-
Posts
6247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kama210
-
właśnie wróciłyśmy z Aimez z Majdowa, trochę karmy zawiozłyśmy i zdjęć kilka jest.... [B]pies jest w rzeczywistości ładniejszy niż na zdjęciach...[/B] - w typie owczarka niemieckiego - jak się go podtuczy i powycina kołtuny z ogona to będzie naprawdę piękny... miły , potulny ale trochę, jak to określić "zamknięty w sobie" - chyba to przez to że trochę się na ludziach zawiódł - chodzi sobie , wącha i udaje że nie zauważa że się nim ktoś interesuje - cffffaniaczek:razz: zdjęcia potem....
-
Mummy ma już swojego najlepszego przyjaciela :) W NOWYM DOMU
kama210 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
takie pytanie mi przyszło na myśl - ona została wysterylizowana - lub czy będzie? bo jak ktoś - chyba anita - na wątku ogólnym napisała - jak miała cieczkę to lubiła uciekać "na chłopaków" nawet jak miała u kogoś chwilową opiekę ... -
Mummy ma już swojego najlepszego przyjaciela :) W NOWYM DOMU
kama210 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
super!!!! :multi: może jej "dworcowym" kolegom też się kiedyś poszczęści.... -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
kama210 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
możesz mi wysłać link do tego regulaminu - może ja zle szukam... -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
kama210 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
w tym tygodniu mogę SPRÓBOWAĆ mu założyć watek - ale nie otwiera mi się regulamin forum - bo chciałam poczytac jakie są zasady prowadzenia wątku z deklaracjami - żeby mi tam modzi nie opierdzielali .. - postaram się na razie sprawdzić co z tym guzem... żeby potem nie było że "bajki" wypisuję i jeszcze takie , na razie: [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8136/0002062.jpg[/IMG] -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
kama210 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
nie wiem czy to guz - to jakies wybrzuszenie - może krwiak od kopnięcia - wyczułam to pod jego brzuchem około miesiąca temu. potem jak go widziałam nie za bardzo dał się dotknąc... jego oczy są chyba nie za bardzo - jedno miał kiedyś takie przezroczyste, teraz ma bardzo czerwone dookoła... następnym razem jak go bedę widziała spróbuję sprawdzić dokładnie po tym brzuchem te zdjęcia zrobiłam gdzies około 1,5 tygodnia temu - ale wystraszył się lampy błyskowej [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7039/0002061.jpg[/IMG] [IMG]http://yfrog.com/j50002061j[/IMG][IMG]http://yfrog.com/j50002061j[/IMG] -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
kama210 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek']Skoro Was z Szydłowca już tyle, to proszę, podrzućcie mi jakieś fotki tego czarnego z dworca i krótkie info, co mu jest, inaczej nie bardzo mam jak szukać deklaracji. [/QUOTE] z tym psiakiem to jest teraz taki problem że on sie kręci w różnych miejscach- bo ich ulubione miejscówki do przebywania są zasypane. widuję go rzadko - już kiedyś nawet miałam czarne mysli że nie żyje - ale na szczeście jak wczoraj wyjeżdzałam z podwórka szedł ze swoim kumplem - dałam im jeść. niestety nie widuję w ogóle ich trzeciego kumpla - tego najmniejszego - Gucia. co do zdjęć to mój aparat odmawia posłuszeństwa kiedy jest najbardziej potrzebny - właśnie w tym tygodniu kupuję nowy specjalnie aby móc zdjęcia pstrykać bidom. -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
kama210 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
witamy nowe forumowiczki... w grupie raźniej... :p a z ninką to się chyba znam:cool3: -
dziewczyny, możecie coś więcej napisać o dzisiejszej akcji? czy jest pewność że ten pies to właśnie Anioł?? ... widziałyście się z tym Panem co dzwonił do Madallleny?... lub z kimkolwiek kto go w tamtych rejonach widział?... i potwierdził że to on? ... są jakieś konkretne wieści o nim, przynajmniej gdzie przebywa?
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
kama210 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Kiedy jest akcja złapania Anioła ??? I o której godzinie . Napiszcie coś więcej czy pies da się Panu pogłaskać , jak na niego reaguje i o której zbiórka w łapaniu . Rozumiem ze łapanka w sobotę ???[/QUOTE] marlenka - wejdz na osobny wątek Anioła , tam kochane cioteczki dogadują szczegóły... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173976-AnioA-namierzony-TRZEBA-GO-ZA-APAAE-Kto-pomoA-e-w-sobotAE/page55[/URL] -
Goldi z Szydłowca, ma wymarzony dom :)!!!
kama210 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena'] Myslisz,z e z premedytacja umiescilismy Goldiego tam? Nie bylo co z nim zrobic! Teraz jest szansa na poprawe jego warunkow. [/QUOTE] źle mnie Madallena zrozumiałaś - właśnie o tą poprawę warunków mi chodziło.... dobrze by było żeby został przeniesiony w inne, lepsze miejsce - jeżeli teraz trafia się taka możliwość, :p -
Goldi z Szydłowca, ma wymarzony dom :)!!!
kama210 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
dorzucam do nowego hoteliku dla Goldiego - 20 zł deklaracji dobrze by było jakby poszedł w miejsce przez Was sprawdzone - po to przecież został zabrany z ulicy aby nauczył się od nowa żyć z człowiekiem i miał dobrą opiekę a co z jego łapą?? -
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
anita... chyba niedługo zostaniesz "główną wątkową" na dogo... pomysłowość w reklamowaniu to chyba Twoje drugie powołanie.... SUPER... -
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
ja tez uważam że coś z nim nie tak - ma liczne plamy ze strupami zwłaszcza na łapach -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
kama210 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
wstawiłam kilka zdjęc na wątku kolejnej bidy, niewyrazne trochę, potem zrobicie mu lepsze pies wymaga wizyty u weta - ma coś ze skórą (plamy ze struami zwłaszcza na łapach i trochę na łepku) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176687-MaA-e-CzArNe-DO-KOCHANIA-szuka-swojego-czA-owieka/page3[/URL] -
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
wstawiam zdjęcia - trochę niewyraźne - bo chyba aparat znajomej jeszcze po sylwestrze nie doszedł do siebie, coś się poprzestawiało i jakaś plama czarna jest [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6909/szczeniak1.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/1368/szczeniak2.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/9607/szczeniak3.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/6742/szczeniak4.jpg[/IMG] -
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
ale sie dzieje - wczoraj cały dzień nie miałam dostepu do kompa a tu już sie cos wydarzyło cioteczki szydłowieckie znowu w akcji... :lol::loveu: widziałam i nawet się za nim potem rozglądałam - takiego psiaka we wtorek kolo Lewiatana ... nie wiem może to ten sam ..Aimez jestes kochana że znowu przetrzymujesz kolejną szydłowiecką bidę.. ps. mogę wpaść do Ciebie i go zobaczyć??? -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
kama210 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Madallena uzupełniłabyś 1 post o wątki psów których nie ma tam jeszcze: Lucky - [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176106-SzYdA-oWiEcKi-zmarzlak-ma-DOM-THE-END-z-HappyEndem[/URL] Biszkopt - [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176243-MaA-y-przecudowny-starszy-Biszkopcik-uratowany-z-psiego-piekA-a-w-SzydA-owcu?p=13754222[/URL] Mummy - [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176490-ByA-a-najlepszAE-matkAE-na-A-wiecie-teraz-chce-byAE-czyimA-najlepszym-przyjacielem[/URL] można by jeszcze dopisac - mimo że nie mają wątku koty - Carmela i Rosi -
Kaj - beaglowate cudo z Szydłowca już w NOWYM DOMU!!!
kama210 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
jak wygląda sprawa rozliczenia Kaja za pobyt w hotelu i inne wydatki?????????? bo jakby coś zostało to chciałabym resztę mojej deklaracji przenieść na psa który mógłby być zabrany z szydłowca. -
SzYdŁoWiEcKi zmarzlak ma DOM _ THE END z HappyEndem
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Renata&Bella']Lucky ma już dom, lepszy nie mógł mu się chyba trafić , śpi dziś na kanapie z moją mamą i juz tam zostanie :) ps. jest cudny[/QUOTE] dzięki:loveu: wielkie Renata że zaopiekowałaś się Luckim i znalazłaś mu kochający domek:loveu::loveu::loveu: -
pozwoliłam sobie skopiować post Madalleny z wątku głównego: [INDENT] [CENTER][SIZE=5][COLOR=darkred][B]Jest zle!!! Bardzo zle!!![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=darkred][B]ANIOL UCIEKL Z KLINIKI!!!![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=darkred][B]Staranowal klatke zapieta karabinczykami i DWIE PARY DRZWI!!![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=darkred][B]osoby z okolic BOBROWCA PROSZONE SA O POMOC!!![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=darkred][B]czy ktos moze zrobic ogloszenia?????[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=darkred][B]POMOCY!!![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/INDENT]
-
Kaj - beaglowate cudo z Szydłowca już w NOWYM DOMU!!!
kama210 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za dalsze, szcześliwe życie u boku człowieka.