-
Posts
6247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kama210
-
widziałam dzisiaj Cywila po raz pierwszy "oko w oko" .. fajny psiak... niestety wychudzony ... lub ma taką szczupłą budowę sam z siebie - taka szczuplutka /chudziutka/ odmiana owczarka... ... Aimez usiłuje go podejść - tu jedzonko... tu zabawa ... tu głaski... ... na chwilę się zbliża do niej ... ale zaraz potem odskakuje o krok dalej.... zdjęcia z dzisiaj... w trakcie poszukiwań benkopodobnej kolejnej bidy w Szydłowcu ... [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/3151/cywil.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/5664/dsc00132c.jpg[/IMG]
-
ATOS-o.belgijski MA KOGO KOCHAC - ATOS w DS
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
o jejku ... ALW SUPER WIDOKI.... aż mi łezka w oku się zakręciła - a u mnie taka to rzadkość - Aimez wie coś o tym...;) ... jeju - wczoraj jak go znalazłyśmy leżał na śniegu pod czyjąś bramą ... a DZISIAJ - w łóżku - tak jakby nigdy nic ... jakby to było dla niego czymś normalnym ... MOŻE KIEDYŚ BYŁO ... MAM NADZIEJĘ że ten dom pod Końskimi będzie dla niego przeznaczony .... na zawsze ... -
jeszcze wieczorem zrobiłam sobie dłuższą rundkę po mieście ... ale ani widu ani słychu... ... zaszył się na pewno i dopiero rano będzie go można namierzyć... co do jakiegoś forum szydłowieckiego - to u nas nie ma ... jest tylko strona szydłowiecka do chwalenia się kulturalnymi wydarzeniami - typu jarmarki na Rynku z ludowymi przyśpiewkami lub hehehe - główna impreza w wakacje - rzut jajkiem na odległość ... ŻENADA :megagrin:
-
[quote name='tripti']tak dzwoniły, chciały znać imię psa, chciały go zawołać, żeby podszedł...[/QUOTE] dziewczyny jak dobrze ze tam jesteście...:loveu: ... tylko kurcze ...Anioł tak prawdę mówiąc nie ma imienia - tzn. nie zareaguje na żadne albo zareaguje na byle jakie - tzn. spojrzy się i ucieknie...
-
[quote name='Aimez_moi']AnnaA dzieki, że zajrzałaś. Wielkie dzięki.[/QUOTE] ... AnnaA już nam pomagała z psiakami. :loveu: ja robię dzis przegląd szafy - zbieram ciuchy na bazarek -moze komuś coś się przyda... ... na chwilę obecną już mam czerwony seterek Reserved, koszulka męska Reporter , 2 smycze do telefonu Reportera...
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
kama210 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
PROSIMY O POMOC DLA BENKO- PODOBNEGO CUDA - kolejnemu nieszczęśnikowi w potrzebie... ... pies jest duży - ludzie na pewno zgłoszą go do SM i psu grozi schronisko... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180019-WierzAE-w-SZYDA-OWIEC-BORIA-wielkopies-odchodzAE-cy-z-wycieA-czenia-potrzebuje-POMOCY[/URL] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/10/07/f9d472aa.png[/IMG] -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
kama210 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']a ja mam zgloszenie o unieruchomionym bernardynie lezacym w lesie w Radomiu! wlasnie trwa akcja ratunkowa. Czekamy na niego w Warszawie... Pies nie chce pic, jesc, trzesie sie i nie rusza. Chudy, biedny...ryczec mi sie chce :(:( Co sie dzieje K****mac!! Gdzies grasuje pseudo w Waszych okolicach! i handel kwitnie na maxa!Wysyp benkow w skrajnym mazoweickim!!![/QUOTE] ktoś - niestety nie pamiętam kto , wcześniej na tym wątku poruszył temat jakiejś nielegalnej hodowli w okolicach Radomia - z tego co pamiętam ludziom kradzione są nawet psy do tej hodowli... ... była mowa chyba o Zakrzewie ... /chyba/ ... -
ATOS-o.belgijski MA KOGO KOCHAC - ATOS w DS
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
psiak jest śliczny ... w sumie po raz pierwszy go dziś widziałam "na żywo" i naprawdę "jest na czym oko zawiesić" na razie jest wystraszony całym tym zamieszaniem ... początkowo nie dał sobie założyć pętli na szyję ... ale Aimez ma podejście ... kochana Coteczka...:loveu: i w końcu uległ jej urokowi... jak go wiozłyśmy do happy-mamas cały czas mówiła do niego, miziała i chłopak chyba zrozumiał / mam nadzieję / że to dla jego dobra... TRZYMAM KCIUKI... -
[quote name='AnkaRa']Wklejam fotki dwoch psiakow napotkanych w Zalesiu Gornym - tam dzis bylo jedno zgloszenie. Niestety, zaden z psiakow to nie Aniol. [B]Prosze osoby, ktore na wlasne oczy widzialy Aniola zeby napisaly ktory z nich bardziej go przypomina[/B]. [/QUOTE] ja Anioła nie widywałam wcześniej za często w Szydłowcu - tzn dopóki nie zaangażowałam się w jego złapanie - przebywał w okolicy w której rzadko bywałam, przynajmniej piechotą aby go spotykać.... jak dla mnie to żaden z tych psów go nie przypomina - na pewno nie ten pierwszy.... ten drugi też nie za bardzo - umaszczenie może podobne , ale nie ta sierść , Anioł ma charakterystyczne te oklapnięte uszka... i niestety to to ŻE UNIKA LUDZI ......... - tzn nie podejdzie o tak po prostu aby go pogłaskać... , ... BOI SIĘ WYCIĄGNIĘTEJ RĘKI Z JEDZENIEM .... ... CHYBA ŻE SYTUACJA ZMUSIŁA GO DO PODCHODZENIA DO LUDZI - tak jak w Szydłowcu może się przekonać do ludzi - tak jak zaufał Pani z Kwiaciarni - NIESTETY TYLKO JEJ .... ... już kiedyś pisałam że o mały włos udało mi się go pogłaskać - mimo że widział mnie w sumie po raz pierwszy - już zaczął do mnie podchodzić jak przykucnęłam i na niego "cmokałam" ale jak zobaczył rękę wyciągniętą z jedzeniem UCIEKŁ PRZED SIEBIE i nawet się nie oglądał .... najbardziej przypomina Anioła ten biedak z Piaseczna - zwłaszcza to zdjęcie..... [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7074/img3715t.jpg[/IMG]
-
:sweetCyb::sweetCyb::bigcool::Cool!: SUPER !!!!
-
[quote name='nincia']z rana na gore hopa!!!!!!!!!![/QUOTE] a ja z wieczora podrzucam !!!:lol:
-
mogę się dorzucić skromnymi 10 zł do transportu do W-wy... tylko tyle bo już pomału nie wyrabiam z kasą na dokarmianie bezdomniaków ........ ... chyba pójdę na żebry do jakiegoś mięsnego........ tak dla przykładu dzisiaj na podwórku miałam 5- ciu "podopiecznych" - 2 z dworca, suka z sąsiedztwa, CUDNY CZARNY PIES Z NIEBIESKIMI OCZAMI, i szczotka co się do mnie przybłąkała i bez pytania zamieszkała w komórce u mnie na podwórku .............
-
nina upomnij sie u Madelleny aby poprawiła link do wątku Borysa z postu 1 wątku ogólnego o Szydłowcu - bo nie działa . bo może ktoś chce zajrzeć a nie ma jak....
-
RINO-szczeniak belga juz w domu w Białej Podlaskiej !!!!!:-)
kama210 replied to dzidzia88's topic in Już w nowym domu
podnoszę wątek - to jedyne w czym mogę Wam na razie pomóc.... -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
kama210 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]ja i Aimez mamy nie lada problem - psiaki które mamy mogą być u nas na prawdę chwilowo...[/B][/SIZE] jak córce Aimez skończą się ferie - nie będzie mogła zostawić suni samej w mieszkaniu ze swoim labiniochem .... a u mnie.... NIEDOBRZE.... .... psiak - który się do mnie przybłąkał traktuje mnie jak swoją właścicielkę "od lat" - domaga się pieszczot, głaskania, nie odstępuje mnie na krok , podskakuje z radości - i dlatego NAZWAŁAM GO CHWILOWO - [B]JUMP[/B] - ALE NIESTETY jest bardzo zazdrosny o mojego psa ... a mój pies jest zazdrosny o niego................... [B]... czyli mam skaczące i domagające się pieszczot dwa obce sobie psy - i w dodatku o siebie zazdrosne ....[/B] cały wieczór usiłowałam je do siebie przyzwyczaić i już wydawało się że wszystko jest na dobrej drodze, jednak .... NASTĄPIŁO MAŁE SPIĘCIE.... ... mój pies jest w lekkim szoku bo jeszcze nigdy nie musiał używać ząbków w swojej obronie ... a ja nie mam zamiaru żeby nabrał agresji do innych psów... bo sobie potem z nim nie poradzę ... A MÓJ PIES MA CZYM UGRYŹĆ... PSIAK jest super - milusiński , towarzyski [B]ale z moim psem się raczej nie dogada - ZAZDROŚĆ !!!!! [/B] ... POTRZEBUJĘ POMOCY W OGŁASZANIU PSIAKA ... jutro założę mu wątek - SZKODA ABY STRACIŁ SWOJĄ SZANSĘ - bo naprawdę jest milusińskim psiakiem.... [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/2794/dsc00088re.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/1153/dsc00089nj.jpg[/IMG] A TO SUNIA - Kropka - przebywa chwilowo u AIMEZ - .... MOŻE SIĘ JUTRO POSZCZĘŚCI ... trzymam kciuki.... [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8276/dsc00069hl.jpg[/IMG] -
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
kurcze... szkoda.... .... pozytywne jest chociaż to, że niedoszłe Pańciostwo ma dobre podejście ... bo Asti energii ma aż nadto i gorzej by chyba było jakby po tygodniu go oddali ... niektóre szydłowieckie bidoki mają pod górkę ... :shake: -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
kama210 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
szorściak szuka domku.... [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/653/87821180.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/4712/49397605.jpg[/IMG] -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
kama210 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']Dziewczyny. Z kazdym psem do SM! Nie popuszczac! Niech raportuja! Nech karmia i lecza! maja na to pieniadze! Zglaszacie te psiaki?[/QUOTE] ja jutro jestem cały dzień w pracy - "komórka" będzie otwarta, wypuszczę go na dwór - bo może się zabłąkał - ja go pierwszy raz dzisiaj widziałam, jeżeli będzie wracał do mnie na podwórko [B]i jak nie znajdziemy innego wyjścia to niestety będę musiała go zgłosić do SM...[/B] ale oni nic nie zrobią - przecież nie dadzą mi na karmę dla niego, wezmą go po prostu do klatki na wysypisku i wywiozą do Pabianic... ... TAKA RZECZYWISTOŚĆ ............... [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/653/87821180.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/4712/49397605.jpg[/IMG] -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
kama210 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
kolejne zdjęcia Kropki od aimez [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/7986/49791239.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/720/18888862.jpg[/IMG] -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
kama210 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
I KOLEJNE NIESZCZĘŚCIE !!!!!!!!!!!!!!!!! dzisiaj Aimez uratowała koło swojej pracy szczeniaka / sunię/ dosłownie spod kół samochodów !!!!!!!!!! wszyscy ją omijali, trąbili - a sunia leżała rozpłaszczona ze strachu na środku ulicy !!!!!!! do tej pory - będąc już bezpieczna - siedzi skulona po łóżkiem i boi się wychylić noska !!!!!!!!!! [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8276/dsc00069hl.jpg[/IMG] -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
kama210 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
juz pomniejszam jej zdjecia właśnie i wstawiam -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
kama210 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
dziewczyny, ja już nie mogę ..................... pieprz..... szydłowiecki grajdołek..... właśnie jak wprowadzałam samochód do garażu , z tzw. komórki u mnie na podwórku wyleciał pies - dawałam mu dzisiaj rano jedzenie przed bramą - po raz pierwszy go widziałam, potem gdzieś poleciał tak myślałam ............ a On się schował bidok przez śniegiem na pewno........... musiał się tam schować jak jeszcze brama była otwarta głodny... trzęsący.... kur...............a nie miałam go sumienia wygonić za bramę, rozłożyłam mu siano co mam dla swojego psa do budy i siedzi tam CO ROBIĆ ???????????????????????????? ja nie mogę go trzymać u mnie... [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/2794/dsc00088re.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/1153/dsc00089nj.jpg[/IMG]