Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
  • Posts

    20004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Havanka

  1. Z tego co czytam, Emisi szykuje sie domek i to nie byle jaki ! Wspaniała wiadomość ! Szkoda tylko, ze Emi będzie musiała rozstać się z Kamą. Na zdjeciach to papużki nierozłączki. Mam jednak nadzieję, ze Emisia dzielnie zniesie rozłąkę i będzie bardzo szczęśliwa w nowym domu.
  2. Super wieści ! Bardzo się cieszę ! Joasiu, a coś więcej o domku? Chyba mogę już zdjąć ogłoszenie Milusi.
  3. Wyróżniłam ogłoszenie Luny ( u mnie Lenki) na tydzień. Ogłoszenie jest na Kraków. Moze w końcu sie poszczęści? Od: dzisiaj Do: 6 kwi Lenka czeka na swoją nową, ludzką Rodzin... podgląd edycja zakończ Za darmo 0 Odśwież za 1zł Wyróżnij Promowane do 26 mar Statystyki Wyświetleń: 91 Tel: 2 Obserwuje: 1
  4. Wyróżniłam ogłosznie Tinusi na tydzień. Jest oglaszana na Warszawę. Może w końcu " zaskoczy"? Od: dzisiaj Do: 19 kwi Tinka, nieoszlifowany, czarny diamencik ... podgląd edycja zakończ Za darmo 0 Odśwież za 1zł Wyróżnij Promowane do 26 mar Statystyki Wyświetleń: 215 Tel: 11 Obserwuje: 22
  5. Dopiero teraz, na tych zdjeciach widać, jak bardzo jest zaniedbany. 6-7 lat, to jeszcze całkiem przyzwoity wiek do szybkiej adopcji.
  6. Emi (Calineczka) - https://www.olx.pl/oferta/kruszynka-calineczka-do-adopcji-CID103-IDyxfnw.html Kami ( Inka) - https://www.olx.pl/oferta/5-miesieczna-inka-do-adopcji-CID103-IDyXtxS.html
  7. Kochane Dziewczyny, jutro już czwartek. Trzymam mocno kciuki za wyprawę na konsultacje. Wiem, ze moze nie być łatwo, ale wierzę, że z pomocą św. Franciszka, wszystko się uda. Powodzenia !!!
  8. Dzięki Poker. Proszę jeszcze o potwierdzenie na bazarku: https://www.dogomania.com/forum/topic/349403-rozliczamy-rzuć-beretem-na-transport-dla-zamojskich-szczeniaczków-do-1402-godz-2000/
  9. Ale to już jutro. Oby domek nie zawiódł naszych oczekiwań...
  10. Nie wiedziałam Asiu. W takim razie zmienie na Kraków.
  11. Malinka i Mamba ( u mnie Malinka i Jeżynka ) wspólne ogłoszenie olx na Warszawę : https://www.olx.pl/oferta/malinka-i-jezynka-dwa-male-szczeniaczki-do-adopcji-CID103-IDz1zPQ.html
  12. Ja zaś zrobiłam Bezie ( Arabeska ) ogłoszenie na Katowice: https://www.olx.pl/oferta/arabeska-czy-ofiarujesz-jej-lepsze-zycie-CID103-IDz1xxV.html
  13. Boguniu na Katowicach jest juz 6 obserwatorów.Teraz troche mi szkoda przenosic. Proszę zrob na Krakow.Kilka godzin różnicy chyba nie bedzie miało znaczenia.
  14. Wczoraj zrobiłam Milusi ogłoszenie, ale dopiero w nocy było aktywne: https://www.olx.pl/oferta/puchata-kuleczka-milusia-szuka-domu-CID103-IDyZwLT.html Ogłoszenie jest na Katowice. Jaaga, jeżeli chcesz, to zmienię na Kraków.
  15. Na potrzeby Kami. Na bazarku transportowym zebralismy 280 zł.Transport kosztowal 120 zł. Pozostałą kwotę podzieliłam na Emi i Kami,ktore były beneficjentkami bazarku.
  16. Zdjęcia fantastyczne ! Ja też spróbuję zrobić jej ogłoszenie.
×
×
  • Create New...