Jump to content
Dogomania

marta0731

Members
  • Posts

    5504
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marta0731

  1. [quote name='LILUtosi']Dziś Grinka podglądała nas na ogrodzie. Drzwi były na zewnątrz otwarte a my wszyscy na ogrodzie. Nagle patrze a Grinka stoi w drzwiach i patrzy na nas, dopiero jak zobaczyła że ja ją zobaczyłam to wtedy wróciła do swojego pokoju. Pierwszy krok ku lepszemu.[/QUOTE] Będzie dużo okazji, pogoda się zrobiła całkiem całkiem ;) Już widać, że jej chęć wyjścia zaczyna z niej wyłazić, i sama sobie robi na złość, że wraca do pokoju :stupid:;) W końcu słońce i "zew natury" wygra z lękiem:PROXY5::evil_lol:
  2. [quote name='Asia & Ginger'] Państwo (po przebojach z kotem) mówią, że na pewno nie oddadzą psa po jednym ugryzieniu. Rozumieją to, że Brego tułał się po świecie i nie chcieliby musieć go oddawać. Pan mówi tylko, że nie chciałby psa, który będzie się do wszystkich rzucał. Państwo nie są jakoś mega doświadczeni w wychowywaniu psów, ale mają chęci i im zależy. Ale jest jedno ale, Państwo w tej chwili nie mają dzieci, jednak chcieliby adoptować tak za 2-3 lata. I tego najbardziej się obawiam, czy Brego zdąży się do tego czasu ucywilizować? Kora78 wymyśliła, że może warto by było, żeby ludzie porozmawiali jeszcze z Kasiąfioną albo Faflok (jeśli oczywiście dziewczyny się zgodzą), jak u nich Brego się spisywał. [/QUOTE] Asia dzięki za wizytę :):):) Mi się od razu nasuwa pytanie, czy oni są napewno świadomi co Brego "potrafi";) i czy na pewno są zdecydowani mimo to... To że Pan od razu założył, żeby się nie rzucał na wszystkich.... Tak nie jest, ale już samo założenie jego robi obawy że się trochę lęka...??? Dzieci za 2-3 lata... Każdy zawsze może mieć nawet nie planując, albo dzieci albo nawet wnuki, to nie powinno być wyznacznikiem. Zresztą Kasiafiona jak adoptowała dziecko pisała, że Brego naprawdę ok przez te 3 dni jak był u niej wtedy. Poza tym 2-3 lata to dość długo Rozmawiać z Kasiafioną mogą, jeśli jest taka potrzeba relacji z domu, w którym pies był. Wolałabym Kasiaionę niż Faflok...:roll:
  3. Kora Ty następnym razem bierz się za jednego psiaka porządnie, bo jak są dwa i zero deklaracji, i jakiegoś trzeba wybrać który ma jechać na dt, to się serce kraje..... :(:(:( Kamuś Ty na pewno następna pojedziesz, miejsce już masz, tylko deklaracji brak... :(
  4. Co tu się dzieje na tym wątku;):evil_lol: Ja po kilku dniach przerwy mało rozumiem;) ale widzę że Fiona to priorytet? Do Evelki za 200zł? I tam sterylka?
  5. Ja jeszcze się muszę pozachwycać, bo nie miałam kilka dni czasu ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_rXwW3QSX9vs/TYPg4AWnpEI/AAAAAAAAGrE/YwVbb2NOCwI/s720/IMG_1158.JPG[/IMG] [quote name='LILUtosi'] musi tylko się przełamać i wejść w stado. Tydzień może potrwać.[/QUOTE] I trzymać kciuki, by się szybko ruszyła spod stołu, i stado ją dobrze przyjęło, i szybko nauczyło miłości do ludzia :D
  6. [quote name='fiorsteinbock']Mi za to net dziwnie muli i nie wyswietla zdjec, ktore wstawiam na ImageShack - zagladam na watek a tam fotek brak...i okazuje sie, ze taki problem mam tylko ja. Uffff...zlosliwosc rzeczy martwych :( Robie allegro ze zdjeciami na serwerze ImageShack i tez zdjec nie widac! i nie wiem czy to blad allegro czy ImageShack...i tak caly dzien walcze z wiatrakami :([/QUOTE] Ja imageshack używałam tylko na początku bo tylko tego ktoś mnie nauczył, teraz tylko fotosik ;)
  7. [quote name='fiorsteinbock']Nie sugeruj sie samymi linkami. To, ze nie wchodzi przez link nie znaczy, ze ogloszenia nie ma - Paja cos musiala zle skopiowac adres. Sprawdzalam wlasnie cafeanimal (nr 3 na liscie ogloszen), ogloszenie jest zamieszczone. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Bede-przy-Tobie-na-dobre-i-zle-Tylko-mnie-kochaj-Tobi,34216[/URL] nr 4 [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,29889,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosLCy2cmVkbmkscDAuaHRtbA==.html[/URL] nr 20 [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/49959/Tylko-mnie-kochaj-Tobi-oaza-spokoju-i-lagodnosci-czeka-w-hotelu/[/URL][/QUOTE] Dzięki Fiorsten, mi naprawdę za wolno net chodzi, żebym miała czas tak szukać i zaglądać, ledwo swoje nadążam "oblecieć" po pracy wieczorem...:roll: I nie sugerujmy się brakiem odzewu narazie Tuja, Tobuś jest tak kochany i piękny, że znajdzie swego ludzia...!!! Chłopak zdrowy jak ryba (żeby mój Montek miał tyle zębów co on:roll:) i piękny i przytulaśny w dodatku:loveu:
  8. Kizi ona arystokratka, to przecież nie bedzie latać z jęzorem na wierzchu ;):D Najważniejsze, że żeberek nie widać :D Mi się to najbardziej podoba, taka spokojna jest, taka u siebie ;) [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8783/dsc00286ak.jpg[/IMG] Kawał dobrej roboty zrobili tu wszyscy na wątku :) Jak dla mnie dla Kamy albo Fiony kasiora jak najbardziej
  9. [quote name='LILUtosi']Tobiasz to na prawdę super pies. Ja nie mogę przejść obok żeby go nie przytulić. Zresztą on sobie też nie pozwoli na to. A najfajniejsze jest to że on jest w tym taki bardzo delikatny, nie nachalny ale jednak skuteczny. Oj będzie trudno się rozstać.[/QUOTE] W takich momentach to tylko Ci pozazdrościć prowadzenia hoteliku, choć wiem, że nie zawsze masz różowo...:roll: Liluś ja Cię strasznie podziwiam i dziękuję za to wszystko co robisz:loveu::calus:
  10. [quote name='Tuja'] Tobi ma ogloszenia, robila Paja, 60szt za 15zl. jak sie skonczy bazar ogloszeniowy- trzeba zaplacic paji 15zl, marto. ogloszenia sa juz ze 2-3 dni i cisza :( no i paja dala ciala, bo wsawila wg mnie brzydkie fotow glowne- to jak Tobie biegnie- frunie, w locie. [/QUOTE] Tuja a Ty sprawdzasz te wszystkie ogłoszenia? Bo ja nie ma tyle czasu, ale w kilka przykładnie chciałam zajrzeć i np nie wchodzi wogóle 3,4,20... A foty jak biegnie i frunie są właśnie boskie. Trzeba było wysłać tylko te, które TOBIE się podobają najbardziej Daj mi namiary kiedy i konto do wpłaty za ogłoszenia
  11. [quote name='Tuja']Tobik wyslany do allegro, za kilkad ni bedzie :) jak sadzicie? szalejemy z wyroznieniami? ja bym poszalala. mozna ze 40zl wydac na allegro, co?[/QUOTE] Tobołek trochę kasy uzbierane ma, także wyróżnione musi być na pewno :) Niech go widzą ci odpowiedni przyszli pańciostwo... ;)
  12. [quote name='mari23']a jakże! do głowy mi nie przyszło szukać kasy na swoim prywatnym koncie.... a jest tam 100 zł od xmartix ależ Dianka bogata! co jej kupić?[/QUOTE] Diana ma od Ciebie wszystko, przede wszystkim miłość:calus: Jeść też ma co, i pić... może kup sobie proszek do prania po tym jej spaniu w wyrku na brudasa:sleep2::megagrin: Xmartix musi się wypowiedzieć, bo wysłała Ci od siebie, ale ja myślę, że powinnaś przeznaczyć to jak tylko bedziesz chciała, na Tiarę czy jakiekolwiek inne wydatki, jakie akurat masz. Co nie ciotki? Diana ma od Ciebie baaaardzoo dużo:loveu:
  13. To ja Ci już wysyłam moją deklarację za marzec 25zł + "extra" na transport 10zł A potem będziemy się liczyć ;)
  14. [quote name='kora78']siostra pojedzie, jak bedzie mogla i da cynk co zrobila i co widziala [/QUOTE] Fajnie by było, jakby szybko mogła..... Czas nie jest tutaj niestety sprzymierzeńcem...
  15. O kurcze ale się akcja rozwinęła jak mnie nie było kilka dni:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Wizyta we wtorek jak dobrze doczytałam, czyli dziś I jak i jak???????:modla: Trzymam!!!!!!!!:thumbs::thumbs::thumbs:
  16. Grinka u Lilu:multi: Dziękuję Ci baaaaaardzo Lilu:loveu::loveu::loveu: Z zachowaniem Griny to teraz pewnie raczej nieadekwatne będzie, musi sie przyzwyczaić. Od piątku wieczór dopiero jest... Dobrze by było, by się "zaprzyjaźniła" z jakimś psem, który do Lilu chętnie biega na mizianko, nauczy sie od niego:evil_lol: Beatka ja mam Ci za 1 czy 2 miesiące wpłacić?
  17. [quote name='obraczus87']Domyślam się, że miejsce odbioru Griny to nie będzie miejsce, w którym Grina teraz mieszkała. [/QUOTE] Dokładnie... chyba wolę to zostawić bez komentarza... Dałam Bjutce nr do Lilu, bo ja mam dziś wieczorem imprezę firmową dla naszych klientów, i nie będzie mnie pod telefonem w razie czego...:roll: Po Grinę będzie jechał TZ Lilu, zaraz wyślę chociaż mms ze zdjęciem Griny, by wiedział jakiego psiaka ma odebrać ;)
  18. [quote name='obraczus87']Marta, pytalas LILU ile wyniesie transport?? JEsli zgodzi sie pojechac po Grine :)[/QUOTE] Lilu weźmie 0,50gr/km czyli się w 100zł chyba zmieścimy :D [U]Transport ustawiamy na dzisiaj wieczór[/U]!!! :) Lilu się musi sama kontaktować z Leną, tylko ona dostanie adres odbioru Griny... Nie muszę komentować, że dziwne to trochę............:roll: Trzymajmy kciuki, by się udało!
  19. [quote name='mari23'] najlichsze z moich stworzeń, czyli Pusia - starusia zdobyła chyba przyjaźń Diany (obie spały, ale, jak włączyłam aparat to Pusia podniosła głowę, a Diana otworzyła oczy ;))[/QUOTE] Ależ słodko wyglądają :D:D:D
  20. [quote name='kora78'] tymczasem szukamy kogos z grojc, zeby tam pojechal i poszukal,czy to asti, czy jakis inny bull.[/QUOTE] O kurcze:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ale by było, jakby po takim czasie wreszcie się znalazł..............:modla:
  21. Nie obrazisz się jak napiszę, że najważniejsze, że pies ma się lepiej? ;) Żartuję ;) Ty też zdrowiej, bo Saszce trzeba przecież gotować :D;)
  22. [quote name='marta0731'] [B][COLOR=red]I pytanie:[/COLOR][/B] [B]Czy Grina jest wysterylizowana???[/B] Nie pamiętam, a w 1poście nie widzę... Bo jeśli nie, to musimy od razu zbierać na sterylkę...[/QUOTE] Chyba nikt nie wiedział ;) Napisałam smsa do Leny i już wiem, że jest wysterylizowana. Uffffffffff ;)
  23. Kizi dzięki... Ale o Napoleonie tak mało???:crazyeye:;) Ten pies to temat rzeka, smieszny, do miziania, mały a zadziorny, odważny, przywódczy Jakbym miała wenę twórczą we krwi...:roll::evil_lol: bym się rozwinęła:cool3:
  24. [quote name='Wiedźma'] Marta, dzięki za deklarację. Jeśli dobrze policzyłam, to trzecia: Ty, ŚWIAT, ja. 50 zł. Ja dopatrzyłam jeszcze Alter Ego 30zł Berkano 10zł Jakoś mi się wyobraziło, że jest więcej.................
  25. [quote name='beataczl']wole niestety wysterylizowana sunie,wiadomo obiecam a potem buum , nie ,nie to raczej niech Kama przyjedzie... a Fiona dojedzie po sterylce przy jakiejs okazji,co by taniej wyszlo...[/QUOTE] To fakt, dopilnować może być ciężko, żeby nie było jak u blood...............:angryy::angryy::angryy: To dobrze czytam, że możesz przyjąć obie? I Kamę i Fionę?:loveu::multi: Kora musisz poprosić o sterylkę Fiony w schronie Tylko trzeba będzie na obie deklaracje uzbierać...
×
×
  • Create New...