Dostałyśmy dziś z Mamanabank telefon w sprawie Zadry ale po przeprowadzeniu rozmowy z osobą zainteresowaną ocena domku jest na nie!Pan chciałby suczkę nie po sterylizacji,ma w domu inna suczke ale on ją tylko karmi ,bo to przybłęda!Przybłęda zdążyla oczywiście mieć szczeniaki,został tylko jeden!Na moje pytanie co stało sie z pozostalymi szczeniakami,pan wymijająco powiedzial,że był tylko jeden!Suczka byłaby w gospodarstwie rolnym(produkcja ogrodnicza).Pan na prosbe o sprawdzenie domku odpowiedział,że do nas zadzwoni!Lepiej niech nie dzwoni! Przy okazji ustaliłam z panem Markiem,że do schroniska nikt nie dzwonił a suczka miala w tamtym tygodniu sterylizacje!Można zmienić na wątku informacje na ten temat!