Jump to content
Dogomania

Romka

Members
  • Posts

    35738
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Romka

  1. Opowiedz cos o swoim psiorku i wklej zdjecie zawsze przyjemnie czyta sie takie dobrze kończcę sie historie!
  2. Jutro dowiem się ale bardzo prawdopodobne!
  3. Powinnaś koniecznie pogadac choć o sterylizacji suk!Jeśli są adoptowane na wies bankowo maja szczenięta i rodzą co cieczka!Powiedz,że mogą zadzwonić do Łowicz do Wydziału Spraw Komunalnych Urżędu MIejskiego i zapytać naczelnika tego jak robi sie to u nas!
  4. Amen!MAM NADZIEJĘ,ŻE ANIA NAS CZYTA!:lol:
  5. Dzwoniłam do schroniska w sprawie opisu MIlki!Malutka jest w lecznicy!Siedziała osowiała w budzie i p.doktor postanowiła wziąc ja do lecznicy!Jeszcze nie wiemy co jej jest!Ale mamy nadzieje ,,ze z tego wyjdzie!
  6. [quote name='becia66']i mocno ich wycałuj ode mnie..... Niedługo święta, tak sie cieszę że w ciepełku i kochającym domku Pakuś je spędzi.....:loveu::loveu:[/QUOTE] Codziennie je całuję!Codziennie!
  7. Jdą świeta nie tylko zwierzeta mówia ludzkim głosem!Urżędnicy też1
  8. [quote name='andzia69']ja k z nimi rozmawiałam to pytałam, czy zdają sobie sprawę z tego, ze szczeniak będzie sikał, kupkał i gryzł - nie było problemu...więc to nie chodzi o niedogadanie adopcji, bo o wszyskim z nimi rozmawiałam... Co do Ani - ona najmniej czasu poświęca suce, bo pracuje! poza tym mowilam i prosilam, że gdyby mieli jakiekolwiek pytania czy problemy mogą śmiało do mnie dzwonić...no ale widać moje rady nie zostały wzięte do serca, skoro nikt do mnie się nie odezwał...[/QUOTE] Andzia,nie złość sie juz proszę!Poprosimy Cie jeszcze o pomoc po Nowym Roku!Po lekturze Ania będzie wiedziec więcej i jej mama też!Ty sprawdzisz domek i opiekę a potem będziesz gadac ,gadac ,gadac do Ani jako doświadczona psiara!
  9. Tak Nika jak znajde stare zdjęcia Śnieżki to wkleję zobaczymy ja jak wygladała 3 lata temu najwyższa pora znależć jej dom!
  10. I cała jest taka słodka!Podoba mi sie na zdjęciu jak patrzy do góry!
  11. Porównuje to z niektórymi!
  12. Mamanabank jak zawsze metodycznie!
  13. Oni też tak twierdza bo szukaja po róznych instytucjach i archiwach!Hi,hi,hi!
  14. To znaczy ,że naprawdE ostro pracowałas!
  15. I ja podnosze a w sobote spacerek!
  16. No własnie jestem ciekawa jej historii!
  17. Czekamy może dzis zadzwoni!
  18. Znów rozmawiałam z Łęczycą sa na etapie poszukiwania dokumentacji,która być może pozwoli namierzyć miłośników rasy z tych okolic a Łęczyca jest niedaleko od Łowicza!
  19. Śliczna mała,zawsze taka skoncentrowana na człowieku i cały czas wdzięczy sie!
  20. Jak Cie znam Figa to będzie Twój ulubieniec!
  21. Pani Justyno,prosze złapac bakcyla,jest mnóstwo pracy w schronisku!
  22. Jak ktoś nie siedzi rano to musi siedziec w nocy!Zeszłam z łózka na czworaka!Ale to akurat jest bardzo w klimacie dogo!
  23. Mamanabank podrzuci jakies pouczające linki jaki czyni to zawsze!
  24. Ale piękna suczka!Szukamy jej domku !Dobrze ze jechałas tamtędy do domu!
  25. Pako i Romcia juz dawno śpija pod kocykiem!Ja też idę sie do nich przytulić!
×
×
  • Create New...