem, że jest to może zbyt pochopne, ale ustaliłyśmy , że w międzyczasie nic nie zaszkodzi ogłosić, może trafi się jeszcze coś równie godnego naszego zainteresowania. Najprawdopodobniej ostatecznie zostania Wawa na Hożej, zobaczymy. Pakiet ogłoszeń nie jest drogi, a mam w zanadrzu i dla Lilki. Rozmawiałam, wczoraj z Romką na temat ogłoszeń panienki. Ustaliłyśmy, że jeszcze za wcześnie. Bo ciągle jest zaklepana do adopcji. Romka ma sprawdzić jak jest obecnie z nią.[/QUOTE] Decyzja w sprawie Lilki 14 kwietnia.Pan ma być w Łowiczu i prawdopodobnie przyjedzie po suczkę.Dzwoniłam dziś do schroniska.Jeśli nie przyjedzie,Lilka jest do adopcji.
-
Grej,nasz kochany...pobiegł za Tęczowy Most..żegnaj Greju...
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Ja też odnawiam mu ogłoszenia i...nikt nie dzwoni.Pani Irysowa pytała o Greja po śmierci Iryska,ale potem przestała pytać... -
Łodź Retkinia.Córka,dorosła ,szuka psiaka dla rodziców,którym jak się wyraziła pies zdechł ze starości.Rodzice widzieli już psa,więc nie będzie to dla nich niespodzianka.Pies,który odszedł, był w domu od szczeniaka.Ojciec pani pracuje,jej mama nie,będzie cały czas z psem.Mieszkają na 3 piętrze. Warszawa.Mieszkanie na Bródnie,obok park.Dorośli pracujący ludzie i studiująca córka,która ma zajęcia 2 dni w tygodniu.W domu odszedł pies z powodu zapalenia otrzewnej.Leczony,miał nawet transfuzję krwi.Suczka ze schroniska w Bydgoszczy,wzięta ze schroniska w wieku 2 lat,u państwa 9 lat.Z ogromnym lękiem i wycofana,co trwało około roku.Pies miał lęk separacyjny.W czasie nieobecności zostawała z sąsiadką ,starszą panią.Dla pani jest ważne ,zeby pies nie miał lęku separacyjnego.Ale gdyby miał poradzą sobie z nim.Mieszka na 3 piętrze.Jak wyjeżdżają to psem zajmuje się brat lub rodzice pani.Latem często są na działce,którą mają niedaleko.Wszyscy kochają zwierzęta. Pani chciałby zobaczyć Dyzia przed adopcją.Wie,że jest w domu tymczasowym.Powiedziałam ,że przekażę wszystkie informacje osobom,które współdecydują o adopcji.Pani ma dzwonić jutro. W domu zawsze były zwierzęta.Pies,który był przed suczką z Bydgoszczy,był psem wiejskim,uratowanym przed łańcuchem. Podoba mi się ten domek.
-
[quote name='Olena84']Pierwsze zdjęcie będzie to największe - w wyszukiwarce ogłsozeń, może lepiej tego starego nie dawać na początek.[/QUOTE] Pomyślałm o starym zdjęciu bo kiedy rozmawiam z ludzmi to pytają jak wygląda nie obcięty.Przy tym tempie życia ludzie raczej oglądają,nawet nie czytają dokładnie ogłoszeń.
-
Telefon z Ozorkowa.Domek w bloku na trzecim piętrze.W domku odszedł 15-letni piesek bardzo podobny do Dyzia.Piesek był znajdą.Pani mieszka z rodzicami,mama nie pracuje,jest cały czas w domu.Ozorków to małe miasto , dużo terenów spacerowych,zalew.Jedzenie dla psiaków suche i gotowane.Mam numer telefonu.Z Ozorkowa jest Juldan.
-
TEKILA ,młodziutka pitbulka WE WSPANIAŁYM DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Niwa dostała niebieską obrożę: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/854582d9a4fd1dcef73eb443f3402943,10,19,0.jpg[/IMG] A bardzo do niej podobna tylko większa i mocniejszej budowy Mila,zieloną: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/b74c9fdbc857e05d9ee1a9e796a192b2,10,19,0.jpg[/IMG] Nutce smakowało mięsko z puszki: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b04df4960824e38198220669546f3f38,10,19,0.jpg[/IMG] -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
To jednak nie była królewna...:p -
W sobotę przed wyjściem na spacer: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b839bc0bcbbb983fc24af2a74214ada7,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/51c6af481f2a546a0be0f896b68a72a2,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/792a457640fe0a8d750efe9e5e9099f8,10,19,0.jpg[/IMG]
-
Ja zaczęłabym od kudłatego. A przed chwilą dzwoniła do mnie pani z Hożej i poinformowała mnie o porannej rozmowie z Jo37,czyli o ustaleniu z Jo terminu wizyty przedadopcyjnej na piątek.Żebym właściwie zrozumiała,zadzwoniła jeszcze raz i poinformowała mnie,że to będzie piątek w następnym tygodniu.Podoba mi się to. Powiedziała,że gdyby jej dom został pozytywnie oceniony przyjedzie po Dyzia sama.
-
Zapłaciłam 30 marca za hotelik Lolusia.Stan konta Lolusia wygląda następująco: [B][COLOR=#ff0000]Stan konta na dzień 28.03 wynosi 501zł[/COLOR][/B]:loveu:[B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][COLOR=#000000]-375zł(hotelik 4/14 350zł+25zł szczepienie)[/COLOR][COLOR=#ff0000] Stan konta na dzień 30.03 wynosi 126zł:loveu: [/COLOR][/B]
-
KORA.jej opiekun zginął w pożarze.KORA W DOMU STAŁYM!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/v/t34.0-12/s480x480/10149286_729240010448853_1149410708_n.jpg?oh=a9cefefde94e15e8e5586d8cf8f9db7c&oe=533E22D2&__gda__=1396580213_ed0e034bed1c554a55a8195fd397d03d[/IMG] A tak było u fryzjera: [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t34.0-12/10153323_729217420451112_532623939_n.jpg?oh=d154657475ed85ace89fb7ca282a705c&oe=533E6C7C&__gda__=1396603722_1a747999d43732d71ae62d33cc733c45[/IMG] -
KORA.jej opiekun zginął w pożarze.KORA W DOMU STAŁYM!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
No to ja wrzucę Korę jakiej nie widzieliśmy w schronisku; [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10001383_730308103675377_2128010886_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10155108_730307990342055_1764208432_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1798578_730307813675406_1995054078_n.jpg[/IMG] -
Mam nadzieję,że nikt się po nią nie zgłosi...
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/ecb3c4a96c10a95a8c58c722bf161530,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/42e6c3469feaab432ac75f1e8cff9db1,10,19,0.jpg[/IMG] I nasza ruda sąsiadka:lol: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/ff06a5db5b42b61441738438aeadec78,10,19,0.jpg[/IMG] A Gumiś całował żabę:p [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/bdbc43c3cf4aba03b6213ab267af94cf,10,19,0.jpg[/IMG] -
TEKILA ,młodziutka pitbulka WE WSPANIAŁYM DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Tu też przysmaki;) [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/49b06018f1e9383ee2d2f0655df64a01,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/ffb15e53db287dbc646815b2adaf2ceb,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/048926960adecb8d228d88752222f9ca,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/31f1f996d7b4ea21bf84b0871201f08c,10,19,0.jpg[/IMG] -
TEKILA ,młodziutka pitbulka WE WSPANIAŁYM DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Docha,wszystko się przydaje; [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/511d168b795689749397b6ba0636e0b1,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b839bc0bcbbb983fc24af2a74214ada7,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/71b0b2e407b321881e669cd37452be82,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/1e113e922b2b149337eba1810ca77991,10,19,0.jpg[/IMG] Lilka ma złożoną nową obrożę,tę czerwoną: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/7f3f5fee8b6a1c64456f6a2ed43087fd,10,19,0.jpg[/IMG] -
I jeszcze Tito na spacerku: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/85aaf6e78d90e468feff7e3ae06adb26,10,19,0.jpg[/IMG] Tu widać jak jest chudy i jaką na zaniedbaną sierśc i skórę: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/d2f2ee361f17a5a2280b5800fbdd47a5,10,19,0.jpg[/IMG] A taki tran dolewamy małemu do karmy; [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/7b8797bba09df13a2b06bff4be9771ae,10,19,0.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/1e729577daa8a7aaee8a0a88f73cac36,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/c9334db2bf426ba6dab344d740d60e6a,10,19,0.jpg[/IMG] ...zobaczcie jakie mam fajne uszka [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/bbed3a4e1f4e25f447b5d7669109838b,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/eac5f9354d0aea0319f58f588d749a7d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/7f3f5fee8b6a1c64456f6a2ed43087fd,10,19,0.jpg[/IMG] ...i jestem radosna Lilka nadal w schronisku.
-
pachnie...wąchamy: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/ec11746f7d5f0719e3da939a49c167d6,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b212faf0cde127b7b875fcdd28737494,10,19,0.jpg[/IMG] ...lokalna perfumeria; [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/e6b02025a8cf8a973ce1341f7cda6113,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/9debfd68e87652d4d7cdc82e63703520,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/b2f14d36a85e14d3846dfba5520e34b2,10,19,0.jpg[/IMG]
-
Skoro czekamy to ja pokażę Wam zdjęcia Lilki ze spacerku w ubiegłym tygodniu.Mała była na małym spacerku wokół stawu.Nie chciałyśmy jej forsować z uwagi na sterylizację.A oto zdjęcia: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/315f17d2d9ddb51b1ccd01686341eb61,10,19,0.jpg[/IMG] z rezydentką schroniskową Perełką [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/4d2b2c549053675f78d626b5ed3e6a42,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/ab6aac63314c042fb12651f0266ff628,10,19,0.jpg[/IMG] ...idziemy po śladach,zaznaczamy [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/9026128ce695dd9d4aa0845bc6aab170,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/91ab39d04730c292d9d67de77eb0ec4e,10,19,0.jpg[/IMG] a ten poniżej to Franek: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/879ebdab7652ead1e2e49abd5c682b06,10,19,0.jpg[/IMG] ...tak na marginesie,nie spodobał się Lilce,warknęla na niego;)
-
Bardzo się cieszę z wirusówek!:lol: Rozmawiałam dziś rano z Jo37,jest już po rozmowie z panią z Hożej,umówiły się na telefon w okolicach piątku ,w następnym tygodniu.Pani jedzie na tydzień i wraca w piątek w przyszłym tygodniu a nie jak zrozumiałam w piątek w tym tygodniu.:lol: Czekamy!:lol:
-
HELA i GUMIŚ szukają domu- pomóż!!!
Romka replied to uczeń czarnoksieżnika's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/49b06018f1e9383ee2d2f0655df64a01,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/cbc5b8342dfb6f71ffac14de9c61a0c3,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/0d4db83b2daeb35d4a0fca86d2093069,10,19,0.jpg[/IMG] Jak idziemy na spacer z Helą i Gumisiem to zawsze mamy coś pysznego.Mamy pewność,że małe łakomczuchy nie oddalą się zbyt daleko.:lol: -
HELA i GUMIŚ szukają domu- pomóż!!!
Romka replied to uczeń czarnoksieżnika's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwi Gumiś i Ofka: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/52beeff9614a0281ed0d70b91e3a8508,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/6d0ecbd99bf083cc03c38d98cfe074f9,10,19,0.jpg[/IMG] ...Hela zobaczyła z daleka,że dają coś pysznego; [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/c498082fe4eafae009dd5fbc24339ca7,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/9725c2265f36fc76cce427a8df8c4861,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/b666eda7406000b1f743ae9f047c5aba,10,19,0.jpg[/IMG]