My tez wszędzie chodzimy razem!Psiaki siedzą same do 16 wiec uważam to za konieczne!Częśc znajomych puka sie w głowę!Ale już wiedzą ,ze inaczej byc nie może!Zazdroszcze,że Twoje zwierzaki przytulają sie Romcia-szefowa nie znosi poufałości hi,hi,hi!Jest zazdrosna o Pako!Żeby nie prowokować awantur czsami zabieram ja tylko samą!Ale czuje sie ważna!Dostaje pierwsza przysmaczki i musi siedzieć przed Pako jak te przysmaczki serwuje!Nie lubi suczek!Za co ja kocham tego potwora?Jest wyjatkowo do mnie przywiązana,ma mądre spojrzenie i lubią ja wszyscy sąsiedzi!Poznacie ja w sobotę!