Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
  • Posts

    20004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Havanka

  1. Domek zapowiada się bajkowy ! A gdzie są te Swoszowice? Bardzo współczuję Ci Elu rozstania z Tinką, choć bardzo sie cieszę, że może będzie miała dom. Powodzenia jutro !
  2. Ratujemy kolejne, psie życie i zbieramy na transport oraz na karmę Hepatic dla porzuconego, chorego pekińczyka. Na bazarku można zakupić pisankę ażurową wykonaną z wydmuszki gęsiego jaja: A poniżej Toffik, beneficjent bazarku:  Prosimy o pomoc !
  3. Widoki bajkowe. Szkoda, że ich urok blednie w obliczu psich tragedii, których jest tam tak wiele. Suczka jest naprawdę śliczna, mała i młoda. To jej atuty, które pomogą w znalezieniu domu. Tymczasem zapraszam na bazarek dla zamojskiego Toffika, który wkrótce pojedzie do Szafirki.
  4. Już wkrótce Toffik wyruszy do hoteliku Szafirki. Zapraszam wszystkich fanów psiaczka na bazarek transportowy i "puszkowy".
  5. Bardzo ładna ta sunia. Miała więcej szczęścia niż jej dzieci. Mam nadzieję, ze szybko znajdzie dobry dom. Edyt. Trochę sie juz gubię; co to za sunia Mary?
  6. Tania i Beza są żywym przykładem, ze zawsze warto próbować szukać domów nawet tym zdawałoby się bardzo lękliwym i wycofanym psiaczkom. Tak się cieszę, ze te dwie skrzywdzone istoty będą miały wspaniałych opiekunów. W tym wypadku sprawdzilo sie powiedzenie; " Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło..." Teraz tylko trzymamy kciuki za szybką aklimatyzacje i za nieustające zdrowie suczek !
  7. Ja też jestem zdziwiona tym milczeniem. Poszukałam na wątku innych zdjęć i kilka wymieniłam. Zmieniłam też lokalizację na woj. opolskie. Może tu będzie wieksze zainteresowanie.
  8. Byłoby wspaniale ! To ogromna pomoc. Ja zaś spróbowałabym zrobić bazarek na resztę trasy. Witam sie na wątku pekineczka. Oby udało mu się znaleźć domek taki jak mają już pozostałe psiaczki Anuli i Bogusik.
  9. Szczerze mówiac, nie zdziwiły mnie złe wyniki u Tofika pekineczka. Jego zły stan fizyczny przełożył się na takie a nie inne wyniki. Jednak wierzę, ze pod dobrą opieką, leczenie przyniesie poprawę. Kredkę i Koksika ogłaszam jako Krecika i Fruzię. Ogłoszenie przeniosłam na Kraków, bo stało jak zaczarowane:https://www.olx.pl/oferta/podwojne-hebanowe-szczescie-do-wziecia-CID103-IDye9kj.html
  10. Filmik z Kamą i kotkiem cudny !!!! Miałam dziś zapytanie o Kamę (Inkę). Rodzina mieszka w dużym mieszkaniu w Opolu. Prosi o kontakt. Podała swój numer telefonu, bo twierdzi, że nie znalazła numeru do kontaktu w ogłoszeniu. Sprawdziłam - jest i to w treści. Zdjęcia Keni i Lilki fantastyczne ! Wydziergałam ogłoszenie dla Mini i Keni na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/wygraly-walke-z-choroba-teraz-czekaja-na-lepsze-zycie-CID103-IDz9ZSI.html https://gratka.pl/zwierzeta/wygraly-walke-z-choroba-teraz-czekaja-na-lepsze-zycie/oi/10582299
  11. Na pewno będzie to dla niej duży stres, ale na szczęście to już ostatni.
  12. Całe szczęście, ze Migotka -Mileczka nie przeżywa bardzo przeprowadzki. Na zdjeciach nie widać u niej stresu a raczej zaciekawienie i spokój. Myślę, ze za kilka dni poczuje się pewniej i całkowicie "włączy luz".
  13. Oby teraz miał więcej szczęścia niż dotychczas. Trzymam kciuki za dobre wyniki !
  14. Widocznie pani niespecjalnie zależało na Bezuni a i my też nie szukamy niezdecydowanych opiekunów. Sunia znajdzie taki domek, który pokocha ją bezwarunkowo.
  15. Obie siostrzyczki znalazly domy prawie w tym samym czasie. Super ! Ok, wstrzymam się jeszcze ze zdjeciem ogloszenia, tylko dlatego,zeby nie zapeszyc.
×
×
  • Create New...