-
Posts
6247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kama210
-
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
wizyta wypadła całkiem dobrze :p plusem jest też to że macie doświadczenie z różnymi psiakami .. i widać że Wasz Synuś :) jest zadowolonym psiakiem .. i że tak jak mówi Aneta zdajecie sobie sprawę z charakterku Andzi ::) ciesze się ze jest też Pani obecna na wątku :) czyli jak? zaczynamy myśleć transporcie ? jutro musimy się skontaktować i omówić szczegóły :) .................. dziękuję bardzo Anett że zgodziła się przeprowadzić wizytę .. miała kawał Katowic do przejechania .. dziękuję bardzo :) -
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
zakupy już wybrane : ) zamówienie złożone ... ........wczoraj zostawiłam P. Eli skromne 20 zł na zakup jedzonka ,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Ruda kanapowiec: Ruda jest kochana, zapatrzona w człowieka , spokojna .. umie już dawać łapkę ... jest łasa na smakołyki .. [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/399697_306046876107485_100001065258225_934369_272509976_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/379014_306047029440803_100001065258225_934379_1116167099_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/388871_306046606107512_100001065258225_934355_1081294556_n.jpg[/IMG] ................... wydatki: 22. 12 - 20 zł - zostawiłam P. Eli na zakup jedzenia - P. Ela karmi głównie gotowanym + sucha do przegryzki 27.12 - 15 zł - wizyta wyszła 65 zł / szczepienia + zabezpieczenie ranki przy szwie + preparat do psikania na ranę /po dużych zniżkach / - [U]50 zl przelała basterilusi na szczepienie , więc wydatek wyszedł z naszej strony 15 zł [/U]- 3.01 - 20 zł - zostawiłam P. Eli na zakup jedzenia -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
kama210 replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']No Ramzes....... wszystkiego najlepszego w Nowym Roku....... najlepszego domku na swiecie zycze......:):)[/QUOTE] ja też :) ja też :) -
[quote name='panbazyl']a na polsacie to jaki kanał ma być? jak jest na cyfrze powinno być na cyfrowym POLSACIE /chyba ../ - dziś jest reklama tylko , bo zaczyna się od jutra .. ale dziś już można zlokalizować ten kanał TTV na cyfrze wiedziałam na jakim kanale bo znalazłam, jednak nie mam pojęcia na jakim kanale na POLSACIE .. trzeba poszukać .. ........................................ a to wieści z domu tymczasowego sprzed sylwestra :) ... MICHOL dokazuje :) "Hej, jesteśmy po kolejnej wizycie. Wszystko idzie ku dobremu. Rana się goi, Misiek chodzi. Pan Doktor powiedział, że Misiek przytył! A potem psisko chciało uciec z lecznicy. Dowody na zdjęciach. Na jednym pokazuje nam język;) Pozdrawiam." Misiek łobuziak .. chłopak zaczyna odżywać ,, rana się coraz lepiej goi .. dzięki codziennej opiece nad Miskiem Moniki i Robertai z Domu TYMCZASOWEGO udało nam się wspólnymi siłami uratować Mśka :) )jednak nadal prosimy o wsparcie na karmę , wizyty kontrolne i utrzymanie naszego DZIADOLINA
-
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaszanka']nie widze przeszkód aby Andzia nie mogła przebywać na dworze, dziwię się że tylko z tego względu odrzuciliście domek :([/QUOTE] ja jestem innego zdania ... Andzi do przebywnia wyłacznie na podwórku i w kojcu z jednym spacerem w tygodniu nie wydam .... Pan chciał Andzię jako zastępczynię jego zmarłej suni 14-letniej - do towarzystwa dla ich psiaka, który tęskni .. ale niestety nie tego szukam dla Andzi , żeby miałaby cały dzień siedzieć na podwórku .. jej to nie wystarczy .. CO PODKREŚLAM JASNO I WYRAŹNIE w ogłoszeniach .. wydać do pierwszego lepszego domu to nie problem ... ale chyba nie o to chodzi ? CO NIE ? -
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[quote name='anecik20-1985']oj zawitał, zawitał :D Przepraszam - tak bardzo bym chciała, żeby Andziulka trafiła do nas, że zapomniałam się przywitać :oops: Już się poprawiam :) Witam wszystkich dogomaniaków:) Aneta z rodzinką z Katowic :) Szczęśliwa posiadaczka przystojniaka imieniem Speedus :) Rasa? hmmm (Speedusowa oczywiście) umaszczeniem i chyba nawet z wyglądu przypomina doga z Majorki :) Czynnie trenującego canicross :)[/QUOTE] [quote name='anecik20-1985']Szczęśliwego Nowego Roku dla Andzi i opiekunów :)[/QUOTE] witam serdecznie :) jutro Aneta ma dzwonić do Pani w sprawie umówienia wizyty ... Andzia to moje takie oczko w głowie - zwłaszcza że sama się do mnie "przyczepiła" chowając się u mnie w garażu ... wyglądała wtedy jak zwykły kundelos - teraz to jest nie do poznania ... Andzia przez dwa miesiące po zabraniu była zdezorientowana nową sytuacją . ... obecnie bardzo przyzwyczaiła się do domowników z domu tymczasowego .. już ma bardziej poukłądane w głowie .. ale nadal jest bardzo ciekawska i rozbrykana .. jej przyszły domek musi sobie zdawać z tego sprawę - zawsze pierwszy okres po zmianie miejsca pobytu to najtrudniejszy okres .. pies jest zestresowany zmianą otoczenia, nie zna dobrze terenu .. a Andzia to ciekawska jest bardzo .. cieszę się że znalazła Pani wątek Andzi i nas odwiedziła :) także życze wszystkiego naj ... :) w NOWYM ROKU :) -
INFO dla przyjaciół MICHA! Szukajcie już dziś na waszych telewizorach kanał TTV - oficjalnie rusza od jutra! http://ttv.pl/index.html a w nim - AKCJA RATUNKOWA MIŚKA "pies z rowu" podaję godziny emisji serialu dokumentalnego pt. "Psie adopcje" : TYDZIEN 02.01.- 08.01 Premiera w PON godz.11.00 Powtórki: PON godz.15.30; 22.15 ... WT godz. 14.00; 19.00 SR godz. 02.25 CZW godz. 00.00 PT godz. 12.30; 19.30 SOB godz. 14.30 ND godz. 10.15; 16.15 .............. na cyfrze można ten program zlokalizować na kanale 76 TTV to jest odłam TVN - więc kto ma "N"-kę też znajdzie bez problemu .. TTV ma być nadawane na wszystkich platformach cyfrowych i w kablówkach ..
-
[quote name='emilia2280']zobaczyla figurké i zdébiala :p fajne te fotki hihi. Ale tytul juz chyba zupelnie nieaktualny?[/QUOTE] nie do końca .. bo na sterylizację niestety nie uzbierała nawet tej połowy brakującej.. rozliczenie będzie jak otrzymam zwrot , a już trochę się ciągnie /Soema ma urwanie głowy / ponadto nie ma też kasy na hotel :( [quote name='Agnieszka103']Czy u Ory wszystko w porządku? Były jakieś telefony z ogłoszeń w jej sprawie?[/QUOTE] niestety nie było żadnych telefonów .. mam nowe zdjęcia z hoteliku :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/462/13873343c00cbbcfgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/462/c331874c4fe23ee0gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/462/e3c1eb9af3c2a4cdgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/462/c5a19f46fb99e929gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/462/794851c5deed336egen.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/462/5d7ad075c0cca55b.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/462/d29bb774c78fe820.jpg[/IMG] Agnieszka103 na naszym głównym wątku podziękowania dla Ciebie wstawiłam za dary dla uliczników szydłowieckich /trochę spoóżnione z braku czasu :oops:/
-
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
zaczynam wybierać karmę dla Rudej w ramach wygranej w konkursie .. ... od basteri lusi która jest w kontakcie z fundatorką nagród dowiedziałam się że możemy oprócz karmy zamówić klatkę kennelową dla suni w ramach tej wygranej ..:loveu::loveu: jezeli można to skorzystamy z tej możliwości - klatka będzie dużym ułatwieniem ... siadam wybierać karmę - może polecicie jakąs dobrą karmę - najlepiej w promocji - [URL]http://www.krakvet.pl/karmy-podzial-firm-c-23_25.html[/URL] oprócz suchej może zakupimy jej trochę puszek z karmą :) sunia szczęściara ... dziękujemy wszystkim za głosy ..:loveu::loveu: -
Misiek niewiniątko .. jednak ma już coś na sumieniu :) - wieści z domu tymczasowego : "od naszej wczorajszej rozmowy Misiek przeszedł samego siebie. Ukradł kawałek makowca z talerzyka stojącego na stole, dzisiaj zwinął kawałek rosnącego ciasta drożdżowego, a potem wyjął z rączki biszkopta mojemu dziecku. No cóż, nie przewidywałam takiego menu dla niego, ale chłopak w sposób kategoryczny upomniał się o swoje świąteczne desery. Dzisiaj, kiedy wrócił ze spaceru porannego całkiem na poważnie chciał capnąć za tyłek kota. Dobrze,że kot zwinny, bo by miał trochę sierści mniej. Poza tym Misiek osiągnął dzisiaj niesamowitą prędkość. Wiedział, że będzie wyprowadzany na podwórko, więc zwiał z pokoju do siebie. A tak,to woli leżeć u nas;) Tylne łapy już nie są takie zwiędlaki. Misiek wchodzi sam po schodkach. Z moimi psami (tfu, tfu, żeby nie zapeszyć;)) żyje w zgodzie" Misiek oddaje się swojej pasji, czyli wpatrywaniu się w kota. On tak potrafi nawet godzinę się patrzeć . :))) Miśkowy nochal :)))))
-
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
u Andzi bez zmian .. zawariowana, gania się z kotem po cąłym domu .. uwielbia spać na plecach z wyciągniętymi nogam w górze :) wszyscy są nią zachywceni jak odwiedzają DT ... miała ostatnio 2 telefony - od ponad półtora miesiąca ,,, pierwszy odpadł - bo Andzia przebywałaby głównie na dworze ... dziś był kolejny - od Pani z Katowic Pani miałąby ją szkolić do biegów z psami itp .. ich pies - tez przygarnięty bierze udział w takich zawodach .. teraz chcą zrobić drużynę do biegania w "zaprzegu" ... szukamy Andzi domu aktywnego, ale tego się az nie spodziewałam ... ale mam nadzieję ze podoła :smile: oczywiście miałaby byc stopniowo uczona itp ale trzeba sprawdzić dom dobrze bo ponoć mają niskie ogrodzenie .. szukam kogoś do PA ... ................ no i z mniej przyjemnych rzeczy - 20. 12 minął termin zapłaty za DT - 270 zł .. Andzia ma na koncie tylko 80 zł 50 zł od Ewy O. 30 zł od Lolalola ... zeszły miesiąc wykombinowałam z bazarków .. teraz już kicha ... mamy trochę kasy - ale psów jest obecnie do opłacenia 6 ... ora, gaga, greta, tabac, misiek zaległe zdjęcia ... całkowicie o nich zapomniałam [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/392756_287197377991153_173802145997344_958649_454171001_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/384781_287197224657835_173802145997344_958647_151280031_n.jpg[/IMG] -
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
dziasiaj Ruda była za mną i pudzianem na szczepieniu ... w okolicy szwa zrobiła jej się ranka .. miała spryskane i dostała zastrzyk ... kupiliśmy jej jakiś specyfik na zabezpieczenie ... koszt wizyty 65 zł ... pudzian opisze dokładniej i wstawi fotki śliczniochy .. sunia jest do rany przyłóż .. śliczna , spokojna , łagodna do ludzi ... do inymi psimi domownikami już coraz lepiej się dogaduje ...:) -
witam poświątecznie ... u Miśka coraz lepiej - siku już pod siebie nie robi , kupska coraz rzadziej w domu mu się zdarzają ... jest bardzo zainteresowany , a nawet zafascynowany kotami - uwielbia je obserwować i chodzi za nimi .. na razie nie wykazuje agresji do kotów, jednak ma na ich punkcie hopla .. Monika mówi że musiał być psem podwórkowym, i mieć raczej sporadyczny kontakt z człowiekiem, ..on nie wykazuje jak na razie żadnych emocji do ludzi - oczywiście podejdzie, da się pogłaskać .. ale jest taki obojętny ... zachowuje się tak jakby nie wiedział że człowiek może pogłaskać, przytulić ... bardziej przekonany jest do Roberta - jakby nie było Robert pomagał mu wychodzić na dwór, taszczył go do samochodu,.. Monika nie dałaby rady .. bo Misiek to kawał chłopa .. sierść już mniej z miśka wyłazi .. jednak kąpiel na razie odpada ... na szczęście Misiek nie sika już pod siebie, więc łatwiej utrzymać go w czystości .. rana wgląda coraz lepiej , ranę ma codziennie przemywaną przez Monikę i Roberta .. kołnierz nosi sporadycznie, jak zaczyna się z bardzo interesować raną .. w tym tygodniu będzie kontrolna wizyta u weta .. Misiek coraz lepiej porusza się na tych trzech łapinach .. sam wstaje , wchodzi do kuchni, do pokoju ... podąża za ulubionymi kotami :) zdjęcia będą niebawem ..
-
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
juz jestem ... przepraszam że musiałyście tyle czekać .. ale niestety sprawy osobiste , i niestety niezbyt świąteczne :( ... byłam dziś u P. Eli .. zmierzyłam sunię : obwód za przednimi łapami /klatka piersiowa/ - 69 cm długość od początku szyi -do nasady ogona - 57-59 cm /dwa razy mierzyłam i dwa razy wyszło inaczej :) / obwód szyi - 45 cm zostawiłam też P. Eli 20 zł na zakup jedzenia ... P. Ela karmi głównie gotowanym żarełkiem + sucha na przegryzkę .............................. właśnie przeczytałam że sunia jednak nie będzie mogła pojechać do justysiek ..:placz: więc nie wiem co teraz będzie ... nie wiem czy kupić za te pieniądze karmę czy przeznaczyć to na hotelik - tyle że wszystko u nas w okolicy pozajmowane ..:((((( :shake::shake: i jeszcze nie każdy DT też daje rachunki :(((( .......teraz to nie wiem jak to rozwiązać ... ..... -
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
kama210 replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
gratuluję Dalcia nowego domku .. ps. byłam cichą podglądaczką losów Dalci od czasu wyciągnięcia ze schroniska:) -
dzisiaj Misiek był u Pani weterynarz - rana pięknie się zabliźnia dzięki codziennej pielęgnacji i zmienianiu opatrunków przez DT - z dnia na dzień widać poprawę .. i Misiek też coraz lepiej się czuje .. już mało co załatwia się na podkłady ... jednak nie daje DT odsapnąć - bo kupska robi jeszcze w domu :p jest bardzo zainteresowany kotami - i wygląda że jednak za nimi nie przepada - próbował pogonić kociaka Moniki :roll: jak na razie kociak nie musi się martwić o swoją doopkę bo gonitwa Miśka jest mało skuteczna :p
-
potwierdzam że konto NA LECZENIE Miśka - zasiliło 90 zł z bazarku ewy gonzales z wyborem imienia - FUX ..:) http://www.dogomania.pl/threads/218081-koniec-rozliczamy.z-jaskra-..zyje-w-krzakach-pomozmy!-dajmy-imie!od20.11-1.12-g-22.?p=18240277&viewfull=1#post18240277 ... ze względów nieciekawych problemów mam ostatnio mniej czasu ... ...niebawem uzupełnię finanase Miśka . Branda vel . Fuxa ... 21.12 mija miesiąc jak jest pod troskliwą opieką domu tymczasowego .. ..wieści niebawem
-
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
... jak pudzian nic nie pisze to chyba na razie Ruda sprawuje się w miarę dobrze .. mam nadzieję ...:))) .potwierdzam że doszła wpłata 50 zł na szczepienia :) ... ..... skontaktuję się z pudzianem i podejmiemy decyzję czy teraz ją szczepić czy jeszcze poczekać ... -
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
był ostatnio telefon - pan miał się skontaktowac z DT i umwić na zapoznanie ... i nastała ciszzzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaa :((((( ponowiłam allegro Andzi - [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1999349231[/URL] niestety Allegro zwęszyło niezły zarobek - wyróżnienie aukcji min. w kategorii Zwierzęta wzrosło z 12 zł do 19 zł ... :shake::shake::shake: i się dziwić że popierają ogłoszenia z pseudohodowli jak teraz się będą bogacić na ogłoszeniach psów bezdomnych ... -
tak czekałam nieśmiało na jakieś wieści :) dzięki dziewczyny za zdjęcia ... piękna .. jak sobie przypomnę w jakim stanie była znaleziona to mi się nóż w kieszeni otwiera ... mam nadzieję że tego drania co ją tak potraktował /głodził..? / wywalił ..? / spotka kiedyś zasłużona kara ..
- 102 replies
-
- do adopcji
- doberman
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
dobre wieści .. idzie ku lepszemu :)))) :multi::multi::multi::multi::multi: [SIZE=2]dzisiejsze info od Moniki : "Hej, miska jest pusta, bo Mich wszystko z niej zjadł. Jak widać na załączonych zdjęciach Misio dostał prezent od Pani Marzeny Ś. z Przeźmierowa-miski na stojaku. W imieniu Miśka bardzo dziękuję, bo chociaż on nic nie mówił,to widać, że mu miski się podobają. O wiele łatwiej mu z nich jeść. Świetna sprawa!!! Dzisiaj Misio był bez kołnierza, ale niestety wykazał się karygodną postawą, lizał ranę. Za swoje przestępstwo został ukarany ubraniem w kołnierz. Rana wygląda już bardzo ładnie. Następna wizyta w poniedziałek. Pani Doktor była dziś zadowolona z postępów leczenia. Kupiłam Miśkowi taki preparat multiwataminowy na poprawę stanu sierści Laveta Super. Ponoć sierść robi się ładniejsza. Nie da się ukryć, że Misiek potrzebuje prania i czesania. Niestety z powodu rany nie będę nic z takich rzeczy robiła. I to tyle na dzisiaj.:) Dry bed w praniu, więc Misio czasowo na kocu." zaraz będą zdjęcia , fajne zdjęcia - wreszcie uśmiechnięte :)))))))))
-
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']poproszę o nr konta .przeleję na szczepienia.[/QUOTE] już wysyłam dane .. dzięki wielkie :))))))))))0 -
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
dzisiaj byłam u P. Eli - dostarczyłam mały zapas jedzonka na kilka dni .. 12,18 zł /paragon/ sunia jest kochana - wskakuje na kolana , rozdaje buziaki ... :) jej agresja do innych psów może wynikać z zazdrości o ludzi ... ona by chciała człeka na wyłączność :)