izabela1234
Members-
Posts
747 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by izabela1234
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Basiu (jetek) odezwały sie dwie fajne rodzinki w sprawie Śnieżki :) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Nasz ukochany bezimienny vel Gucio !!!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/296/6c2ab5fb508e37f3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/208/f359a9b6075f66camed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/296/676f37b81938ac01med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/296/3e8e37401881727d.jpg[/IMG][/URL] a to jest najlepesze !!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/296/2744f8d072459e58med.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Jagoda przeslij mi na maila wydrukuję :) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='NINKA1']Izunia udało Ci się wkleić dwie pudelkowate , sprawdzalam jest Twój post ze zdjęciami i tel kontaktowym. Gratuluję!!!!!!! Wkleilam jeszcze naszego Wojtka vel Trampka bo chyba pasuje do opisu.[/QUOTE] Basiuniuu nioo hihiih udałoo się uffff -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwona213']Post izunia to jest numer w prawym górnym rogu (Twój post powyżej ma numer 2334). W lewym górnym rogu jest godzina wpisania postu a po prawej stronie numer postu. Na naszym wątku w poście 2312 są jakieś pudelkowate (teraz musze wyjsc z domu wiec nie mam czasu szukac) i trzeba je wstawic pewnie na jakas strone pudelkowatych. Energy możesz podać nam link do wątku pulkowatych w potrzebie??[/QUOTE] hihih dzięki juz zdjęcia wstawione czlowie kuczy sie całłły czas :) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']W poście 2312 macie pudelkowate psiaczki, wstawcie może nam na wątek pudlowatych w potrzebie, tylko z telefonem do ogłoszeń i ew. jakieś info o psiakach:p[/QUOTE] Czy ktos może wstawić te psiaki do postu 2312 bo ja kompletnie nie wiem jak sie znajduje post :( Brysio, Iwonko pomożecie -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='NINKA1']SFORA W KOMPLECIE!!!!!!!!!!!!!!! [URL=http://img33.imageshack.us/i/img7928k.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/2435/img7928k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] No ja nie moge hehehe poprostu rewelka -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
A ja słyszalam ze psy w kojcach zamknietych pozostawione zostały. Pani Tereso z kim sie tam można kontaktować kogo pytać -
[quote name='sonia71']dziewczyny a skoro oni sa poprostu złosliwi i ją schowali -nie wykluczacie takiej wersji-to czy nie mozna szepnąć pracownikowi na ucho że opłaci mu się jeżeli niby przez "pomyłkę" wam ją wyda-moze właśnie skusi go kasa[/QUOTE] To jest dobry pomysł pomyślcie ile trzeba a przeleje kasekurcze szukajcie dziewczyny tej suni. Musimy miec pewnośc że suni tam nie ma
-
[quote name='sybisia']Weszłam na wątek "maleństwo sznaucerowate", chciałam pomóc, zaprosiłam znajomą, wpłaciłyśmy zadeklarowane, może niewielkie, ale zawsze, kwoty, czytałam radosne wpisy, że we wtorek wielki dzień, maleńka będzie uratowana i co? Zaczęły się dyskusje, może jeszcze ten, jeszcze drugi, trzeci. Zamieszanie, że w końcu nie wiadomo kto, co, kiedy i gdzie, a w efekcie psiaki poznikały. Wiem, że tysiące psów potrzebują pomocy, każdy ma do niej prawo, ale taki zamęt nie zachęca do włączania się. Mam niewielkie, dochody, kilka stałych deklaracji, staram się pomagać sznaucerowatym kudłaczkom, przygarnęłam schroniskową sunię, maleńka chwyciła mnie za serce, ale cóż, nie dostała nic oprócz 20 stron wątku; smutne i przykre. Życzę powodzenia, może uda się uratować jakąś inna biedę. I należałoby zmienić tytuł, tu nie chodzi już o sznaucerowate maleństwo.[/QUOTE] Też sie pogubilam w tym wszystkim kurcze tak mi cholernie przykro ze tej suni nie udalo sie kurcze dziewczyny macie przechlapane z tym schronem a serce aż boli jak sie myśli o tych psiakach
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
izabela1234 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
oki jz napisałam :) -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
izabela1234 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo, bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi: Mimo wszystko szczęściara z Puśki[/QUOTE] Mysza2 masz pełną skrzyneczkę - chyba hihih -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='kurza stopa 39']Ponawiam pytanie bo to pilne, bo musze oddzwonić.[/QUOTE] Max miał zostać dzisiaj odebrany niestety Pani nawalił samochód ma przyjechać po niego jutro... czekamy -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
izabela1234 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Witam wszystkich wlaśnie skończyłam czytać cały wątek.Justyna zrobilas kawal dobrej roboty jestem pod wrazeniem Twojej determinacji. Drugi uklon w kierunku P.Iwony. Stałej deklaracji nie moge dac bo mam sporo pisaków. Ale wplacam 30 zeta jednorazowo bedę sledzić watek -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Jestem po rozmowie z rodzinka od naszego Bezimiennego vel Gucia. Wszystko jest oki. Gucio czuje sie juz jak u siebie w domciu rodzinka zadowolona z pisaka :) poprosiłam o przesłanie zdjęci na maila no to czekamy :) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='NINKA1']OLA la Śnieżka ma chyba raczej 8 a nie 2 lata. Ja robię ogłoszenia Guzika gdzie się da.[/QUOTE] Ninka1 Sniezke ogłosze w piątek w dzienniku :) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ola la']Witojcies :) Moglabym prosić kogoś ,kto ma nr telefonu do domku Gucia- Bezimiennego o przeslanie mi go?Chcialam zadzwonic spytac co slychac i może umówic sie na wizyte poadopcyjna. Zgubilam telefon,wiec stracilam wszystkie kontakty :( Mój nr jest nadal taki sam. Chetnie zrobie cafeanimal jakims gliwickim psiakom w najpilniejszej potrzebie.[/QUOTE] Ola la zadzwonie do nich jutro -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Dzieki w poniedzialek zadzwonie, moze jakis inny psiaczek bedzie nadawal sie do takich warunkow :)[/QUOTE] Szkoda jej do kojca ona potrzebuje długich spacerków z silnym właścicielem