Jump to content
Dogomania

Romka

Members
  • Posts

    35738
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Romka

  1. SUPER!!!!!:lol: Bardzo się cieszę,szczególnie ja...domek teraz pewnie już nie jest na mnie zły.:lol:
  2. Ja też się cieszę!Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy.:lol:
  3. Maryś ten psiak mieszka tam od zawsze.Karmiłyśmy ją z Ewą przez jakiś czas.Teraz karmią ją sąsiedzi.Ona jest tam sama.Trafiła do schroniska,kiedy pogryzła chłopca.Chłopiec jak się okazało nie był bez winy.Saba zaprzyjaźniła się z nami w schronisku.Teraz nas poznaje.Ona wróciła do siebie.To jest jej "dom".Jej opiekun jest w zakładzie karnym.Na wątku wyżej są gdzieś jej zdjęcia z czasu kiedy była na obserwacji w schronisku.
  4. [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/b5527c8126c7605ed825057cc1c78939,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/9ba6af860174ea2e2bb13a45591cd3bb,10,19,0.jpg[/IMG] Mały Toffi lubi wychodzić na spacerki al najpierw muszą wyjść z boksu jego koledzy,trzeba go wziąć na ręce a potem zapiąć i wziąć na spacer.Na spacerku jest zadowolony ale nie pozwoli się dotknąć.Ale kiedy przychodzimy do schroniska,mały wita się ze mną przez kraty i wtedy pozwoli się dotknąć.
  5. [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/83f2fade595d0fad1ccd6d7d441bcd4c,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/7f1b7693d2f4730b2acffb179ac20ab2,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/78bbe95a986d50d0d8cb02cdc5fb4634,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/6e042571ea246a68a4893b2fbd875489,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/8fcb50d1bd2be680d0c9b06d566b9c74,10,19,0.jpg[/IMG]
  6. Prezent od Tekili dostała także mała Misi,różową obrożę: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/dac363ba261ffc2ed1fea60489fa151b,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/a7607325979583c30bcf4c41a09b1dc4,10,19,0.jpg[/IMG] Wizyta poadopcyjna u Asi,która miała jechać do Wojtyszek.Adoptowana przeze mnie,znalazła b,fajny domek.Puszka jest prezentem dla Asi: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b4ea7048d7f9f3867f0f6eb9eeb1bbb8,10,19,0.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244295-AŚKA-i-BAŚKA-dwie-suczki-JUŻ-W-SWOIM-DOMU!!!!!?p=22058009#post22058009[/url]
  7. Świeża trawka bardzo smakuje koledze z boksu Misi ,Pysiolkowi: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/585c0406038f55bffb2907d748e59125,10,19,0.jpg[/IMG] ...ale Misia nie może się doczekać kiedy on skończy jeść trawę: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/dac363ba261ffc2ed1fea60489fa151b,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/b4bc1f217ae0b67653cea78217d15d42,10,19,0.jpg[/IMG] ...to pewnie musi być dobre,ja też spróbuję: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/545a1975360490b0f7b4e603676dace1,10,19,0.jpg[/IMG] a teraz nareszcie można się pobawić: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/ae9fcf148cf0af56c3e24605caa8de9a,10,19,0.jpg[/IMG]
  8. Świeża trawka bardzo smakuje Pysiolkowi: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/585c0406038f55bffb2907d748e59125,10,19,0.jpg[/IMG] ...jego koleżanka z boksu,Misia nie może doczekać się kiedy Pysiolek skończy delektować się trawą: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/dac363ba261ffc2ed1fea60489fa151b,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/b4bc1f217ae0b67653cea78217d15d42,10,19,0.jpg[/IMG] ...jak on tak wcina to i ja spróbuję: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/545a1975360490b0f7b4e603676dace1,10,19,0.jpg[/IMG] No a teraz można się pobawić: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/ae9fcf148cf0af56c3e24605caa8de9a,10,19,0.jpg[/IMG]
  9. Tituś na spacerku w ubiegłym tygodniu: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/2c4f245f8030ff92d1fb89350bcea536,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/f32708c937e993ec92415b7fd583ee56,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/0ddd93ab89b9614256ac4745435e7112,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/82a7331deff10e89451f148525d17a06,10,19,0.jpg[/IMG] Poprawia się ale wciąż jest z niego straszna chudzina.Pracujemy,żeby nabrał trochę ciałka.
  10. Nuka na spacerku: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/1bb20aef53facec17a7c22755621016d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/97bfe2dd7d37477cbc69e3bea1ee25b6,10,19,0.jpg[/IMG] to było w ubiegłym tygodniu.
  11. Miluś do dziś miał takie sąsiedztwo,ale śliczna,mała Nuteczka poszła dziś do domu: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/04cc7bef64a85e98bb351916fd183420,10,19,0.jpg[/IMG]
  12. A potem Niwa tak szaleje; [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/613ab867d6525550f1fddef27c299e60,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/a54d90011e03f2cea029d9879966006b,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/46c621f03b84f51f6f08b6ec6ca77340,10,19,0.jpg[/IMG]
  13. Stare zdjęcie,wrzucam dopiero teraz: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/1c0e24383a43f32f27388f76049e41fc,10,19,0.jpg[/IMG] Lizka,co u Was słychać?:lol:
  14. [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/44a24d0b49ad1f156b98b42dfb574fa2,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/847091b63bb8c6550e63abf8106499f6,10,19,0.jpg[/IMG]
  15. Ogłoszenia w lokalnej prasie wolontariuszek Koła LEON: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/6d21844aef97db300dff6c1032176ceb,10,19,0.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/2caf6dc436994c48b02d527ff537a441,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/af068c2f95baf69fca515e0f562aaf8b,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f9547f01643cf8e8c81c80467c779b21,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/0bce2958f73ddd0111350bbc7de0e0ed,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/6dfb5a15a3339fc1d2e751a9d79c31bd,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/7a909acbc7896e9814748933c103c5ed,10,19,0.jpg[/IMG]
  17. W ubiegłym tygodniu odwiedziłyśmy Sabę,poznała nas,nawet nie szczeknęła.Jest chuda i BARDZO samotna. [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/d459814757c88683ca2cc3c0aeda3468,10,19,0.jpg[/IMG] dostała od nas jedzenie,bo była też głodna: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/484d5ea1de2469becdba03af2f9b11b5,10,19,0.jpg[/IMG] ...zobaczcie jak spokojnie stoi i czeka.
  18. Nowe psiaki w schronisku: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/fff49b6277eab4a7b84cd27ef46859fe,10,19,0.jpg[/IMG] biały ,duży pies widywany od wielu miesięcy na ulicach naszego miasta,wolny duch,który nie potrafi odnaleźć się w schronisku,wyje [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/eff976fbb2038523390be8274f513843,10,19,0.jpg[/IMG] maluszek,po którego ktoś miał się zgłosić i nie zgłosił się [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/876e281c663260b15c4d6bd88b4f8bff,10,19,0.jpg[/IMG] suczka,mieszaniec husky,bardzo łagodna i kontaktowa
  19. A to są zdjęcia ze schroniska zaraz po spotkaniu Ani i Nutki: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/a0ecd611536339b2457c6bf18c941dfc,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/c830c89b0418846f60b0bebd08c22a7d,10,19,0.jpg[/IMG] ...tu już trochę pewniejsza,umowa adopcyjna zaraz będzie podpisywana: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/122f7b03a9ff2fcddba68874aa5c0c09,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/72c37bb57405664122c37e7bfbb40891,10,19,0.jpg[/IMG] ...a tu idziemy do samochodu,ale najpierw był spacerek po lesie; [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/523fdb00a36dec646ffb31fafae815ce,10,19,0.jpg[/IMG] No i muszę powiedzieć,że Nuteczka waży 4,46 kg...olbrzym;)
  20. Mały KODI UCIEKŁ Z PODWÓRKA,wypuściły go wnuczki opiekunki,nie ma go już od wtorku.Miał czerwoną obróżkę.Jedyna nadzieja,że ktoś przygarnął słodziaka.Pani szukała małego w schronisku.A Kodi wygląda tak: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/16ef489c30a7bc5b356823c109fd6411,10,19,0.jpg[/IMG]
  21. Nasza maleńka Nutka,już w domu a tak niedawno ktoś przerzucił ją przez ogrodzenie do schroniska: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/8ed7587e852004712f146ff0ea3e213d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/1321e6cbd62ff4e5c96774cb8665ba36,10,19,0.jpg[/IMG] ...POWODZENIA KRUSZYNKO... ...więcej tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252198-Nutka-maleńka-suczka-przerzucona-przez-ogrodzenie-do-schroniska?p=22057053#post22057053[/URL]
  22. [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/a30db9da9a8ada4d16a6fc98c0e105cd,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/725ca7a4cc6171bcb877e6743125324c,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/4e8af87c359ed09ca9229da4ba7b8500,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/1321e6cbd62ff4e5c96774cb8665ba36,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/97d34e37637a14e09dd67b5c10931441,10,19,0.jpg[/IMG]
  23. Jak już mówiłam wczoraj zadzwoniła do mnie pani z Łodzi i umówiła się na poznanie naszej Nutki i dziś pani przyjechała.Przyznam,że nie wiedziałam,że pani to andziolek.Nie planowałam też,że Nutka już dziś pójdzie do domku.Dziewczyny miały się poznać.Ale kiedy andziolek zobaczyła Nutkę to już nie chciała bez niej odjeżdżać.Mała też przylgnęła do andziolka.Do tego stopnia poczuła się pewnie,że zaczęła szczekać na schroniskowego kota i na dużą suczkę na spacerze.Tak,tak Nuteczka ta przestraszona malizna.:lol: Ustaliłyśmy,że odbędziemy wizytę poadopcyjną.Mam też nadzieję,że Fundacja Niechciane i Zapomniane także zjawi się na wątku. Adziolek obiecała nam zdjęcia na bieżąco.Nutka ma już zdjęte szwy po sterylizacji(dziś to zrobiłyśmy w lecznicy schroniskowej).Będzie mieszkała w mieszkaniu w bloku.A na wakacje będzie wyjeżdżać pod Węgrów na Podlasie.Dodam,że andziolek tymczasuje też czasami kociaki.Teraz nie wiem jak to będzie,bo w Nutce okazało się drzmie brytan. Są już zdjęcia,więc zaraz wrzucę. [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/1c182d2dca3366c2d4b74a0b8cf5894e,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/3023e89f7b198f9663bd02b2097cf1c5,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f4f16e6d6dc1d6b63e4fa279219e4a5d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/767318dc46264fc653813db4e74f8cff,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/017a5521613073d44b309d2ee7161e84,10,19,0.jpg[/IMG]
  24. Została suczka,nadal jest w schronisku,siedzi sama,bo wszystkie szczenięta już w domu. A Niwa odkąd przestała być mamuśką,zrobiła się szaloną dziewczyną.Skacze,zaczepia,odbija się łapami.Czasami jest nieznośna.Mam zdjęcia ze spacerków.Niwa wychodzi na spacerek: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/2a026e3e62e07ff5d23f379a74d6cbf8,10,19,0.jpg[/IMG] A to już spacer: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/c06049f1a8c1f0f791b547c807e136cb,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f33f1f14c38cf1a0440d7d0abe8c4301,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/e1d5988980e0bfdebe49185e0743105c,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/ae34b06382728f568c38fcbf86f53b1f,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/5e49bd4be1480f949b6dec57ddd4b785,10,19,0.jpg[/IMG] patrzymy czy to nie kleszcz...
×
×
  • Create New...