Romka
Members-
Posts
35738 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Romka
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Na wątku Murzynka podaję,że miałam fajny telefon w sprawie Murzynka.Czekałam na maila pani i kiedy nie znalazłam go w swojej poczcie,zapytałam panią o maila.Pani z Kutna,powiedziała mi,że powinnam dostać maila bo ona dzwoniła już do tej drugiej pani i jest z nią umówiona na jutro w schronisku.Byłam bardzo zdziwiona ponieważ nie umawiałam się z nikim.Zapytałam panią czy w jej domu odbyła się już wizyta przedadopcyjna-PRZYPOMINAM KUTNO-a pani odpowiedziała,że umówiła się z panią,że pominą wizytę przedadopcyjną a poprzestaną tylko na wizycie poadopcyjnej!!!! Kiedy zapytałam z jakiego numeru do niej dzwoniono pani podała mi ten oto numer telefonu: [/SIZE] [B]Mały czarny uroczy Murzynek potrzebuje dobrego domu. / Łódź[/B] [URL="http://lodz.oglaszamy24.pl/ogloszenia/zwierzeta/psy/"][IMG]http://lodz.oglaszamy24.pl/img/cat/5/15.png[/IMG][/URL] Kategoria: [URL="http://lodz.oglaszamy24.pl/ogloszenia/zwierzeta/psy/"]Zwierzęta / Psy[/URL] Rodzaj: Sprzedam Dodano: 15 Kwiecień 2014 22:55 [RIGHT]wczoraj[/RIGHT] Murzynek jest młodym psiakiem ma około 1,5 roku. Jest niedużym psiakiem wielkości jamnika , ma czarną długą sierść i takie smutne, poważne oczy a za sobą los bezdomniaka od sierpnia b. roku. Jest spokojny, łagodny, bardzo lubi przytulic się do człowieka, nasuwa się spostrzeżenie, że miał kiedyś dobry kontakt z człowiekiem ale z jakichś przyczyn te jego cechy charakteru nie były mile widziane u poprzedniego opiekuna. Jest spokojniutki, spokojny , nieśmiały , jeszcze niepewny w otoczeniu schroniskowych boksów, zgodny w stadzie, najbardziej pewnie się czuje jak zostanie w towarzystwie wolontariusza wyprowadzony poza boks, poza ogólny zgiełk, wtedy radośnie merda ogonem, garnie się do przytulania , dobrze chodzi na smyczce. . Teraz ten mądry i rezolutny psiak czeka na ten właściwy i zarazem odpowiedni dom u kochanego opiekuna, który nie ze względu na cechy stróża ale ze względu na jego potrzeby posiadania czworonożnego przyjaciela przyjmie go pod swój dach. Jest psiakiem rodzinnym, domowym, powinien mieszkać razem ze swym opiekunem. Psiak posiada wszystkie szczepienia ochronne, jest odrobaczony, wykastrowany, do adopcji zostanie wydany po zaczipowaniu. Kontakt w sprawie jego adopcji: 608 469 265 lub 501 629 091 Cena: [B]0 zł[/B] [IMG]http://lodz.oglaszamy24.pl/img/spam.gif[/IMG] Zgłoś naruszenie Kontakt: Wolontariusz Telefon: 608 469 265 Email: [URL="http://lodz.oglaszamy24.pl/ogloszenie/127756085/cf/1/lodz-Maly-czarny-uroczy-Murzynek-potrzebuje-dobrego-domu.html#cform"][IMG]http://lodz.oglaszamy24.pl/img/contact_b.png[/IMG][/URL] [IMG]http://lodz.oglaszamy24.pl/storage/60/85/c7711bbe.jpg[/IMG] Ja umawiałam się z panią na wizytę przedadopcyjną, TAK POWINNA WYGLĄDAĆ PRAWIDŁOWA ADOPCJA. [SIZE=4]CZY TO SIĘ WRESZCIE SKOŃCZY!!!! [/SIZE] -
Dziewczyny założę jutro po południu.Znów mam adopcję.Jutro prawdopodobnie do domu jedzie Szurka,muszę być w schronisku. I ciekawostka w związku z Dyziem,pan pytał czy jest do adopcji i czy może odebrać go dziś.No i co Wy na to?
-
Reiko na spacerku: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/09eec66cb6ec69cd0c4d43aa2c4d0f6a,10,19,0.jpg[/IMG]
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
I mamy kolejne psiaki w schronisku: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/33b982a7519a724427efbe0c5ed590c1,10,19,0.jpg[/IMG] pies,około 2 lata [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/9fa2a64a1bbbeaca129bb417458c4062,10,19,0.jpg[/IMG] maleńka dziewuszka(?)przerzucona przez ogrodzenie do schroniska. -
Ogłoszenia w lokalnej prasie wolontariuszek Koła LEON: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/9d2c86b34079885e5d8d5d364eebf7dc,10,19,0.jpg[/IMG]
-
Miałam bardzo fajny telefon w sprawie Murzynka z Kutna.Domek z ogródkiem u dojrzałej osoby.W domu zawsze były psy,odchodziły ze starości.Po przerwie pani znów zatęskniła za psiakiem.W domu także jest kot ale kot to wolna dusza i raz bywa a raz nie w domu.Murzynek będzie mieszkał w domu.Czekam na decyzję pani.
-
Domek dla Szurki już sprawdzony i Szurka...może się pakować:lol: Więcej informacji będzie pewnie na Fb.Planujemy zawieżć Szurkę jutro lub w sobotę do domku w Brzezinach.Bardzo się cieszę:lol:
-
[IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/e24284a06907087bae28c53e9d0a4db9,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/37cd6575640fe0854ff282066faa8bf1,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/bf6b3b41c2b8c7702eca4a4bc14b4556,10,19,0.jpg[/IMG] ...w samochodzie i w czasie jazdy pełen luz:lol:
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
LILKA POJECHAŁA DZIŚ DO HOTELIKU U HOP!:lol: Zajęła miejsce po Dyziu,który grzeje doopkę we własnym domu [IMG]http://imageshack.com/a/img835/6825/rydj.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/eb5b8bd78d95541e3206940ee9e4a806,10,19,0.jpg[/IMG] ...teraz tylko domku ci trzeba mała.:lol: -
Dziewczyny,to kto ma zrobić wątek?Jak trzeba to założę.
-
Kika wróciła do schroniska.Bawiła się z drobiem w berka.Drób nie przeżył.No to szukamy dalej domku dla Kiki.Zmieniam ponownie tytuł wątku.
-
Lilka już u hop!!!!:lol:
-
Kika od wczoraj w swoim domu.Adopcja ze schroniska.Dom na wsi pod Łowiczem,opiekunami małej są młodzi ludzie,którzy szukali towarzyszki dla swojego owczarka,licząc ,że radosna Kika rozrusza go trochę.Powodzenia mała,mam nadzieję,że będziesz szczęśliwa piesku... Zmieniam tytuł wątku.
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Wczoraj do domu poszła Kika,adopcja ze schroniska.Dom na wsi pod Łowiczem,opiekunami małej są młodzi ludzie,którzy szukali towarzyszki dla swojego owczarka,licząc ,że radosna Kika rozrusza go trochę. [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/529x354q90/5/pcct.jpg[/IMG] ...mam nadzieję mała,że będą cię tam kochać,powodzenia... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242676-KIKA-śliczna-pręgowana-suczka-szuka-domu/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242676-KIKA-śliczna-pręgowana-suczka-szuka-domu/page2 EDIT:KIKA wróciła do schroniska.Powód:berek z drobiem;)Jak się domyślacie drób nie przeżył;) [/URL] -
Lilka jedzie jutro o 8 30.O tej porze wyjeżdżamy ze schroniska,więc u hop będziemy około 9 30-10 00:lol: Hop prosiła,żeby przyjazd Lilki był rano.
-
Nie ma sprawy,ale propozycja nadal aktualna.:lol: Dyzio i Lilka mają nadal aktywne wyróznienie do 21 kwietnia zrobione przez Jarę.Mają je razem. [URL="http://olx.pl/oferta/lilka-2letnia-suczka-szuka-nowego-domu-CID103-ID5l8Yj.html"]http://olx.pl/oferta/lilka-2letnia-suczka-szuka-nowego-domu-CID103-ID5l8Yj.html Wczoraj ,chyba Jara zmieniła tytuł . [/URL]
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#0000cd][SIZE=4][B]MUSICIE TO KONIECZNIE OBEJRZEĆ!!!![/B][/SIZE][/COLOR] [url]https://www.facebook.com/photo.php?v=163541050477479&set=vb.436026963113001&type=2&theater[/url] -
Trzymaj ze wszystkich sił,może teraz uda się nareszcie...
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Tak Agnieszko, ma już domek stały i czuje się w nim bardzo dobrze. Będę chciała wyróżnić Leśne Skrzaty,może Misia mogłaby być już wyróżniona,chyba jest Twoje ogłoszenie.Może można byłoby je wyróżnić?Dla pozostałych napiszę tekst. I jeszcze jedna dobra wiadomość a właściwie dwie:sprawdzamy dom dla Szurki i w miejsce Dyzia do hoteliku pojedzie Lilka,jego towarzyszka z bezdomności.:lol: -
To może ja jeszcze wyjaśnię co miałam na myśli pisząc wyróżnienie.Chodzi mi o wyróżnione ogłoszenia.Na gumtree to koszt 50zł a na tablicy teraz olx chyba,to koszt 25zł.Widać je przed wszystkim innymi ogłoszeniami.Ktoś kto szuka psiaka, widzi je jako jedne z pierwszych.Podany koszt to koszt za miesiąc wyróżnienia.Takie ogłoszenie zwiększa szansę Lilki na adopcję.Jeśli Ziutka będzie chciała wyróżnić ogłoszenie to musi najpierw zapłacić. Czyli zamawiamy pakiet ogłoszeń a na tablicy i gumtree wyróżnione,pozostałe będę zwykłe i już za kilka dni przykryją je kolejne ogłoszenia i wtedy znów trzeba Lilce powtórzyć ogłoszenia zwykłe.
-
Myślę,że dobry pomysł...ja funduję małej wyróżnienie na tablicy i gumtree.Dasz znać do kogo mam wysłać pieniądze.:lol: Miesięczne to koszt 75zł
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Zapomniałam napisać o najważniejszym wydarzeniu z ubiegłej niedzieli,tyle się dzieje,DYZIO NIE JEST JUŻ W HOTELIKU,w niedzielę POJECHAŁ DO DOMU STAŁEGO w Warszawie!!!!!!:multi::multi:Powodzenia maluchu,wiem,że będzie Ci tam dobrze...:lol: Tu jeszcze Dyzio w domu u hop! [IMG]http://imageshack.com/a/img849/3898/3fli.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251801-DYZIO-maleńki-kudłaczek-POJECHAŁ-DO-HOTELIKU-U-HOP!Lilka-nadal-w-schronisku[/url] Na miejsce Dyzia do hoteliku ma szansę pojechać jego towarzyszka niedoli Lilka:lol: -
Hej,hej jeśli wszystko dobrze pójdzie,a nie może być inaczej,to Lilka pojedzie do hop już w czwartek rano:lol:.Zgłosiłam małą do lecznicy,na sprawdzenie uszu,blizny po sterylizacji i pazurków.
-
Wizyta przed adopcyjna w czwartek!:lol:
-
ADASIU,DZIĘKUJĘ!:lol: Zgłosiła się do mnie p.Katarzyna K.z Fb i zrobi nam wizytę w Brzezinach.Pani ma już doświadczenie w przeprowadzaniu takich wizyt i jeszcze w tym tygodniu odwiedzi ewentualny domek Szurki. Pani Kasiu,BARDZO dziękuję!:lol: Czekamy!