-
Posts
5504 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marta0731
-
[quote name='Mysia_']A Lilutosi to nie jest kojcowy hotelik?[/QUOTE] Mieszany, i kojce i w domu, choć chyba Lilu szkoda i wszystkie siedzą w domu ;) Możecie zajrzeć do Tobiego, jakie ma foty u Lilu :D [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200901-Uwolniony-z-1-metrowego-łańcucha-Tobi-vel-Niuniuś.-PROSI-o-OGŁOSZENIA-!!!?p=16376776&viewfull=1#post16376776[/URL]
-
Rozmawiałam z Leną i jest to naprawdę miła osoba. Nie chcę tu o niej źle pisać, ale myślę naprawdę że może powinniśmy przenieść Grinę do innego hotelu? Rozmawiałam o tym też wczoraj z Lilutosi, podeślę jej wątek, niech zajrzy, może ją weźmie pod skrzydła ;) Prudnik - Strzelin nie jest daleko, jakieś 80km
-
Starszy pies Pato zostaje na zawsze u Blood
marta0731 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']I po co to....?[/QUOTE] PO CO??? Po to, żebyscie miały uwagę na ewentualne "problemy"... I żeby dopilnować i robić wizyty. Bo pies jest najważniejszy A poza tym: co tzn po co to? Myślałam, że na dogo powinno się pisać, ostrzegać................ To nie jest wyssane z palca. Jest wątek Belli Nie moja wina, że czasem nikt nie zwraca na to uwagi, bo "dobrze że pies ma dt" Tylko pytanie "jaki".................. -
Biała Diana, ON, aklimatyzuje sie w ds, czekamy
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Coś mi się zdaje, że ona jest tu baaaaaaaaaaardzo szczęśliwa :) [IMG]http://images47.fotosik.pl/706/e9c40cd9ad9cc834med.jpg[/IMG] -
Biała Diana, ON, aklimatyzuje sie w ds, czekamy
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Mari to Ty nie wiesz, że z psem się idzie kąpać na "golasa"?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ależ jej dobrze w kołderce, się dziewczyna grzeje:loveu: Kąpiel to stres dla obu ale jaka oszczędność na praniu pościeli:cool3::cool3::cool3: -
Rozmawiałam dziś z Leną :) Lena nie ma dostępu do konta, więc nie wie czy wszystkie wpłaty docierają, i czy na czas... W sumie nie wie, czy przypadkiem nie została "instytucją charytatywną" Zdjęcia wyśle mi na maila, teraz nie ma aparatu, i mało czasu, ja wstawię w sobotę jak mi przyśle Lenie bardzo zależy na tym, by Grina znalazła ds
-
Starszy pies Pato zostaje na zawsze u Blood
marta0731 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asta17']Nasz kochany Boxerek nareszcie bezpieczny. Oby wszystko było ok. :)[/QUOTE] [B] Też tego życzę piesiowi.............. Mam nadzieję, że blood zmądrzała i uczy się na błędach I dobrze że to pies, a nie suka... nie zostanie w dt "niechcący" zapłodniony...............:roll::roll::roll::roll::roll:[/B] -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Q.... ale muszą być na tamtym wątku zdesperowani... Pewnie "cena" czyni cuda... Tani dt jak nie mają innej opcji. W d.... z Blood i w d.... z deklarowiczami, psa szkoda..................... :( -
[quote name='kora78'] tekst do ogloszen... moze cos napiszemy, jak ich odwiedzimy, co marta? szykuje sie na ten wekend- tz juz co nieco wstepnie wie i nie krzyczy,ze nieeeee. to moze sie uda. wekend juz za pare dni :) predzej sobota chyba. [/QUOTE] Ja już się wizyty doczekać nie mogę... :D Tylko Lilu chora... :(
-
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
marta0731 replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Maruda666']Bodziu, posłałam dla ciebie 77zł z bazarku - jak dojdzie, to zaszczekaj tutaj http://www.dogomania.pl/threads/202246-Koniec.Podr%C4%99czniki-ksi%C4%85%C5%BCki-r%C3%B3%C5%BCne-kawa-i-nie-tylko-na-trzech-staruszk%C3%B3w-do-28.02/page7 Bodzio na pewno zaszczekał z radości ;) Ależ tu długa cisza była...................:crazyeye: -
Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)
marta0731 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Nie mam dziś dobrego dnia. Od soboty próbuje wypędzić choróbsko i się nie udaje. Przychodzę do domu a jedna suczka zamknięta w łazience zdemolowała dokumentnie to pomieszczenie. Małe 10 kilo może waży a tyle złego wykombinować. Mój tz pozbył się szlafroka, dokumentnie podarty, radyjko przeżarte, suszarki kable zjedzone, a wszystko co się dało i co w moim mniemaniu się nie dało przeniosła do poziomu zero. Mam nadziej że Brego takich numerów nie robi!!![/QUOTE] Brego jest domowo grzeczniutki:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Biała Diana, ON, aklimatyzuje sie w ds, czekamy
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
O jesuuuuuuuuuuuuuuu i jak ta kąpiel? :D Mi tam od trzech dni chodzi po głowie: stary niedźwiedź mocno śpi... cholera wie dlaczego, nie mogę się pozbyć tego..................:mad: Sen zimowy już powinien minąć:evil_lol: -
[quote name='wiesławanowik1']cześć na wątek dogo weszłam po informacji pani ze schronu która powiedziala mi że ktoś od was się nim zaopiekował i chciałam wiedzieć co dalej się z nim dzieje bo byłam zainteresowana jego adopcją ale zdałam sobie sprawę że sobie nie poradzę z wielu różnych powodów o których nie mogę pisać lecz jestem ciekawa co dalej z nim będzie.od kiedy trafił do schronu chodziłam go odwiedzać i nie pasują mi informacje które macie i opisujecie, w schronie dowiedziałam się że jest zaszczepiony na nosówke parwo i wścieklizne był też wykastrowany zaczipowany miał zrobione rtg z opisem- lek.wet.stwierdził wadę wrodzoną postawy kończyn tylnych. irytuje mnie fakt że piszecie że w schronie nikt mu nie pomógł, w tak krótkim czasie tj.18.01.11-25.02.11 schronisko bardzo dużo mu pomogło. w dzień przed adopcją byłam go odwiedzić miał się dobrze,przytył i chciał się bawić na widok opiekunki bardzo się cieszył napewno nikt mu nie robił nic złego.[/QUOTE] Dziekujemy za dobre chęci :) Całe szczęście znalazły się osoby, które mogły pomóc Gizmo [U]i to robią[/U] Czy ktoś tu pisał, że schron mu robi coś złego???:crazyeye: Co z Gizmo dalej będzie - będzie cały czas opisane na watku Gizmo jest przekochanym psiakiem, pewnie szybciutko dom znajdzie PS dlaczego jest wogóle dyskusja na temat wypowiedzi Inez? Normalne jest to, że żaden psiak w schronie nigdy nie miał, i nie będzie miał tak dobrze jak w ds czy nawet dt... Jakby tak miało być, to dogomania by nie istniała...
-
Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)
marta0731 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='greatmadwomen']dziewczyny jesteście uzależniające! przez Was mam jakieś upośledzenie i jak zadzwoniła dzisiaj Pani w sprawie mojego spanielka-podobny przypadek co Brego to zaczęłam jej ględzić o tym że pies ugryzł i ugryzie i że oddali go z powodu ugryzienia! No jakieś zboczenie mam i to przez czytanie wątku Brego, bo gadacie ciągle że jak ktoś zadzwoni to aby mówić że pies ugryzł itd. :shake:[/QUOTE] Bo tak jest niestety...:shake: Tomek jak mi pisał w sms: on jest normalnym psem, ale trzeba sie liczyć z tym, że będzie gryzł... Jest u Tomka juz pół roku, i dalej mu się zdarza ugryźć Ludzie chętni adoptować muszą być tego świadomi, by uniknąć zwrotu... bo ile zwrotów Brego zniesie? Czy taki los go czeka? Ciągle nowy dom, zwrot, hotel, znów nowy dom, znów hotel, może schronisko, i tak kilka lat?:-( Dom musi być świadomy, oby się taki chętny znalazł...........:modla::modla::modla: Zobaczymy co u Lilu bedzie............... -
[quote name='ALMA2'] W sprawie zmiany hoteliku - sprawa nie jest łatwa bo musiałaby się zgłosić osoba, która fizycznie byłaby na miejscu i zbadała sprawie hotelu u Leny - ale to jest tylko moje zdanie. [/QUOTE] Myślę, że tu nie chodzi o badanie sprawy hotelu u Leny Grina w nim jest już naprawdę długo:roll: Tak jak pisałam... ona po takim czasie i z jej urodą - powinna być już w ds:mad: A tu ani kontaktu, ani zdjęć, ani osoby, która się naprawdę chętnie zajmie wyadoptowaniem Griny... No i brak rozliczeń... Ja tez nie płacę, bo komu................??? I Lena nie pisze że nie dostaje opłaty za hotel??? To wszystko jest nie tak jak powinno:angryy:
-
Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)
marta0731 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Lilu, ale musiałyśmy szybko skończyć rozmowę, i ustaliłam tylko tyle, że Lilu załatwi transport Brego przy okazji innych psiaków dowożonych do niej, jutro raczej odpada, Lilu chora, bardzo źle się czuje:shake: W sumie nic nie wiem i dziś już jej męczyć nie będę... Jutro zadzwonię -
Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)
marta0731 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Doszła wpłata od Majku (zaległości) 100zł Od razu wysłałam Tomkowi Uaktualniam post rozliczeniowy nr 18 -
Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)
marta0731 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']tak, napisalam , ze w dwoch domach juz ugryzl i , ze nie nadaje sie do dzieci i pani odpisala , ze to u rodzicow by byl i u brata doroslego ,[/QUOTE] Ale tylko tyle że ugryzł? Czy że on najprawdopodobniej ugryzie częściej? Nie tylko raz na początku... Żeby nie było, że sobie pomyślą, że jak otoczą miłością i opieką to na pewno Brego będzie super pieskiem... -
Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)
marta0731 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']Czy Brego toleruje koty?? Odpisala ta pani , piesek mialby trafic do jej rodzicow i 22-letniego brata,domek z ogrodem , i kot przygarniety ze schronu.[/QUOTE] I wiedzą o wszystkich "niuansach"? ;) -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']Blood dziala! dostala nastepnego psa na dogo na dt, mimo ostrzezen... paranoja!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/203433-Silne-ZMIANY-ZWYRODNIENIOWE-przewraca-się-a-ma-WOLE-ŻYCIA-POTRZEBNE-WSPARCIE/page2[/url][/QUOTE] Kora, wiesz że mi net muli, brak czasu, ale napisałaś tam coś? Jakieś chociaz ostrzeżenie? Ja pamiętam jak Bella miała u Blood... Nie chcę tego wspominać, dobrze że dama już w ds... -
[quote name='Havanka']Tuja wspomniała,że jadąc do Tobiego, wstąpicie do Czestera zawieźć mu karmę.[/QUOTE] To jestem (byłam) nie w temacie... ;) Tylko co mu kupimy za te pieniądze...? (64zł) Może coś od Tobiego uszczkniemy, parę złotych Tak pytam... Kto jest "za"? Bo 64zł to na co wystarczy..................................
-
[quote name='Havanka']Miałam na myśli zdjęcia Czestera.[/QUOTE] Ale Czester nie jest u LIlu... :( Właśnie Tuja... Kiedy z karmą do Czestera? Aż i tylko 64zł się uzbierało...
-
[quote name='Klauzunka']Nikaragua dzięki, zapomniałam całkiem, że Magda ma kotki. Do Magdy się nie moge dodzwonić, ale spotkałam sąsiada i jutro Gizmoldini ma tetate z kociamberkiem;) Ufam, że zachowa się jak dżentelmen:lol:[/QUOTE] Tete-a-tete z kocurkiem? Oby go nie zamęczył :D a jak kocurek bedzie przytrzymywany w celu sprawdzenia, to Gizmo sobie będzie mógł zaszaleć ;) Ja myślę, że on kocurka potraktuje jako kompana do zabawy ;)
-
Przed chwilą próbowałam, ale nie odbierała... O ile mam dobry nr... Grina jest już bardzo długo w hotelu... Jak się zalogowałam, to był pierwszy psiak na którego dałam deklarację, dwa lata temu... Jest stanowczo za długo, to nie jest dzikus ani brzydota, powinna już naprawdę być w domu, swoim dt [B]Czy ktoś kiedyś pomyślał, by dać Grinę do innego hotelu?[/B]