[quote name='gonia66']NO i ja podniosę...dobrze,ze ma choc futro grube..ida mrozy..nawet do 20stopni:(:(nie ,oge przestac o nich myslec....jakie warunki ma Puszek w zderzeniu z mrozem????mieszka aw jakims pogrzewanym pomieszczeniu???[/QUOTE]
Dziewczyny w naszym schronisku nie ma ogrzewanych boksów!W boksie stoja budy składające sie z trzech bud,otwierane górą(jedna za drugą).Myślę,że mały nie zmarznie,w srodku jest słoma,nie wieje bo wejście do bud jest przodem do ściany bocznej boksu!Oczywiście nie są to warunki dla tak stareńkiego psiaka,ale i tak ma lepiej niż wtedy kiedy bląkał sie po osiedlu!Musi zdecydować sie sytuacja Willego wtedy podejmiemy decyzje w sprawie Puszka!Mnie tez jest bardzo żal Puszka ale przy takich finansach jakimi dysponujemy wszystko musi mieć swoja kolej!