-
Posts
6247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kama210
-
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
kama210 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinkaa'][COLOR=Red][SIZE=4][FONT=Century Gothic]Pilnie szukam osoby, która przeprowadzi wizytę przed adopcyjną w Szydłowcu dla Majora - mam adres. Pan twierdzi, że to jego zaginiony psiak[/FONT][/SIZE][/COLOR][/QUOTE] to mój sąsiad. wg mnie to nie jego pies. Jego był podobny , ale mniejszy - krótszy i chudszy. mogę podskoczyć do niego po 16. a z relacji ludzi z bloków którzy go dokarmiali z całą resztą psów to Major był na Kolejowej od dawna. -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
kama210 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
to mój sąsiad. wg mnie to nie jego pies. Jego był podobny , ale mniejszy - krótszy i chudszy. mogę podskoczyć do niego po 16. a z relacji ludzi z bloków którzy go dokarmiali z całą resztą psów to Major był na Kolejowej od dawna. -
podskakuj mała z ranka... ... jak wpadłyście na jej trop???????? - powiem szczerze nigdy nie byłam tam koło tego młyna... a tam taka tragedia...
-
[quote name='MyrkurDagur']Ja się powoli poddaję... w tytule "kolejne akcje w ŚRODĘ i ..." tymczasem kończy nam się wtorek, a nie ma żadnych ustaleń... Miałam nadzieję, że [B]Anita[/B] ostatecznie da znać, zresztą prosiłam ją oto... [B]koosiek[/B] nie ma... [B]Jest mi bardzo przykro...[/B] Coraz gorzej moja psychika znosi zamarwianie się o Anioła i walkę o cokolwiek, co ma na celu znalezienie go... mimo wszystko nadal będę próbować...[/QUOTE] Anita chyba jest dzisiaj w Szydłowcu... masz do niej nr telefonu? ona chyba wczoraj pisała że jutro może nie dać rady.... ale można się upewnić... ja mam do niej nr tel - jakby co to na PW...
-
śledzę wątek cały czas ... - nie wypowiadałam się wcześniej bo mnie "zamurowało" i "ręce mi opadły" po wiadomości o tym że Anioł wydostał się / uciekł z kliniki - odnalezienie, a zwłaszcza złapanie tak nieufnego psa - to naprawdę ciężkie zadanie - :shake: - z Szydłowca udało się go wydostać tylko dzięki pomocy Pani z kwiaciarni - której jako jedynej ufał - inaczej tak szybko nie udałoby się go z tej mieściny wywieźć.., - a teraz jest sam, na obcym terenie ...:shake: na dogo jestem od niedawna i zupełnie nie wiedziałam jak to ogarnąć, do kogo uderzyć aby wreszcie zacząc poszukiwania -- liczyłam jednak po cichu że wreszcie ktoś się za to wezmie.... DZIĘKI WAM WIELKIE ...:loveu: trzymam mocno kciuki za Wasze poszukiwania i DZIĘKUJĘ WAM BARDZO...:loveu: ps. ja mam Tylko nadzieję że ten pies to Anioł - na pierwszy rzut oka - on jest bardzo podobny umaszczeniem i wielkością do wielu błąkających się psów.. ... a może - jak nie ma tej pewności że to Anioł - można by było porozwieszać plakaty jeszcze raz w Bobrowcu i jego bliższych okolicach.. - bo może on tam ciągle przebywa...
-
Gibon, ofiara Szydłowca - odszedł za Tęczowy Most...
kama210 replied to koosiek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wskakuj Gibonku na górę... może ktoś Cię zauważy.... :loveu: -
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
nie trzeba aż takiej zrzutki... [I]"Koszt ogłoszeń to 1zł za ogłoszenie , przy pakiecie 20 ogłoszeń zniżka -10 zł. Ogłoszenia robione są w ciągu 24 h , od zaksięgowania na kącie pieniędzy " [/I][B]za 40 ogłoszeń wyjdzie tylko 20 zł - [/B]po zniżce z opisu przeczytaj anita dokładnie ... pllllliiiizzzzz jak zalicytujesz to będziesz jej musiała przesłać tekst do ogłoszeń i zdjęcia Astiego pozdrowienia dla łobuziaka.. a o oddzielnym bazarku dla bidulek szydłowieckich - to fajny pomysł.... -
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
ja kilka fantów już mam ... -
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Anita - TYLKO doczytaj dokładnie o tym bazarku z ogłoszeniami o którym pisałam wcześniej - chodzi o ewentualne ogłoszenia dla Astiego .... .... to jest link do bazarku , gdzie "cioteczka" Anja oferuje robienie ogłoszeń dla psiaków potrzebujących ogłoszeń: [I]cytat : "Koszt ogłoszeń to 1zł za ogłoszenie , przy pakiecie 20 ogłoszeń zniżka -10 zł. Ogłoszenia robione są w ciągu 24 h , od zaksięgowania na kącie pieniędzy "[/I] - spis stron na których byłyby ogłoszenia są w 2 poście bazarku - pojawiłyby się na 40 różnych stronach... [B]Asti na już jakieś ogłoszenia, ale im więcej tym lepiej[/B] ..... ja będziesz chciała to ja dorzucam 10 zł... poczytaj i podejmij decyzję... jakby co to trzeba jej podesłać opis psiaka do ogłoszeń i zdjęcia... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177455-Tanie-ogA-oszenia-pojedyA-cze-i-w-pakiecie-Zapraszamy-do-30-01-09[/URL] -
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
anita widziałam gdzieś bazarek - jakaś cioteczka może zrobić ogłoszenia - wpłata jest na rzecz jakiś psiaków.. ... możemy się zrzucić - tam jest nawet chyba 40 ogłoszeń do zakupieni ana różnych stronach.. tylko tekst i zdjęcia trzeba jej podesłać.. jak coś to potem znajdę ten bazarek.. -
[quote name='Aimez_moi']Kama210 ale o ile pamietam TY nawet zla nie bylas.......[/QUOTE] mój samochód już trochę przeżył z tymi szydłowieckimi bidami - takich "bleeeeeeeeee" trochę było... oprócz Perły , reszta chociaż na kocyk - zresztą Twój Aimez :evil_lol: ... Kiara w trasie na Radom , Anioł do Białobrzegów... ... jedynie Kaj nie dał się i trzymał się chłopak... aaa i Lucky też grzecznie przetrzymał do Radomia... ale WARTO BYŁO.........
-
[quote name='Marinkaa']Dzisiaj wysłałam zdjęcia Perły i Majora Pani, która chciała adoptować szczeniaka Karo, ale ponieważ pracuje i szczeniak musiałby zostawać sam zaproponowałam jej dorosłe psiaki[/QUOTE] trzymam kciuki...... pamiętam jak ją pakowałam do samochodu w Szydłowcu ... brzuszek szczenny miała niezły... głód jeszcze większy ... - a ona potem nam ze stresu zrobiła bleeeee... i cała wcześniejsza karma wylądowała na mojej i Aimez kurtce , o reszcie samochodu nie wspomnę... ale warto było .... kochana jest ......:loveu:
-
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Pani w kiosku ma mi zostawić Echo. jakby co to mogę zeskanować ogłoszenie ... -
tak z daleka ... na stróża się nadaje, przynajmniej z wyglądu - nie szczeka na obcych / jak na razie, ale posturą zniechęca do włażenia po podwórze.... [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/6156/47902861.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/1059/63126239.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/2752/62248505.jpg[/IMG]