[quote name='UBOCZE']Wiem, byliśmy bardzo zainteresowani poprawą losu Misi. W pytaniu o wielkość chodziło bardziej o nią, bo w naszym laickim wyobrażeniu większy pies oznacza też potrzebę większej przestrzeni mieszkaniowej. Chcemy (nie bez tremy) adopotować dziadunia Timurka z Orzechowców ze względu na jego dramatyczniejszą, depresyjną sytuację, ale cały czas nie możemy też sobie poradzić z losem Misi. Najchętniej wzięlibyśmy obydwa, ale taka decyzja przerosłaby nas i okazałaby się nieodpowiedzialna. To właśnie najsmutniejsze na dogo, ze bid mnóstwo, a możliwości ograniczone...
Misia jest cudowna i nie zasługuje na taki smutny los. Ale tyle, co mogę, to uczestniczyć w wątku i go rozsyłać, a także w swoim środowisku propagować możliwośc jej adopcji. Czy Misia ma wyróżnione allegro? Jeśli ktoś zrobi, chętnie zasponsoruję. Jak jeszcze można pomóc Misi?[/QUOTE]
Staruszki z Orzechowców są cudowne,nie pożałujesz!Mój Pako tez jest z Orzechowców!:roll: