Romka
Members-
Posts
35738 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Romka
-
Margoth,podkradnę sobie to zdjęcie na nasz wątek główny;)
-
[SIZE=3][B]Ja też życzę Wszystkim Spokojnych,Rodzinnych Świąt![/B][/SIZE]
-
MIŚKA,mikrosuczka z autostardy A2.DZIĘKUJĘ ZA POMOC!MISIA ZOSTAJE W DT!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ffd700][SIZE=5][B] Wesołych Świąt!!![/B][/SIZE][/COLOR] -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
SZURKA POJECHAŁA DZIŚ DO DOMU W BRZEZINACH [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/914961faf394992cdf7d46b0696961ab,10,19,0.jpg[/IMG] ...powodzenia mała,masz wspaniały domek kochanie,nareszcie... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247960-SZURKA-male%C5%84ka-dziewuszka-do-adopcji?p=22073029#post22073029[/url] -
[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/931399c1b81f8b251c6c5d633a90012b,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/914961faf394992cdf7d46b0696961ab,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/10e49d382bc3a924866324a5c5489422,10,19,0.jpg[/IMG] A na końcu pozowałam do zdjęć: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/7d177f681a44952f6518117ea861a70d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/7b9b9231143eb80dd651ff80766b03f6,10,19,0.jpg[/IMG] [B]Nowy domek Szurki zwrócił pieniądze za transport 40zł oraz przekazał 60zł na potrzeby psiaków w schronisku w Łowiczu.[/B] [SIZE=3][B]BARDZO DZIĘKUJEMY!!!![/B][/SIZE]:lol: [SIZE=3][B]Dziękuję też wszystkim,którzy kibicowali Szurce na Fb!!![/B][/SIZE] No to teraz chyba mogę zmienić tytuł wątku.Dodam,że Szurka,zawdzięcza domek Dyziowi.Pani Basia zadzwoniła po Dyzia a...dostała Szurkę.:lol: Dyzio już w domku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251801-Lilka-POJECHAŁA-DO-HOTELIKU-U-HOP!-SZUKAMY-DS!DYZIO-JUŻ-W-DOMU[/url]!!! O rany,zapomniałam podziękować p.Katarzynie K z Fb za przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej w Brzezinach.DZIĘKUJĘ BARDZO!!!:lol: Jaro,Tobie dziękuję zawsze.:lol:
-
W tym pomieszczeniu w głębi mieszkania,chyba będzie najfajniej;) [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/e4cfb66e984a4270cbba1b8ef5938837,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/3e8ab7f389fd03d438d85f9e5a38e2fa,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/a46b9d18860234ff9b540da44ebc829e,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/ddd712f8eb218b924be5a030de33f8aa,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/e434faf46b0bfcd17a8878211f6f3b7e,10,19,0.jpg[/IMG] ...Kacper z kolegą są fajni,nawet bawili się ze mną w pokoju:lol:
-
[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/0eb245e7a2c9c09db5c660b73fb260af,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/16827f1aa4b6c298d7fb69862b6cbb8f,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/51961824773678e618b148fd3a5d6745,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/02cc48eb28f54c5da89222f68d2e90f7,10,19,0.jpg[/IMG] Jak myślisz Romka,oni mnie chyba już trochę lubią? [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/7116d8a0584686928feaef8fa3281614,10,19,0.jpg[/IMG]
-
Zwiedzamy domek: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/20b6230a52767460b977be655bbf64cf,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/59f061e2c50a19788bd7c016f1c0277b,10,19,0.jpg[/IMG] Takie mam łoże: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/fe6f74f86d175c8183f76f3c1d457f72,10,19,0.jpg[/IMG] a takie miseczki,w których było coś dobrego: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/9f08ecd6e1268cd738943d5c3d4884e0,10,19,0.jpg[/IMG] A tak wygląda moja rodzina: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/6e8d715ce019349f124039d329e33ba5,10,19,0.jpg[/IMG] ...no nie wszyscy,tylko Kacper ,na pierwszym planie i p.Basia.
-
Szurka już w swoim domu,zawiozłam ją z Olivin moim samochodem do domku w Brzezinach,to tylko 50km od Łowicza.W czasie drogi zachowywała się spokojnie,choć trochę dyszała ze stresu.Kiedy wsadziłam ją do do samochodu,próbowała dać nogę ale potem było wszystko ok.A oto zdjęcia: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/f2976b8cc17e6b33fb5e008a63f731f7,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/ef10388a63b8480006aa7795875130ff,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/28cd7edec3d6a90782e11d1027c2131f,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/c7ad8a8a337cda1c11fcb3194785cfda,10,19,0.jpg[/IMG] ...jesteśmy na miejscu,mała trochę bała się miejskiej ulicy i szybko znalazła sobie trawkę.Nie chciała spacerować i wejść do klatki.Ale w domu było już wszystko ok,choć trochę nas pilnowała. A tak wyglądało wejście do domu i powitanie z p.Basią: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/90c777e9a5db69c295895d420e269eab,10,19,0.jpg[/IMG]
-
Tak masz rację,ale nie boję się o Aśkę.Jest naprawdę przywiązana do swojej opiekunki.Może to cechy charakteru.Nawet na mnie warczała,kiedy ją zawołałam.
-
Murzynek do godziny 13 30 był jeszcze w schronisku,o tej porze wyjeżdżałam ze schroniska z Szurką,którą wiozłam do nowego domku.
-
[quote name='hop!']Nie ma sensu zakładać nowego wątku. Niepotrzebna praca i zamieszanie. Po świętach trzeba ogłosić Lilkę - myślę, że ktoś szybko zauważy tę łowicką damę. :) Lilka zachowuje czystość w domu. Jest grzeczna i posłuszna. Miła i kontaktowa. W przeciwieństwie do Dyzia jest wybredna. Pierwsza kupa po schroniskowym wyżywieniu brzydka (chyba w menu schroniskowym króluje kasza ;)), a kolejna już całkiem niezła. W relacjach z innymi psami różnie. Lilka woli trzymać się z boku. Na zaczepki do zabawy zareagowała ostro i teraz ma spokój, o który chyba jej chodziło.[/QUOTE] No proszę,kolejny fajny psiak.Trzeba tylko domek dobrze dopasować.Raczej sama albo ze spokojnym psiakiem? Tak w schroniskowej diecie,kasza z mięskiem to podstawa.
-
[quote name='b-b']Ale ona jest urocza!!!:loveu:[URL]http://imageshack.com/a/img845/8413/lq5w.jpg[/URL][/QUOTE] Ma mądre,spokojne oczy.
-
[quote name='docha']właśnie mam na myśli tę dużą ilość informacji i zdjęć, które by trzeba było przerzucić. A ten wątek sobie żyje swoim tempem, poza tym mam wrażenie, że to jest szczęśliwy wątek:) Jak uważacie- powiem- zróbcie burzę mózgów. mogę się postarać ściągnąć Tu moda w sprawie dodatkowego postu dla skarbnika.[/QUOTE] Ja jestem za,pisałam do Szamanki ,ale cisza.Maupy,też chyba nie ma.Może ktoś podpowie kto mógłby nam pomóc?
-
BERTA -owczarkowata suczka z łańcucha ZNALAZŁA DOM!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Telefon ze wsi pod Łodzią.Dom z ogrodem,pytam czy ogrodzony,pani mówi,że nie.Psy są w domu,zawsze miała owczarki.Wychodzi z psami 3 razy dziennie na spacer.I uwaga ma dwoje dzieci:11lat i 4 miesiące.Mąż pracuje.Rozmowa przerywa się tak jakby zbrakło doładowania.Pani już nie oddzwania i...dobrze. A potem pies ląduje przy budzie na łańcuchu lub lata luzem po wsi.Stawiam na pierwszą wersję bo Berta jest duża i nikt rozsądny nie ryzykowałby,żeby pies lata po wsi.Szkoda,że nie zapytałam czym karmi. -
[INDENT] [SIZE=3][B]Ogłoszenia Edka od Romki:[/B][/SIZE] [LIST=1] [*][URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/srodmiescie/edek-kawalek-jamnika-basseta-i-nietoperza-w-jednej-calosci-583975286"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szcze...osci-583975286[/URL] [*][URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/225152/EDEK-kawalek-jamnika-basseta-i-nietoperza-w-jednej-calosci/#.U02GVFd9nys"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/225.../#.U02GVFd9nys[/URL] ([URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/225152/EDEK-kawalek-jamnika-basseta-i-nietoperza-w-jednej-calosci/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/2...ednej-calosci/[/URL]) [*][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/EDEK-kawalek-jamnika-basseta-i-nietoperza-w-jednej-calosci,108226"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...calosci,108226[/URL] [*][URL="http://www.do-adopcji.pl/psy/schroniska/edek-kawalek-jamnika-basseta-i-nietoperza-w-jednej-calosci_i4121"]http://www.do-adopcji.pl/psy/schroni...-calosci_i4121[/URL] [*][URL="http://tlenek.pl/ogloszenie/edek-kawalek-jamnika-basseta-i-nietoperza-w-jednej-calosci.html"]http://tlenek.pl/ogloszenie/edek-kaw...j-calosci.html[/URL] [*][URL]http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=125944[/URL] [*][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/EDEK,-kawalek-jamnika,-basseta-i-nietoperza-w-jednej-calosci-id88032.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...i-id88032.html[/URL] [*][URL="http://warszawa.oglaszamy24.pl/ogloszenie/310158303/warszawa-EDEK-kawalek-jamnika-basseta-i-nietoperza-w-jednej-calosci.html"]http://warszawa.oglaszamy24.pl/oglos...j-calosci.html[/URL] [*][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,93647,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...3647,Lw==.html[/URL] [*][URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/68141/edek--kawalek-jamnika--basseta-i-nietoperza-w-jednej-calosci/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/6...ednej-calosci/[/URL] [*][URL="http://www.psy.pl/adopcje/art18984,edek-kawalek-jamnika-basseta-i-nietoperza-w-jednej-calosci.html"]http://www.psy.pl/adopcje/art18984,e...j-calosci.html[/URL] [*][URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/92708/[/URL] [*][URL="http://www.neeon.pl/1317576-edek-kawalek-jamnika-basseta-i-nietoperza-w-jednej-calosci.html"]http://www.neeon.pl/1317576-edek-kaw...j-calosci.html[/URL] [*][URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=11870[/URL] [*][URL="http://www.naszezwierzaki.info/15-oddam/10159-edek-kawalek-jamnika-basseta-i.html"]http://www.naszezwierzaki.info/15-od...basseta-i.html[/URL] [*][URL="http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Do_adopcji/Psy,ogloszenie,3031226.html"]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/D...e,3031226.html[/URL] [*][URL="http://tygodniowe.pl/93925-edek-kawalek-jamnika-basseta-i-nietoperz/szczegoly.html"]http://tygodniowe.pl/93925-edek-kawa...szczegoly.html[/URL] [*][URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/1235653[/URL] [*][URL="http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=323454&catid=26&Itemid=43"]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=43[/URL] [*][URL="http://www.polgratka.pl/annoucements/show/22963/edek-kawalek-jamnika-basseta-i-nietoperza-w-jednej-calosci"]http://www.polgratka.pl/annoucements...jednej-calosci[/URL] [*][URL="http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,edek_kawalek_jamnika_basseta_i_n,54381.html"]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_k...i_n,54381.html[/URL] [*][URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/wielorasowy/edek-kawalek-jamnika-basseta-i-nietoperza-w-jednej-calosci-l43001.html?me=1"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...3001.html?me=1[/URL] [*][URL]http://www.offer.pl/show.php?id=22107[/URL] [*][URL="http://oglosili.pl/index.php?action=details&id=69536&method=jobs"]http://oglosili.pl/index.php?action=...36&method=jobs[/URL] [*][URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=191479[/URL] [*][URL="http://ogloszenia.com/warszawa/oferta/edek-kawalek-jamnika-basseta-i-nietoperza-w-jednej-calosci-158620.html"]http://ogloszenia.com/warszawa/ofert...ci-158620.html[/URL] [*][URL="http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/edek-kawalek-jamnika-basseta-i-nietoperza-w-jednej-calosci-8717.htm"]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/ed...losci-8717.htm[/URL] [*][URL="http://ogloszenia.naszezwierzaki.eu/o/6235/_EDEK_kawa%C5%82ek_jamnika_basseta_i_nietoperza_w_jednej_ca%C5%82o%C5%9Bci"]http://ogloszenia.naszezwierzaki.eu/...dnej_całości[/URL] [*][URL="http://zoobazar24.pl/ads/edek-kawalek-jamnika-basseta-i-nietoperza-w-jednej-calosci/"]http://zoobazar24.pl/ads/edek-kawale...ednej-calosci/[/URL] [*][URL="http://www.znajdy.pl/edek-kawalek-jamnika-basseta-i-nietoperza-w-jednej-calo-o2059.html"]http://www.znajdy.pl/edek-kawalek-ja...alo-o2059.html[/URL] [*]Tablica=olx [*]Pupil [*]Zwierzaki.nasza-lista [*]Lento [*]Petsy [*]Owi [*]Petworld [*]Ale gratka [*]Pineska [*]Ćwirek [*]Kup sprzedaj [*]Eoferty [*]Bez rodowodu [*]Mazowiecka tablica [*]Słoniu [*]Pajęczyna [*]Sprzedasz [*]Szybko oferty [*]Top ogłoszenia [*]Warsza [/LIST] [/INDENT] [B][FONT=comic sans ms][SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/252012-Og%C5%82oszeniowy-dla-Majki-i-Kory-pakiety-po-30-i-50og%C5%82osze%C5%84-gratisy-do-26-04-do-21-00"][FONT=century gothic][COLOR=#FF0033] [/COLOR][/FONT][/URL][/SIZE][/FONT][/B]
-
ALEK,subtelny,biszkoptowy młodziak POJECHAŁ DO DOMU STAŁEGO!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[INDENT] [SIZE=3][B]Ogłoszenia Alka od Romki:[/B][/SIZE] [LIST=1] [*][URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/srodmiescie/alek-subtelny-biszkoptowy-mlodziak-porzucony-przy-drodze-583945319"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szcze...odze-583945319[/URL] [*][URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/225133/ALEK-subtelny-biszkoptowy-mlodziak-porzucony-przy-ruchliwej-drodze/#.U01u8Vd9nys"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/225.../#.U01u8Vd9nys[/URL] ([URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/225133/ALEK-subtelny-biszkoptowy-mlodziak-porzucony-przy-ruchliwej-drodze/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/2...hliwej-drodze/[/URL]) [*][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/ALEK-subtelny-biszkoptowy-mlodziak-porzucony-przy-ruchliwej-drodze,108213"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...-drodze,108213[/URL] [*][URL="http://www.do-adopcji.pl/psy/schroniska/alek-subtelny-biszkoptowy-mlodziak-porzucony-przy-ruchliwej-drodze_i4120"]http://www.do-adopcji.pl/psy/schroni...j-drodze_i4120[/URL] [*][URL="http://tlenek.pl/ogloszenie/alek-subtelny-biszkoptowy-mlodziak-porzucony-przy-ruchliwej-drodze.html"]http://tlenek.pl/ogloszenie/alek-sub...ej-drodze.html[/URL] [*][URL]http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=125943[/URL] [*][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/ALEK,-subtelny,-biszkoptowy-mlodziak-porzucony-przy-ruchliwej-drodze-id88022.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...e-id88022.html[/URL] [*][URL="http://warszawa.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1596034788/warszawa-ALEK-subtelny-biszkoptowy-mlodziak-porzucony-przy-ruchliwej-drodze.html"]http://warszawa.oglaszamy24.pl/oglos...ej-drodze.html[/URL] [*][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,93639,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...3639,Lw==.html[/URL] [*][URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/68133/alek--subtelny--biszkoptowy-mlodziak-porzucony-przy-ruchliwej-drodze/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/6...hliwej-drodze/[/URL] [*][URL]http://www.psy.pl/adopcje/art18981,alek.html[/URL] [*][URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/92707/[/URL] [*][URL="http://www.neeon.pl/1317569-alek-subtelny-biszkoptowy-mlodziak-porzucony-przy-ruchliwej-drodze.html"]http://www.neeon.pl/1317569-alek-sub...ej-drodze.html[/URL] [*][URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=11868[/URL] [*][URL="http://www.naszezwierzaki.info/15-oddam/10158-alek-subtelny-biszkoptowy-mlod.html"]http://www.naszezwierzaki.info/15-od...towy-mlod.html[/URL] [*][URL="http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Do_adopcji/Psy,ogloszenie,3031225.html"]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/D...e,3031225.html[/URL] [*][URL="http://tygodniowe.pl/93923-alek-subtelny-biszkoptowy-mlodziak-porzu/szczegoly.html"]http://tygodniowe.pl/93923-alek-subt...szczegoly.html[/URL] [*][URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/1235646[/URL] [*][URL="http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=323451&catid=26&Itemid=43"]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=43[/URL] [*][URL="http://www.polgratka.pl/annoucements/show/22960/alek-subtelny-biszkoptowy-mlodziak-porzucony-przy-ruchliwej-drodze"]http://www.polgratka.pl/annoucements...chliwej-drodze[/URL] [*][URL="http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,alek_subtelny_biszkoptowy_mlodzi,54380.html"]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_k...dzi,54380.html[/URL] [*][URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/wielorasowy/alek-subtelny-biszkoptowy-mlodziak-porzucony-przy-ruchliwej-drodze-l43000.html?me=1"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...3000.html?me=1[/URL] [*][URL]http://www.offer.pl/show.php?id=22105[/URL] [*][URL="http://oglosili.pl/index.php?action=details&id=69535&method=jobs"]http://oglosili.pl/index.php?action=...35&method=jobs[/URL] [*][URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=191475[/URL] [*][URL="http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/alek-subtelny-biszkoptowy-mlodziak-porzucony-przy-ruchliwej-drodze-8715.htm"]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/al...rodze-8715.htm[/URL] [*][URL="http://ogloszenia.com/warszawa/oferta/alek-subtelny-biszkoptowy-mlodziak-porzucony-przy-ruchliwej-drodze-158615.html"]http://ogloszenia.com/warszawa/ofert...ze-158615.html[/URL] [*][URL="http://ogloszenia.naszezwierzaki.eu/o/6234/_ALEK_subtelny_biszkoptowy_m%C5%82odziak_porzucony_przy_ruchliwej_drodze"]http://ogloszenia.naszezwierzaki.eu/...chliwej_drodze[/URL] [*][URL="http://zoobazar24.pl/ads/alek-subtelny-biszkoptowy-mlodziak-porzucony-przy-ruchliwej-drodze/"]http://zoobazar24.pl/ads/alek-subtel...hliwej-drodze/[/URL] [*][URL="http://www.znajdy.pl/alek-subtelny-biszkoptowy-mlodziak-porzucony-przy-ruchliw-o2058.html"]http://www.znajdy.pl/alek-subtelny-b...liw-o2058.html[/URL] [*]Tablica=olx [*]Pupil [*]Zwierzaki.nasza-lista [*]Lento [*]Petsy [*]Owi [*]Petworld [*]Ale gratka [*]Pineska [*]Ćwirek [*]Kup sprzedaj [*]Eoferty [*]Bez rodowodu [*]Mazowiecka tablica [*]Słoniu [*]Pajęczyna [*]Sprzedasz [*]Szybko oferty [*]Top ogłoszenia [*]Warsza [/LIST] [/INDENT] -
Paula,trzymam Cię za słowo :lol:,mam klonika Tomika,tylko brak mu białego krawata.Zobacz: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/e600381ae64fd88d27d0ed8aa51591b2,10,19,0.jpg[/IMG] Zachorował na kwarantannie,nie ma jeszcze wątku ani ładnych zdjęć.
-
[LIST] [*][INDENT] [SIZE=3][B]Ogłoszenia Lupo od Romki:[/B][/SIZE] [LIST=1] [*][URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/srodmiescie/lupo-owczarkowaty-mlodziak-szuka-domu-584552417"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szcze...domu-584552417[/URL] [*][URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/225354/LUPO-owczarkowaty-mlodziak-szuka-domu/#.U1AXUVd9nys"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/225.../#.U1AXUVd9nys[/URL] ([URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/225354/LUPO-owczarkowaty-mlodziak-szuka-domu/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/2...ak-szuka-domu/[/URL]) [*][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/LUPO-owczarkowaty-mlodziak-szuka-domu,108310"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...ka-domu,108310[/URL] [*][URL="http://www.do-adopcji.pl/psy/schroniska/lupo-owczarkowaty-mlodziak-szuka-domu_i4134"]http://www.do-adopcji.pl/psy/schroni...uka-domu_i4134[/URL] [*][URL="http://tlenek.pl/ogloszenie/lupo-owczarkowaty-mlodziak-szuka-domu.html"]http://tlenek.pl/ogloszenie/lupo-owc...zuka-domu.html[/URL] [*][URL]http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=126067[/URL] [*][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/LUPO,-owczarkowaty-mlodziak-szuka-domu-id88113.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id88113.html[/URL] [*][URL="http://warszawa.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2028638161/warszawa-LUPO-owczarkowaty-mlodziak-szuka-domu.html"]http://warszawa.oglaszamy24.pl/oglos...zuka-domu.html[/URL] [*][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,93697,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...3697,Lw==.html[/URL] [*][URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/68194/lupo--owczarkowaty-mlodziak-szuka-domu/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/6...ak-szuka-domu/[/URL] [*][URL="http://www.psy.pl/adopcje/art19010,lupo-owczarkowaty-mlodziak-szuka-domu.html"]http://www.psy.pl/adopcje/art19010,l...zuka-domu.html[/URL] [*][URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/92981/[/URL] [*][URL="http://www.neeon.pl/1320113-lupo-owczarkowaty-mlodziak-szuka-domu.html"]http://www.neeon.pl/1320113-lupo-owc...zuka-domu.html[/URL] [*][URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=11898[/URL] [*][URL="http://www.naszezwierzaki.info/15-oddam/10172-lupo-owczarkowaty-mlodziak-szu.html"]http://www.naszezwierzaki.info/15-od...dziak-szu.html[/URL] [*][URL="http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Do_adopcji/Psy,ogloszenie,3041532.html"]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/D...e,3041532.html[/URL] [*][URL="http://tygodniowe.pl/94018-lupo-owczarkowaty-mlodziak-szuka-domu/szczegoly.html"]http://tygodniowe.pl/94018-lupo-owcz...szczegoly.html[/URL] [*][URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/1238289[/URL] [*][URL="http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=323668&catid=26&Itemid=43"]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=43[/URL] [*][URL="http://www.polgratka.pl/annoucements/show/23055/lupo-owczarkowaty-mlodziak-szuka-domu"]http://www.polgratka.pl/annoucements...iak-szuka-domu[/URL] [*][URL="http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,lupo_owczarkowaty_mlodziak_szuka,54399.html"]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_k...uka,54399.html[/URL] [*][URL]http://www.offer.pl/show.php?id=22121[/URL] [*][URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/wielorasowy/lupo-owczarkowaty-mlodziak-szuka-domu-l43035.html?me=1"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...3035.html?me=1[/URL] [*][URL="http://oglosili.pl/index.php?action=details&id=69557&method=jobs"]http://oglosili.pl/index.php?action=...57&method=jobs[/URL] [*][URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=191618[/URL] [*][URL="http://ogloszenia.com/warszawa/oferta/lupo-owczarkowaty-mlodziak-szuka-domu-158809.html"]http://ogloszenia.com/warszawa/ofert...mu-158809.html[/URL] [*][URL="http://ogloszenia.naszezwierzaki.eu/o/6244/_LUPO_owczarkowaty_młodziak_szuka_domu"]http://ogloszenia.naszezwierzaki.eu/...iak_szuka_domu[/URL] [*][URL="http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/lupo-owczarkowaty-mlodziak-szuka-domu-8741.htm"]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/lu...-domu-8741.htm[/URL] [*][URL="http://zoobazar24.pl/ads/lupo-owczarkowaty-mlodziak-szuka-domu/"]http://zoobazar24.pl/ads/lupo-owczar...ak-szuka-domu/[/URL] [*][URL="http://www.znajdy.pl/lupo-owczarkowaty-mlodziak-szuka-domu-o2077.html"]http://www.znajdy.pl/lupo-owczarkowa...omu-o2077.html[/URL] [*]Olx [*]Pupil [*]Zwierzaki.nasza-lista [*]Lento [*]Petsy [*]Owi [*]Petworld [*]Ale gratka [*]Pineska [*]Ćwirek [*]Kup sprzedaj [*]Eoferty [*]Bez rodowodu [*]Mazowiecka tablica [*]Słoniu [*]Pajęczyna [*]Sprzedasz [*]Szybko oferty [*]Top ogłoszenia [*]Warsza [/LIST] [/INDENT] [/LIST]
-
Tak,to prawda charakter ma zdecydowany.To widać było już w schronisku,rezolutna dziewuszka. Docha,ja też wolałabym nie robić innego wątku,nie mam czasu,ale jak trzeba to trzeba.Lilka jest na pierwszym miejscu już poprawiłam,tytuł też.Tylko post rozliczeniowy konieczny.Poza tym trzeba przenieść tyle informacji i zdjęć.
-
Kopiuję z Fb: "[URL="https://www.facebook.com/katarzyna.z.kowalska?fref=ufi"]Katarzyna Zwierzolub Kowalska[/URL] Domek w porządku , pańcia wielce psiolubna. Nic tylko życzyć Szurce długiego życia w zdrowiu" [url]https://www.facebook.com/events/1432735013609964/?ref_newsfeed_story_type=regular&source=1[/url]
-
Maryś to nie jest takie pewne!!!! Nie chce mi się pisać,bo mnie szlag trafia!!!Zajrzyj proszę na wątek główny: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/171870-%C5%81owicz-Schronisko-dla-Zwierz%C4%85t?p=22070993#post22070993[/url] post 8337 CZY TO SIĘ NIE SKOŃCZY!!!!
-
Ale śliczna!!!!!!:lol::lol::lol:
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Róbcie na Boga wizyty przedadopcyjne!!! To nie jest blokowanie adopcji jak piszecie w skargach do Urzędu Miasta na mnie!!! [SIZE=5][COLOR=#ff0000]Tak nie postępuje świadomy wolontariusz!!!![/COLOR][/SIZE] -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Takich ogłoszeń jest więcej: [URL="http://lodz.oglaszamy24.pl/ogloszenie/966110978/lodz-MALINKA-subtelna-sunia-czeka-na-swoj-przyjazny-i-kochajacy-dom.html"][IMG]http://lodz.oglaszamy24.pl/storage/09/78/5e1fa1e1_s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://lodz.oglaszamy24.pl/ogloszenie/966110978/lodz-MALINKA-subtelna-sunia-czeka-na-swoj-przyjazny-i-kochajacy-dom.html"]MALINKA - subtelna sunia czeka na swój przyjazny i kochający dom.[/URL] Suczka ma około 4- 5 lat , jest średniego wzrostu, krotką sierść i taki charakterystyczny pyszczek, podobny do owczarka collie i bardzo nieciekawą przeszłość, prawdopodobnie... [URL="http://lodz.oglaszamy24.pl/ogloszenie/74669808/lodz-Rambo-piekny-czarny-psiak-nie-toleruje-schroniska.html"][IMG]http://lodz.oglaszamy24.pl/storage/98/08/be6517ec_s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://lodz.oglaszamy24.pl/ogloszenie/74669808/lodz-Rambo-piekny-czarny-psiak-nie-toleruje-schroniska.html"]Rambo, piękny , czarny psiak nie toleruje schroniska. [/URL] Rambo jest młodym, wysokim około 3-letnim psiakiem o pięknym błyszczącym czarnym umaszczeniu Do tego niezwykle błyszczące oczy dodają temu psiakowi atrakcyjności. Rambo t... [COLOR=#999]Dodano:[/COLOR] [B]14 Kwietnia 23:32[/B] | [COLOR=#999]Cena: [/COLOR][B]1 zł[/B] [URL="http://lodz.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1499397159/lodz-KLARA-piekna-dostojna-sunia-pilnie-potrzebuje-domu.html"][IMG]http://lodz.oglaszamy24.pl/storage/71/59/3cc0913d_s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://lodz.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1499397159/lodz-KLARA-piekna-dostojna-sunia-pilnie-potrzebuje-domu.html"]KLARA piękna dostojna sunia pilnie potrzebuje domu...[/URL] Klara – Hera jest dużą suczką sięgającą ponad kolano i ma 4- 5 lat..Do schroniska trafiła na skutek interwencji po tym jak samotnie błąkała się po podłowicki... [COLOR=#999]Dodano:[/COLOR] [B]14 Kwietnia 23:28[/B] | [COLOR=#999]Cena: [/COLOR][B]1 zł[/B] [COLOR=#999]Dodano:[/COLOR] [B]15 Kwietnia 23:03[/B] | [COLOR=#999]Cena: [/COLOR][B]0 zł [/B] [URL="http://lodz.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1432383980/lodz-Jestem-Sniezka-podaruj-mi-lepsze-zycie.html"][IMG]http://lodz.oglaszamy24.pl/storage/39/80/5fc86d2e_s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://lodz.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1432383980/lodz-Jestem-Sniezka-podaruj-mi-lepsze-zycie.html"]Jestem Śnieżka , podaruj mi lepsze życie[/URL] Śnieżka, to młoda 1-roczna suczka, jest średniego wzrostu i ma czarne umaszczenie, z jaśniejszym podbródkiem. Jest w schronisku od szczenięcia. Jej mama i rodzeństwo znalaz... [COLOR=#999]Dodano:[/COLOR] [B]15 Kwietnia 22:56[/B] | [COLOR=#999]Cena: [/COLOR][B]0 zł[/B] [URL="http://lodz.oglaszamy24.pl/ogloszenie/127756085/lodz-Maly-czarny-uroczy-Murzynek-potrzebuje-dobrego-domu.html"][IMG]http://lodz.oglaszamy24.pl/storage/60/85/c7711bbe_s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://lodz.oglaszamy24.pl/ogloszenie/127756085/lodz-Maly-czarny-uroczy-Murzynek-potrzebuje-dobrego-domu.html"]Mały czarny uroczy Murzynek potrzebuje dobrego domu.[/URL] Murzynek jest młodym psiakiem ma około 1,5 roku. Jest niedużym psiakiem wielkości jamnika , ma czarną długą sierść i takie smutne, poważne oczy a za sobą los bezdomniaka od si... [COLOR=#999]Dodano:[/COLOR] [B]15 Kwietnia 22:55[/B] | [COLOR=#999]Cena: [/COLOR][B]0 zł[/B] [URL="http://lodz.oglaszamy24.pl/ogloszenie/272492208/lodz-Ola-czy-jestem-skazana-na-taki-zywot.html"][IMG]http://lodz.oglaszamy24.pl/storage/22/08/f987cd45_s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://lodz.oglaszamy24.pl/ogloszenie/272492208/lodz-Ola-czy-jestem-skazana-na-taki-zywot.html"]Ola, czy jestem skazana na taki żywot?[/URL] Ola z siostrą Tolą znalazły się bez domu w wieku około 3 miesięcy, ktoś je po prostu wyrzucił. Ma teraz około 1,5 roku, jest średniego wzrostu, bardzo spokojna, ufna i przyj... [COLOR=#999]Dodano:[/COLOR] [B]15 Kwietnia 22:53[/B] | [COLOR=#999]Cena: [/COLOR][B]0 zł[/B] [RIGHT]Większość to psiaki po przejściach,wycofane lub będące długo w schronisku,CZY WSZYSTKIE PÓJDĄ DO DOMU W TEN SAM SPOSÓB!!!! [/RIGHT]